DetektoRING

Povedená sobota
Publikováno: Wednesday, 02.04. 2014 - 22:12:54
Téma: Informace


Zdravím obec hledačskou,
nechci se dlouze rozepisovat, tak jen v krátkosti. V sobotu jsme s kamarádem vyjeli hledat na teplicko / litoměřicko a v podvečer po návratu z lesa k autu jsme jen s údivem hleděli na kompletně vymlácené zadní sklo pátých dvěří a veškeré věci z kufru pryč.


Mimo civilních věcí na převlečení zmizelo bohužel i spousty příslušenství k detektorům (náhradní sluchátka, nabíječky, kabely a bohužel i 3 náhradní cívky - vše k pulzákům řady GPX)
Stalo se to nedaleko Lovosic, proto bych rád požádal převážně kolegy-hledače z dané oblasti - pokud by se někde něco objevilo (jde především o cívky), budeme rádi za každou informaci nebo vodítko, které může pomoci.

Co se týče cívek tak byly ukradeny následující:
2 ks COMMANDER 38x30 cm DD
1 ks COMMANDER 25x12,5 DD

Obě cívky byly již celkem používané. Šance je asi minimální (pravděpodobně to skončí někde v kontejneru), ale je možné, že se to může třeba někde "vynořit" nebo být někomu nabídnuto.

Předem děkuji za jakoukoliv pomoc a radím místním klukům opatrnost, poněvadž ten samý den asi o 2 hodiny dříve měli návštěvu v autě kolegové (nedaleko Velemína), kde přišel jeden kolega o doklady. Tak tam asi bude operovat nějaká skupinka hajzlíků.

Psát můžete na SZ nebo klidně volat přímo na tel: 602 432079

Ještě jednou díky a přeji všem pohodové hledání bez podobných zkušeností.

Marek - Vladivoj

Tento článek si můžete přečíst na webu DetektoRING
http://detektory.hantec.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://detektory.hantec.cz/clanky/povedena-sobota-332.html
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO