DetektoRING

Tři příběhy z hledání
Publikováno: Friday, 08.04. 2011 - 10:31:23
Téma: Příběhy


1. Ztracený detektor

Byla středa, den našeho odjezdu z krátké dovolené na Šumavě. Ráno jsem si přivstal s tím, než žena uklidí a sbalí věci, půjdu si naposledy na chvíli zahledat kousek od lesovny Žofín, kde jsme byli ubytovaní.

Oregona jsem si na tu chvilku nevzal. Po hodině hledání zvoní pracovní telefon. Když řeším problém, tak vždy popocházím a gestikuluji rukama. Po 20 minutách telefonování jsem se dostal zpět do reality. Rozhlédnu se, ale detektor nikde nevidím. Všude okolo stejný les. Zmocnila se mě panika. Pobíhám sem a tam. Po třech hodinách hektického hledání jsem se ztratil sám. Ženu na hotelu braly mdloby a chtěla po mně vyhlásit pátrání. Já jsem se zatím na pokraji psychických i fyzických sil objevil večer u rakouské vesnice Hirschenweis. Tam jsem požádal jednoho dobrodince o odvoz na Žofín, vzdálený cca 5 km. Druhý den ráno, již s GPS jsme se s ženou vydali hledat hledací přístroj. Rozvinuli jsme rojnici, pídili píď po pídi do vyčerpání těla i duše, ale bezvýsledně. Pokud ho někdo nenašel, tak je tam někde můj milý Fisher dodnes.

2. Erotika

"V potu tváře nálezy své dobývati budeš", řekl jsem si onoho letního předvečera a řádně propocen, sbalil jsem si fidlátka a dal se na cestu z lesa ven. Ještě poslední průlez křovím ... co zřím.... obnaženou ženu, divoce cválající na svém oři. V momentě, kdy se na okamžik střetly naše zraky, vykříkla a přitiskla se ke svému milenci. Dodnes nevím, jestli jsem byl důvodem výkřiku já, extatický vrchol nebo známý jev uskřinutí ...

3. Tajemný nález

Jednou v lese jsem dostal krásný, velký a kulatý signál na rozhraní, kopat či nekopat. Bylo to dost hluboko, navíc přerostlé silnými kořeny, což ve mně vzbuzovalo naději. S opatrností archeologa jsem po 5 hodinách vytáhl na světlo krásnou smaltovanou, dost těžkou nádobu s modrobílými vzory. Doma jsem na okraj víčka, které nešlo sundat, nastříkal WD. A později, se srdcem v krku, sundal víko. Nahlédl jsem do útrob nádoby. Bohužel byl to kakáč i se svým ztrouchnivělým obsahem.
Na obdobné téma jsem si dovolil upravit známou baladu.

Hledač v lese,
opřel detektor o hubu,
uprdl si do dubu,
při hledání prdí tiše,
jako když to v díže kyše,
v nepříznivém povětří,
také prdy nešetří,
když kope, prdí ble,ble,ble..
jak když vaří herteple
na pořádný nález nekouká,
hlavně že si zapšouká,
nejhůře prdí mrcasi,
s prdem vždy do kalhot,lejno utrousí.


Tento článek si můžete přečíst na webu DetektoRING
http://detektory.hantec.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://detektory.hantec.cz/clanky/tri-pribehy-z-hledani-239.html
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO