Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 632 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

F-75 ltd
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rajčák



Registrace: 26.7. 2006
Příspěvky: 55
Bydliště: Kralovice okr. PS, 47 let

PříspěvekZaslal: sobota 13. březen, 2010 12:30    Předmět: Citovat

Jo já bych si taky, kdybych si měl vybrat mezi Felicií a Octavií, zadarmo, s klidem v duši vzal Felicii. To má logiku ?? Grimi, Grimi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 13. březen, 2010 13:44    Předmět: Citovat

Předně mi přijde nelogické, že tu zazněla jasná otázka, někdo jasně odpoví a někdo jiný mu začne jeho odpověď vyvracet místo toho aby odpověděl sám na otázku. Rolling Eyes Tento jev u nás tak oblíbený na zahraničních fórech téměř chybí. Proč to? Napadá mě různé skloňování slova kultura zakomponovaného do celých vět.

Taky asi nemá logiku srovnávat detektory s auty, ale když to tak musí být a F75 má být Oktávka a GM3 Felicie, pak F75 je pro mne Oktávka TDI se spotřebou 4l/100km, v plné výbavě se vším pohodlím co k nastávajícímu důchodovému věku patří a GM3 je tedy Felda v úpravě A1 Motorsport pro Rallye. Ano uvnitř najdeš jedinou výbavu - ochranný rám a v porovnání s pohodlím oktávky budeš neustále nadávat, že musíš při každé změně povrchu trati měnit nastavení podvozku, odstupňování převodovky a typ pneumatik, ale ten "drajv" Feldy když na to šlápneš někde ve vlásenkách a vyjedeš někam na polňačku, ten tě prostě uchvátí víc. Very Happy

Každopádně bychom ale měli mluvit konkrétně a nepojmenovávat věci jiným jménem, F75 není Oktávka a GM3 není Felicie. Takže má-li to být, pak GM3 má mnohem lepší diskriminaci, relativně lepší dosah, zhruba stejnou separaci, je podstatně levnější, v nastavení je flexibilnější, ale za chyby v nastavení strašně trestá, hraniční signály má tendenci "pro jistotu obarvovat" narozdíl od F75 u níž s rostoucí vzdáleností vyhodnocení směřuje směrem k železu a taky má v signálu něco, čemu říkám duch signálu, který tě někdy přiměje kopat ubohé zaševelení, které bys s většinou detektorů přešel bez povšimnutí. A co se týče stability, budou na tom tak zhruba stejně, F75 je na plnej výkon taky pěknej dáreček do sluchátek. Wink

Tak asi tak. Jsem to ale hnusnej v sobotu.
Laughing

EDIT: Kdybych si měl koupit detektor, nekoupím si ani jeden z nich. Vem to kolego v úvahu. Vlastně máš i trochu pravdu, že není logické brát si Feldu, když můžu mít Oktávku. Oktávka se dá prodat za víc a pak si můžu koupit auto jaké se mi skutečně líbí. Laughing Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Rajčák



Registrace: 26.7. 2006
Příspěvky: 55
Bydliště: Kralovice okr. PS, 47 let

PříspěvekZaslal: pondělí 15. březen, 2010 21:51    Předmět: Citovat

O tom co píšeš na konci právě od začátku jde. Práve že když si budeš kupovat, koupíš to, co se ti bude líbit, bude za ty prachy stát a budeš na to mít. Jářku ale když mi někdo bude, apropo, dávat zadarmo, tak já si vezmu ten F- 75 co zbyde po tobě.
Nicméně rozepisovat se o chování a vlastnosech detektorů nehodlám to je stará vesta, to bys jich musel mít na sezonu, co já šacuju, 5 typů, tak abys co lokalita, dostal ten nej výkon. Mě ale GM, na první seznámení, nepřesvědčil o ničem, kvůli čemu bych si jej pořídil a vůbez bych jej nesrovnával s F-75. Vývoj se podle mě ubírá úplně jiným směrem, než osekat kus klacku sekyrkou. Detektor takového typu jsem si postavil už před 17 lety. Ještě jej mám ve sklepě. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: neděle 30. květen, 2010 12:18    Předmět: Citovat

Máte prosím niekto nejaké praktické skúsenosti z nasadením koncentriky z fišera 70 na fišera 75 ltd alebo f-75.Zaujíma ma hlavne či lepšie nerozpoznáva ciele.Má význam do toho investovať ?
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: neděle 30. květen, 2010 13:01    Předmět: Citovat

grimmi - v plnom rozsahu s Tebou súhlasím, len toľko, že si zabudol napísať, že aj Oktávia aj Felícia má slúžiť na to, aby si sa ODVIEZOL. Obe autá Ťa odvezú tam kam chceš, pri rozdielnom - ALE dnes už minimálnom komforte, a hlavne načo mi je Porshe za niekoľko melónov, keď ma obmedzuje rýchlosť na cestách. A platiť pokutu každý km je zbytočná frajerina a blbosť. To isté máš s detektormi - kde Ťa obmedzuje terén, mineralizácia a pod. Ja už pozerám skôr na pomer cena/výkon, lebo NIE najdrahší je najlepší!!! A honenie si trika s cenou detektoru - na to som už starý. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jackies
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.5. 2008
Příspěvky: 390
Bydliště: 1968

PříspěvekZaslal: neděle 30. květen, 2010 14:36    Předmět: Citovat

sm napsal:
Máte prosím niekto nejaké praktické skúsenosti z nasadením koncentriky z fišera 70 na fišera 75 ltd alebo f-75.Zaujíma ma hlavne či lepšie nerozpoznáva ciele.Má význam do toho investovať ?


Pokud ti to něco řekne, tak podle malého a rychlého testíku doma na vzduchu cca před rokem to bylo obráceně.
To je, že cívka z F75 udělala docela dobře F70ce.
Opačně to nebylo nic moc.

http://detektory.hantec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2666&start=0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: neděle 30. květen, 2010 17:18    Předmět: Citovat

Jackies dakujem za info.Podľa tvojích testov sa cievka f-70 moc nehodí na f-75.Síce funguje ale nie moc dobre.Táto moja f-75 ltd síce ide hlboko a zahlási každú šupinku kovu ale chcel som mať jednoznačnejšie tóny.Takže mi zostáva len učiť sa,učiť sa ,učiť sa a kopááť. Laughing
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hayamen-Brno
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2009
Příspěvky: 141
Bydliště: kósek vod štatlu

PříspěvekZaslal: středa 17. listopad, 2010 20:17    Předmět: Citovat

dnes jsme vyvětral poprvé 75.Prozvuků jsem měl požehnaně, až moc.Budu zkoušet tyto zvuky nějak eliminovat.Zatím obrovská tragedie.Při každém doteku se zemí mi eFko řvalo jak pominuté.Když jsem dal menší sensitivitu tak mi zase eFko řvalo pokaždé když jsem cívku zvedl cca 20 cm nad zem.

Nastavení jsem měl následující:

Discrim 15
Senstitivity 40-80 stále prozvuky
Notch 1
Tones 2F
Process dE

dělám něco špatně??
_________________
Fisher F75 Ltd
Garrett ACE 250
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: středa 17. listopad, 2010 20:34    Předmět: Citovat

A odladil jsi zem???potom mě napadá jenom zkusit změnit lokalitu...jestli tam nemáš nějaký rušivý element...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: středa 17. listopad, 2010 20:56    Předmět: Citovat

Máš dotažený konektor? Zkus zvednout talíř k obloze a "zahraj" na šňůru .......
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hayamen-Brno
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2009
Příspěvky: 141
Bydliště: kósek vod štatlu

PříspěvekZaslal: středa 17. listopad, 2010 21:04    Předmět: Citovat

simsa napsal:
A odladil jsi zem???potom mě napadá jenom zkusit změnit lokalitu...jestli tam nemáš nějaký rušivý element...


zem odladěna (ručně ne), lokality jsem pro jistotu navštívil 3.Stále mně napadala myšlenka že mám špatnou cívku, ale pak jsem se dočetl že je eFko hodně citlivý deťík.
_________________
Fisher F75 Ltd
Garrett ACE 250
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 17. listopad, 2010 21:05    Předmět: Citovat

Nic s tim nevymyslis, je to vlastnost, ne zavada. Me to prislo na normalni petasedme nejhorsi v rezimu jE.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hayamen-Brno
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2009
Příspěvky: 141
Bydliště: kósek vod štatlu

PříspěvekZaslal: středa 17. listopad, 2010 21:06    Předmět: Citovat

fífa napsal:
Máš dotažený konektor? Zkus zvednout talíř k obloze a "zahraj" na šňůru .......


Konektor dotažen a 2x kontrolován.Tu šňůru vyzkouším, pokud při hraní budou nějaké pazvuky tak co mám za problém??
Dík
_________________
Fisher F75 Ltd
Garrett ACE 250
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hayamen-Brno
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2009
Příspěvky: 141
Bydliště: kósek vod štatlu

PříspěvekZaslal: středa 17. listopad, 2010 21:07    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Nic s tim nevymyslis, je to vlastnost, ne zavada. Me to prislo na normalni petasedme nejhorsi v rezimu jE.


zkoušel jsem režim jE jen na okamžik.Stále to řvalo jak na lesy (byl jsem v lese Smile )
_________________
Fisher F75 Ltd
Garrett ACE 250
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: středa 17. listopad, 2010 21:16    Předmět: Citovat

Hayamen-Brno napsal:
fífa napsal:
Máš dotažený konektor? Zkus zvednout talíř k obloze a "zahraj" na šňůru .......


Konektor dotažen a 2x kontrolován.Tu šňůru vyzkouším, pokud při hraní budou nějaké pazvuky tak co mám za problém??
Dík

Někde překlesaná šňůra..
Já jsem se s pětasedmou sžíval tak půl roku. Přemýšlel jsem, že ji prodám a dnes bych jí nevyměnil. Chce to trpělivost. Zkus jí úplně zresetovat a nastavit znovu.
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hayamen-Brno
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2009
Příspěvky: 141
Bydliště: kósek vod štatlu

PříspěvekZaslal: středa 17. listopad, 2010 21:22    Předmět: Citovat

fífa napsal:
Hayamen-Brno napsal:
fífa napsal:
Máš dotažený konektor? Zkus zvednout talíř k obloze a "zahraj" na šňůru .......


Konektor dotažen a 2x kontrolován.Tu šňůru vyzkouším, pokud při hraní budou nějaké pazvuky tak co mám za problém??
Dík

Někde překlesaná šňůra..
Já jsem se s pětasedmou sžíval tak půl roku. Přemýšlel jsem, že ji prodám a dnes bych jí nevyměnil. Chce to trpělivost. Zkus jí úplně zresetovat a nastavit znovu.


teď si mi připomněl ještě jeden problém co se týká resetu.Dělal jsem reset podle návodu, ale po zobrazení hlášení na displeji se mi zobrazuje 7.A. a ne 7.6.
nikde jsem nenašel co 7.A. znamená
_________________
Fisher F75 Ltd
Garrett ACE 250
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: středa 17. listopad, 2010 21:44    Předmět: Citovat

Mám takú malú vychytávku.Odlad zem pumpovaním,odporúčam vyskúšať na viacerých miestach napríklad po dvoch metroch.Potom ručne uprav na priemer.Nesnaž sa pridávať alebo uberať na číslach čo ti detektor nameria.Treba tomu veriť čo mašinka namerala.Po celkovom nastavení detík daj do vzduchu a na sekundu stlač triger k sebe.Ked zmizne všetko z displeja môžeš hľadať.
Občas ked človek moc nastavuje objavujú sa na na displeji nezmysly.Napríklad funkcia notch je kadejako poprehadzovaná.To si treba všímať.
Resetni mašinu a znovu hned na prvý krat nastav.Moc sa nebabri.
Ltd je neskutočne citlivý detektor a broky z brokovnice mňa osobne dosť vytáčajú.Nemôžem ich najsť a ked je ešte blato tak mám z toho dosť nervy.

Chceli sme citlivý detektor,tak sa trápme Smile
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hayamen-Brno
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2009
Příspěvky: 141
Bydliště: kósek vod štatlu

PříspěvekZaslal: středa 17. listopad, 2010 21:51    Předmět: Citovat

sm napsal:
Mám takú malú vychytávku.Odlad zem pumpovaním,odporúčam vyskúšať na viacerých miestach napríklad po dvoch metroch.Potom ručne uprav na priemer.Nesnaž sa pridávať alebo uberať na číslach čo ti detektor nameria.Treba tomu veriť čo mašinka namerala.Po celkovom nastavení detík daj do vzduchu a na sekundu stlač triger k sebe.Ked zmizne všetko z displeja môžeš hľadať.
Občas ked človek moc nastavuje objavujú sa na na displeji nezmysly.Napríklad funkcia notch je kadejako poprehadzovaná.To si treba všímať.
Resetni mašinu a znovu hned na prvý krat nastav.Moc sa nebabri.
Ltd je neskutočne citlivý detektor a broky z brokovnice mňa osobne dosť vytáčajú.Nemôžem ich najsť a ked je ešte blato tak mám z toho dosť nervy.

Chceli sme citlivý detektor,tak sa trápme Smile


vyzkouším, díky za radu Smile
jen mám tedy problém i s resetem viz příspěvek nad
_________________
Fisher F75 Ltd
Garrett ACE 250
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 17. listopad, 2010 22:16    Předmět: Citovat

Je ještě jedna věc proti rušení na pětasedmě... Nastav notch na mínusový hodnoty, tak -2, -3. Až se naučíš ho poslouchat tak, že bude poslouchat on tebe, tak začni přidávat postupně do plusu Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hayamen-Brno
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2009
Příspěvky: 141
Bydliště: kósek vod štatlu

PříspěvekZaslal: středa 17. listopad, 2010 22:20    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Je ještě jedna věc proti rušení na pětasedmě... Nastav notch na mínusový hodnoty, tak -2, -3. Až se naučíš ho poslouchat tak, že bude poslouchat on tebe, tak začni přidávat postupně do plusu Wink


zkusím díky

ani jsem nevěděl že Notch jde i do mínusu Smile

zítra poreferuji
_________________
Fisher F75 Ltd
Garrett ACE 250
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO