Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Doporučte nás
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 93 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
"Moje první noční hledání" | Přihlásit/Registrovat | 14 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.

Re: Moje první noční hledání (Hodnocení: 1)
Od: Peca WW2 (munition@email.cz) - Tuesday, 25.03. 2008 - 14:00:03
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Broky v zadku by ještě nebyly taková hrůza(i když to jistě není příjemné) Ale kule z dlouhé kulové zbraně "na komoru" jak říkají myslivci by měla nenapravitelné následky. Na druhou stranu žádný lovec by neměl vystřelit, pokud nemá stoprocentně identifikovaný cíl. Následky si nese sám, nicméně to, že pujde "do tepláků" hledači v dřevěném futrále moc platné nebude. Takže radši bacha.


[ Nadřazený ]
Re: Moje první noční hledání (Hodnocení: 1)
Od: simsa (karelsimsalek@seznam.cz) - Wednesday, 26.03. 2008 - 17:48:18
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
Pěkně jsi to napsal...Na první zkušenost se jen tak nezapomíná...Jenom nevím kde jsi hledal,že bylo přes den sluníčko a teplo :-)tady je pořád kosa...Tak ať se daří i nadále...
Re: Moje první noční hledání (Hodnocení: 1)
Od: JEFF (jefak@seznam.cz) - Tuesday, 08.04. 2008 - 15:53:59
 
zdarec noční hledači.detektor mám teprve pár týdnů,ale myslivost dělá už 6 let.Takže vím,že jsou mezi námi i takoví co střílí na siluetu prasete na obzoru.Prase se střílí celoročně.Doporučuji nějaké malé poziční světýlko a nebude malér ani funus.Jinak v noci jsem ještě nebyl,ale napravím to o víkendu.
Re: Moje první noční hledání (Hodnocení: 1)
Od: KEFAC (EXEPO@email.cz) - Monday, 08.06. 2009 - 10:35:44
 
Zdar, Chlapáci ! Střílím sportovně už hóódně let a používám zbraň i pro výkon povolání, také hó´dně let. Marně si však vzpomínám na nějaké,,průsery" z této oblasti. Ovšem na ,,průsery" z oblasti myslivosti a s tím spojeného ,,flintičkářství"...jo tak o tom bych mohl vyprávět... Nic proti myslivcům, nimrodům a jiným členům jejich sdružení nemám, ale např. alkohol a zbraně na honech, Lažánky 1989?, střelba do křoví na zvuk a možná obrysy něčeho co připomíná zvěř, Ořechov 2001? moje chata prostřelená prokazatelně s kulovnice z posedu nad polem na proti našeho pozemku, místo s prominutím vynechám? broky v mé krosně, kdy jsme to málem schytaly na vandru v lese, Níhov 1982? a bohužel bych mohl pokračovet.
Dávejte si fakt BACHA! Hlavně ten noční adrenalin by se mohl zvrtnout. Chodím také v noci - je to nářez, ale bedlivě a pečlivě vybírám místa - hlavně monitoruji posedy v okolí. Ale pozor, okolím myslím nejenom okolí blízké, vždyť kulovnice je vlastně sniperka - tak pozor.

AHOJ KEFAC
Re: Moje první noční hledání (Hodnocení: 1)
Od: KEFAC (EXEPO@email.cz) - Monday, 08.06. 2009 - 10:36:59
 
Zdar, Chlapáci ! Střílím sportovně už hóódně let a používám zbraň i pro výkon povolání, také hó´dně let. Marně si však vzpomínám na nějaké,,průsery" z této oblasti. Ovšem na ,,průsery" z oblasti myslivosti a s tím spojeného ,,flintičkářství"...jo tak o tom bych mohl vyprávět... Nic proti myslivcům, nimrodům a jiným členům jejich sdružení nemám, ale např. alkohol a zbraně na honech, Lažánky 1989?, střelba do křoví na zvuk a možná obrysy něčeho co připomíná zvěř, Ořechov 2001? moje chata prostřelená prokazatelně z kulovnice z posedu nad polem na proti našeho pozemku, místo s prominutím vynechám? broky v mé krosně, kdy jsme to málem schytaly na vandru v lese, Níhov 1982? a bohužel bych mohl pokračovet.
Dávejte si fakt BACHA! Hlavně ten noční adrenalin by se mohl zvrtnout. Chodím také v noci - je to nářez, ale bedlivě a pečlivě vybírám místa - hlavně monitoruji posedy v okolí. Ale pozor, okolím myslím nejenom okolí blízké, vždyť kulovnice je vlastně sniperka - tak pozor.

AHOJ KEFAC
Re: Moje první noční hledání (Hodnocení: 1)
Od: arostrom (janekxy@gmail.com) - Tuesday, 19.11. 2013 - 23:08:08
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
Zdar kopaci mam detik Proximu necely mesiac a na slovensku chodim zasadne po tme hold smola zakon je zakon a na morave cez den.Teraz som poziadal pana Jokra o dohladavacku uvime :)
V noci je to genialne do nebol chodte ale dajte si rukavice !
Porezat si hrdzavym zelezom prsty nic moc ...
Dnes som mal pred nocnou sichtou chvilu cas tak som siel na polhodku h;adat do desat minut 10 hal ceskoslovenskych, projektil z druhej svetovej, daku konzervu, a nieco neidentifikovatelne :)
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.02 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO