DetektoRING

Air test
Publikováno: Wednesday, 22.03. 2006 - 20:14:13
Téma: Testování


Nevím, jestli tvůrci tohoto webu prodávají detektory ale zkusím nadhodit věc, která kdekoho zajímá, nikde jí nenajdete a na webových stránkách prodejců se nesetkává tato věc z pochopitelných důvodů s ohlasem. Jistě je každému známý pojem air test - tj. zkouška dosahu detektoru na vzduchu.....

Je to hodnota, která vám neposkytne údaj o dosahu v zemi, který je v každém typu půdy odlišný. Ale je to hodnota, která umožní při zachování definovaných podmínek zjistit alespoň přibližně jak si zrovna ten váš stroj vede v porovnání s jinými. Kdo má zájem o nějaké objektivní hodnocení a přispěje svými naměřenými hodnotami ?Pro začátek bych zvolil jako testovací objekt socialistickou korunu, jejíž parametry se léta neměnily a je ve vlastnictví asi všech lidí, kteří se dali na hledání..
Nejjednodušším způsobem měření je položený detektor a pohybující se koruna. Detektor leží nad zemí a přibližuje nebo oddaluje se koruna.
Moje představa údaje je: typ detektoru, průměr (nebo větší rozměr) a typ cívky a hodnota dosahu.Kdo by chtěl, může uvést i dosah na jiný dobře definovaný předmět.
Začnu svými hodnotami:Garrett GTP 1350, cívka 35 cm DD, vzdálenost 30 cm s hlášením "barvy"

Tento článek si můžete přečíst na webu DetektoRING
http://detektory.hantec.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://detektory.hantec.cz/clanky/air-test-7.html
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO