Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 617 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

MXT
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: sobota 19. červen, 2010 23:03    Předmět: Citovat

To jsem myslel že se celá E serie postupně přestaví do nějaké modernější podoby.Ale když to bude chodit dobře je to jedno. A už to mají na stránkách..
http://whiteselectronics.com/mxt-pro.html
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 20. červen, 2010 7:24    Předmět: Citovat

Vyvojari u Bilku jsou konzervy. Kazdopadne se pokusim na nej usetrit koruny, pac par veci u nej ocenim. je totiz fakt, ze na soucasnem mxt je pro me treba coin rezim nepozitelnej, protoze si nemuzu na hluboky ton barvy zvyknout, pritom mam ale vyzkousene, ze ma mnohem lepsi detekci na mince na hranici dosahu, kde v relicu uz minci nechytam. napriklad konika na cedicovem sutru v reliku nevidim a v coinu s prehledem i na 10 cm. multiton by mi pomohl tenhle program vyuzit.

omlouvam se za jazyk, pisu na mobilu.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 20. červen, 2010 12:35    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=yKFVzPa7DpE
http://www.youtube.com/watch?v=BZpcavND73g
V podstatě to posvětlení je jedinná novinka. O změnách elektroniky jsem nezaslechl ani popel. Bílci nové MXT pěkně zazdili.
Kdyby to mělo být ideálně podle mých představ, pak by na přepínači Autotracu byla místo možnosti Salt možnost Manual a jeden potík navíc pro odladění půdy ručně. Mohl bych si tak upravit výkon pozitivně negativním laděním. Cool
Dál by tam byl ještě jeden manuální přepínač a to: 2.5 / 22.5kHz Very Happy
A na konec jedno tlačítko, a to Maxboost, které by pustilo žilou trochu víc do cívky, než je standard. Wink Laughing
Pak by to bylo ideální MXT Pro a prděl bych na to, že nemodernizovali ani ten starej segmentovej display. pohoda
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: neděle 20. červen, 2010 15:04    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
http://www.youtube.com/watch?v=yKFVzPa7DpE
http://www.youtube.com/watch?v=BZpcavND73g
V podstatě to posvětlení je jedinná novinka. O změnách elektroniky jsem nezaslechl ani popel. Bílci nové MXT pěkně zazdili.
Kdyby to mělo být ideálně podle mých představ, pak by na přepínači Autotracu byla místo možnosti Salt možnost Manual a jeden potík navíc pro odladění půdy ručně. Mohl bych si tak upravit výkon pozitivně negativním laděním. Cool
Dál by tam byl ještě jeden manuální přepínač a to: 2.5 / 22.5kHz Very Happy
A na konec jedno tlačítko, a to Maxboost, které by pustilo žilou trochu víc do cívky, než je standard. Wink Laughing
Pak by to bylo ideální MXT Pro a prděl bych na to, že nemodernizovali ani ten starej segmentovej display. pohoda


To už by byla grimmi spíš Spectra Basic Very Happy Very Happy
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 20. červen, 2010 15:53    Předmět: Citovat

Však to by myslím nikomu nevadilo. Stejně jako píšeš o pár příspěvků víš, i já jsem myslel, že celou řadu E-series modernizují buď do pojetí ála spectra (barevný display, stejná schránka displeje, bezdrátová sluchadla) anebo přijdou na řadu plasty a konec Al plechů. Ani jedno se zjevně nekoná.
Když nad tím tak uvažuju, napadá mě ještě, že v MXT Pro došlo vlastně ke sloučení MXT a M6. By mě zajímalo, jestli bude nějaká M7, jak pár lidí vykřikovalo po US fórech. Very Happy
Já nejsem předem nespokojenej. Jen mě to mrzí. Mohlo se změnit mnohem víc k lepšímu a přitom by stále byla ukrutná propast mezi MXT a dalšími modely E-series, potažmo Spectrou, takže o nějaké modelové konkurenci nemůže být řeč. Rolling Eyes
Co mi nejde do hlavy absolutně nejvíc je to, že jsou ve státech nějak pozadu s napájením. I když se to netýká přímo MXT PRo, opravdu bych neočekával, že si ještě někdo troufne vyrábět akumulátory NiCd vzhledem k jejich kvalitám. I NiMh je dnes pasé, vždyť se bavíme a moderních elektropřístrojích za desítky tisíc korun. S Ni-Cd a Ni-Mh??? To je jako kdyby dělali nové BMW s parním strojem na uhlí. Kamarád si do Bílka udělal vlastní aku, tuším z Li-Ionu. Váha třetinová a nabíjí jednou za půl roku. A o tom to je.... Rolling Eyes
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: neděle 20. červen, 2010 21:21    Předmět: Citovat

Třeba se něco za čas objeví a tohle je jen mezityp kvuli prodeji než se něco zbastlí.Prioritou ale bude spíš prodávat dražší přístroje a držet jim latku zuby nehty.Pořád je ale možný sehnat ještě zánovní dfx za nižší cenu než nový MXT Pro Wink
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pan-zer
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.1. 2008
Příspěvky: 861
Bydliště: od Místku na západ

PříspěvekZaslal: úterý 29. červen, 2010 11:28    Předmět: Citovat

udělal jsem si takovy maly propočet cen MXT. Když si koupim MXT300 za 21500,- a k němu cívku BM950 za 4500,- tak se dostanu na cenu 26500,- ....když si koupim MXT s cívkou BM950 za 19650 a k ní dokoupim cívku super 12" za 5500, tak jsem na ceně 25150,-... z toho plyne že ve výsledku budu mít stejnou sestavu ale s cenovým rozdílem 1350,- Laughing všechny ceny jsou vzaté z whites.cz . Pokud jsem něco v hlavě nedomyslel a nedopočital, tak mě opravte, ale jinak mě to celkem zaujalo. Pokud se nemýlím, tak MXT300 a MXT se neliší v parametrech nijak, krom prostě jiné cívky. Takže jen obchodní trik ? Wink
_________________
C-Scope CS1MX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 29. červen, 2010 11:48    Předmět: Citovat

Já už jsem to tuším někde psal. Very Happy Zvlášť když samotné cívky stojí skoro stejně (rozdíl 300,-Kč).
Český dovozce si to ale podle mne nevymýšlí, jen kopíruje ceny výrobce-tedy i nákupní ceny. Podívej se na www.whites.co.uk
Rozdíl mezi MXT a MXT300 je 80 liber. Rolling Eyes Podivná výrobcova politika. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pan-zer
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.1. 2008
Příspěvky: 861
Bydliště: od Místku na západ

PříspěvekZaslal: úterý 29. červen, 2010 12:08    Předmět: Citovat

Laughing maš recht, na anglickych strankach asi proto nemaji napsane u civek ceny. Ale jestli stoji zhruba o tolik meně, jak pišeš, tak je rozdil v sestavach dokonce 1512 kč. Když si ale od toho odečtu dovozni naklady, tak nakupem z anglie ještě prodělam, tak musim na druhu stranu uznat, že česky prodejce ma ty ceny stažene na minimun co to jde, aby sam z toho něco měl.
Ale je fakt, že vyrobce nějak vydělat musi, trik je to dobry Wink
Nicmeně MXT300 v kombinaci s 6x10"DD cívkou neni myslim špatná kombinace, podle mě užitnější, než kombinace MXT (s BM950) a 6x10"DD cívkou. Ten propočet BM950 plus super 12" byl jen hypoteticky, ale koupit si to v takove kombinaci by bylo podle mě k ničemu celkem.
_________________
C-Scope CS1MX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 29. červen, 2010 13:28    Předmět: Citovat

Kombinace 6x10 + super 12 je opravdu ideální. Ale ona stačí i ta Super 12. Ujišťuji tě, že i ta bere droboť výborně.
Jestli se na to ptáš kvůli zvažování nákupu, pak bych počkal na MXT Pro. Ve státech je cena stejná jako MXT300.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: úterý 29. červen, 2010 21:27    Předmět: Citovat

Jak je to s Whitesama pro USA a UK, nějak to bylo značené, ale už jsem to zapomněl. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 29. červen, 2010 23:56    Předmět: Citovat

Pod víkem baterie je nálepka se sériovým číslem a tam je značení UK-pokud je ze skotské továrny.
Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 30. červen, 2010 13:00    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Pod víkem baterie je nálepka se sériovým číslem a tam je značení UK-pokud je ze skotské továrny.
Wink


A nevíš jestli tam je nějaký rozdíl mezi UK a US verzí? Co vím tak se mluvilo jen o DFX že tam byl nějaký problém, ale o ostatních bílkách nevím.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 30. červen, 2010 13:18    Předmět: Citovat

To netuším. Naopak jsem slyšel od pár lidí co mají DFX ze států, že i u nás v pohodě, ale copak dnes můžeš někomu věřit? XLT z US tu fungovalo normálně.
Minimálně bude rozdíl v tom, že detík ze států šroubuje dohromady tlupa mexikánců a detík ze skotska ...... herdek, teď mě nenapadá, koho za náplavu mají ve Skotsku. Laughing Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: středa 30. červen, 2010 19:26    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
To netuším. Naopak jsem slyšel od pár lidí co mají DFX ze států, že i u nás v pohodě, ale copak dnes můžeš někomu věřit? XLT z US tu fungovalo normálně.
Minimálně bude rozdíl v tom, že detík ze států šroubuje dohromady tlupa mexikánců a detík ze skotska ...... herdek, teď mě nenapadá, koho za náplavu mají ve Skotsku. Laughing Wink



Kód:
Etnické složení:

Drtivou většinu obyvatelstva tvoří Skotové, jako národ vznikly smísením několika etnik (Piktové, Gaelové, Britoni, Anglové, Normani). Nepříliš početné etnické menšiny tvoří imigranti – např. Pákistánci, Indové a Číňané. Po rozšíření EU přišlo za prací dost lidí z Polska, ČR a pobaltských zemí.

_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bublina6



Registrace: 20.3. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: středa 30. červen, 2010 21:11    Předmět: Citovat

Naprosto vyčerpávající odpověď.... Laughing
_________________
Whites MXT, 1.Equinox v ČR Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 30. červen, 2010 22:19    Předmět: Citovat

ale ne moc uklidňující. Aby to nebyla fabrika plná hnědočechů......i když to je blbost, o takové fabrice by si netroufl napsat ani Antoine de Saint-Exupéry. Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 31. červenec, 2010 19:55    Předmět: Citovat

Tak už ho máme v Evropě, fešáka Wink
http://whites.co.uk/mxt-pro.html
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: sobota 31. červenec, 2010 23:47    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Tak už ho máme v Evropě, fešáka Wink
http://whites.co.uk/mxt-pro.html


Tak hlavně aby se objevil taky v Krásném Udolí,protože se těším na reference Wink
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 01. srpen, 2010 14:05    Předmět: Citovat

To zas nebude tak rychle. Nejsou chechtáky a do fáze prodeje zaručeně templářských mincí s rytíři na Aukru, jsem ještě mentálně nedozrál.
Navíc se zdá, že by do konce roku mohlo přijít víc zajímavých novinek, než je známo (myslím od jiných značek), takže budu vyčkávat. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO