Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 645 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Novinka - Tesoro EuroSabre II
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro EuroSabre II
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 03. leden, 2010 22:04    Předmět: Citovat

už jsem to upravil na 14 hodin.pořád 4 pípnutí.
Řekl bych že na to bude mít vliv i ta zima,ale zatím se drží ..sem vytáhl telefon skrz gps ..a skočil mě za 2 minutky jen na jednu čárku na baterce...po zahřátí zase normál.
Jinak v detíku mám baterku za 30 kč z benzínky ..
Ale budu tam pak dávat nabíjecí ..až to otestuju.
Jinak tu baterku nenechám dojet do konce..u 2 pípnutí ji vyměním.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: neděle 03. leden, 2010 22:27    Předmět: Citovat

cortes
A video nebude,podobné jak s X-Terou,Troj. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 03. leden, 2010 22:36    Předmět: Citovat

S nějakýma hřebama a barvou udělat můžu.A v zemi až rozmrzne. :roll:Tady je to složitější..Chodím v normální diskriminaci ..a do toho přepínám ještě na jiný režim,který pozná a odfiltruje staré železo co se dokáže tvářit jako barva.A nebo na ten 2 tón
Ale moc se mě do toho nechce..aby si ho pak nechtěl každý koupit Laughing Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 04. leden, 2010 17:38    Předmět: Citovat

Wink Je to pro mě opravdu zajímavá zkušenost.. relic detektor jsem vlastně ještě neměl.
Tady je dobré rozpoznat,přečíst ,,železo,, pro mě je to určitě přínosem ..např.U jiného detektoru jsem mohl potlačit malé staré želízka,ale bál jsem se ,že přijdu o určitý druh mincí,tak jsem ty starodávné hřebíky a skobičky kopal.
Tady je jiný rozsah diskriminace..můžu dost vysoko .Potlačím hodně staré železo jako jsou ty skoby a hřebíky..a tím staré nemyslím jen 50 let,ale ty co dělají hodně detektorům problém.
A na druhou stranu jsem rád,že pořád veme třeba bodák nebo závěr.
A přitom mě to pořád bere i stříbrné mince tenké,malé..prostě ty nejmenší co znám a mám.U cortese jsem musel tyto věci kopat,jinak bych o tyto mincičky mohl přijít.
Další věc co se mě zamlouvá je ..že detektor mě na některé věci hodí takovej rozplizlí Rolling Eyes tón ..např u zkroucených želez,s dírama a pod..i struska se tak hlásí.Zatím nekecal Laughing
Tyto věci se mě u jiného detektoru hlásili většinou do barevného.
Zajímavá je i funkce blank.Ale je to věc ošidná..má vlastně diskriminátor nastavený docela nahoře..když nepůjdu na místo kde se vyskytuje určitý druh mince ,která je měděná ..průměr asi 8-10 mm ..tenký plíšek..Tak blank určitě využiju..Tak kde se vyskytuje ..tak určitě ne..Blank ji skoro nevidí.Ale to je moucha.Když o tom vím. Wink
Bere dost vysoko i nové hřebíky a železa..Je prostě relic a některé věci procvakávají , i když jsou odrušené..Větší věci.
Ale i tento detektor se splete..Aspoň mě se stalo,že hlásil takovou divnou barvu nebarvu..A raději sem to kopal..železo. Rolling Eyes Chce to praxi.
Zkoušel jsem testovat v zemi i na vzduchu..to druhé je samozřejmě o ničem a to i když jsem testoval železo + mince..Nehledě na to že v zemi tento detektor vidí o hodně lepší.
Někde se to i psalo..a mě se potvrdilo,že bere,čte.. lépe..věci co jsou v zemi delší dobu.
Už aby rozmrzlo..su zvědaví jak si povede v lese..zatím jsem dělal jen pole.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pondělí 04. leden, 2010 17:57    Předmět: Citovat

A co nábojnice, poznáš?? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 04. leden, 2010 18:13    Předmět: Citovat

Chtěl jsem ti aspoň natočit jak se chovají mince u starého železa,ale nemožu za boha najít stativ na foťák..a v ruce je to na prd..bych potřeboval tři. Laughing
Jak to myslíš? Nábojnici od mince?Nábojnici jsem už našel,byl to silnější tón než u malé mince.
Ale to není tady u nás až tak podstatné..tady kopu každý náznak barevného kovu.
quad-Však přijeď..zajedeme k lesu..otestujeme různé věci...vypijeme trochu teplého čaje..Stejně to chci ještě udělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pondělí 04. leden, 2010 18:28    Předmět: Citovat

Přijel bych, ale až na jaře, teď bysme toho venku moc nenatestovali. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 04. leden, 2010 18:33    Předmět: Citovat

Ale natestovali Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pondělí 04. leden, 2010 18:41    Předmět: Citovat

Ahoj,myslíš že je srovnatelný s Tejónem,že ho v něčem i předčí nebo mu schází....???Zamlouvá se mi hlavně váha proti Tejónu...,ale to ostatní...???
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 04. leden, 2010 20:00    Předmět: Citovat

petaheaven-Opravdu netuším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: sobota 09. leden, 2010 17:19    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=yR_1MMiEnoM
http://www.youtube.com/watch?v=do6sULY046U

Cortesi,to ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 09. leden, 2010 17:59    Předmět: Citovat

simsa..Ježišimárjáápanenkoosvětimskáhimlhergotkrucajselement.
To není žádný test.To jsem dělal jen pro známého. Rolling Eyes Chtěl něco vědět..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: sobota 09. leden, 2010 18:07    Předmět: Citovat

Až na tu špinavou cívku je to dobré.Líbí se mi ten režim "Blank"-doufám,že jsem to napsal dobře Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 09. leden, 2010 18:23    Předmět: Citovat

Jak špinavá Laughing To opadá samo.
Blank je dobrý,ale zdá se mě že nevidím v tomto režimu tak dobře 0,25g stříbrnou minc..i jak v normál nebo diskriminačním režimu.
Ještě jsem si všimnul,že to mám uplně obráceně než ty.
Při air testu bere méně než v zemi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: sobota 09. leden, 2010 19:36    Předmět: Citovat

Já myslím,že to bude tím,že při Aiertestu nemáš správně odleděnou zem.I výrobce píše,že při testu na vzduchu máš (ted nevím kolikrát) otočit groundem.Ale je dost možný,že kecám.Jinak nějaké měření jsem nedělal Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 09. leden, 2010 19:40    Předmět: Citovat

Sem si to asi spletl s .. George-83 Rolling Eyes To neva. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 11. leden, 2010 14:21    Předmět: Citovat

[quote="simsa"]Líbí se mi ten režim "Blank"
------------


Naposledy upravil cortes dne středa 10. březen, 2010 11:13, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: pondělí 11. leden, 2010 14:53    Předmět: Citovat

Discriminaci to má výbornou.Tohle musím zkusit s Teónem.Ještě k té funkci "Blank":Když dáš vedle sebe mincičku a hřeb,neoddiscriminuješ železo,zazní Ti hluboký a vysoký tón?Jestli Ti řekne železo-barva. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 11. leden, 2010 15:22    Předmět: Citovat

simsa napsal:
Discriminaci to má výbornou.Tohle musím zkusit s Teónem.Ještě k té funkci "Blank":Když dáš vedle sebe mincičku a hřeb,neoddiscriminuješ železo,zazní Ti hluboký a vysoký tón?Jestli Ti řekne železo-barva. Wink

Už jsem to tuším psal..Na kolečka bych funkci blank nedal..Blank má nastavenou svoji vlastní diskriminaci..a menší stříbrné šupinky u toho hodně zkorodovaného starého hřebu je to docela na prd.
Blank bych spíš použil na válku nebo v kombinaci s normální diskriminací..pro ověřování.
Ještě blank...A tonovka jsou dva různé režimy ..při funkci blank máš i při nulové diskriminaci to určité železo už oddiskriminované a tudíž se ti neozve ..
V tonovce je ten starý hřeb takovej nečistý ton...i stříbrňáček s méně kvalitního stříbra a malého průměru ..není v tonovce nejčistší.
Nejlepší se mě zdá na kolečka do humusu..normál diskriminace ,,nastavená dle potřeby ..tam je odezva na 99% jasná ..Záleží co chceš a nechceš kopat.Jedním přepnutím si můžeš ověřovat ve dvou režimech.
Jinak samozřejmě..Např ten závěr v tonovce a stříbrná mincička v tonovce..to udělá jak píšeš..Jinak tvarované,staré železo háže buď rozplzl tón nebo skáče troch do barevného..jak už to u starodávného železa někdy chodí.
Chtěl jsem tu tonovku natočit,ale byl jsem rád,že mě baterky vyšli aspoň na tohle.Možu ti to natočit až budou zase k dispozici baterky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pondělí 11. leden, 2010 15:59    Předmět: Citovat

Blank bych spíš použil na válku nebo v kombinaci s normální diskriminací..pro ověřování.

To jsi trefil! Diskriminační režim Blank je,jestli jsem to dobře z návodů pochopil(a už i malinko otestoval),určený k rozpoznání "hlubších" želez od barvy vedle železa.Docela se mě líbí i mód IRON ID,kdy dám diskriminaci těsně nad iron a na test dvě hnusně orezlé kování z bot nohama k sobě a detík na ně maximálně zapraská pak jsem mezi ně dal střídavě leopolda,grešličku,čtyřráz,straníka...a všechno to krásně přiznalo(ale v tónovce už některé nebyly slyšet např čtyřráz) To nastavení země na air já dělám že točím jedním směrem dokud necítím tužší chod a pak otočím opačným směrem jeden a půl otáčky(to je střed)
Jinak Eurosabre II. mě dost překvapuje-je vidět,že páni Ing.si pohráli se zdokonalením diskriminačních obvodů a to znatelně Wink a dosah se základní cívkou je také nadprůměr.
A navíc je to černej KRASAVEC!
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro EuroSabre II Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Strana 2 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO