Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 460 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Novinka - Tesoro EuroSabre II
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro EuroSabre II
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: úterý 13. duben, 2010 19:02    Předmět: Tesoro - hloubka Citovat

Ahoj!
Už se asi budu opakovat, nebo budu někoho opakovat. S detektory tesoro mám zkušenosti asi takové: Měl jsem ESI a mám Vaquero. Mám s Vaquerem ověřeno, že se základní cívkou (9x8) na "špatných" lokalitách jsem max na 17-20cm(1KČS). Pokud ohulim THRASHOLD ještě malinko to popoleze. Byl jsem s ním už na hodně místech a nejhlubší mincičku jsem tahal tak z 25 cm(10hal 1953). Co se týká půdy, je to proměnná s drtivým dopadem na výkon detíku. Ve Kdyni při srovnání s ostatními detektory s podobnou cívkou spíše horší dosah(XP, Jokr). S cívkou 30x25DD jsem zaznamenal značný nárůst hloubky i na menší věci(mince velikosti 1KČS). Tím nárůstem mám na mysli asi 5-6cm na drobné věci. Mnohokrát se psalo o tom, že fyzikální princip je stále jeden a ten samý. Pokud se našponuje citlivost, je to vždy na úkor něčeho jiného. Např. DFX krásně maká v odlehlých místech, ale stačí nějaká anténa v okolí a je po hledání, naproti tomu s Tesorem můžu hledat prakticky kdekoliv i u kolejí. Každý kdo očekává zázraky si toto musí uvědomit, každé nej. má svůj protiklad. Proč to tady ale píšu? Kupte si ESII a budete mít detík s tónovým rozlišením, stabilitu a řekl bych "normální hloubku". Pokud čekáte zázrak kupte si BIONIC . Ahoj IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 13. duben, 2010 21:23    Předmět: Citovat

Jen doplním..že tonovka na ES2 taky není vhodná,dobrá všude..v bordelu raději diskriminační mod..a jemná diskriminace Rolling Eyes
Ale ať si to každý zkusí sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
staryzajic



Registrace: 21.1. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29. duben, 2010 12:35    Předmět: Citovat

Moje první zkušenosti s ES2?
Při předávání detíku na poli mi Dan potvrdil hloubku 25cm na korunu a 20cm na menší penízek.
Dnes ráno jsem hledal 2 hodiny, s hloubkou jsem spokojený, Al šroubovací uzávěry lahví bere ve 30cm, pochopitelně rezavé hluboké kusy traktorů hlásí také dobře. Na čistou barvu signál jasný, ale naučit se škrkavé signály asi chce dlouhé učení.
Hezky detík padne do ruky, odezva rychlá. Původně jsem chtěl koupit Terru, ale nemohl jsem si zvyknout na její „pomalost“, takže nakonec je ES.

Zajíc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
staryzajic



Registrace: 21.1. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 26. červenec, 2010 20:23    Předmět: Citovat

Proč nikdo dál nekomentuje ES2?
Několikrát jsem s ním hledal přímo pod vysokým napětím 250kV, úplně 100% tichý chod i při max nastavení citlivosti a tresholdu.

Zajíc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kofik



Registrace: 28.4. 2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: sobota 07. srpen, 2010 9:12    Předmět: Citovat

Ahoj.
Pořád tady řešíte ten čedič. Chodím hledat okolo Řípu a ten je z čediče. A jak kdysi v třetihorách soptil, tak vyprsknul lávu dost daleko. Osvědčilo se mi toto: odladím zem, ale ne přímo nad čedičovým kamenem a chodím v disc v modu v iron id. Diskriminaci mírně nad foil a kopu každý čistý signál. Málo kdy kopnu kámen, ten nemá takový čistý signál. A malý penízky taky kopu. Ale ze začátku jsem těch kamenů kopal mnohem víc, ale dá se to naposlouchat.
Jinak jsem dělal takový malý testíky a zdá se mi, že u tohoto detíku dosah hodně záleží na složení půdy. Na jednom místě 1 Kčs s bídou v 15 cm a jinde ta samá mince ve 24 cm uplně super signál.
Já ale většinou chodím pole, tak mě hloubka až tak nezajímá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 07. srpen, 2010 17:06    Předmět: Citovat

na cedici je to slozite. Nema cenu se snazit vypozorovat nejake zakonitosti. Casem zjistis, ze na cedici je dobre kopat opravdu vse. Male ag kolecka se hlasi skoro vyhradne v zeleze. Zeleza naopak v barve. Cedic proste detektor plete. Navic cedicovej kamen muze obsahovat rudnou zilu a chovani je opet jine. U dosahu opet mohu jen potvrdit, ze neplati zadne hranice. Staci aby pul metru pod ag mincickou byl velky sutr a neuvidis ji detektorem ani lezet na povrchu at mas zem odladenou jakkoliv. Cedicove filtry a odladeni jsou jen dalsim typem diskriminace a schovaji i mnoho cilu. Jedine trochu smysluplne reseni pro hledani na cedici je pulsak.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
staryzajic



Registrace: 21.1. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 03. listopad, 2010 20:53    Předmět: ES2 SEF cívka Citovat

Může někdo napsat svoje poznatky se SEF cívkou ?

Děkuji
Zajíc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nero27



Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: neděle 21. listopad, 2010 20:50    Předmět: EuroSabre II Citovat

Ahoj.Tento detektor mě svím výkonem opravdu zklamal.Je sice lehounký ,bere i malé broky,ale v železem zamořené lokalitě je totalni slepec. Přirovnal bych ho spíše k nižši třidě Sad . PS důvěřuj ale prověřuj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: pondělí 22. listopad, 2010 14:54    Předmět: Tesoro EuroSabre II Citovat

Ahoj! Jen bych byl zvědavý, ve srovnání s čím se projevil tvůj poznatek? Neber to nijak urážlivě, opravdu mě to zajímá. Dík IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
staryzajic



Registrace: 21.1. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: úterý 23. listopad, 2010 18:52    Předmět: Citovat

to nero27

Musím se ohradit, ES považuji za dobrý detektor, má rychlou odezvu, dobře diskriminuje a 25cm na korunu v zemi nebo 2Ocm na menší penízky považuji za vyhovující, tedy alespoň pro mě.

Zdraví Zajíc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sana
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 126
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: sobota 27. listopad, 2010 8:59    Předmět: Eurosabre 2, S.E.F. 38X30 cm Citovat

Zdravím kologové, rád bych jsem se podělil se svými zkušenostmi s tímto analogovým detektorem. Kupoval jsem ho v Červenci letošního roku s koncentrickou cívkou 30 cm. Velice dobrá separace, diskriminace na jedničku, ale hloubkový dosah podle mého názoru průměrný. Chodím hledat dělové koule, kde se hloubka nálezů pohybuje kolem 50 v lese a 80 cm v jílu. S touto koncentrikou jsem nemě skutečně žádkou šanci se na 10 cm dělovou kouli dostat. Po zakoupení cívky S.E.F. 38x30 cm se nálezy na stejné lokalitě objevily. Dělové koule i knoflíky i tří krejcárek. Jen dohledávání je trochu složitější, ale to je daň za 2D cívku. Zaskočila mě spotřeba baterií. Při použití stejných dobíjecích baterié GP 200. Při použití koncentriky baterie vydrží 15 - 20 hodin. 2D cívky je na energii náročnější. Baterie vydrží max 5 hodin, ale to bude zřejmě daň za větší cívku. Jen začínám mít obavy, zda s touto cívkou na běžných hlokalitách nepřicházím zbytečně o drobné nálezy. Děkuji za odpovědi. Sana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
staryzajic



Registrace: 21.1. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 29. listopad, 2010 19:57    Předmět: Citovat

Při nízké teplotě se kapacita baterie podstatně snižuje a velká cívka má větší odběr, tak těch 5hod na 9V baterii by odpovídalo.

Zajíc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
staryzajic



Registrace: 21.1. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pátek 03. prosinec, 2010 10:05    Předmět: Citovat

to sana:

nabíjecí baterie má 8.4V když je čerstvě nabitá, po dvou hodinách už má asi 8,2V.
Normální 9V baterka má 8,2V asi po 12ti hodinách hledání nebo více, záleží na kvalitě. To ještě dává 5 pípanců. Když napětí klesne pod 8V, už dává 4 pípy.
Takže určitě lepší hloubku dosáhneš s 9V baterií.

Zajíc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: pátek 24. prosinec, 2010 17:03    Předmět: Citovat

Tak som už aj aj šťastný majiteľ ES II. Mám praktickú otázku: má niekto osobnú skúsenosť s hľadaním na pláži - mokrý a slaný piesok? Oplatí sa ho vziať do Holandska na pláže? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 24. prosinec, 2010 17:06    Předmět: Citovat

Z vlastní zkušenosti - na pláže se oplatí jakýkoliv detektor Wink Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofik



Registrace: 28.4. 2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. prosinec, 2010 21:42    Předmět: Re: Eurosabre 2, S.E.F. 38X30 cm Citovat

sana napsal:
Zdravím kologové, rád bych jsem se podělil se svými zkušenostmi s tímto analogovým detektorem. Kupoval jsem ho v Červenci letošního roku s koncentrickou cívkou 30 cm. Velice dobrá separace, diskriminace na jedničku, ale hloubkový dosah podle mého názoru průměrný. Chodím hledat dělové koule, kde se hloubka nálezů pohybuje kolem 50 v lese a 80 cm v jílu. S touto koncentrikou jsem nemě skutečně žádkou šanci se na 10 cm dělovou kouli dostat. Po zakoupení cívky S.E.F. 38x30 cm se nálezy na stejné lokalitě objevily. Dělové koule i knoflíky i tří krejcárek. Jen dohledávání je trochu složitější, ale to je daň za 2D cívku. Zaskočila mě spotřeba baterií. Při použití stejných dobíjecích baterié GP 200. Při použití koncentriky baterie vydrží 15 - 20 hodin. 2D cívky je na energii náročnější. Baterie vydrží max 5 hodin, ale to bude zřejmě daň za větší cívku. Jen začínám mít obavy, zda s touto cívkou na běžných hlokalitách nepřicházím zbytečně o drobné nálezy. Děkuji za odpovědi. Sana


Myslím, že na dělové koule jsou úplně jiný detíky, než ES II.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sana
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 126
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: sobota 01. leden, 2011 14:04    Předmět: Re: Eurosabre 2, S.E.F. 38X30 cm Citovat

kofik napsal:
sana napsal:
Zdravím kologové, rád bych jsem se podělil se svými zkušenostmi s tímto analogovým detektorem. Kupoval jsem ho v Červenci letošního roku s koncentrickou cívkou 30 cm. Velice dobrá separace, diskriminace na jedničku, ale hloubkový dosah podle mého názoru průměrný. Chodím hledat dělové koule, kde se hloubka nálezů pohybuje kolem 50 v lese a 80 cm v jílu. S touto koncentrikou jsem nemě skutečně žádkou šanci se na 10 cm dělovou kouli dostat. Po zakoupení cívky S.E.F. 38x30 cm se nálezy na stejné lokalitě objevily. Dělové koule i knoflíky i tří krejcárek. Jen dohledávání je trochu složitější, ale to je daň za 2D cívku. Zaskočila mě spotřeba baterií. Při použití stejných dobíjecích baterié GP 200. Při použití koncentriky baterie vydrží 15 - 20 hodin. 2D cívky je na energii náročnější. Baterie vydrží max 5 hodin, ale to bude zřejmě daň za větší cívku. Jen začínám mít obavy, zda s touto cívkou na běžných hlokalitách nepřicházím zbytečně o drobné nálezy. Děkuji za odpovědi. Sana


Myslím, že na dělové koule jsou úplně jiný detíky, než ES II.


Tak poraď kolego, jaký detektor na dělové koule, potažmo na hlouběji uložené předměty by jsi doporučil?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: sobota 01. leden, 2011 20:25    Předmět: Citovat

Mě by spíše zajímalo, zda už někdo konečně přišel na rozdíl mezi ES a ES2, pokud možno z různých úhlů pohledu (citlivost, hloubkový dosah, způsob detekce Fe, výdrž baterií, schema zapojení, atd.).
Pokud jsem se snažil najít nějaké rozdíly, tak nejspíš došlo k úpravě firmware projevující se v tom, že po zapnutí na knoflíku citlivosti to rovnou odpípá test baterky, i když samostatné testování na páčkovém přepinači zůstalo. Takže zatím mi ES2 připadá jako marketingový trik.

Co se napájení týče, vyrobil jsem si sletováním z pokoveného laminátu takovou otevřenou krabičku velikosti 9V baterky (vč. kontaktů), která pasuje do baterkového prostoru Tesora. Uprostřed je přepážka a na ní naletován 3 pin konektor, propojený s kontaktními ploškami vytvořenými na krabičce. Do konektoru (konektory vč. kablíku lze zakoupit v GES za cca 21 czk) je zastrčen protějšek, na jehož kablíky jsou připojeny 2 Li-ion články 3.7V/2.4Ah spojené v serii (střed je rovněž vyveden na středový pin konektoru) a fixované do úhledného balíčku izolepou. Baterkový bloček pak izolepou jednoduše přilepím k tyči pod detektor a abych do víčka baterkového prostoru nemusel dělat pro vodiče zářez, nechávám víčko doma. Výsledné napájecí napětí je po nabití (to dělám pomocí dvou odpovídajícím způsobem propojených nabíječek pro baterie mobilů, zastrčených do síťového psa) 2x 4.2V, tj. 8.4V a tomu v testu odpovídá 7 pípnutí. Po čase, když napětí poněkud poklesne to pípá 6x a tak to vydrží 1/3 až 1/2 sezóny. Jak test pípne jen 5x, znovu nabíjím. Případným zájemcům mohu poslat foto, poradit, ev. po dohodě vyrobit (jsem z Práglu). Není to žádný zázrak, ale v praxi plně vyhovuje a šetří kapsu! Případný kontakt na franny@seznam.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.2. 2010
Příspěvky: 128
Bydliště: JB

PříspěvekZaslal: pátek 07. leden, 2011 23:50    Předmět: Re: Eurosabre 2, S.E.F. 38X30 cm Citovat

sana napsal:
Zdravím kologové, rád bych jsem se podělil se svými zkušenostmi s tímto analogovým detektorem. Kupoval jsem ho v Červenci letošního roku s koncentrickou cívkou 30 cm. Velice dobrá separace, diskriminace na jedničku, ale hloubkový dosah podle mého názoru průměrný. Chodím hledat dělové koule, kde se hloubka nálezů pohybuje kolem 50 v lese a 80 cm v jílu. S touto koncentrikou jsem nemě skutečně žádkou šanci se na 10 cm dělovou kouli dostat. Po zakoupení cívky S.E.F. 38x30 cm se nálezy na stejné lokalitě objevily. Dělové koule i knoflíky i tří krejcárek. Jen dohledávání je trochu složitější, ale to je daň za 2D cívku. Zaskočila mě spotřeba baterií. Při použití stejných dobíjecích baterié GP 200. Při použití koncentriky baterie vydrží 15 - 20 hodin. 2D cívky je na energii náročnější. Baterie vydrží max 5 hodin, ale to bude zřejmě daň za větší cívku. Jen začínám mít obavy, zda s touto cívkou na běžných hlokalitách nepřicházím zbytečně o drobné nálezy. Děkuji za odpovědi. Sana

Zdravím, důvodem proč klesla životnost baterie může být také to, že cívky S.E.F. obsahují zesilovač signálů. Osobně jsem nepozoroval rozdíl ve výdrži baterií při používání koncentriky nebo 2D cívky (H.O.T.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: neděle 09. leden, 2011 19:02    Předmět: Re: Eurosabre 2, S.E.F. 38X30 cm Citovat

Nerad bych se mýlil, ale ES (a tím pravděpodobně ani ES2) zapojením konektoru neumožňuje napájet nějaké aktivní prvky v cívce. Takže o zesilovači v SEF cívce (alespoň pro Tesoro) bych pochyboval.

Fox napsal:
sana napsal:
Zdravím kologové, rád bych jsem se podělil se svými zkušenostmi s tímto analogovým detektorem. Kupoval jsem ho v Červenci letošního roku s koncentrickou cívkou 30 cm. Velice dobrá separace, diskriminace na jedničku, ale hloubkový dosah podle mého názoru průměrný. Chodím hledat dělové koule, kde se hloubka nálezů pohybuje kolem 50 v lese a 80 cm v jílu. S touto koncentrikou jsem nemě skutečně žádkou šanci se na 10 cm dělovou kouli dostat. Po zakoupení cívky S.E.F. 38x30 cm se nálezy na stejné lokalitě objevily. Dělové koule i knoflíky i tří krejcárek. Jen dohledávání je trochu složitější, ale to je daň za 2D cívku. Zaskočila mě spotřeba baterií. Při použití stejných dobíjecích baterié GP 200. Při použití koncentriky baterie vydrží 15 - 20 hodin. 2D cívky je na energii náročnější. Baterie vydrží max 5 hodin, ale to bude zřejmě daň za větší cívku. Jen začínám mít obavy, zda s touto cívkou na běžných hlokalitách nepřicházím zbytečně o drobné nálezy. Děkuji za odpovědi. Sana

Zdravím, důvodem proč klesla životnost baterie může být také to, že cívky S.E.F. obsahují zesilovač signálů. Osobně jsem nepozoroval rozdíl ve výdrži baterií při používání koncentriky nebo 2D cívky (H.O.T.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro EuroSabre II Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
Strana 6 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO