Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 630 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nové sondy pro x-terra

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: úterý 04. září, 2007 21:21    Předmět: Nové sondy pro x-terra Citovat

Příšlo mi mailem z Irska, že Minelab uvedl nové sondy pro řadu X-terra:
6” Concentric 7.5kHz Medium Frequency Coil
6” DD 18.75kHz High Frequency Coil



_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: sobota 10. listopad, 2007 9:46    Předmět: Citovat

Už si někdo pořídil na Terru extra spodní tyč? U koho, a za kolik, jestli to není tajné? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: sobota 10. listopad, 2007 12:28    Předmět: Citovat

Admine, ty cívky Minelab začal prodávat, tuším, tak před dvěmi měsíci, takže ti to poslal docela opožděně. Z reakcí lidí na forech ve světě si nemohou Terráci vynachválit právě tu cívečku 6" DD na 18,75 kHz. Je prý skvělá a stabilní. Je to asi druhá nejlepší cívka na Terru, první je 10,5 " DD 7,5 kHz(dle názoru na forech a dle mého).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 10. listopad, 2007 13:23    Předmět: Nové sondy pro x-terra Citovat

Ja jsem si zakoupil 6 palc. 18.75 kHz před 2 týdny.Je dobrá k hledání malínkých předmětu s nízkou vodivostí do zamořených oblestí železem a na uvláčené pole do hloubky do 10cm.Je dobrá na středověké mince kolem 0,5cm.Take dobře vyhledá podlouhlé tenké předměty jako řetízky a pod.Potěsila mě také větší stabylita i s intenzitou nastavenou na maximum.Na větsí mince než 0,5cm použivám raději 10,5"DD.
Návrat nahoru
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: sobota 10. listopad, 2007 15:14    Předmět: Re: Nové sondy pro x-terra Citovat

mcmlxxx napsal:

6” DD 18.75kHz High Frequency Coil

V Polsku u Vikinga ji dávají jako druhou cívku. U nás jen tu koncentriku. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: sobota 10. listopad, 2007 16:13    Předmět: Citovat

pajik napsal:
Admine, ty cívky Minelab začal prodávat, tuším, tak před dvěmi měsíci, takže ti to poslal docela opožděně. Z reakcí lidí na forech ve světě si nemohou Terráci vynachválit právě tu cívečku 6" DD na 18,75 kHz. Je prý skvělá a stabilní. Je to asi druhá nejlepší cívka na Terru, první je 10,5 " DD 7,5 kHz(dle názoru na forech a dle mého).


však sem to vložil 4. září Smile, mrkni na datum. I kdybych to dal pozdě, o to přece nejde, jde o to aby se to dozvěděli ostatní Smile
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: sobota 10. listopad, 2007 16:50    Předmět: Citovat

A jo, admine, tak toho jsem si vůbec nevšiml, máš pravdu, zrovinka v tu dobu je uvedl. Vidíš, na datum jsem se vůbec nedíval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JOKO69



Registrace: 12.1. 2008
Příspěvky: 34
Bydliště: Šebrov ( 40 jar )

PříspěvekZaslal: úterý 22. leden, 2008 19:57    Předmět: Citovat

quad napsal:
Už si někdo pořídil na Terru extra spodní tyč? U koho, a za kolik, jestli to není tajné? Wink


Zdravím všecky X-Terráky a prřipojuji se do rodiny Minelab. Na tu tyč jsem se hned informoval u prodejce, který mě zdělil že jsem první kdo se na ni ptá, a proto když se nedá koupit, tak jsem si ji vyrobil z plastové trubky na vodu, povedl se i ten zacvakávací čudlík jako pojistka. Každopádně je to velice rychlá a pohodlná výměna.
_________________
X-Terra 70,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: úterý 22. leden, 2008 20:23    Předmět: Citovat

dobrej nápad, fotka by nebyla?
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JOKO69



Registrace: 12.1. 2008
Příspěvky: 34
Bydliště: Šebrov ( 40 jar )

PříspěvekZaslal: úterý 22. leden, 2008 21:05    Předmět: Citovat

Možná na oko nic moc ale na 100% funkční
[img]
[/img]
[img]
[/img]
_________________
X-Terra 70,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: sobota 26. leden, 2008 15:44    Předmět: Citovat

Zdar Josefe,
koukám, že zlatý český ručičky se nezapřou. Ta tyč je dobrej nápad, akorát by mě zajímalo, jestli si jí už testoval v terénu, jestli se třeba neprohýbá při máchání, popřípadě jestli si jí nějak vystužil zevnitř? Jinak moc pěkný.
Zdarec Fox.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: sobota 26. leden, 2008 16:17    Předmět: Citovat

Máte někdo cívku s nejnižším kmitočtem? Jak se s ní hledá, jak hluboko atd.? Já mám tři(2x7,5kHz konc. a 18,5 kHz DD) a o této uvažuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: sobota 26. leden, 2008 17:19    Předmět: Citovat

JOKO69 napsal:
quad napsal:
Už si někdo pořídil na Terru extra spodní tyč? U koho, a za kolik, jestli to není tajné? Wink


Zdravím všecky X-Terráky a prřipojuji se do rodiny Minelab. Na tu tyč jsem se hned informoval u prodejce, který mě zdělil že jsem první kdo se na ni ptá, a proto když se nedá koupit, tak jsem si ji vyrobil z plastové trubky na vodu, povedl se i ten zacvakávací čudlík jako pojistka. Každopádně je to velice rychlá a pohodlná výměna.
Pěkná tyčinka Wink Já jsem ji nakonec pořídil bez problémů u LOVCE za 700 i ze šroubem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JOKO69



Registrace: 12.1. 2008
Příspěvky: 34
Bydliště: Šebrov ( 40 jar )

PříspěvekZaslal: sobota 26. leden, 2008 18:22    Předmět: Citovat

MarekFox1 napsal:
Zdar Josefe,
koukám, že zlatý český ručičky se nezapřou. Ta tyč je dobrej nápad, akorát by mě zajímalo, jestli si jí už testoval v terénu, jestli se třeba neprohýbá při máchání, popřípadě jestli si jí nějak vystužil zevnitř? Jinak moc pěkný.
Zdarec Fox.


Zdravim, samozřejmě jsem skoušel a je v pohodě výstuha neni potřeba.

pro quad: koupil bych ju taky, ale "lovec" se divil a neměl
_________________
X-Terra 70,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: sobota 12. duben, 2008 13:04    Předmět: Citovat

Jen jsem se chtěl zeptat pánové, jestli už jste si někdo pořídil tu malou cívku? Mě se hledá dobře s 2D 10.5" 18.75kHz a teď přemejšlím o té menší 6"(kocentr.). Uvítám každý postřeh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: sobota 12. duben, 2008 15:12    Předmět: Citovat

Jednou jsem to zkusil. Připadlo mi to takové nepřirozené, žádná váha na tyčce. Jako bych hledal s berlou. Vydržel jsem to asi půl hodiny a pak jsem dal zpět 10" dd. Ty malé se dělají jak koncentrické tak dd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: sobota 12. duben, 2008 16:01    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Jednou jsem to zkusil. Připadlo mi to takové nepřirozené, žádná váha na tyčce. Jako bych hledal s berlou. Vydržel jsem to asi půl hodiny a pak jsem dal zpět 10" dd. Ty malé se dělají jak koncentrické tak dd.


A jsem tam, kde jsem byl Very Happy . Potreboval bych si obě ty malý špule půjčit na víkend, a řádně je testnout. 4.500 je pěknej peníz, aby se mě pak válela cívka ve skříni.... ach jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO