Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 870 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
DetektoRING: Literatura a mapy

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Osudy zlatých pokladů

mcmlxxx | Friday, 03.08. 2007 - 22:48:09 , 7235 čtenářů
Literatura a mapy

Osudy zlatých pokladů - tak se jmenuje kniha autora Milana Vároše, na kterou jsem nedávno narazil v jednom brněnském antikvariátu.

Hodnocení článku: 3.5 Vytisknout článek Literatura a mapy Komentáře (3) Zobrazit celý článek

Záhada slavkovského pokladu

lubator | Wednesday, 26.07. 2006 - 21:28:53 , 7741 čtenářů
Literatura a mapy lubator

zaslal následující článek: V roce 2005 vyšla knížka ZÁHADA SLAVKOVSKÉHO POKLADU...

Hodnocení článku: 4.5 Vytisknout článek Literatura a mapy Komentáře (2) Zobrazit celý článek

Vojenské hroby

mcmlxxx | Saturday, 15.07. 2006 - 13:21:47 , 6290 čtenářů
Literatura a mapy

Vojenské hroby a památníky města Brna - tak se jmenuje kniha která se mi dostala nedávno do rukou...

Hodnocení článku: 4 Vytisknout článek Literatura a mapy Komentáře (1) Zobrazit celý článek

Čištění a konzervace mincí

Cubas | Thursday, 29.06. 2006 - 10:07:27 , 27816 čtenářů
Literatura a mapy Cubas

zaslal následující článek: Časté otázky na různých hledačských fórech - jak mám vyčistit měděnou (stříbrnou, zinkovou, hliníkovou,...) minci aby vypadala k světu, případně jak zachovat patinu? Při pátrání na internetu jsem narazil na zmínky o brožurce, která se fundovaně věnuje této tematice. Pořídil jsem si ji a jsem spokojen...

Hodnocení článku: 4 Vytisknout článek Literatura a mapy Komentáře (9) Zobrazit celý článek

Vyražte si o víkendu vykopat poklad

lubos | Sunday, 18.06. 2006 - 21:01:10 , 5237 čtenářů
Literatura a mapy lubos

zaslal následující článek: Každý z nás už od mládí slýchával pohádky o pokladech a když člověk povyrostl mohl si o pokladech ledasco přečíst a někteří měli to štěstí, že se mohli nějakého pokladu dotknout...

Hodnocení článku: 4.5 Vytisknout článek Literatura a mapy Komentáře (2) Zobrazit celý článek

Poklad ze Starého Kolína

lubos | Sunday, 28.05. 2006 - 16:04:58 , 14868 čtenářů
Literatura a mapy lubos

zaslal následující článek: V době, kdy jsem se začal zabývat hledáním věcí dávno ztracených jsem také záhy narazil na řeči o zlatém pokladu ze Starého Kolína

Hodnocení článku: 5 Vytisknout článek Literatura a mapy Komentáře (5) Zobrazit celý článek

Hledače kovů - teorie, návrh, stavba, použití

lubos | Friday, 19.05. 2006 - 19:06:53 , 19746 čtenářů
Literatura a mapy lubos

zaslal následující článek: Publikace vydaná v roce 2003 nakladatelstvím HEL, jako čtvrtá kniha v edici elektronické hledače nakladatelství BEN-techniсká literatura. Autorem je Rolf Wilhelm. Kniha je překladem německého originálu „Das Kompendium der Metalldetktoren“ (ISBN 3-89576-084-6).

Hodnocení článku: 4 Vytisknout článek Literatura a mapy Komentáře (4) Zobrazit celý článek

Vyhledávací technika pro profesionály

mcmlxxx | Tuesday, 16.05. 2006 - 09:49:20 , 4363 čtenářů
Literatura a mapy

Druhý svazek edice Elektronické hledače nakladatelství BEN - technická literatura. Kniha je mnohem podrobnější než předchozí první svazek Elektronické hledače.

Hodnocení článku: 4 Vytisknout článek Literatura a mapy Komentáře (3) Zobrazit celý článek

Tábory v Českých zemích 1945-1948

lubos | Tuesday, 09.05. 2006 - 19:30:35 , 7887 čtenářů
Literatura a mapy lubos

zaslal následující článek: Při brouzdání po Internetu a vyhledávání podkladů pro místa, kam by bylo zajímavé se podívat jsem narazil v inzerci knih na poptávku po tomhle titulu. Již samotný název byl mnohoznačně slibující a proto jsem vyvinul snahu tuto knihu sehnat a přečíst si ji.

Hodnocení článku: 5 Vytisknout článek Literatura a mapy Komentáře (2) Zobrazit celý článek

Elektronické hledače

mcmlxxx | Monday, 08.05. 2006 - 19:52:51 , 5332 čtenářů
Literatura a mapy

Tato publikace je prvním svazkem edice o elektronických hledačích nakladatelství BEN-technická literatura a je jakýmsi úvodem do problematiky hledání.

Hodnocení článku: 5 Vytisknout článek Literatura a mapy Komentáře (4) Zobrazit celý článek
23 článků (3 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Vytvořit účet.
Živá témata z diskuzního fóra
 Detektorářské zprávy
 "Opět revoluce v hledání"- to tu už několikrát byl
 Minelab Equinox 800 a 600
 Tlachárnička 2021
 Rutus Versa
Nejnovější komentáře k článkům
 Re: Ozvěny z minulosti III
 Re: Ozvěny z minulosti III
 Re: Popravčí rokle
 Re: Popravčí rokle
 Re: Současné vzácné oběžné mince
Nečtenější články
 Současné vzácné oběžné mince (345570 x)
 Náboj 7,62 x 25 Tokarev - malé povídání o nábojích (115795 x)
 Jak čistit železo a jeho slitiny (77587 x)
 Čištění měděných mincí (65627 x)
 Ruční obranný granát F1 (59877 x)

Starší články
Friday, 03.08.
· Osudy zlatých pokladů (3)
Wednesday, 26.07.
· Záhada slavkovského pokladu (2)
Saturday, 15.07.
· Vojenské hroby (1)
Thursday, 29.06.
· Čištění a konzervace mincí (9)
Sunday, 18.06.
· Vyražte si o víkendu vykopat poklad (2)
Sunday, 28.05.
· Poklad ze Starého Kolína (5)
Friday, 19.05.
· Hledače kovů - teorie, návrh, stavba, použití (4)
Tuesday, 16.05.
· Vyhledávací technika pro profesionály (3)
Tuesday, 09.05.
· Tábory v Českých zemích 1945-1948 (2)
Monday, 08.05.
· Elektronické hledače (4)

Starší články
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO