Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 631 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Fisher CZ 3D - to nejlepší od Fishera
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher CZ 3D
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 11:11    Předmět: Fisher CZ 3D - to nejlepší od Fishera Citovat

Žel nejsem majitelem tohoto úžasného detektoru, ale čas od času se k němu dostanu a tak už k dvaceti hodinám mám s ním nachozeno.
Nechci dělat reklamu, ale tenhle detektor je opravdu to nejlepší co jsem měl kdy v ruce. Dokonce bych řekl, že ani Troy 5 mu může těžko konkurovat. Samozřejmě záleží na tom, kdo ho má v ruce:-).
První dojem z detektoru je jako vždy u Fishera skvělý, protože je to pěkně udělaná mašinka váhově podobná Coinstrike. Výrobce udává 1,7kg, nikdy jsem to neprověřoval, ale na delší hledání snese kšandu:-).
Za ty roky co hledám jsem měl příležitost mít v ruce asi většinu u nás běžných detektorů a pokud bych měl o nějakém detektoru říci, že je nejlepší, tak směle ukážu na CZ 3D. Samozřejmě hodně záleží na tom, co hledáš, ale mě zajímá barevná drobotina, mincičky ap. Myslím ale, že tento detektor nadchne i military, protože díky super dosahu je vhodný i pro ně.
Jsem zastánce digitálů a tady místo čísel skáče ručička, ale přesto, že na digitály nedám dopustit, tak tohle je dle mého subjektivního pocitu to nejlepší co jsem kdy v ruce držel. Skvěle určuje co je pod cívkou. Po čase kopeš a s jistotou můžeš říci jaký materiál a zhruba jak velký a jak hluboko bude. Nemá problém určit barvu i v záplavě železa a alobalů.
V základu má 8" spider cívku, která udělá skvělou práci. Pokud chceš jít do opravdu hodně zamořeného území a nechceš zbytečně kopat, pak stojí za to si pořídit 5" cívku.
Prosím neptejte se mě kolik bere na vzduchu a v zemi. Neměřím to, ale svým dosahem se jen těžko může s nějakým detíkem rovnat. Snad 1265 nebo 1270 od Fishera. Svým určováním toho co je pod cívkou však konkurenci nenajde. Zároveň je to detektor, se kterým není věda se naučit. Jedinou jeho nevýhodou je cena mírně pod 30 tisíc. V inzerci jsem jich moc neviděl, ono těžko tento detektor něčím nahradit. Pokud už někdo prodává, tak jsem viděl jen s dalším vybavením a jsme zase skoro u prodejní ceny, ale navíc si odnáším cívku, tašku ap.
Myslím, že přijde den, kdy tento detektor povolám do mé flotily:-))). Pokud máte chuť se ptát, tak se ptejte a když budu vědět tak odpovím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 13:29    Předmět: Re: Fisher CZ 3D - to nejlepší od Fishera Citovat

Petronius napsal:
Žel nejsem majitelem tohoto úžasného detektoru, ale čas od času se k němu dostanu a tak už k dvaceti hodinám mám s ním nachozeno.
Nechci dělat reklamu, ale tenhle detektor je opravdu to nejlepší co jsem měl kdy v ruce. Dokonce bych řekl, že ani Troy 5 mu může těžko konkurovat. Samozřejmě záleží na tom, kdo ho má v ruce:-).
První dojem z detektoru je jako vždy u Fishera skvělý, protože je to pěkně udělaná mašinka váhově podobná Coinstrike. Výrobce udává 1,7kg, nikdy jsem to neprověřoval, ale na delší hledání snese kšandu:-).
Za ty roky co hledám jsem měl příležitost mít v ruce asi většinu u nás běžných detektorů a pokud bych měl o nějakém detektoru říci, že je nejlepší, tak směle ukážu na CZ 3D. Samozřejmě hodně záleží na tom, co hledáš, ale mě zajímá barevná drobotina, mincičky ap. Myslím ale, že tento detektor nadchne i military, protože díky super dosahu je vhodný i pro ně.
Jsem zastánce digitálů a tady místo čísel skáče ručička, ale přesto, že na digitály nedám dopustit, tak tohle je dle mého subjektivního pocitu to nejlepší co jsem kdy v ruce držel. Skvěle určuje co je pod cívkou. Po čase kopeš a s jistotou můžeš říci jaký materiál a zhruba jak velký a jak hluboko bude. Nemá problém určit barvu i v záplavě železa a alobalů.
V základu má 8" spider cívku, která udělá skvělou práci. Pokud chceš jít do opravdu hodně zamořeného území a nechceš zbytečně kopat, pak stojí za to si pořídit 5" cívku.
Prosím neptejte se mě kolik bere na vzduchu a v zemi. Neměřím to, ale svým dosahem se jen těžko může s nějakým detíkem rovnat. Snad 1265 nebo 1270 od Fishera. Svým určováním toho co je pod cívkou však konkurenci nenajde. Zároveň je to detektor, se kterým není věda se naučit. Jedinou jeho nevýhodou je cena mírně pod 30 tisíc. V inzerci jsem jich moc neviděl, ono těžko tento detektor něčím nahradit. Pokud už někdo prodává, tak jsem viděl jen s dalším vybavením a jsme zase skoro u prodejní ceny, ale navíc si odnáším cívku, tašku ap.
Myslím, že přijde den, kdy tento detektor povolám do mé flotily:-))). Pokud máte chuť se ptát, tak se ptejte a když budu vědět tak odpovím.


Divím se ,že na konci není uvedena adresa prodejce Laughing Laughing
_________________
Quattro MP
Co tě nezabije,to tě posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 13:38    Předmět: Citovat

No reklamu nedělám. Adresu na prodejce si jistě každý najde:-))). Píšu jen zkušenosti. To, že je to super detektor poznáš sám, když ho vyzkoušíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 14:45    Předmět: Citovat

Petronius: dík za info, pomalu se poohlížim po novym detíku, tak mě takový recenze zajímaj Wink, CZ-3D určitě patří do výběru Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MrKoko
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 15:28    Předmět: Re: Fisher CZ 3D - to nejlepší od Fishera Citovat

Pilbek napsal:
Petronius napsal:
Žel nejsem majitelem tohoto úžasného detektoru, ale čas od času se k němu dostanu a tak už k dvaceti hodinám mám s ním nachozeno.
Nechci dělat reklamu, ale tenhle detektor je opravdu to nejlepší co jsem měl kdy v ruce. Dokonce bych řekl, že ani Troy 5 mu může těžko konkurovat. Samozřejmě záleží na tom, kdo ho má v ruce:-).
První dojem z detektoru je jako vždy u Fishera skvělý, protože je to pěkně udělaná mašinka váhově podobná Coinstrike. Výrobce udává 1,7kg, nikdy jsem to neprověřoval, ale na delší hledání snese kšandu:-).
Za ty roky co hledám jsem měl příležitost mít v ruce asi většinu u nás běžných detektorů a pokud bych měl o nějakém detektoru říci, že je nejlepší, tak směle ukážu na CZ 3D. Samozřejmě hodně záleží na tom, co hledáš, ale mě zajímá barevná drobotina, mincičky ap. Myslím ale, že tento detektor nadchne i military, protože díky super dosahu je vhodný i pro ně.
Jsem zastánce digitálů a tady místo čísel skáče ručička, ale přesto, že na digitály nedám dopustit, tak tohle je dle mého subjektivního pocitu to nejlepší co jsem kdy v ruce držel. Skvěle určuje co je pod cívkou. Po čase kopeš a s jistotou můžeš říci jaký materiál a zhruba jak velký a jak hluboko bude. Nemá problém určit barvu i v záplavě železa a alobalů.
V základu má 8" spider cívku, která udělá skvělou práci. Pokud chceš jít do opravdu hodně zamořeného území a nechceš zbytečně kopat, pak stojí za to si pořídit 5" cívku.
Prosím neptejte se mě kolik bere na vzduchu a v zemi. Neměřím to, ale svým dosahem se jen těžko může s nějakým detíkem rovnat. Snad 1265 nebo 1270 od Fishera. Svým určováním toho co je pod cívkou však konkurenci nenajde. Zároveň je to detektor, se kterým není věda se naučit. Jedinou jeho nevýhodou je cena mírně pod 30 tisíc. V inzerci jsem jich moc neviděl, ono těžko tento detektor něčím nahradit. Pokud už někdo prodává, tak jsem viděl jen s dalším vybavením a jsme zase skoro u prodejní ceny, ale navíc si odnáším cívku, tašku ap.
Myslím, že přijde den, kdy tento detektor povolám do mé flotily:-))). Pokud máte chuť se ptát, tak se ptejte a když budu vědět tak odpovím.


Divím se ,že na konci není uvedena adresa prodejce Laughing Laughing




Takze ta adresa prodejce je :

http://www.kellycodetectors.com

Cena: 760 $

Do 16 litru ho muzete mit doma, coz neni tak spatny, jestli je tak dobry Surprised) ...
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 15:32    Předmět: Re: Fisher CZ 3D - to nejlepší od Fishera Citovat

http://www.kellycodetectors.com

Znám dva šťastlivce, kteří koupili jiný stroje u nich a oba byli vadný. Nu každý má jinou zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MrKoko
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 15:36    Předmět: Re: Fisher CZ 3D - to nejlepší od Fishera Citovat

Petronius napsal:
http://www.kellycodetectors.com

Znám dva šťastlivce, kteří koupili jiný stroje u nich a oba byli vadný. Nu každý má jinou zkušenost.



Dobry, tak presne na tuhle odpoved jsem cekal, jen jsem si nemyslel, ze moji navnadu spolknes i s navijakem - ale dik, ze jsi me "nezklamal" ...
...ted uz aspon opravdu nejsem na pochybach, ale popravde, cekal jsem puvodne trochu vic Laughing
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 15:39    Předmět: Citovat

A pan je nějaký chytrý, samozřejmě českého prodejce Fisheru znám, ale tomu nikdo reklamu dělat nemusí, to každý ví a že si nechat posílat z US od této firmy je "terno " myslím ví poměrně dost lidí.... ale každý svého štěstí tvůrce.
A myslím, že se pro příště vykašlu psát recenzi na nějaký detík, protože abych pak čelil narážkám jen proto, že detektor chválím a v české povaze je kritizovat nemám zapotřebí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 15:49    Předmět: Citovat

Petronius, tak se nečil, musím se tě na jednu stranu zastat, protože napsat recenzi na detík (předpokládám samozřejmě, že píšeš ze zkušeností a ne z pozice obchodníka) lidem pěkně zamotá hlavu. Mají třeba vybraný nějaký detík a ty napíšeš o jiném a hupky , aby si přibrali ke svému rozhodování další stroj, no řeknu ti není to snadné vybírat. Já bych řekl, že recenze na detík by neměla chybu, kdyby se neporovnávala s ostatními detíky, prostě jen napsat své zkušenosti, jaké má detík přednosti a nevýhody. Jakmile k tomu přibereš další detík na porovnání, na to je kde kdo háklivý a na druhou stranu to ani není objektivní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 15:54    Předmět: Citovat

pajik napsal:
Petronius, tak se nečil, musím se tě na jednu stranu zastat, protože napsat recenzi na detík (předpokládám samozřejmě, že píšeš ze zkušeností a ne z pozice obchodníka) lidem pěkně zamotá hlavu. Mají třeba vybraný nějaký detík a ty napíšeš o jiném a hupky , aby si přibrali ke svému rozhodování další stroj, no řeknu ti není to snadné vybírat. Já bych řekl, že recenze na detík by neměla chybu, kdyby se neporovnávala s ostatními detíky, prostě jen napsat své zkušenosti, jaké má detík přednosti a nevýhody. Jakmile k tomu přibereš další detík na porovnání, na to je kde kdo háklivý a na druhou stranu to ani není objektivní.


JJ rozumím. Já psal, že je to můj subjektivní názor nebo pocit. A to platí i ohledně srovnání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 16:05    Předmět: Re: Fisher CZ 3D - to nejlepší od Fishera Citovat

Petronius napsal:
http://www.kellycodetectors.com

Znám dva šťastlivce, kteří koupili jiný stroje u nich a oba byli vadný. Nu každý má jinou zkušenost.
...Já mám od nich Quattro...a super...je to můj druhý detík z USA..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 17:03    Předmět: Citovat

Petronius: zajímalo by mě srovnání CZ-3D s Coinstrikem....mohl by jsi o tom napsat pár řádků ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 19:41    Předmět: Citovat

George-83 napsal:
Petronius: zajímalo by mě srovnání CZ-3D s Coinstrikem....mohl by jsi o tom napsat pár řádků ?


Pokusím se, ale je to dost rozdílné hledání. Coinstrike nejde tak hluboko jako 3D. Oba detektory jsou skvělé na odhadnutí toho, co je pod cívkou. Jednoduší to bude asi u Coinstrike, ale je to hodně subjektivní, protože 3D mám tak 20 hodin a Coinstrike stovky hodin. Samozřejmě tím pádem bych zcela neobjektivně mohl říci, že coinstrike je lepší, protože s ním víc najdu, ale to je nachozenýma hodinami. Troufnu si říci, že 3D bude asi o chlup lepší, protože kámoš s ním hledá v Anglii a pokud si dáme soutěž, tak mě nandá. Myslím v určování cílů. Ale taky to může být tím, že on je prostě lepší. V dosahu je ovšem 3D jednoznačně lepší. Coinstrike je ale aspoň pro mě jednoduší, protože čísla jsou čísla. Proto bych v žádném případě při koupi 3D neprodal Coinstrike. 3D bych koupil rád a vím, že až ho koupím, tak nekoupím nový, nový detektor jsem koupil jen jednou a to už je hafo let, tudíž já nejsem dobrá reklama pro prodejce. Já mám dvě slabosti. Střídám rád detektory, proto jsem si jich už dost koupil a často mám i zapůjčený a mnohdy ne zadarmo!!!(to pro ty co si myslí, že dělám reklamu). Ale mám stálice, které bych nedal a mezi nimi je i Coinstrike. A druhá jsou americká auta a mám taky jedno jako stálici a ostatní obměňuji. prostě každý máme nějaké úchylky:-))).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MrKoko
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 21:26    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
A pan je nějaký chytrý, samozřejmě českého prodejce Fisheru znám, ale tomu nikdo reklamu dělat nemusí, to každý ví a že si nechat posílat z US od této firmy je "terno " myslím ví poměrně dost lidí.... ale každý svého štěstí tvůrce.
A myslím, že se pro příště vykašlu psát recenzi na nějaký detík, protože abych pak čelil narážkám jen proto, že detektor chválím a v české povaze je kritizovat nemám zapotřebí.


Sorry, dneska mam asi fakt velmi rejpavou naladu, hodne kafe a tak Very Happy takze jeste jeden velmi dehonestujici prispevek... jestli tomuhle rikas RECENZE, tak podle me je to maximalne PARODIE na recenzi...
Jo a ja tu nikdy nikomu neradim kde nakupovat Very Happy To ze Kellyco prodava jen atrapy vi jiste kazdy Very Happy Very Happy Very Happy ... Mel sem spis napsat, ze za uvedenou cenu je nyni detektor ve vetsine americkych obchodu. ( o cemz muzeme vest dlouhe spory, muzeme s tim i nesouhlasit, ale to je asi tak vsechno co se proti tomu da delat... Very Happy )
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 21:40    Předmět: Citovat

MrKoko napsal:
Petronius napsal:
A pan je nějaký chytrý, samozřejmě českého prodejce Fisheru znám, ale tomu nikdo reklamu dělat nemusí, to každý ví a že si nechat posílat z US od této firmy je "terno " myslím ví poměrně dost lidí.... ale každý svého štěstí tvůrce.
A myslím, že se pro příště vykašlu psát recenzi na nějaký detík, protože abych pak čelil narážkám jen proto, že detektor chválím a v české povaze je kritizovat nemám zapotřebí.


Sorry, dneska mam asi fakt velmi rejpavou naladu, hodne kafe a tak Very Happy takze jeste jeden velmi dehonestujici prispevek... jestli tomuhle rikas RECENZE, tak podle me je to maximalne PARODIE na recenzi...
Jo a ja tu nikdy nikomu neradim kde nakupovat Very Happy To ze Kellyco prodava jen atrapy vi jiste kazdy Very Happy Very Happy Very Happy ... Mel sem spis napsat, ze za uvedenou cenu je nyni detektor ve vetsine americkych obchodu. ( o cemz muzeme vest dlouhe spory, muzeme s tim i nesouhlasit, ale to je asi tak vsechno co se proti tomu da delat... Very Happy )


Jaký jsou ceny ve Státech vím. Víš tam většinu zboží koupíš skoro o polovinu levněji. To je pravda. Jako prodejce počítačů o tom vím dost:-))). Jenže sám bych si tam ani noťas ani detík nekoupil. A o recenzi se nesnažím, jen píšu mé pocity z detíků. Asi nejsou profesionální, ale detíky a hledání jsou jen můj koníček, tak profesionalitu nečekej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 23:12    Předmět: Citovat

CZ-3D je inovovaná CZ-5,podobně jako je 1270 inovovaná 1266,desky jsou vyrobeny SMD technologií ale obvodové zapojení funkce a parametry jsou totožné.Díky použitému obvodovému řešení a kmitočtu je CZ dosahově lepší např na hliník,1270 má lepší dosah na slitiny např.bronz.Petronius je fanda do Fisherů,tak mu tleskáme,občas je ale nekritický obdiv kontraproduktivní.Většina dobrých detektorů je si v parametrech tak podobná,že je troufalost rozhodnout který z detektorů je lepší,tím spíš označit některý za nejlepší.Rozdílnost situací ve kterých se s detektorem pohybujeme je tak velká,že detektor nejlepší na všechno je iluze,která se bude těžko kdy naplňovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: neděle 18. listopad, 2007 23:59    Předmět: Re: Fisher CZ 3D - to nejlepší od Fishera Citovat

[quote="MrKoko"][quote="Pilbek"]
Petronius napsal:




Takze ta adresa prodejce je :

http://www.kellycodetectors.com

Cena: 760 $

Do 16 litru ho muzete mit doma, coz neni tak spatny, jestli je tak dobry Surprised) ...




Mrkoko proč 760 když je tam cena 450? nebo je to cena i s nějakou přiráškou clo apd.?
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 19. listopad, 2007 0:23    Předmět: Citovat

Celý vtip je o tom, že na to musíš klepnout a pak se ukáže skutečná cena.... a to je "slavné" kellyco:-)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: pondělí 19. listopad, 2007 7:51    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
Celý vtip je o tom, že na to musíš klepnout a pak se ukáže skutečná cena.... a to je "slavné" kellyco:-)))


nene, celý vtip je v tom že je tam napsáno "Save over $450" což neznamená že to stojí $450, ale "ušetřete víc než $450" Very Happy
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 19. listopad, 2007 7:53    Předmět: Citovat

mcmlxxx napsal:
Petronius napsal:
Celý vtip je o tom, že na to musíš klepnout a pak se ukáže skutečná cena.... a to je "slavné" kellyco:-)))


nene, celý vtip je v tom že je tam napsáno "Save over $450" což neznamená že to stojí $450, ale "ušetřete víc než $450" Very Happy


Já tím myslel, že skutečná cena je až po klepnutí. Jen jsem nevysvětloval pročSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher CZ 3D Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO