Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 649 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nexus Coronado Groundfix 6
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Nexus
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: úterý 29. červen, 2010 20:29    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Bez peněz do krámu nelez Laughing

cortes ne nepřekrucuj, Bez peněz do hospody nelez. Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 29. červen, 2010 21:36    Předmět: Citovat

scorpion-Z hospody jsem se právě vrátil..němá probléma Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
maraxp



Registrace: 31.5. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Západ čech

PříspěvekZaslal: úterý 13. červenec, 2010 18:53    Předmět: Citovat

Měl jsem možnost teď tuto mašinku testovat 3 dny je to sice málo ale myslím že nejsem takový zelenáč abych nemohl napsat svůj postřech
Klady:
1.I na automatické odladění země je hlobkový dosah hodně nadprůměrný
2.Váha no to je uplně balada
3.Diskriminace slušná
4.Výdrž baterek dobrá trochu mi připomínala výdrž u XP
Neutrál
Design se né každému může zamlovat ale já si ho zamiloval poněvadž jak vybavení bytu tak i auto mám kombinace černé se stříbrnou takže mi ke všemu pasoval Very Happy
Negativ.
Je poněkud usměvný a je ten že já si bohužel tento detektor nemohu ponechati.Po autonehodě z roku 2005 mám v noze 27cm kovový prut zafixovaný ještě 5 šrouby a při mé výšce 2metrů jsem nebyl sto udržet detektor tak od těla aby na to nareagoval poněvadž i ta základní cívka na vzduchu veme motyčku do pul metru ne čistě ale propípne. Crying or Very sad
Jinak bych se nerozhodoval ani minutu zvláště po jeho vyskoušení v terénu.
A ještě jako negativ bych trochu viděl vysokou cennu přídavných cívek ale vzhledem k tomu že jsem socialní případ.Pro někoho zanedbatelná částka.
Prosím toto berte jen jako mojí skušenost s tímto detektorem.
Nekamenovat prosím
_________________
XP Adventis 2,Minelab Vanquish 540
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: úterý 13. červenec, 2010 20:34    Předmět: Citovat

Ahoj,
zkoušel jsi ten za 14000 nebo ten za 24000???proč se ptám-na stránkách prodejce jsou oba a oba mají 6palcovou cívku...název je taky stejný...ten za 24000 je myslím bezpohybový...a co droboť,zkoušel jsi??? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: středa 14. červenec, 2010 17:23    Předmět: Citovat

Dovolím si odpovědět,že to byl ten za 14000,-Kč Wink
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
maraxp



Registrace: 31.5. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Západ čech

PříspěvekZaslal: středa 14. červenec, 2010 23:36    Předmět: Citovat

Kajo jak píše Dan ten pohybový.Jinak samozřejmě jsem testoval droboť a ty moc dobře víš kde Wink a vytahl jsem aniž bych v to ještě doufal......Víc až se někdy slezem a nebo cinkni.Takže na drobotinu taky dobrý i když ten kousek nebyl zase takový drobek 1,6cm tak jasný signál.At se daří kolego
Maraxp Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: pátek 16. červenec, 2010 13:04    Předmět: Citovat

maraxp......tak v to bych nedoufal,že tam ještě něco vytáhneš,klobouk dolů :wink:detík asi nebude špatný-na to,že je to základní typ... jj...někdy až se potkáme,tak určitě pokecáme Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 16. červenec, 2010 18:34    Předmět: Citovat

Špatný není-já jsem taky spokojen, ale o nějakých superlativech nemůže být ani řeč. Třeba s tou ohromující hloubkou tak úplně nesouhlasím a nebudu souhlasit ani za tvárnice a ani za úplatek protislužbou Laughing , ale budiž. Jináč 16mm je docela macek, to musí loupnout i BH Junior. Drobotinka pod 5mm a o nízké váze pod čtvrt gramu mu chutná mnohem méně, než řádná dávka pořádného kovu.
Ta cena je ale nepřiměřená + ceny dopl. sond. Rolling Eyes Snad jen s jednou věcí jsem opravdu nespokojenej a to je napájení alá bulhaři v krabičce na 4 vruty ve které je na dvou drátkách vysící rámeček na 8AA opevněný nastříhanou karitaťkou.
Nabíjecí baterie v detektorech nepoužívám, takže se mi už na lokalitě stalo, že přišel ke slovu šroubovák a následné hledání spadlého vrutu do jehličí. Taková 15-ti minutová pauza. Laughing A i kdybych nabíjecí aku do detíku cpal, tak je rozhodně nebudu nabíjet nějakou uni nabíječkou bez nějaké logiky, ale musel bych je neustále vymontovávat ven. Na prášky. Rolling Eyes
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
maraxp



Registrace: 31.5. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Západ čech

PříspěvekZaslal: pátek 16. červenec, 2010 19:17    Předmět: Citovat

Grimmi-to s těmi baterkami mi nenapadlo a to z důvodu že jsem se prostě do té fáze nedopracoval ale je fakt že to je trochu složitější ale to samý je u goldena kde je sice aku blok ale taky jsem už u něj v terénu měnil za baterie.Ale dá se to zvládnout.Tam se rozhodně hesla v jednoduchosti je síla nedrželi.O cenách př.cívek jsem psal.Ale co se hloubky týče si stojím za tím co jsem psal.Je to možná také dáno půdními podmínkami které jsou v mém regionu příznivé/písek a křída/
Jinak ještě jednou děkuji za tvojí pomoc a ochotu poradit.
Maraxp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: sobota 17. červenec, 2010 11:41    Předmět: Citovat

maraxp napsal:
...já si bohužel tento detektor nemohu ponechati.... mám v noze 27cm kovový prut zafixovaný ještě 5 šrouby a při mé výšce 2metrů jsem nebyl sto udržet detektor tak od těla aby na to nareagoval poněvadž i ta základní cívka na vzduchu veme motyčku do pul metru ne čistě ale propípne. Crying or Very sad ...
Toto je samozřejmé téměř u každého normálního detíku, že ti vezme lopatku i víc než z půl metru muhehe Já nosím lopatku tzv. přes rameno Wink A pokud si nechtěně vezmu boty s kovovejma dírkama pro šňůrky, tak mi to také dělá brykule, pokud nesladím krok s mácháním detíku Mr. Green
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 17. červenec, 2010 11:52    Předmět: Citovat

A co ti chudáci s piercingem v pinďouru, ti si nezahledají s ničím Laughing Laughing Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 17. červenec, 2010 11:57    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
A co ti chudáci s piercingem v pinďouru, ti si nezahledají s ničím Laughing Laughing Wink

Tak to tě opravdu lituji muhehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 17. červenec, 2010 12:00    Předmět: Citovat

Sebe jsem nemyslel, mikroskopické náušnice jsem nikde nesehnal Razz
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: sobota 17. červenec, 2010 13:46    Předmět: Citovat

Míro...sladit krok s mácháním jsem taky zkoušel a málem jsem se přerazil...ted co bylo špatně-moje kroky a nebo máchání Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: sobota 17. červenec, 2010 15:58    Předmět: Citovat

Je to jednoduché. Když jde levá noha dopředu, mušíš mávnout zleva doprava. Takže když máš již levou nohu na zemi, tak je cívka již dostatečně vpravo. A když vykračuješ pravou, tak detíkem se vracíš doleva. Sákryš, že bych na toto téma vypracoval nějakou seminárku? muhehe Mr. Green muhehe Takže, Šimi, kroky nezměníš, mušel jsi mávat špatně do rytmu Hledání muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: sobota 17. červenec, 2010 17:15    Předmět: Citovat

No jo,ale v lese se objeví větev-já zkrátím zatáčku a začínám zase od začátku Laughing ne já vím jak to myslíš-tak se drž Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mek71
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.12. 2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: sobota 17. červenec, 2010 18:17    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Je to jednoduché. Když jde levá noha dopředu, mušíš mávnout zleva doprava. Takže když máš již levou nohu na zemi, tak je cívka již dostatečně vpravo. A když vykračuješ pravou, tak detíkem se vracíš doleva. Sákryš, že bych na toto téma vypracoval nějakou seminárku? muhehe Mr. Green muhehe Takže, Šimi, kroky nezměníš, mušel jsi mávat špatně do rytmu Hledání muhehe


U E-tracu jsem to celkem doladil delší spodní tyčí. Sice se trochu dojebe těžiště,ale prozvuky od bot zmizely.
_________________
Nic není dokonalé. I hovno má své mouchy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: sobota 17. červenec, 2010 19:47    Předmět: Citovat

Njn, závidím ti. Také jsem o ní uvažoval, ale bohužel na ni chvilku nebude Crying or Very sad

p.s. ale že zasír.me vlákno Nexuse, co? muhehe Embarassed
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
maraxp



Registrace: 31.5. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Západ čech

PříspěvekZaslal: sobota 17. červenec, 2010 19:55    Předmět: Citovat

Krokodile-nezlob se že reaguji ale tohle normální není.U žádného jiného přístroje který jsem měl mám a nebo skusil to prostě nedělalo.U tohoto stroje je dosah na vzduchu opravdu/nevím jestli jsi měl možnost ho skusit/abnormální.Před tou nehodou jsem měl Adečko po nehodě jsem si polepšil a koupil z peněz od pojištovny Embarassed XP 100 potom jsem 3 roky chodil s Aventisem a teď dva roky s goldem a nikdy jsem s tím vrutem neměl problém a ani u vyštavenýho Goldena.O té možnosti prodloužit jsem uvažoval ale bylo by to při mé výšce dosti nepraktické až možná komické
_________________
XP Adventis 2,Minelab Vanquish 540
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: sobota 17. červenec, 2010 21:27    Předmět: Citovat

maraxp napsal:
Krokodile-nezlob se...ale tohle normální není...U tohoto stroje je dosah na vzduchu opravdu...abnormální...
Tento detík jsem měl možnost mít v ruce a vůbec mě neoslovil. A dosah na vzduchu je pro mě totálně nepodstatná věc - hledám, to co je v zemi muhehe Nedokázal totiž na zemi položený malý nic ani zahlásit, natož najít Wink (a mám na to asi deset svědků, jestli jich nebylo víc Wink ) Je teda fakt, že šróby v noze nemám, ale co jsem měl možnost vlastnit detíky, tak kromě Adventise mi lopatku, nebo ty cvočky na botách braly všeckny ostatní Wink A jestli to je nebo není normální si myslím svý Laughing Jinak co se týče prodloužení, tak proč si myslíš, že se vyráběj delší tyče? Právě pro delší lidi, takže bys komicky nevypadal, spíš mi přijde komické, když dlouhán natahuje ruku, aby byl s detíkem dál od těla Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Nexus Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO