Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 591 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zkušenosti s tímto detektorem?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Quatro MP
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 12:10    Předmět: Citovat

pajik napsal:
jokr napsal:
Jako je rybářská latina,tak je i detektorářská latina.Nic proti tomu,občas se stane že podmínky jsou příznivé a detektory chodí hloub než jindy.Dá se to i vysvětlit na základě znalostí o elmg poli cívky.

Tak, tak, chce to znát něco z teorie. Ale náhodou jsme se na toto téma pěkně rozpovídali a kameňák Kofiho mě úplně dostal. Chce to více takovýchto neuvěřitelných výkopů, alespoň člověk žasne nebo pochybuje popřípadě se rozveselí. A jak říká Kofu, bacha na australské mince, moc je tu neznáme. Snad jen malý dodateček k hloubkám, na diskusích se vyskytují superhloubky, a stačí přijít do Kdyně v lese na polygon a skutek utek.
..... Twisted Evil Náhodou Kdyně dopadla dobře... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 12:18    Předmět: Citovat

Cortes, no jasan, že dopadla dobře pro většinu detíků. Ukázalo se, že žádný vyjímečný detík není, nebo alespoň tam nebyl, ať už se to týkalo diskriminace či hloubek. Většina jich byla si rovnocenná a o tom to je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 12:58    Předmět: Citovat

pajik napsal:
Cortes, no jasan, že dopadla dobře pro většinu detíků. Ukázalo se, že žádný vyjímečný detík není, nebo alespoň tam nebyl, ať už se to týkalo diskriminace či hloubek. Většina jich byla si rovnocenná a o tom to je.
..Jo o tom to je...moc detektorů tam netestovalo...Záleží na tom co je podle tebe ,,vyjímečný,,co se týče diskriminace,separace Rolling Eyes mě v zamořeném moc nesedl m. advantage a M6..........super je tesoro cortes,ale hloubka průměr.....a zatím mám dobrý pocit s toho detektoru co mám.Zaměřuju se na malé kolečka na zamořeném(ale to už se opakuju)...s menší cívkou je super na droboť..a ta je bere hloubjeji než větší..Aspoň u mě... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 13:29    Předmět: Citovat

Feri: Ty nameris jeden den na komunistickou korunu 35 cm,na tu vcerejsi marusku ktera je vetsi tak 32 cm na vzduchu,Kapral podobny kolecko kopne ve 37 cm v zemi,nejkrasnejsi vec ktera se da objevit je zahada... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 13:34    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Jako je rybářská latina,tak je i detektorářská latina.Nic proti tomu,občas se stane že podmínky jsou příznivé a detektory chodí hloub než jindy.Dá se to i vysvětlit na základě znalostí o elmg poli cívky.Ale FERRI obecně v 99,999% případech platí,opět na základě znalostí o elmag poli cívky,dosah v zemi bude menší než na vzduchu,pokud měření neovlivní faktor o kterém nemáte tušení.Například to,že rušení z okolí má na zvednutou cívku mnohem větší vliv než na cívku u země.


Ahoj Jokr, ono to není přeci jen o tom el. mag. poli. A těch faktorů je také více.
Ta FSB technologie je trošičku odlišná a hledání s Quattrem má svá specifika.
A dosah detíku na max. citlivost v dobrých podmínkách, kde není mineralizovaná půda, ani bordel všelijaký se pohybuje v mezích okolo těch 35 cm na rozměr popisovaných mincí.
Tohle není latina, to jsou stovky hodin s Quattrem v terénu.
Každopádně, tady u nás bych tuto minci přešel, protože nastavení citlivosti na hodnotě 17 je maximum, které používám, což je dosah tak těch 23-27 cm, opět podle podmínek.
Jinak přeji hezký zasněžený den. Pomalinku jsem už jakž takž v pořádku, tak už můžu po roce znovu do laborky. Pomalu si zase zvykám, že mám mozek a že mohu zase něco začít hodně pomalu vymýšlet. Teď se vrhám na Pin-Point, chci ho na bázi VCO, ale čistě podle svých představ.
Tak zase někdy. Zdraví Franta
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 13:47    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Feri: Ty nameris jeden den na komunistickou korunu 35 cm,na tu vcerejsi marusku ktera je vetsi tak 32 cm na vzduchu,Kapral podobny kolecko kopne ve 37 cm v zemi,nejkrasnejsi vec ktera se da objevit je zahada... Twisted Evil
--Chlape...V Kdyni měl prodejce Quattra i tu novou 10 cívku..je tenší ..Při stejném nastavení on vzal cíl ve 40cm a já ne..mám tu starší 10 cívku.Kdo koupil quattro v době nedávné..ho dostal i s tou novou cívkou...Kaprál ju má...Něco na té cívce asi bude...nebo néé?
Záhada..? neřekl bych Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 14:06    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Feri: Ty nameris jeden den na komunistickou korunu 35 cm,na tu vcerejsi marusku ktera je vetsi tak 32 cm na vzduchu,Kapral podobny kolecko kopne ve 37 cm v zemi,nejkrasnejsi vec ktera se da objevit je zahada... Twisted Evil


Ahoj Kofa, nevím, ale psal jsem, že jsem na vzduchu měřil vzdálenost v paneláku na čistý tón. Nebyl jsem na maximu! Pokud bych dal větší citlivost, tak by mě detík zesílil všechno to rušení a já bych neslyšel mimo onoho rušení zhola nic.
Každopádně, nejdůležitějším faktorem u mincí není až tak moc rozdíl 2mm v průměru a 1mm v tloušťce, ale hlavně materiál, jeho vodivost a fázový posun, který způsobuje!
Proto jsem ve stejném nastavení a místě udělal air test i s tou soc. korunou. Citlivost 18, All, Disk. -10, -9.
Test jsem dělal opět na čistý tón! Dosah byl v rozmezí 29-30cm. Na soc. korunu 1959. Koruna byla čistá, bez oxidace, suchá, stejně, jako Maruška
Toto jsou air testy. Jsou informativní. V térénu je vše jinak. Těch faktorů, které ovlivňují dosah je fakt mnoho.
A hlavně, záleží, v jakém režimu hledáš, jak diskriminuješ, jakou máš citlivost, rychlost pohybu a hlavně, jaký máš cit pro detíka a jestli hledáš se sluchátky nebo bez.
Já se snažím střízlivě ukázat, co vím o tomto detíku. Nikoho nechci ovlivňovat, ani mu detektor vnucovat. Nechci ani přehánět, ani aplikovat detektorářskou latinu.
Je náš zde na Webu už dost s Quattrem. Každý má svůj styl, svoji zkušenost. A od toho se odvíjí i to, co najde a hlavně, kde najde.
Na pegmatitu, limonizovaných půdách, na čediči, nebo půdách s obsahem kysličníku mědi a s bordelem není možné najít to, co v čistém lese nebo nezapraseném políčku.
Ještě k té poznámce, který že detektor je citlivější: Quattro nebo Explorel
Stejná citlivost, stejný dosah, rozdíl ve vyhodnocování a v nastavení, jinak vše stejné.
Doufám, že mé názory nestavíš do úrovně sci-fi. Já se snažím jen prezentovat to, co vidím, co vím a co znám o detíkách, jejích funkcích a principu.
Měj se fajn, hezké nálezy a zase někdy. Zdraví Feri Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 14:07    Předmět: Citovat

cortes napsal:
kofa napsal:
Feri: Ty nameris jeden den na komunistickou korunu 35 cm,na tu vcerejsi marusku ktera je vetsi tak 32 cm na vzduchu,Kapral podobny kolecko kopne ve 37 cm v zemi,nejkrasnejsi vec ktera se da objevit je zahada... Twisted Evil
--Chlape...V Kdyni měl prodejce Quattra i tu novou 10 cívku..je tenší ..Při stejném nastavení on vzal cíl ve 40cm a já ne..mám tu starší 10 cívku.Kdo koupil quattro v době nedávné..ho dostal i s tou novou cívkou...Kaprál ju má...Něco na té cívce asi bude...nebo néé?
Záhada..? neřekl bych Twisted Evil


Ahoj kamarade.Ale proc ten rozdil mezi Kc a tou druhou minci?Jde mi o objektivitu rad si to necham vysvetlit,myslim ze Fery pri jednom z mereni ustrelil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 14:17    Předmět: Citovat

Feri: OK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 14:22    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Feri: OK


Takže vysvětleno? Někdy vyzkouším venku ten rozdíl mezi těmi dvěmi mincemi na plný výkon, ale až bude hezky a zmizí ta bílá hrůza venku. Nějak začínám pošilhávat po lyžích Very Happy . Čus.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 14:39    Předmět: Citovat

Feri napsal:

Ahoj Jokr, ono to není přeci jen o tom el. mag. poli. A těch faktorů je také více.
Ta FSB technologie je trošičku odlišná a hledání s Quattrem má svá specifika.

No ono je to hlavně o tom poli.FSB (full spektrum band je - plné pásmo kmitočtů) je hlavně víc reklamní trik než skutečně dominující faktor dosahu.Lze připustit lepší reakci na drobné předměty než mají detektory s jedním nízkým kmitočtem,ale to je tak všechno.Sám minelab svými dalšími detektory Terra zpochybňuje vyjímečnost multispektra,protože u těchto detektorů používá "unikátně" čistou jedinou frekvenci(sinusovku),což je mimochodem taky hlavně reklamní snaha nějak se odlišit.Fakticky je to blbina,jednak proto že sinusovka se používá běžně desítky let,a hlavně její tvarové zkreslení v řádech procent nemá na dosah a jiné vlastnosti pražádný vliv.Tím nechci znechutit vlastníky těchto detektorů,nebo naznačit že jde o špatné detektory,vůbec ne.Jen nejsou o nic vyjímečnější něž detektory jiných výrobců ve stejné kategorii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 15:08    Předmět: Citovat

Feri napsal:
kofa napsal:
Feri: OK


Takže vysvětleno? Někdy vyzkouším venku ten rozdíl mezi těmi dvěmi mincemi na plný výkon, ale až bude hezky a zmizí ta bílá hrůza venku. Nějak začínám pošilhávat po lyžích Very Happy . Čus.


Ja kdyz se podivam z okna tak posilhavam spis po sneznicich Rolling Eyes
Delej ty airtesty v nejakem jednotnem nastaveni,nejlepe v tom v kterem nejbezneji hledas,pak se ty vysledky daji brat trochu vazneji s ohulenym detikem na max preci nehledas. Ahoj Kofa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 17:14    Předmět: Test Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 17:19    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Ahoj Kaprál, já u nás našel také pole, kde se dalo hledat na 20. Sice jsem našel kulový, ale za ten pocit to stálo. Normální hledání bez prozvuků na maximální citlivost.
Ale jinde je to katastrofa. Obydlení z pravěku, odpad z pravěku až do teď, takže veselá muzika linoucí se z Quattra. Někdy musím s citlivostí i na 12. Ale to je o tom hledání. To si pak člověk sakramensky váží toho, co našel. Ale zkušenost to byla nádherná Exclamation
To se Ti pak hledají mince v takové hloubce Exclamation
Měj se. Feri

Zdary Feri, já jsem šel zatím nejmíň na 17! Tady jsou fakt dobrý podmínky, proto Quattro furt chválím a díky za odborné zastání! Mnoho zdaru! Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 17:23    Předmět: Citovat

cortes napsal:
kofa napsal:
Feri: Ty nameris jeden den na komunistickou korunu 35 cm,na tu vcerejsi marusku ktera je vetsi tak 32 cm na vzduchu,Kapral podobny kolecko kopne ve 37 cm v zemi,nejkrasnejsi vec ktera se da objevit je zahada... Twisted Evil
--Chlape...V Kdyni měl prodejce Quattra i tu novou 10 cívku..je tenší ..Při stejném nastavení on vzal cíl ve 40cm a já ne..mám tu starší 10 cívku.Kdo koupil quattro v době nedávné..ho dostal i s tou novou cívkou...Kaprál ju má...Něco na té cívce asi bude...nebo néé?
Záhada..? neřekl bych Twisted Evil

Někdy mě až zaráží, že máš pořád pravdu kámo! Je to něco mezi nebem a zemí! Skláním se před Tebou Cortes... ta cívka je fakt moc pěkná a dost dobrá! Ta mince ale jak už jsem napsal byla "hraničář! Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 17:27    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
cortes napsal:
kofa napsal:
Feri: Ty nameris jeden den na komunistickou korunu 35 cm,na tu vcerejsi marusku ktera je vetsi tak 32 cm na vzduchu,Kapral podobny kolecko kopne ve 37 cm v zemi,nejkrasnejsi vec ktera se da objevit je zahada... Twisted Evil
--Chlape...V Kdyni měl prodejce Quattra i tu novou 10 cívku..je tenší ..Při stejném nastavení on vzal cíl ve 40cm a já ne..mám tu starší 10 cívku.Kdo koupil quattro v době nedávné..ho dostal i s tou novou cívkou...Kaprál ju má...Něco na té cívce asi bude...nebo néé?
Záhada..? neřekl bych Twisted Evil

Někdy mě až zaráží, že máš pořád pravdu kámo! Je to něco mezi nebem a zemí! Skláním se před Tebou Cortes... ta cívka je fakt moc pěkná a dost dobrá! Ta mince ale jak už jsem napsal byla "hraničář! Wink
...Kaprále kamaráde..příště to nikam nepiš ....Je pravda,že záleží na hodně okolnostech ..a co de u vás v lese..u nás jít nemusí....Měj se ..Přijel mě po dlouhé době kamarád..tak dem na pejvo. pohoda
Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhoj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 18:14    Předmět: Citovat

Kluci, my ostatní, co nemáme Quatro, můžeme jen prostě tiše závidět nad schopnostmi tohoto detíku, tak to vidím já, protože taková hloubka na mince je rarita.( a omlouvám se Kaprálovi, že jsem zpochybnil jeho tvrzení a myslím to upřimně). Akorát mě mrzí, že soc korunu nemá asi nějak moc rád, protože 30 cm je hranice, přes kterou se mu moc nechce. chyba Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 19:16    Předmět: Citovat

Mám Quattro s novou tenčí cívkou - jsem s ním nadšenej a hrozně spokojenej. Rozhodně bych ho nevyměnil. 25mm minci ve 37cm v zemi nevezme.Podle toho co jsem zkoušel si myslím,že je hranice dosahu na takto velkou minci ca. 30cm v zemi. Což mě přijde velice pěkný a mě to určitě stačí. Kopat na lesní cestě 40cm díry bych asi ani dlouho nevydržel Laughing
_________________
Quattro MP
Co tě nezabije,to tě posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 19:41    Předmět: Citovat

pajik napsal:
Kluci, my ostatní, co nemáme Quatro, můžeme jen prostě tiše závidět nad schopnostmi tohoto detíku, tak to vidím já, protože taková hloubka na mince je rarita.( a omlouvám se Kaprálovi, že jsem zpochybnil jeho tvrzení a myslím to upřimně). Akorát mě mrzí, že soc korunu nemá asi nějak moc rád, protože 30 cm je hranice, přes kterou se mu moc nechce. chyba Hledání

Omluvu přijímám, a sockorun jsem již kopnul 58 kousků, sbírám je totiž pro kámoše a je to krásně zachovalý artefakt (bez FE jádra). Tyto kačky ale většinou bývají mělko, to spíš krécary kopu z větších hloubek, ten v 37. cm byl totiž ze starších časů, proto ta hloubka. Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 19:42    Předmět: MP Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Quatro MP Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Strana 7 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO