Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 528 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Prosím o radu s výběrem okolo 8 tis.
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. listopad, 2007 22:41    Předmět: Prosím o radu s výběrem okolo 8 tis. Citovat

Zdar hledači, už nějakej ten pátek brouzdám po netu a nemůžu si vybrat ten správnej detík, snad mi vy zkušenější usnadníte moje "trápení" Rolling Eyes Byl by to můj druhej po Jabelovi, kterej umřel Crying or Very sad Jak jsem tak prošel všechny ty fóra a eshopy zalíbil se mi discovery 3300 a prizm 3(4). V analogu jsem moc nepochodil, protože nevím jak jsou na tom s diskriminací. Všude píšou nej nej nej, ale kdoví...Rád bych analog, ale s 3tónovou diskriminací, která funguje..O digitálech obecně vím že nejsou moc přesný, že zkreslujou atp, ale alespoň ukážou id kovu, podle které si co mám pod hůlkou domyslím..Tak to vidíte jak tápu Confused Kéž by byl jen jeden detektor na trhu Mad
Z tohodle "románku" co jsem sesmolil vyplývá, že buď existuje analog, který popisuju, a nebo na to hodím bobek a vemu discoveryho..(prizm už je za 10 i když ta kvalita stojí za zvážení) Hledat hodlám mince - drobné předměty..Dík moc všem Wink
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. listopad, 2007 23:02    Předmět: Citovat

Za ty peníze nekoupíš žádnáý zázrak, natož tří tónový detektor. Na nový bych se být tebou ani nedíval, prototože za 8 není v nových nic co by stálo za zvážení. Digitály jsou přesné, ale spíš ty nad 20 tisíc. Čti fórum tady, není komerční, a dívej se po inzerátech a za 8 budeš mít pár slušných analogů pro začátečníky. Slušný digitál za ty peníze nebude ani jetý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. listopad, 2007 23:30    Předmět: Citovat

2Petronius: Díky za názor, počkám co udělají s cenama vánoce. Zatim nákup nechci uspěchat jen si dělám obrázek.. Pokud pude prizm trochu dolů asi ho vemu, discovery se mi moc nezdá nikdo ho moc nemá celkem zajíc v pytli prizmák je osvědčenej Rolling Eyes
Návrat nahoru
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pátek 16. listopad, 2007 16:37    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
Za ty peníze nekoupíš žádnáý zázrak, natož tří tónový detektor. Na nový bych se být tebou ani nedíval, prototože za 8 není v nových nic co by stálo za zvážení. Digitály jsou přesné, ale spíš ty nad 20 tisíc. Čti fórum tady, není komerční, a dívej se po inzerátech a za 8 budeš mít pár slušných analogů pro začátečníky. Slušný digitál za ty peníze nebude ani jetý.


Máš absolutní pravdu,nenapsal bych to líp! Very Happy Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MrKoko
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 16. listopad, 2007 17:15    Předmět: Citovat

SCRE&M napsal:
2Petronius: Díky za názor, počkám co udělají s cenama vánoce. Zatim nákup nechci uspěchat jen si dělám obrázek.. Pokud pude prizm trochu dolů asi ho vemu, discovery se mi moc nezdá nikdo ho moc nemá celkem zajíc v pytli prizmák je osvědčenej Rolling Eyes


Pokud se rozhodnes podstoupit riziko nakupu v zahranici, mas sanci sem za
tvuj financni limit dotahnout novy veci jako Classic 4 nebo Classic 5-ID (tesne) nebo napr. Fishera 1236-X2(myslim ze ho tu lidi dost chvali).
Návrat nahoru
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: sobota 17. listopad, 2007 7:54    Předmět: Citovat

MrKoko napsal:
SCRE&M napsal:
2Petronius: Díky za názor, počkám co udělají s cenama vánoce. Zatim nákup nechci uspěchat jen si dělám obrázek.. Pokud pude prizm trochu dolů asi ho vemu, discovery se mi moc nezdá nikdo ho moc nemá celkem zajíc v pytli prizmák je osvědčenej Rolling Eyes


Pokud se rozhodnes podstoupit riziko nakupu v zahranici, mas sanci sem za
tvuj financni limit dotahnout novy veci jako Classic 4 nebo Classic 5-ID (tesne) nebo napr. Fishera 1236-X2(myslim ze ho tu lidi dost chvali).



1236-2X mám taky dovezenou a spokojenost,zkrátka žádnej problém! Cool
Dost dobrej detík za slušný prachy! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tio



Registrace: 30.10. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: JC

PříspěvekZaslal: sobota 17. listopad, 2007 8:00    Předmět: Citovat

1236-2X mám taky dovezenou a spokojenost,zkrátka žádnej problém!
Dost dobrej detík za slušný prachy! Exclamation Exclamation Kokersi,dovolil jsem si coppyright,důfám že mě neudáš Laughing Laughing Jo jo naprostej souhlas,za ty peníze super detík,rozhodně neprohloupíte při jeho koupi Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: sobota 17. listopad, 2007 9:22    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
Za ty peníze nekoupíš žádnáý zázrak, natož tří tónový detektor. Na nový bych se být tebou ani nedíval, prototože za 8 není v nových nic co by stálo za zvážení. Digitály jsou přesné, ale spíš ty nad 20 tisíc. Čti fórum tady, není komerční, a dívej se po inzerátech a za 8 budeš mít pár slušných analogů pro začátečníky. Slušný digitál za ty peníze nebude ani jetý.

Petronius má pravdu, mám tu jeden detík Garrett GTP 1350 s mechanickou závadou, kterou by sis musel opravit. Elektronika v pořádku a byl by za 7770,- těch našich peněz, ale to je jenom informace, nic nevnucuju, jenom sděluji... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mates_21
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.1. 2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: sobota 17. listopad, 2007 10:11    Předmět: Citovat

Za ty prachy je to supr. Co tomu je? Zájem nemám, 1350 mám. Jen se ptám, jestli bych třeba neporadil s opravou. Já jsem si přišlápl cívku. A opravit to šlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6754
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: sobota 17. listopad, 2007 18:50    Předmět: Re: Prosím o radu s výběrem okolo 8 tis. Citovat

SCRE&M napsal:
Rád bych analog, ale s 3tónovou diskriminací, která funguje..


Jak to teď čtu, asi by Ti vyhovoval Jokr - koukni na Jokrovo stránky. Myslím, že to není špatný detík.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: sobota 17. listopad, 2007 19:13    Předmět: Citovat

Mates_21 napsal:
Za ty prachy je to supr. Co tomu je? Zájem nemám, 1350 mám. Jen se ptám, jestli bych třeba neporadil s opravou. Já jsem si přišlápl cívku. A opravit to šlo.

Zlomená duralová tyč v držáku na ruku (esíčko), jsou tam (pod krabicí) vyvrtaný tři díry zrovna v ohybu a za rok a půl se to ucaplovalo. Už jsem se to pokoušel spravit, ale vydrželo to jenom cca 16 hodin - velice choulostivé místo. Stačil by sehnat náhradní díl a detík si samozřejmě nechám! Ale tři měsíce ho sháním marně... Crying or Very sad
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: sobota 17. listopad, 2007 19:27    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Stačil by sehnat náhradní díl a detík si samozřejmě nechám! Ale tři měsíce ho sháním marně... Crying or Very sad

A co to takhle svařit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mates_21
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.1. 2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: sobota 17. listopad, 2007 19:48    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Mates_21 napsal:
Za ty prachy je to supr. Co tomu je? Zájem nemám, 1350 mám. Jen se ptám, jestli bych třeba neporadil s opravou. Já jsem si přišlápl cívku. A opravit to šlo.

Zlomená duralová tyč v držáku na ruku (esíčko), jsou tam (pod krabicí) vyvrtaný tři díry zrovna v ohybu a za rok a půl se to ucaplovalo. Už jsem se to pokoušel spravit, ale vydrželo to jenom cca 16 hodin - velice choulostivé místo. Stačil by sehnat náhradní díl a detík si samozřejmě nechám! Ale tři měsíce ho sháním marně... Crying or Very sad


Posílám SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 18. listopad, 2007 7:56    Předmět: Citovat

tio napsal:
1236-2X mám taky dovezenou a spokojenost,zkrátka žádnej problém!
Dost dobrej detík za slušný prachy! Exclamation Exclamation Kokersi,dovolil jsem si coppyright,důfám že mě neudáš Laughing Laughing Jo jo naprostej souhlas,za ty peníze super detík,rozhodně neprohloupíte při jeho koupi Idea


Neboj Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tio



Registrace: 30.10. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: JC

PříspěvekZaslal: neděle 18. listopad, 2007 8:25    Předmět: Citovat

To Kokerss:Diky to se mi ulevilo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: neděle 18. listopad, 2007 8:32    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
kaprál napsal:
Stačil by sehnat náhradní díl a detík si samozřejmě nechám! Ale tři měsíce ho sháním marně... Crying or Very sad

A co to takhle svařit?

Ta oprava, co jsem napsal, to bylo právě to svaření, ale ten dural údajně ještě víc zkřehne a pukl znovu... Crying or Very sad
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: neděle 18. listopad, 2007 9:27    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Drtikol.CZ napsal:
kaprál napsal:
Stačil by sehnat náhradní díl a detík si samozřejmě nechám! Ale tři měsíce ho sháním marně... Crying or Very sad

A co to takhle svařit?

Ta oprava, co jsem napsal, to bylo právě to svaření, ale ten dural údajně ještě víc zkřehne a pukl znovu... Crying or Very sad
Šikovný zámečník ti to naohne z kovový slabostěný trubičky a bude.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: neděle 18. listopad, 2007 18:30    Předmět: Citovat

To jsme taky zkoušeli, ale moc se to nepovedlo, asi ten "zámečník" nebyl tak šikovnej... Crying or Very sad
Mates 21 a ještě někdo jste mi posílali S.Z., bohužel to nafotit a poslat nemohu, páč nefungujou mejly (vracejí se zpět) a foťák bohužel momentálně nejni k dispozici, tak se omlouvám... Confused
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 19. listopad, 2007 0:00    Předmět: Citovat

Vau tady se to rozjelo, sry hoši že sem nereagoval ale byl sem přes víkend mimo veškerou elektroniku Rolling Eyes
2Baba: Na Jokry jsem se díval, bohužel není moc v mých finančních možnostech i když se mi jeví jako seriózní česká made..ale 10 za základ je vela Confused Jinak jak tak pořád přemýšlím jeví se mi analog stále víc jako lepší varianta..míň věcí na po**, lepší dosahy a taky menší žrouti povětšinou. Se sluchem problémy nemám a naučit se reakce detektoru na to co je v zemi si myslím bude otázka pár hodin..teď ještě sehnat takový ty nepotřebný věci - finance Laughing a hurá do terénu Smile
2Kapral: Zajímavá nabídka s tím Garrettem, stojí za zvážení, jsem zastánce názoru "zlatý český ručičky" Smile , ale chtělo by to, až se ti dostane foťák do ruky, foto ať vidím jak "na tom je" Třeba se nějak domluvíme Idea
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 19. listopad, 2007 0:29    Předmět: Citovat

Opravit se to určo dá, otázka je jak dlouho to po opravě vydrží. Mnohdy mechanická částice se hůř opravuje než celá elektronika, alespoň mně určitěSmile I když jsou jistě šikovní řemeslníci všude kolem nás a cena je super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO