Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 591 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Detektor Discovery 3300

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Bounty Hunter
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
žabak



Registrace: 3.5. 2009
Příspěvky: 2
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: pondělí 04. květen, 2009 23:13    Předmět: Detektor Discovery 3300 Citovat

ma nikdo zkusenost s timto klackem?zacinam tak kazda rada draha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
arkleb
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.12. 2007
Příspěvky: 792
Bydliště: Zlínský kraj 50 let

PříspěvekZaslal: úterý 05. květen, 2009 1:17    Předmět: Citovat

Toto téma tu je ke každému detektoru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: čtvrtek 26. listopad, 2009 11:49    Předmět: Citovat

Já mám zkušenosti ty nejlepší. Nejvíc si cením tónového odlišení a přesné odezvy i při celkem nepatrném pohybu. A to mám ještě to starší provedení z druhé ruky. Jinak je to téměř stejné jako Fisher F2, vč. krabice elektroniky. Tímpádem tam pasují i cívky z toho F2 a taky z řady Bounty Hunter. Sám používám cívku o průměru 19.5 cm od BH Tracker II, připadá mi v terénu lépe průchozí. Abych nepěl jen samou cválu, nevýhodou je chybějící rozlišení vodivosti cíle v pinpoint modu, jak má např. řada White's Prizm. Rád bych někdy D3300 vyzkoušel s nějakou DD cívkou, pak by to teprve mohlo být dělo.
f.

arkleb napsal:
Toto téma tu je ke každému detektoru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sana
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 126
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: neděle 14. únor, 2010 12:49    Předmět: Citovat

franny napsal:
Já mám zkušenosti ty nejlepší. Nejvíc si cením tónového odlišení a přesné odezvy i při celkem nepatrném pohybu. A to mám ještě to starší provedení z druhé ruky. Jinak je to téměř stejné jako Fisher F2, vč. krabice elektroniky. Tímpádem tam pasují i cívky z toho F2 a taky z řady Bounty Hunter. Sám používám cívku o průměru 19.5 cm od BH Tracker II, připadá mi v terénu lépe průchozí. Abych nepěl jen samou cválu, nevýhodou je chybějící rozlišení vodivosti cíle v pinpoint modu, jak má např. řada White's Prizm. Rád bych někdy D3300 vyzkoušel s nějakou DD cívkou, pak by to teprve mohlo být dělo.
f.

arkleb napsal:
Toto téma tu je ke každému detektoru.


Zdravím kolegové. Já vlastním Discovery 3300 cívka 28 DD a max. spokojenost. Rozlišení dobré, až mě mnohdy překvapuje, jak hluboko musím kopat ten zinkovej"bordel". Pokrytí je super a to snad nejlepší je dosah. Na jílovým podloží jsem schopnej zachytit dělovou kouli o průměru 15 cm v hloubce 100 cm!!!!!!!!! Jediná nevýhoda je napájení. Na nabíjecí baterie GP 200 , vydrží s touhle velkou cívkou pouze 3,5 hodiny. Přez zimu pracuju na externím napájení na 12x tužkové baterie. 1X 9V nabíjecí baterie - 2x 200 ma a můj acu blok bude mít celkem 4000 ma. Pokud se mi to podaří, tak se to projeví i na dosahu. Zdraví Sana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sana
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 126
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: neděle 21. únor, 2010 22:55    Předmět: Citovat

Tak a je to tady. Dneska jsem dokončil externí napájení pro Discovery 3300. Pod loketní opěrku jsem namontoval plasový box, který jsem koupil v prodejně pro kutily. Jako napájení jsem použil 12x 1,5 v AA vaterie zapojené po 2x6 ks. Detektor jsem zapnul a vše běží v pořádku. Kapacita nové baterie je 2x 2000ma naproti 2x200ma. S nabíjecími 9v bateriemi s 28dd cívkou mi detektor vydrže fungovat caa 2,5 hod. Později zašlu foto předělaného detektoru. Zdraví Sana.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: sobota 27. únor, 2010 19:26    Předmět: Napájení D3300 Citovat

Já to vyřešil umístěním krabice na externí baterky přímo pod skříňku elektroniky a to tak, že víčko této krabice je k tyči přišroubováno právě dvěma šrouby skříňky elektroniky. Jako baterie používám 2x Li ion baterie složené vždy ze dvou článků z baterek pro notebooky o napětí 3.7V /ve vybitém stavu, v nabitém stavu je napětí článku 4.2V/. Místo 9V baterií vkládaných do skříně elektroniky používám kontaktní krabičku sletovanou z pokoveného laminátu, její propojení s krabicí externích baterek je provedeno kablíkem jdoucím skrz nosnou tyč, takže nikde nepřekáží. Li ion nabíjím mimo a do krabice i nabíječky je připojuji přes konektory z PC zdrojů pro FD. Tyto konektory mají dost špiček na to, aby bylo možné vyvést oba články a nabíjet je odděleně.
Uvedené řešení používám i pro ostatní typy, White´s Prizm III, Tesoro Eldorado a EuroSabre, MD3009, atd.
f.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sana
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 126
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: neděle 28. únor, 2010 8:13    Předmět: Re: Napájení D3300 Citovat

franny napsal:
Já to vyřešil umístěním krabice na externí baterky přímo pod skříňku elektroniky a to tak, že víčko této krabice je k tyči přišroubováno právě dvěma šrouby skříňky elektroniky. Jako baterie používám 2x Li ion baterie složené vždy ze dvou článků z baterek pro notebooky o napětí 3.7V /ve vybitém stavu, v nabitém stavu je napětí článku 4.2V/. Místo 9V baterií vkládaných do skříně elektroniky používám kontaktní krabičku sletovanou z pokoveného laminátu, její propojení s krabicí externích baterek je provedeno kablíkem jdoucím skrz nosnou tyč, takže nikde nepřekáží. Li ion nabíjím mimo a do krabice i nabíječky je připojuji přes konektory z PC zdrojů pro FD. Tyto konektory mají dost špiček na to, aby bylo možné vyvést oba články a nabíjet je odděleně.
Uvedené řešení používám i pro ostatní typy, White´s Prizm III, Tesoro Eldorado a EuroSabre, MD3009, atd.
f.


Zdravím kolego. Z praktického hlediska by mě zajímalo, jak je to s váhou detektoru. Já jsem volil podloketní opěrku a přidal jsem na detektor 450 gramů. Jaké jsou Tvé zkušenosti s přidáním váhy. Nebolí nějak enormě ruka???? Zdraví Sana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: neděle 28. únor, 2010 18:33    Předmět: Discovery 3300 Citovat

Nemám to čím zvážit a jak se to projeví na únavě ruky, poznám až vyrazím do terénu. Nevidím to ale dramaticky, Li-ion jsou relativně lehké, při standardní kapacitě článku 2.2 Ah. V NB baterce jsou zapojeny serioparalelně, na kapacitu 4.4 Ah. Výhodou je taky velmi jednoduché nabíjení, lze jej i vestavět do krabice a přidat konektor pro připojení standard. NB síťového adapteru.
f.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: úterý 02. březen, 2010 12:53    Předmět: D3300 Citovat

Ještě bych chtěl doplnit, že Li-ion mají i při poklesu napětí menší vnitřní odpor, než třeba NiMh. Proto se dá i při téměř vybitých Li-ion dosahovat velkých proudových odběrů, aniž by se elektronika detektoru přes vnitřní odpor baterie vazbila, či dělala nějakou jinou neplechu. Poznat se to dá např. když nejsou používána sluchátka a při hlasité signalizaci cíle pak poklesává napětí NiMh baterek a problikává signalizace napájecího napětí, což má zase vliv na funkci elektroniky. Prizm to např. řeší tak, že NF část napájí ze samostatné baterky.
f.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jungy



Registrace: 26.10. 2008
Příspěvky: 24
Bydliště: Blízky Východ,Slovakistan

PříspěvekZaslal: neděle 06. březen, 2011 18:18    Předmět: Citovat

Zdravec priatelia,chcel by som Vás poprosit o nejaké základne,resp optimálne nastavenie detektoru...Vdaka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. březen, 2011 15:13    Předmět: Citovat

Osvědčilo se (a to u libovolného detektoru) chodit zásadně v AllMetal, s citlivostí nastavenou tak, aby nebyly prozvuky. Veškeré ty diskriminace, Notch, atd. jen připravují o potencionální nálezy, u D3300 je pak vodivost signalizována tónem audio a kdo není líný se podívat na displej, může se kochat i čísly, významnější je ale orientační hloubka cíle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jungy



Registrace: 26.10. 2008
Příspěvky: 24
Bydliště: Blízky Východ,Slovakistan

PříspěvekZaslal: sobota 12. březen, 2011 11:15    Předmět: Citovat

u Discovery 3300 je moznost nastavenia ground balance manualne,ako sa to nastavuje a kedy je to nutné?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: neděle 13. březen, 2011 19:49    Předmět: Citovat

Vychází-li se z návodu, nastavení GB se více-méně jen kotroluje, samotný postup nastavení nepůsobí přesvědčivě a rozdíly ve výkonu při takovém či onakém nastavení jsem nezkoumal, snad má více zkušeností někdo jiný. U jiných detktorů, např. Tesoro, je ale nastavení GB základní podmínkou úspěšného fungování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jungy



Registrace: 26.10. 2008
Příspěvky: 24
Bydliště: Blízky Východ,Slovakistan

PříspěvekZaslal: neděle 13. březen, 2011 22:30    Předmět: Citovat

stalo sa mi že pri pinpointu to proste pískalo všade,i ked v zemi nebol žiaden ciel...trochu som pozdvihol detektor,jemne pootočil s GB a stíchol..s detektorom sa viac menej zoznamujem,včera som s ním bol 1x..prestúpil som na digitál,ale dojem na mna urobil pozitívny...ináč franny díky za podporu:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Bounty Hunter Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO