Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 920 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Je lepší Fisher 1236-x2 nebo F4?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lubator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2006
Příspěvky: 268
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: neděle 28. říjen, 2007 15:44    Předmět: Je lepší Fisher 1236-x2 nebo F4? Citovat

Ceny u Fisherů 1236-x2 a nové F4 jsou přibližně stejné.Který je na tom tedy lépe s kvalitou,výbavou,dosahem,diskriminací atd.? Idea Máte někdo s oběma detektory zkušenosti? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 28. říjen, 2007 16:07    Předmět: Citovat

Mám Fishera 1236-2X a sem maximálně spokojenej! Wink
Co se týče hloubkového dosahu tak 1kčs to s přehledem zahlásí v 20cm! Větší hloubku sem nezkoušel,ale věřím že pujde i hloubž!!! Laughing
Dnes sem kopnul stříbrnej 10ti krejcar a barvu hlásil krásňe i když byl v 15cm,jen podotýkám,že desetikrejcar má průměr jen 18mm!
V každým případě je to skvělej detektor a hlavně universální-jak na mince,tak i militarie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: neděle 28. říjen, 2007 16:23    Předmět: Citovat

Též musím dát prst nahoru pro Fischer 1236 má výborný dosah výbornou diskriminaci + silencer a dost toho vydrží kamarád ho má už skoro 4 roky a žádnej problém a to chodí hledat několikrát do týdne a ty nálezy tomu také odpovídají ted se mu sice rozbila cívka ale to je tím že on detektorem mává jak s kosou na trávu pařez nebo šutr ho z míry nevyvede divím se že ta cívka to jeho zacházení vydržela tak dlouho můžu tento detektor vřele doporučit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: neděle 28. říjen, 2007 19:57    Předmět: Citovat

1236X2 je lepší než 1225 a ta je podstatně lepší než F4. Nemá ani na jeden v diskriminaci a už vůbec ne v dosahu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lubator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2006
Příspěvky: 268
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 12:57    Předmět: Citovat

To Petronius:
Dle tvých zkušeností s různými detektory bych soudil,že se dobře znáš s některými prodejci detektorů nebo je testuješ a prodáváš.Poraď mě tedy,kterého Fishera do 15 000,- bych měl koupit?PJinde píšeš,že nedáš dopustit na digitály a tady zase píšeš,že je lepší starší 1236 x2 než nový digitál F4 !?!? Asi bude nejlepší vzít papírový metr,soc. korunu a vyrazit k některému prodejci na vlastní měření a testy.Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 13:35    Předmět: Citovat

lubator napsal:
To Petronius:
Dle tvých zkušeností s různými detektory bych soudil,že se dobře znáš s některými prodejci detektorů nebo je testuješ a prodáváš.Poraď mě tedy,kterého Fishera do 15 000,- bych měl koupit?PJinde píšeš,že nedáš dopustit na digitály a tady zase píšeš,že je lepší starší 1236 x2 než nový digitál F4 !?!? Asi bude nejlepší vzít papírový metr,soc. korunu a vyrazit k některému prodejci na vlastní měření a testy.Idea


To, že nedám dopustit na digitýly neznamená, že budu tvrdit nesmysly. Tudíž pokud vyzkoušíš, tak sám poznáš, že je to nesrovnatelné. F4 je levný digitál a 1236x2 je špičkový analog s univerzálním záběrem.
Pokud chceš digitál do 15000, tak musíš koupit jetý, protože dobrý digitál nový za ty peníze není!!! Za ty peníze se dá koupit jetý ID Excel nebo Edge při troše štěstí. Edge je lepší o nějaký ten program a hlavně o možnost měnit cívky. Jinak pár prodejců znám. Reklamu jim dělat nebudu:-)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 15:28    Předmět: Citovat

No mě 1236x2 zase moc nenadchla..nesedla mě odezvou a ani hloubkou..ale je to jen můj názor,,,když jsem u prodejce na písečku testoval tento a ještě jeden detík.1236x2 prohrál..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 15:34    Předmět: Citovat

cortes napsal:
No mě 1236x2 zase moc nenadchla..nesedla mě odezvou a ani hloubkou..ale je to jen můj názor,,,když jsem u prodejce na písečku testoval tento a ještě jeden detík.1236x2 prohrál..


Nu musel jsi testovat 1270 nebo některý z lepších digitálů či CZ 3D nebo jeho předchůdce CZ 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 16:11    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
cortes napsal:
No mě 1236x2 zase moc nenadchla..nesedla mě odezvou a ani hloubkou..ale je to jen můj názor,,,když jsem u prodejce na písečku testoval tento a ještě jeden detík.1236x2 prohrál..


Nu musel jsi testovat 1270 nebo některý z lepších digitálů či CZ 3D nebo jeho předchůdce CZ 5
..Ne,ne druhý bol minelab advantage..Ale nechal jsem si ho jen dva měsíce...analog mě prostě nesedl. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 16:48    Předmět: Citovat

Já mám 1236-2X a jsem maximálně spokojenej! Ta hloubka ze které bere mince se dá srovnat i s detektory daleko drašími!!! Exclamation
A za ty prachy co stojí,nekoupíš pořádnej digitál,jedině jetej! Laughing
Nechválím ho proto,že ho mám,ale ze skušenosti! Wink
Já osobně uvažuju o digitálu,ale pod 20000kč není nic kloudnýho!!! Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO