Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 564 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nový XP detektor DEUS !
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: pátek 13. srpen, 2010 10:01    Předmět: Citovat

No zní to zajímavě - jen stále přemýšlím, jak fyzikálně zdůvodnit tu "hluchotu" na hraniční signály bezdrátových sluchátek a zatím mě nic nenapadá. Snad jen to, že ta bezdrátová sluchátka jsou celkově méně citlivější / mají jakoby nižší impedanci a tím pádem nutnost vyššího signálu pro vybuzení/ - což se může projevit právě u těch slabých hraničních signálů.

To by ale platilo i pro drátová sluchátka s nižší citlivostí. Zkoušel jsi testovat různé / alespoň dva / druhy drátových sluchátek?

Prověřit by to šlo jednoduchým subjektivním pokusem. Připojit ke sluchátkům NF generátor a postupným zvyšováním amplitudy od nuly zaznametat, kdy zvuk právě uslyším. / Je to sice pokus subjektivní, ale pokud ho bude provádět tatáž osoba - pro informaci to postačí /.

U bezdrátů XP to bude asi složitější - nevím, jestli mají vyvedený NF vstup nebo zda se dá na něj nějak jednoduše dostat.

Stejně se ale většinou používá v detektoru zesilovač, který může velmi slabé signály v NF části zesilovat a pak by se výše uvedené nemělo vůbec uplatnit. Uplatnilo by se to jen v případě, že je zesílení slabých signálů vypnuto. V každém případě je to námět k probádání ... Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pátek 13. srpen, 2010 10:27    Předmět: Citovat

pytlak123 napsal:
kokerss napsal:
pytlak123 napsal:
Apollo444 napsal:
Brachu, nenech se čedičem zmást, taky sem si myslel co ty a byl sem o tom i po několika hledání přesvedčenej, ovšem pokud je základ opravdu čedičovej (ne že se jen sem tam povaluje nejakej kámen), tak odladit se to sice povede, ale dosah rapidně klesne a ještě k tomu ty předměty, který by se jindy hlásily jako barva, budou mít nejasnej signál. Jinak s Deusem na drobotinu určitě neuděláš chybu, nemyslím že je moc detíku, co tomu můžou konkurovat a když půjdeš do lesa, zvolíš si nižší frekvenci a pomalejší dobu odezvy a tim zvýšíš dosah. Na druhou stranu co se čistě dosahu týče, určitě budou detíky, který v týhle disciplíně XPčku nakopu zadek, ale pokud je člověk hlavně na drobotinu a sem tam zajde les, XP Gold/Deus je dle mýho názoru ideální volba. Osobně jsem s nim nad míru spokojenej.


O čediči se přít nebudu a časem možná dospěji ke stejnému závěru,co Ty.V současnosti jsem naoplátku dospěl k poznání,že bezdrátová technologie snižuje dosah.Zjednodušeně řečeno:bezdrátová sluchátka nejsou schopna reprodukovat audiosignál tak kvalitně,jako sluchátka drátová.Zní to divně,hloupě a nelogicky.Př.v ideálním případě narazíš na hluboko uloženou minci za použití "dráťáků".Sundáš je,aplikuješ "bezdrát" a nic.Vrátíš původní a signál...Je to zajímavé,vášnivé Embarassed


Já myslím,že to nebude zase taková tragédie s tím dosahem a signálem za použití bezdrátů! Wink


Osobně si myslím,že MP Husqwarna 266 není schopna...i když jsem to neviděl a nevyzkoušel.Nic,pohoda.

K polemice o sluchátkách:
Na toto téma píši na DW a sem,mimo to chodím do práce a dělám na bytě,takže ztrácím přehled,co jsem kam napsal.
Bavíme se o hraničních signálech za použití 1 typu detektoru a 2 druhů sluchátek(drátové a dezdrátové XP) na jednom cíli.
V životě člověka,potažmo hledače nastanou situace,kdy dojde k tzv.něchtěným testům.Př.:sejdou se 3 špičkové detektory u 1 hraničního signálu.Jeden nález detekoval,2. se nechytá a třetí ho vezme po hodině ladění-stane se a majitel 2. se chytá za hlavu.
To samé se mi stalo s "dráty a bezdráty".
Již 5 let chodím hledat do sadu 15x25m,který byl kdysi něčím.Mám to štěstí,že ho vlastní má dobrá známá a tudíž tam hledám sám.Byly doby,kdy jsem tam za 5 návštěv kopl 180 mincí RU (fotky mám,můžu poslat) Dodnes,když tam vyrazím po dešti(zvyšuje se vodivost),tak kopnu +-10 mincí a sem tam nějaký odznak.
K věci-za dobu tam strávenou znám z toho plácku každý cm.Jsou tam pozůstatky laviček a pár zakopaných mincí,které mám uchované k testování dosahů a citlivosti detektorů a přídavných cívek.
Zkrátka a jednoduše-běhám tam s XP Adventis 2(mimo jiné-měl jsem tam Garretty,Whites,Fisher,Minelab a all top modely XP,krom Deuse) a střídám drátová a bezdrátová sluchátka XP.Pravda je taková,že s "drátem" slyším signály,které bezdrátová sluchátka nezaznamenají.
Tohle je téma na pár listů A4,ale kdo by to četl,respektive psal.Snad je výše uvedené napsáno srozumitelně a doporučím jediné:testujte,zkoušejte a nikdy neříkejte nikdy...
Závěrem:vezmu-li v úvahu poměr,cena a výkon,tam mi drátová sluchátka v hodnotě-280,-Kč vyznívají nějak lépe.Daň za volnost pohybu rád složím a skládám(bezdrátová sluchátka jsem dávno prodal)
Obávám se,že Mě Oťas z DW zastřelí,ale nemohl jsem to nenapsat.Je fakt,že jsem u něho koupil vše,s čím v posledních letech hledám a jeho přístup+vše okolo je neuvěřitelný v kladném slova smyslu.
PS:vím,že tento názor nezastáván sán a tak nějak doufám,že se podobně smýšlející kolegové přidají.
Zdar,jdu makat...


Je to velice zajímavej postřeh,to musím uznat! Každopádně mě i zajímá třeba rozdíl mezi Xp Goldmaxx Power V3 a V4 za použití bezdrátůQuestion
Ptám se proto,že právě já mám V4 a mám daleko silnější odezvu na hraničák a větší dosah než známej z V3 Exclamation O starším typu Goldmaxx se nebavím vůbec tam je rozdíl kurevskej a kór na drobný věci!!! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: pátek 13. srpen, 2010 12:56    Předmět: Citovat

U XPéčka jsem od začátku chodil s bezdráty nastavené na nízkou hlasitost. Včil to mám oroštované daleko víc a je to na malé signálky o hodně lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mysak Veverka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 1595
Bydliště: Pardubicko

PříspěvekZaslal: pátek 13. srpen, 2010 16:18    Předmět: Citovat

Petr67 napsal:
U XPéčka jsem od začátku chodil s bezdráty nastavené na nízkou hlasitost. Včil to mám oroštované daleko víc a je to na malé signálky o hodně lepší.


Čusík.
Tak to vysvětluje tu tvojí fotku že ju??? Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Concordia res parvae crescunt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HonzaH
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2008
Příspěvky: 1645
Bydliště: Korouhev

PříspěvekZaslal: pátek 13. srpen, 2010 19:59    Předmět: Citovat

Mysak Veverka napsal:
Petr67 napsal:
U XPéčka jsem od začátku chodil s bezdráty nastavené na nízkou hlasitost. Včil to mám oroštované daleko víc a je to na malé signálky o hodně lepší.


Čusík.
Tak to vysvětluje tu tvojí fotku že ju??? Very Happy Very Happy Very Happy
to není sluchátkama,tam zrovna někdo drží Peťu za spodek muhehe muhehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: pátek 13. srpen, 2010 20:48    Předmět: Citovat

Mysak Veverka napsal:
Petr67 napsal:
U XPéčka jsem od začátku chodil s bezdráty nastavené na nízkou hlasitost. Včil to mám oroštované daleko víc a je to na malé signálky o hodně lepší.


Čusík.
Tak to vysvětluje tu tvojí fotku že ju??? Very Happy Very Happy Very Happy

Že by pořádný signál? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: sobota 14. srpen, 2010 21:04    Předmět: Citovat

Re:kokerss a Fanu...máte zajímavé dotazy a nápady k testům.V poslední době nic nestínám.Hledat jsem naposled vyrazil snad někdy v Květnu a o času na testy nemluvím.Jakmile dokončím reko bytu a vyšetřím trochu času,tak na Praze 10 vytvořím polygon,který bude v dosahu mého bydliště.Pak nějaké testy provedu a uvidíme.Otázkou je,kde sehnat(půjčit) mašiny na testování? Nechal jsem si pouze XP Adventis 2,Fisher CoinStrike,Garrett ACE 250 a 1x drátová sluchátka XP.Časy,kdy jsem si na testování detektory kupoval a poté je se ztrátou prodávaj jsou ty tam.Né,že bych zmoudřel-jen nemám prachy.Tato má cesta za hledáním ideálního detektoru byla nákladná a nebyla zvolena příliš moudře. Máte-li možnost,testněte něco sami-čím více nestranných poznatků,tím lépe.

Naposledy upravil pytlak123 dne středa 01. prosinec, 2010 16:48, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: sobota 14. srpen, 2010 22:25    Předmět: Citovat

Může to mít ještě jednu a to nejpravděpodobnější příčinu,že bezdráty ruší detektor.Zřejmě velmi málo a projeví se to až při hraničních signálech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: neděle 15. srpen, 2010 16:10    Předmět: Citovat

Kdo ví,jak to je? Já jsem naprostý laik,co se elektroniky týče.Mám pouze dobrý sluch a zapracovala náhoda.Budoucí testy ze mě jistě učiní odborníka na slovo vzatého Rolling Eyes

Naposledy upravil pytlak123 dne středa 01. prosinec, 2010 16:49, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: neděle 15. srpen, 2010 20:51    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Může to mít ještě jednu a to nejpravděpodobnější příčinu,že bezdráty ruší detektor.Zřejmě velmi málo a projeví se to až při hraničních signálech.

XP Goldmax a ten druhej - tak sluchatka jedou na frekvencich nekde nad 400 Mhz, uz nepamatuju presne. Tusim ze modulace je FM a bezne to chytam na rucce Kenwood TH-F7E. Me jeste napada, ze ty slabounky signalky nestacej namodulovat vysilac, pokud jsou tedy slysitelne na dratovejch karbanatkach. Mozna a ted babo rad. Zdar vrc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
namur



Registrace: 4.11. 2009
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: úterý 21. září, 2010 22:41    Předmět: Citovat

pytlak123 napsal:
kokerss napsal:
pytlak123 napsal:
Apollo444 napsal:
Brachu, nenech se čedičem zmást, taky sem si myslel co ty a byl sem o tom i po několika hledání přesvedčenej, ovšem pokud je základ opravdu čedičovej (ne že se jen sem tam povaluje nejakej kámen), tak odladit se to sice povede, ale dosah rapidně klesne a ještě k tomu ty předměty, který by se jindy hlásily jako barva, budou mít nejasnej signál. Jinak s Deusem na drobotinu určitě neuděláš chybu, nemyslím že je moc detíku, co tomu můžou konkurovat a když půjdeš do lesa, zvolíš si nižší frekvenci a pomalejší dobu odezvy a tim zvýšíš dosah. Na druhou stranu co se čistě dosahu týče, určitě budou detíky, který v týhle disciplíně XPčku nakopu zadek, ale pokud je člověk hlavně na drobotinu a sem tam zajde les, XP Gold/Deus je dle mýho názoru ideální volba. Osobně jsem s nim nad míru spokojenej.


O čediči se přít nebudu a časem možná dospěji ke stejnému závěru,co Ty.V současnosti jsem naoplátku dospěl k poznání,že bezdrátová technologie snižuje dosah.Zjednodušeně řečeno:bezdrátová sluchátka nejsou schopna reprodukovat audiosignál tak kvalitně,jako sluchátka drátová.Zní to divně,hloupě a nelogicky.Př.v ideálním případě narazíš na hluboko uloženou minci za použití "dráťáků".Sundáš je,aplikuješ "bezdrát" a nic.Vrátíš původní a signál...Je to zajímavé,vášnivé Embarassed


Já myslím,že to nebude zase taková tragédie s tím dosahem a signálem za použití bezdrátů! Wink


Osobně si myslím,že MP Husqwarna 266 není schopna...i když jsem to neviděl a nevyzkoušel.Nic,pohoda.

K polemice o sluchátkách:
Na toto téma píši na DW a sem,mimo to chodím do práce a dělám na bytě,takže ztrácím přehled,co jsem kam napsal.
Bavíme se o hraničních signálech za použití 1 typu detektoru a 2 druhů sluchátek(drátové a dezdrátové XP) na jednom cíli.
V životě člověka,potažmo hledače nastanou situace,kdy dojde k tzv.něchtěným testům.Př.:sejdou se 3 špičkové detektory u 1 hraničního signálu.Jeden nález detekoval,2. se nechytá a třetí ho vezme po hodině ladění-stane se a majitel 2. se chytá za hlavu.
To samé se mi stalo s "dráty a bezdráty".
Již 5 let chodím hledat do sadu 15x25m,který byl kdysi něčím.Mám to štěstí,že ho vlastní má dobrá známá a tudíž tam hledám sám.Byly doby,kdy jsem tam za 5 návštěv kopl 180 mincí RU (fotky mám,můžu poslat) Dodnes,když tam vyrazím po dešti(zvyšuje se vodivost),tak kopnu +-10 mincí a sem tam nějaký odznak.
K věci-za dobu tam strávenou znám z toho plácku každý cm.Jsou tam pozůstatky laviček a pár zakopaných mincí,které mám uchované k testování dosahů a citlivosti detektorů a přídavných cívek.
Zkrátka a jednoduše-běhám tam s XP Adventis 2(mimo jiné-měl jsem tam Garretty,Whites,Fisher,Minelab a all top modely XP,krom Deuse) a střídám drátová a bezdrátová sluchátka XP.Pravda je taková,že s "drátem" slyším signály,které bezdrátová sluchátka nezaznamenají.
Tohle je téma na pár listů A4,ale kdo by to četl,respektive psal.Snad je výše uvedené napsáno srozumitelně a doporučím jediné:testujte,zkoušejte a nikdy neříkejte nikdy...
Závěrem:vezmu-li v úvahu poměr,cena a výkon,tam mi drátová sluchátka v hodnotě-280,-Kč vyznívají nějak lépe.Daň za volnost pohybu rád složím a skládám(bezdrátová sluchátka jsem dávno prodal)
Obávám se,že Mě Oťas z DW zastřelí,ale nemohl jsem to nenapsat.Je fakt,že jsem u něho koupil vše,s čím v posledních letech hledám a jeho přístup+vše okolo je neuvěřitelný v kladném slova smyslu.
PS:vím,že tento názor nezastáván sán a tak nějak doufám,že se podobně smýšlející kolegové přidají.
Zdar,jdu makat...




máš pravdu, drôtové sluchátka sú dobré, ja osobne som však skúšal rôzne sluchátka od rôznych výrobcov s rôznymi parametrami, a došiel k záveru že velice dôležitá je impedancia a čistota výšok ale aj typ slúchadla. Všeobecne povedané neodýmové sú kvalitnešie a čím sú väčšie tým lepšie pokial možno s veľkým 6.3 mm konektorom a kvalitnými pozlátenými koncákmi, v krátkosti toľko
_________________
..... a je to krtko v drôtených gaťách !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: středa 22. září, 2010 10:18    Předmět: Citovat

Sme síce v sekcii Deus, ale nedá mi nenapísať: viackrát ma tu odhovárali od Bluetooth sluchátok, ja si ich neviem vynachváliť ALE: zistil som aj ja, že nie je jedno, KDE hľadáš. Vysvetlím: žijeme v 20 storočí, vzduch okolo nás je plný rôznych frekvencií, s ktorými môžu sluchátka interferovať - hlavne na niektorých "nečistých" frekvenciách - ktoré nesú so sebou aj mnoho harmonických frekvencií. Keď som v blízkosti mesta alebo nejakej fabriky s množstvom elektroniky, sú zvuky v sluchátkach trošku iné, ako keď vybehnem do kopcov a terénu bez elektronického smogu - aj keď prakticky čisté miesta už neexistujú, ale stále sú viac alebo menej zamorené miesta tzv, elektronickým smogom, ktoré sú hustejšie okolo miest ako v kopcoch.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Juraj



Registrace: 7.2. 2009
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: neděle 24. říjen, 2010 17:51    Předmět: Test Citovat

Páčila sa mi jedna veta v teste Deusa : Hmotnosť celého detektoru Deus je nižšia ako hmotnosť iba cievky u iných značiek detektorov. Very Happy
_________________
DÉUS XP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kim
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 24. říjen, 2010 19:41    Předmět: Citovat

není Bluetooth náhodou už zastaralá technologie??
Návrat nahoru
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: neděle 24. říjen, 2010 20:45    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Může to mít ještě jednu a to nejpravděpodobnější příčinu,že bezdráty ruší detektor.Zřejmě velmi málo a projeví se to až při hraničních signálech.
Reaguji pozdě, ale přece. Ve Kdyni jsem si všiml, že u Jokra spadne dosah u hraničních cílů, když někdo pár metrů od něj zapne detík. To samé, když začne mobil hledat signál, o pulzáku nemluvě Very Happy Jak píše Jokr, také bych se přikláněl k nějakému vzájemnému ovlivňování bezdrátů a detíku, kterému je obecně nejlépe, když si cvrliká na své pracovní frekvenci a nic mu do toho nebrumlá navíc (VN, VVN, trať, bezdráty a podobně).
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 24. říjen, 2010 22:29    Předmět: Citovat

Letos jsem v tomto taky zkoumal-bloumal a jakekoliv jine vysilani je špatně. Na Tejon okolni detektory mají vliv jako na Jokra a nic při hledání nepoznáš!! Bezdráty šli do světa, telefon vypínám, kolegům se vzdaluji a blbě naladěné lidi odháním. Na ty je Tejon zvlášť vysazenej.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: neděle 24. říjen, 2010 23:28    Předmět: Citovat

Díky za názory,takovou účast jsem nečekal.

Naposledy upravil pytlak123 dne středa 01. prosinec, 2010 16:49, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: úterý 23. listopad, 2010 21:07    Předmět: Citovat

Skúšali sme odozvu deusa vo vzduchu.Všimli sme si zaujímavú skutočnosť.Pri detekovaní mince dajmetomu z desiatich cm a postupnom vzdalovaní ,na displeji sa stále zobrazuje číslo až do astronomických vzdialeností.
Ked to isté urobíme naopak.To znamená ked dajmetomu začíname zo 60 cm a postupne približujeme k cievke ,tak čísla sa objavia podstatne pozdejšie.
Táto druhá situácia je pravdivejšia a bohužial pre nás horšia.
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Apollo444
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2009
Příspěvky: 254
Bydliště: Mladá B.

PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. listopad, 2010 23:01    Předmět: Citovat

Jakýkoli testu na vzduchu sou úplně k ničemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: pátek 26. listopad, 2010 9:19    Předmět: Citovat

Apollo444 nejde o test samotný.ide o správanie sa deusa pri približovaní sa k minci.
Skús si tento testík sám.Zaberie ti asi len minutu. Shocked
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 41, 42, 43  Další
Strana 20 z 43

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO