Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 508 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

F75 - rady, zkušenosti, návody,poznámky a tak
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: pondělí 01. březen, 2010 14:19    Předmět: Citovat

Jj, tak jsem to taky udělal. Měl jsem kliku a náhodou jsem natrefil na O kroužek z nefunkčního ponorného čerpadla. I průměr skoro seděl - byl po obvodě asi o 4 mm delší, takže přišlo na řadu právě krácení a lepení.
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: úterý 21. září, 2010 13:26    Předmět: Citovat

Už sa mi rozpadla tá guma medzi gripom a riadiacou jednotkou. Slúchadlový konektor funguje nepravideľne.
Za dva roky vyzerá F75 horšie ako stará 1236X2.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: úterý 21. září, 2010 15:28    Předmět: Citovat

Mne sa to odlepilo hádam týždeň po dodaní Laughing Neriešil som reklamáciou takú blbosť,chemoprém na obuv to vyriešil.MámF75 ltd.
Velká škoda že u nás neni TeknentikT2 Ltd.Myslím že odladenie železa má Teknetik lepšie ako Fišer.No ale nemôžem mať všetko. Crying or Very sad
Hned by som ho vymenil Wink
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Qth



Registrace: 17.8. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: úterý 21. září, 2010 21:59    Předmět: Těsnění a O-kroužky Citovat

Tady je najdete ... Všechny Cool
http://www.hostr.cz/sysadmin/data/cs/products/1/files/katok1.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kim
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 22. září, 2010 9:05    Předmět: Citovat

Nemohl jsem si nevšimnout že na DW a ještě dvouch prodejnách už Fishera nemají?Jsou s nima nějaké trable??
Návrat nahoru
motyčka



Registrace: 23.5. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Na východ od centra

PříspěvekZaslal: středa 22. září, 2010 10:43    Předmět: Citovat

Když v Tesco nemají chleba,přijde ti normální jít do Lidl ptát se lidí ve frontách u pokladny proč ho v tom Tesco nemají?Asi ne.Tak se zeptej na DW.
Já sem letos po 11 letech šel do nového klacku.Dostal jsem v březnu k pětačtyricátinám F75 a nějak se mi ho nedaří přetrpět.Čekal jsem,že nebude lehký po 11 letech s XLT přesedlat během pár týdnů na F75,ale až takový problém jsem nečekal.F75 se ve skutečnosti chová úplně jinak,než co bych si v tom nejhorším snu od tak drahého klacku,navíc o jedenáct let mladšímu oproti XLT,představoval.Naštěstí nálezy sou,tak mu ještě dávam šanci.
_________________
XLT+AT PRO
O tom co není vidět je dobré vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kim
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 22. září, 2010 11:16    Předmět: Citovat

motyčka napsal:
Když v Tesco nemají chleba,přijde ti normální jít do Lidl ptát se lidí ve frontách u pokladny proč ho v tom Tesco nemají?Asi ne.Tak se zeptej na DW.
Já sem letos po 11 letech šel do nového klacku.Dostal jsem v březnu k pětačtyricátinám F75 a nějak se mi ho nedaří přetrpět.Čekal jsem,že nebude lehký po 11 letech s XLT přesedlat během pár týdnů na F75,ale až takový problém jsem nečekal.F75 se ve skutečnosti chová úplně jinak,než co bych si v tom nejhorším snu od tak drahého klacku,navíc o jedenáct let mladšímu oproti XLT,představoval.Naštěstí nálezy sou,tak mu ještě dávam šanci.


CHLEBA POTAŽMO PEČIVO DĚLÁ KDE KDO, ALE DETÍKY PRODÁVÁ PÁR LIDÍ.A né každej se přizná že udělal chybu s nějakým produktem.Na DW jsem se už ptal.Odpověď je že unosnost reklamaci už přesáhla svou hranici.Fisher je vlastně BH.....Já se ale tímto ptal uživatelů zda něco o tom neví.Páč hodlám inovovat svuj detíkovej park.
Návrat nahoru
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: středa 22. září, 2010 12:08    Předmět: Citovat

motyčka napsal:
Když v Tesco nemají chleba,přijde ti normální jít do Lidl ptát se lidí ve frontách u pokladny proč ho v tom Tesco nemají?Asi ne.Tak se zeptej na DW.
Já sem letos po 11 letech šel do nového klacku.Dostal jsem v březnu k pětačtyricátinám F75 a nějak se mi ho nedaří přetrpět.Čekal jsem,že nebude lehký po 11 letech s XLT přesedlat během pár týdnů na F75,ale až takový problém jsem nečekal.F75 se ve skutečnosti chová úplně jinak,než co bych si v tom nejhorším snu od tak drahého klacku,navíc o jedenáct let mladšímu oproti XLT,představoval.Naštěstí nálezy sou,tak mu ještě dávam šanci.


Zvykal jsem si tak 6 měsíců a dneska na něj nedám dopustit. První tři měsíce jsem se chtěl vrátit na starý detík. Vydržel jsem a nelituji. Pokud si byl dokonale sžitý se starým klackem, tak je to těžké. Frajeři, kteří říkali že F75 zapli a dokonale mu rozuměli jsou zřejmě mimozemšťané........ Wink
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: středa 22. září, 2010 12:30    Předmět: Citovat

No ja ho mám už asi pol roka a myslím že som ho ako tak zvládol.Najprv klady-fišer má super ergonomiu.Neni problém sním hľadať celý deň.Mám aj terku a hoci je tera ľahúčka hľadanie z fišerom je hľadanie pohodlnejšie.Skladnosť je dostatočná ale mohli tie zasúvacie patenty a uťahovacie šroby urobiť ako na 1270 tak aby stredná tyč šla zasunuť celá na spodnú tyč.Je to detail ale dosť podstatný.Držadlo je podľa mňa naopak,asi obrátili výkres a tak to montovali.To ako keby kopali hlbokú studňu a pritom mali postaviť vysoký komín.Potenciometer hlasitosti sa pri dotykoch s oblečením sám prestavuje,prípadne v ruksaku sa mi detektor aj sám zapol.
Toto je v pohode ,horšie je to s elektronikou.
Najlepšie je pred každým hľadaním detík komplet zresetovať lebo ak sa spoľahnem na posledné nastavenie tak morzeovka.
Ja už neprepínam behom hľadania procesy lebo mám dojem že prepínanie detektor mierne rozladí.Skrátka detektor naladím v určitom procese a potom hľadám už len v ňom.Dá sa celkom dobre naladiť ale chce to sa s ním dosť pohrať.Odladenie zame je kapitola sama o sebe,manuálne nastavenie je len začiatok po naladení musím detektor dať do vzduchu mimo zem a stlačiť pinpoint aby sa ukľudnil a potom si to odladenie všetko zopakovať ešte raz aby to bolo v poriadku.
Detektor je podľa mňa príliš rýchly a odozva príliš krátka v základnom procese.Preto hľadám v tom predposlednom procese.
Hoci na prvý pohľad a po preštudovaní manuálu vyzerá jednoducho a účinne,vôbec neni jednoduchý na nastavovanie.
Je pravdou že detektor ide neuveriteľne hlboko a hoci má 13khz a podľa všetkého je určený na mince ja ho považujem za to najlepšie čo sa dá kúpiť na zákopy.Do polí je tiež vhodný ale militarie su to pravé.
Detektor je ináč v pohode ale treba povedať pravdu ,má svoje muchy.
(Ale už ho mám dlho a rád by som ho vymenil za spektru z doplatkom Wink)
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: středa 22. září, 2010 12:37    Předmět: Citovat

No ja tieto problémy s hľadaním vôbec nemám. Prídemi jednoduchý a zrozumiteľný. Mrzí ma iba to prevedenie- kvalita plastov. Je to urobené jak čínske hračky.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: středa 22. září, 2010 12:53    Předmět: Citovat

Neni sú to nejaké extra problémy,len sa treba s ním pohrať pri nastavení a to je čo ľudia neradi robia.Myslia že zapnú a zapumpujú a hotovo.
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 22. září, 2010 12:55    Předmět: Citovat

Kim napsal:
Odpověď je že unosnost reklamaci už přesáhla svou hranici.Fisher je vlastně BH.....

Kime, můžu mít samozřejmě milné informace, ale pokud vím, tak Fisher, BH a Teknetics jsou součástí jednoho majitele a to firmy First Texas. Společná je výroba součástí a mnoho dalšího, ale do určité míry firmy vystupují samostatně. Těm reklamacím bych nevěřil, že bude únosné procento nějak rozdílné vzhledem k defacto spojené výrobě. Připadá mi to jako alibismus.
Další fakt je, že Fishery u nás zastupuje výhradně Pavel Diviš. Takže to, že je nemají na DW může znamenat buď že Fishery na DW nechtějí nebo jim je PD nechce z nějakého důvodu dát (dle jejich odpovědi tobě je nechtějí). To že prodávají dál BH a Teknetics značí právě to, že ty firmy do určité míry, coby obchodní značky, působí nadále samostatně, nebo že o ně PD (pokud je výhradním zástupcem nejen Fisheru, ale celého First Texasu) nemá zájem. Všechno má logiku, ale pravda bude asi o něco složitější.
Vesměs je to úplně jedno kde co prodávají, kdyby na Dw měli jen lopatky, koupíš Fishera jinde a naopak. Ber kde ber. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kim
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 22. září, 2010 13:30    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Kim napsal:
Odpověď je že unosnost reklamaci už přesáhla svou hranici.Fisher je vlastně BH.....

Kime, můžu mít samozřejmě milné informace, ale pokud vím, tak Fisher, BH a Teknetics jsou součástí jednoho majitele a to firmy First Texas. Společná je výroba součástí a mnoho dalšího, ale do určité míry firmy vystupují samostatně. Těm reklamacím bych nevěřil, že bude únosné procento nějak rozdílné vzhledem k defacto spojené výrobě. Připadá mi to jako alibismus.
Další fakt je, že Fishery u nás zastupuje výhradně Pavel Diviš. Takže to, že je nemají na DW může znamenat buď že Fishery na DW nechtějí nebo jim je PD nechce z nějakého důvodu dát (dle jejich odpovědi tobě je nechtějí). To že prodávají dál BH a Teknetics značí právě to, že ty firmy do určité míry, coby obchodní značky, působí nadále samostatně, nebo že o ně PD (pokud je výhradním zástupcem nejen Fisheru, ale celého First Texasu) nemá zájem. Všechno má logiku, ale pravda bude asi o něco složitější.
Vesměs je to úplně jedno kde co prodávají, kdyby na Dw měli jen lopatky, koupíš Fishera jinde a naopak. Ber kde ber. Wink


diky za odpověď.Asi máš pravdu.Pravda bude asi o něco složitější
Návrat nahoru
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: středa 22. září, 2010 14:22    Předmět: Citovat

Taky nic takového jako má "sm" zatím nepozoruji...detektor se dá vyštavit jako prase a žádná morseovka...slyšel jsem že záleží,co se natrefí za kus Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: středa 22. září, 2010 14:28    Předmět: Citovat

Jak počúvam referencie rôznych ludí je to kus od kusu.
Chodím na 90 stabilne.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
motyčka



Registrace: 23.5. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Na východ od centra

PříspěvekZaslal: středa 22. září, 2010 17:35    Předmět: Citovat

Morseovku taky mám.Přednost mojí F75 je dobrá citlivost i na docela malý kolečka.Abych z toho klacku ale udělal kliďase,musim ladit citlivost dost dolu a dosah je pak na 28 cenťáků velkou cívku vážně malý.Chodím 3x-7x v týdnu,převážně v jE ve dvoutónu,diskriminuju často pomocí toho notch,jak tu psal Jackes,to opravdu funguje a dosah zůstává.Citlivost dostačuje vždy.S dosahem jsem spokojený jen tam,kde se mi podaří udržet F75 použitelnou s citlivostí nad 80 a to neni zdaleka všude.Na odpověď F75 už sem zvyklý,ta mi i vyhovuje hlavně ve 2-tónu.Ale stejně mi toho dost vadí,hlavně neklid a opravdu nepoužitelnost na některých místech.Třeba vyrazím-li do sousedních Železných hor.A je také pravda,že po půl roce nevypadá F75 zrovna vábně,spousta povrchových dílů je na výměnu.
_________________
XLT+AT PRO
O tom co není vidět je dobré vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
motyčka



Registrace: 23.5. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Na východ od centra

PříspěvekZaslal: středa 22. září, 2010 17:45    Předmět: Citovat

Občas se mi taky stane,že chytnu nějaký signál,a klacek ho nepřestane opakovat,displej zhasne,ale zvuk dokola řve dál.Vypnu,vyndam bbaterky,dam cigárko,zase to dam dohromady a pak zase funguje.Dělá vám to taky někomu kolegové?
_________________
XLT+AT PRO
O tom co není vidět je dobré vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: středa 22. září, 2010 18:03    Předmět: Citovat

To že displej je prázdny a detektor normálne pípa som až doteraz pokladal za normálne.Mne sa to stáva dosť často,hlavne tie hlboké a slabúčke pípnutia.Ja stým nič nerobím normálne idem dalej. Rolling Eyes
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: středa 22. září, 2010 18:24    Předmět: Citovat

To že je displej prázdný a detík pípá,může být hodně hluboký cíl...to ID na displeji je snad,do určité hloubky...tedy alespoň myslím...jinak včera v lese citlivost 99,program JE...dneska na poli citlivost 99 ale potom jsem ubral na 80 kvůli bordelu...program JE..disc 0...chodil přímo vedle drátů a nic...včera jsem byl hned vedle vysílače O2 a taky v pohodě...jenom občas prozvuk když o něco zavadím cívkou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
motyčka



Registrace: 23.5. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Na východ od centra

PříspěvekZaslal: středa 22. září, 2010 18:40    Předmět: Citovat

Asi jsem to blbě napsal,já vím jak se projevují signály na kraji dosahu.Hledal jsem už za totáče,neseznamuji se s prvním klackem.Psal sem,že se displej úplně vypne,jako celej,ne že se neukáže ID číslo.A zvuk se úplně sekne a ať přejdu o metr dál nebo zvednu klacek nad hlavu, zvuk se zaseklý stále ozývá,ne další,ale jeden dokola dokud detektor nevypnu,nevyndam baterky a nepočkám.Stává se to sporadicky,někdy párkrát za týden,jindy jednou za měsíc.
_________________
XLT+AT PRO
O tom co není vidět je dobré vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
Strana 12 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO