Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 603 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Novinka - Tesoro EuroSabre II
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro EuroSabre II
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 30. prosinec, 2009 9:04    Předmět: Novinka - Tesoro EuroSabre II Citovat

Od včerejška je doma.Vypadá jako hračka,ale jak jsem už napsal..Nadupaná hračka.
Hned jsem s ním na pár hodin včera vyběhl ..a udělal jsem dobře ,bo dnes je venku ten hnus hnusovatý Evil or Very Mad
Základní funkce..ať to nikdo nemusí hledat.
Detektor má tři diskriminační režimy,Audiodiskriminace (hluboký tón pro železa, vysoký pro barevné kovy),Režim BLANK - diskriminační režim pro snadné určení tvarově zajímavých želez,,All Metal - bezpohybový mód,normál diskriminační mod,,Nastavitelná síla základního tónu (treshold) koncentricko-eliptická sonda 8"x 9" (20cm x 23cm)nárazuvzdorná - karbonové jádro, frekvence 10,6 kHz..včera jsem se přesvědčil ,že bere opravdu vše i frcky malučké--))...atd..Skopčeno s LP Rolling Eyes
Tak jsem včera chodil a a přepínal z jednoho režimu do druhého a do třetího ..abych se ujistil ,že detektor v nich mluví pravdu.
Dokonce jsem poznal i strusku..6 ze 6 takových signálů to struska byla..,ale kopat to budu dál.
Dnes jsem chtěl udělat nějaké testy,ale zůstanu doma..To se prostě nedá.Jen si odzkouším jak některé věci a zda je vůbec bere.

Pokud je tu nějaký vlastník ..tak ať se podělí a napíše ..aspoň něco málo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vaquero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 5537
Bydliště: Čertova brázda

PříspěvekZaslal: středa 30. prosinec, 2009 13:44    Předmět: Citovat

Jirko, jsem na to opravdu zvědavý. O ES I jsem moc dobré reference neslyšel. Znám hocha, co ho měl a docela rád se ho zbavil. Ale pravda, on hledá hodně v čediči. Doufám, že se z jedničky poučili a odstaranili vady. Zkus taky výdrž baterií. Tam jsou taky veliký rozdíly. Jinak asi víš, že já na Tesora nedám dopustit, jsou to velice dobré mašinky, ale to ES se jim prý moc nepovedlo.
_________________
Kopat - nekopat??? KOPAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
seef
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.8. 2006
Příspěvky: 1648
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: středa 30. prosinec, 2009 14:35    Předmět: Citovat

Jsem na toho ESII taky zvědavej. Já si zase vzpomínám na kolegu Jezevce, kterej hledal s ES a nepřišlo mi, že by s nim byl vyloženě nespokojenej.. Uvidíme..
_________________
Pavel
Jokr 007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vaquero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 5537
Bydliště: Čertova brázda

PříspěvekZaslal: středa 30. prosinec, 2009 14:40    Předmět: Citovat

Ono to možná bude i trochu suběktivní pocit dotyčného kolegy. Podtrhuji: Hledal převážně v čediči.. Tam jsem měl problémy i já s Vaquerem.
_________________
Kopat - nekopat??? KOPAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 30. prosinec, 2009 14:58    Předmět: Citovat

Vaquero-U čediče nemůžu sloužit.Tady neroste..Jen ta struska..a ta jde jak jsem napsal velmi dobře rozeznat.
Zatím co jsem zjistil od známého..(Neptal jsem se ,,tak nebudu jmenovat)
tak oproti jedničce - Rozdíly jsou v přijímací a vysílací části detektoru a také v úplně jiných operačních zesilovačích. Detektor má také jinak řešený konektor na vnitřní části desky..Pokud je toho víc..tak jsem to zatím nezjistil. Rolling Eyes
Byl bych rád pokud by tu někdo napsal své postřehy jak na jedničku tak i na dvojku.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: středa 30. prosinec, 2009 15:10    Předmět: Citovat

Má ten barevnej ton nějakou modulaci, nebo to pípá na veškerou barvu úplně stejně??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 30. prosinec, 2009 15:33    Předmět: Citovat

nějaké zabarvení tam určitě je,ale včera jsem toho barevného zase tolko neměl.u cortese jsem to po čase poznal a dokázal jsem odhadnout že tam bude mince nebo jiná šepleť..ale ono je to vlastně jedno..tady kopu každý náznak bar. kovu.Oproti cortes. se mě líbí to že u cortese jsem musel mět disc. max na železe a musel jsem kopat i zrezlé kované hřeby a pod...tady je to jinak nastavené..můžu v diskr. až k foliím ..hřeby starodávné hřeby to už nebere,ale zlato i stříbro od nejtenších,nejmenších..pořád ano.(kopl jsem z hloubky i kus železa tvářící se jako barva..no nekop to..ještě ho musím poznat)..Ale nechcu kecat,počkej až zase vyběhnu..Co si pamatuju určitě..je to ,že jsem měl tišší signál tak jsem ho kopl..a odhadem ve 20 cm bylo hliníkové víčko z prvorepubl. piva.
V tom 2 tonu budu stejně chodit jen v čistším prostředí.
Návod jsem přeletěl jen jednou..je to jednoduché Rolling Eyes Dobře naladit zem..a jde se


Naposledy upravil cortes dne středa 30. prosinec, 2009 16:04, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 30. prosinec, 2009 15:56    Předmět: Citovat

Promiň Jirko, ale stále si stojím za svým, že je ES II 3-tón. Při mém zkoušení 3 tóny vydával. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 30. prosinec, 2009 16:09    Předmět: Citovat

Jo máš pravdu,psal jsi mě to ..ještě jednou díky..ten třetí ton bude ten co hlásí některé druhy železa a asi i tu strusku.Nebo se pletu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: středa 30. prosinec, 2009 19:08    Předmět: Měl jsem ES I Citovat

Ahoj!
První serii jsem vlastnil asi rok. Prodával se s velkou spider cívkou, co se dá dnes koupit ke Cortesovi atd.. .Abych pravdu řekl, byl to můj druhý detík a protože chodím v čediči, téměř nic jsem s ním nenašel. Pokud byl čedič, nedalo se hledat. Ladil jsem zem jak vzteklej, ale čedič byl stále slyšet. Vždycky jsem poznal že je tam, ale to neustálé ladění časem lezlo na nervy. Po zakoupení Vaquera byl od čediče klid. Co se týká těch tří tónů, hlubokej a vysokej byl OK, ale ten třetí jsem slyšel v terénu jen jednou. Doma nebyl problém ten tón vyloudit, ale v terénu, jakoby nebyl. Hledání v jednotónu bylo to samé na růžovo. Co mě nejvíc dostávalo byla hloubka. Troufám si říct, že uMax byl výrazně lepší a Vaquero se s ES I snad ani nedalo srovnat. Dle návodu na stole vše makalo super, ale v terénu něco nefungovalo.... Pokud nebyl čedič, makalo to pěkně, ale já tenkrát chodil jen v něm a pak už se mi ani moc ven s detíkem nechtělo, protože neustále hlásil všechno možné jako barvu. Dodnes si myslím, že jsem měl nějaký "vytuněný" kousek a jak jsem již zmínil, při stejném postupu s Vaquerem byly úplně jiné výsledky. Prodal jsem ho někam na moravu a ten chlapík co ho vzal si nestěžoval. Ačkoliv byl detík propagován jedním nejmenovaným prodejcem jako speciál na evropské podmínky a nebyl zrovna levný, v severních čechách se nechytal.Toť vše.
ČUS IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 30. prosinec, 2009 22:49    Předmět: Citovat

Podle toho co píšeš jsem i rád ,že jsem eurosabre 1 neměl..a že nežiju na čediči..Možná se poučili na chybách prvního modelu..(nemůžu soudit),ale myslím si že určité změny tu určitě jsou..jednička se už nějaký roček ,pokud se nepletu neprodává..
Ukáže čas...Každopádně jsem rád za tvůj report co se týče jedničky.
Dvojka se zdá naštěstí opravdu vylepšená a jak bere,nebere to staré železo se mě líbí a nejen železo Rolling Eyes ( ale čedič opravdu nevím )
Vyzkoušíme a uvidíme Wink Je to přece jenom něco novějšího(2009) oproti jedničce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. prosinec, 2009 9:05    Předmět: ES I Citovat

Ahoj!
Jistě každý ví, že do nepříznivých půdních podmínek je lepší menší cívka, nejlépe DD. To že ES I měl jako základní velkou SPIDER cívku(koncentrická) mohl být celý problém detíku na čediči. Koupí detíku jsem se tenkrát úplně finančně vyčerpal a menší cívku jsem proto nekoupil a ani od nikoho nezapůjčil. Tesora mám rád a proto se těším na tvé zkušenosti. Rád bych taky něco na droboť. Ahoj IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. prosinec, 2009 10:07    Předmět: Citovat

JJ--))) Taky mě napadla ta cívka.ČASU HABA KUK Laughing To víš že mu nic nedaruju. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. prosinec, 2009 10:59    Předmět: Citovat

Nové cívky DD by měli být příští rok údajně do léta...potom jsem zvědavej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. prosinec, 2009 11:37    Předmět: Citovat

Hm..to já taky. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. prosinec, 2009 12:05    Předmět: Citovat

Měli by být i cívky 2D H.O.T....detík by měl přidat na hloubce a kdyby neztratil citlivost,tak by to bylo supr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. prosinec, 2009 13:23    Předmět: Citovat

muhehe muhehe pohoda

Naposledy upravil cortes dne neděle 03. leden, 2010 9:18, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 02. leden, 2010 12:32    Předmět: Citovat

"Vaquero"] Zkus taky výdrž baterií. Tam jsou taky veliký rozdíly.
----------------------------------------------------------------------------------
Zhruba po 14 hodinách hledání je test na baterku pořád 4 pípnutí .
Hloubka pořád stejná Wink ,tónově se hlásí pořád stejně dobře,neplechu nedělá.v diskriminaci je taky vše ok..železo vůbec nebo useklé-dle nastavení,barva perfekt. Rolling Eyes


Naposledy upravil cortes dne neděle 03. leden, 2010 22:00, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
smikri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.2. 2008
Příspěvky: 128
Bydliště: Klatovsko

PříspěvekZaslal: neděle 03. leden, 2010 0:20    Předmět: Citovat

Tento detektor se mi začíná líbit, na to mý hledání by mohl bohatě stačit a čedič u nás není.
_________________
GM Power, CS 1220 R
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vaquero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 5537
Bydliště: Čertova brázda

PříspěvekZaslal: neděle 03. leden, 2010 21:51    Předmět: Citovat

cortes napsal:

----------------------------------------------------------------------------------
Zhruba po 12 hodinách hledání je test na baterku pořád 4 pípnutí .
Hloubka pořád stejná Wink ,tónově se hlásí pořád stejně dobře,neplechu nedělá.v diskriminaci je taky vše ok..železo vůbec nebo useklé-dle nastavení,barva perfekt. Rolling Eyes

Uvidíme, nech ji dojít, až klekne. Potom mi řekneš. Netapomeň taky na značku baterie a kapacitu.
_________________
Kopat - nekopat??? KOPAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro EuroSabre II Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Strana 1 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO