Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 535 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Rozmisteni trimru na desce ADV - TUNIG a td.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Musketeer Advantage
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: úterý 04. květen, 2010 19:51    Předmět: Rozmisteni trimru na desce ADV - TUNIG a td. Citovat

Jo dam sem jeste zapojeni konektoru civek u ADV.
Takze podle cisel na konektoru civky!!! Pohled z venku ze predu!!!
Pin - (dutinka) 1 az 5
2 - Zivej vysilaci civka.
1 - Stineni vysilaci civka

3 - V konektoru civky nezapojen - na konektoru v pristroji propojen na zem - stred napajeni a stineni civky RX pin c. 4.

4 - Stineni prijmaci civka
5 - Zivej prijmaci civka.

Takze pri oprave si dejte pozor na to stineni na pinech 4 a 1.

Hodnoty odporu civky vysilaci TX - okolo 2ohmu
prijmaci RX - okolo 36ohmu

Jednotliva stineni se pri oprave kabelu civky nesmej propojit to je snad jasne!!! Tedy stineni od vysilaci civky s nesmi nikde spojit ze stinenim od prijmaci civky.


Naposledy upravil vrcinak dne sobota 05. únor, 2011 21:49, celkově upraveno 4 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: sobota 08. květen, 2010 20:44    Předmět: Citovat

Prave jsem odlezl od stolu a bohuzel starej dobrej mustek RLC-10 je schopnej mi zmerit jen indukcnost RX vinuti. Ten muj ukazuje hodnotu okolo 12mH na vsech civkach k ADV co tu mam. Druha vysilaci civka ma jen par zavitu a tu uz nezmerim timhle vubec.

Tak jsem o moc nepromeril, alespon v ohmech. Tady jsou hodnoty od kolegu na http://www.geotech1.com/forums/showthread.php?t=15889

No pro jistotu : TX=1mH, 2.2 ohms
RX=15mH, 35 ohms
A jeste snad : 130 windings, 0.2mm wire
35 windings, 0.55mm wire
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: neděle 21. listopad, 2010 18:41    Předmět: Citovat

Zase se po delsi dobe stouram v ADV. Jen chci upresnit trimry na desce.
RT101 - nastaveni threshold v disc
RT102 - nastaveni threshold v all
RT105 - nastaveni ground ve fix
V praxi jsem poznal, ze u RT101 je opravdu kapanek rezerva, tak jak nekde na zahr. forech pisou. Na pridani dosahu o dva palce to nevidim, ale znat to opravdu je. Testoval jsem to na male civce TS800. O kolik presne po me nechtejte mam masinu rozhozenou na stole, bez ochranneho stiniciho obalu a tesne pod pracovni deskou stolu bezi apecko pro moji malou domaci bezdratovou PC sit, plus spinany zdroj. Kdo mel nekdy otevrenou tuhle potvurku, dobre vi jak vyvadi kdyz se k desce priblizi ruka se sroubovakem. Dobre seriznuta spejle misto sroubovaku vse vyresi. Bohuzel nenasel jsem po suplatech linearni potenciometr, kterym by jsem trimr na desce nahradil a misto nej osadil potenciometr na ovl. panel. No jelikoz jsem diru uz udelal, dal jsem Geckovej potak 100K. Dira je tam predvrtana staci jen proriznout samolepku v mistech u reproduktoru se potenciometr v pohode vejde. Musi se ale provrtat i tistak. Pocitam ze v terenu, kde neni ruseni a detik se da vice vysponovat, to stim dosahem a vyladeni thresholdu na hranici bude jeste zajimave. Jiste je ze stazenim RT101 do leva dosah slabne a naopak. Tesim se na nej, dlouho jsem snim nebyl hledat - prochazel generalkou. Tyce na tri dily a td. Momentalne taham ven SE Prof. Neni to spatne, ale musim rict ze v zeleznem bordelu na ADV nema.
http://psycho69.rajce.idnes.cz/


Naposledy upravil vrcinak dne sobota 11. prosinec, 2010 16:52, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: středa 08. prosinec, 2010 11:19    Předmět: Citovat

http://psycho69.rajce.idnes.cz/Moje_Advantage_po_GO_-_dily_ze_tri_detiku_a_trochu_tunigu/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
muchmen
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.3. 2007
Příspěvky: 433
Bydliště: Holýšov / DO

PříspěvekZaslal: středa 08. prosinec, 2010 13:32    Předmět: Citovat

vrcinak napsal:
http://psycho69.rajce.idnes.cz/Moje_Advantage_po_GO_-_dily_ze_tri_detiku_a_trochu_tunigu/
Pěkná práce! Ta opěrka a zavěšení jednotky pod ní vypadá dobře a pevně, dobrej nápad. Já mám jednotku taky pod loktem a docela brzo to začalo vrzat a skřípat. Každej pohyb zavrzání. Došlo to tak daleko, že při prudším pohybu jednotka vypadla a zůstala viset na kabelu. kdo ma Advantage s jednotkou pod loktem mi určitě dá za pravdu. Časem se to uložení opotřebuje a začne zlobit. Dál se mi líbí to nabíjení přímo v detektoru. A vůbec jako celek je to pěkná přestavba. dal sis s tím práci a vylepšil jsi už tak dobrej detektor.
_________________
Čeho jsme dosáhli lacino, to nám není drahé
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: středa 08. prosinec, 2010 18:18    Předmět: Citovat

muchmen napsal:
vrcinak napsal:
http://psycho69.rajce.idnes.cz/Moje_Advantage_po_GO_-_dily_ze_tri_detiku_a_trochu_tunigu/
Pěkná práce! Ta opěrka a zavěšení jednotky pod ní vypadá dobře a pevně, dobrej nápad. Já mám jednotku taky pod loktem a docela brzo to začalo vrzat a skřípat. Každej pohyb zavrzání. Došlo to tak daleko, že při prudším pohybu jednotka vypadla a zůstala viset na kabelu. kdo ma Advantage s jednotkou pod loktem mi určitě dá za pravdu. Časem se to uložení opotřebuje a začne zlobit. Dál se mi líbí to nabíjení přímo v detektoru. A vůbec jako celek je to pěkná přestavba. dal sis s tím práci a vylepšil jsi už tak dobrej detektor.


Dik za uznani. To zaveseni casem zlobi, je to jen plast. Ja jednotku nesundavam tak jsem to prosrouboval i s operkou. Misto akupaku je tam jen vrchni kryt prisroubovany na trech mistech a pod nim bat. Ziskal jsem tak vice mista uvnitr bat prostoru. To vecne vyndavani a lepeni pacicek na akupaku stoji zaprd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 08. prosinec, 2010 19:12    Předmět: Citovat

Koukám,že sis s advantoušem vyhrál.Dej pak vědět jak to šlape.Tyč by mě ale asi vyhovovala podobná jak Sovereign.Ještě ta černá barva,to je nějaká novější verze?Já měl totiž modráka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: středa 08. prosinec, 2010 20:43    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Koukám,že sis s advantoušem vyhrál.Dej pak vědět jak to šlape.Tyč by mě ale asi vyhovovala podobná jak Sovereign.Ještě ta černá barva,to je nějaká novější verze?Já měl totiž modráka.


Ja to vsechno vzal cernou matovkou, ale krabice cerna byla. Je to je videt pod napisem na boku, ten jsem zachoval, takze jsem ho pred striknutim zakryl paskou. Po uschnuti mi to dost pripominalo barvu co mela DFX300.
Jak je stara elektronika netusim, ale uz jsou na desce novejsi trimry. Verze Musketer XS mela vetsi ale zapojeni totozne. Oni udajne ze zacatku cpali Musketeracky desky do ADV. Bylo na nich snad jeste znaceni XS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Musketeer Advantage Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO