DetektoRING

Setkání hledačů Kdyně 2009
Publikováno: Tuesday, 04.08. 2009 - 06:39:18
Téma: Setkání a srazy


Poněvadž nám rok zas uplynul jak voda a blíží se pomalu podzimní čas, dovoluje si náš domažlický spolek hledačů Vladivoj opět co nejsrdečněji pozvat všechny příznivce hledání na letos již 5. ročník setkání „Kdyně 2009“, který se bude konat v termínu 11. – 13. září 2009.

Letošní sraz proběhne rovněž jako všechny předešlé ročníky v klidné, nikým nerušené a návštěvníky vždy velmi oblíbené chatové osadě Hájovna, jež se nachází v předhůří Šumavy zhruba 1 km od západočeského městečka Kdyně. Kdo nás již navštívil, ten ví a nezabloudí, kdo zavítá poprvé, vyčte lehce cestu do kempu dle přiložených mapek.

PROGRAM

Jak už bývá u nás zvykem, hlavním programem bude jako vždy testování všech možných dostupných značek a modelů detektorů, které si s sebou přivezete a potrápíte je na připravených polygonech. Samozřejmě veškeré novinky v sortimentu detektorů jsou vítány, abychom mohli společně vyzkoušet, jak obstojí v konkurenci přístrojů ostatních. V testování nejde v žádném případě o nějaké závody, takže každý má možnost si svůj detektor v klidu vyzkoušet na všech testovacích polích, které byly zase pozměněny a přibyl opět jeden zcela nový.
Má-li doma někdo své vlastní zajímavé testovací zařízení a je-li onen aparát mobilní, může jej rovněž dovést a rozšířit tak sortiment polygonů.
Kdo bude mít chuť, může směle vyrazit přímo do terénu ať již blízkého či vzdálenějšího a zkusit štěstí. Stejně tak je naším spolkem vřele doporučováno lenošení v místě kempu, klábosení s přáteli a okupace blízkého stánku.
V případě nepřízně počasí je zároveň zajištěna a připravena společenská místnost, ale pevně věříme, že počasí ani tentokráte nezklame u bude nám nakloněno.

OBČERSTVENÍ

Je stejně jako všechny předešlé ročníky zajištěno naším kolegou Jindrou, který je v místním stánku vždy připraven k ukojení všech žíznivých i hladových návštěvníků srazu.

UBYTOVÁNÍ

Pro návštěvníky jsou k dispozici chatky pro 2, 4 a 6 osob. Chatek je k dispozici dostatečné množství, ale přesto raději doporučujeme zajistit si ubytování včas předem na níže uvedených kontaktech:
TEL: 379 734 385, 602 168 171
FAX: 379 734 385
E-MAIL: infocentrum@kdyne.cz

V případě jakéhokoliv upřesnění či dotazů se můžete kdykoliv obrátit na naši e-mailovou adresu či přímo na naše osoby:
vladivoj@tiscali.cz
Marek: 602 432 079
Tomáš: 608 225 993

Jsme potěšeni, že rok od roku se srazy ve Kdyni těší stále větší návštěvnosti a doufáme, že i letos se sejdeme opět v hojném počtu. S přáním dobré nálady a neméně tak pěkného počasí se již brzo na Vás všechny těší na viděnou na Hájovně spolek Vladivoj.

Tento článek si můžete přečíst na webu DetektoRING
http://detektory.hantec.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://detektory.hantec.cz/clanky/setkani-hledacu-kdyne-2009-201.html
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO