Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 579 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Osobní zkušenosti s XP Gold MAXX POWER
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP Gold MAXX POWER
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kosťa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.5. 2006
Příspěvky: 298
Bydliště: Praha, 1958

PříspěvekZaslal: neděle 12. prosinec, 2010 15:09    Předmět: Citovat

Kryt na jednotku jsem použil z předchozího modelu XP ADX200, je sice šedivá, ale je půlená se suchým zipem a odklápění krytu je na opačnou stranu než u originálu černé na Golda. Možná dotaz na prodejce, zda je ještě nemá skladem.
_________________
Kosťa
Jednou ranou strom nepadá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: neděle 12. prosinec, 2010 16:05    Předmět: Citovat

Kosťa napsal:
Kryt na jednotku jsem použil z předchozího modelu XP ADX200, je sice šedivá, ale je půlená se suchým zipem a odklápění krytu je na opačnou stranu než u originálu černé na Golda. Možná dotaz na prodejce, zda je ještě nemá skladem.

Stejný nepromok mám i na GmaxxI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: pondělí 13. prosinec, 2010 18:31    Předmět: Citovat

Tak už to vypadá že tu máme konec sezóny a je nasnadě zmínit se o očistě našich hraček. Aby nám ten náš best of the best vydržel co nejdéle, je třeba ho důkladně očistit. Začneme tím že si koupíme láhev dobrého vína vyslechneme si blbé kecy od manželky že zase chlastáme a odebereme se do sklepa. Odpojíme kábel z jednotky a odmotáme ho až k sondě. Odstraníme plastový šroub a sejmeme sondu z klacku. Sundáme(kdo ho má) nepromok z jednotky a pak i samotnou jednotku z loketní opěrky. Z cívky opatrně sundáme kryt(doporučuji sundat před požitím vína, bo pak to doondíte) a pod tekoucí vodou kryt opláchneme. Cívku otřu vlhkým hadrem a pak vytřu dosucha suchým hadrem Very Happy Vlhkou hadrou přeletím jednotku a pak také suchým hadrem. Rozeberu komletně tyče a po omytí a vysušení veškeré spoje prostříknu silikonovým olejem. Po důkladném vysušení tak na druhý den vše složím a vězte že pak detík hledá daleko lépe. Very Happy s pozdravem váš Péťa pohoda už mám tokai otevřený Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mek71
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.12. 2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pondělí 13. prosinec, 2010 19:18    Předmět: Citovat

Petr67: výborný manuál na údržbu. U nás doma je to takto: rozeberu detík na díly, manželka umyje a vysuší hadrem, nastříkám silikonem a složím Smile Když chce,abych vypadl každý víkend z baráku, tak se na tom musí podílet pohoda
_________________
Nic není dokonalé. I hovno má své mouchy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pondělí 13. prosinec, 2010 19:33    Předmět: Citovat

mek71 napsal:
Petr67: výborný manuál na údržbu. U nás doma je to takto: rozeberu detík na díly, manželka umyje a vysuší hadrem, nastříkám silikonem a složím Smile Když chce,abych vypadl každý víkend z baráku, tak se na tom musí podílet pohoda


Laughing Laughing Laughing Tak tos mě dostal! Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mek71
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.12. 2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pondělí 13. prosinec, 2010 19:45    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
mek71 napsal:
Petr67: výborný manuál na údržbu. U nás doma je to takto: rozeberu detík na díly, manželka umyje a vysuší hadrem, nastříkám silikonem a složím Smile Když chce,abych vypadl každý víkend z baráku, tak se na tom musí podílet pohoda


Laughing Laughing Laughing Tak tos mě dostal! Laughing Laughing Laughing


Ano Kamile , je to tak. Celá rodina se s láskou staráme o tvůj BÝVALÝ detektor Very Happy Děla nám velikou radost a všichni společně vspomínáme na jeho původního majitele Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Nic není dokonalé. I hovno má své mouchy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pondělí 13. prosinec, 2010 19:59    Předmět: Citovat

mek71 napsal:
kokerss napsal:
mek71 napsal:
Petr67: výborný manuál na údržbu. U nás doma je to takto: rozeberu detík na díly, manželka umyje a vysuší hadrem, nastříkám silikonem a složím Smile Když chce,abych vypadl každý víkend z baráku, tak se na tom musí podílet pohoda


Laughing Laughing Laughing Tak tos mě dostal! Laughing Laughing Laughing


Ano Kamile , je to tak. Celá rodina se s láskou staráme o tvůj BÝVALÝ detektor Very Happy Děla nám velikou radost a všichni společně vspomínáme na jeho původního majitele Very Happy Very Happy Very Happy


Laughing Broňo,to su rád,že slouží jak má! Když se o něho dobře postaráš,pak se on postará dobře o Tebe! Mám to prubnutý!!! Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 19. leden, 2011 17:24    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Tak jsem se vrátil z testování nastavení od kolegy Skaje a musím tu napsat, že zřejmě staré prochozené lokality mne čekají noch einmall, páč je to vskutku mr. bombastic! Shocked
To vynikající nastavení, které mi doposud velmi vyhovovalo se ještě umocnilo a dokonce se mi i jeví, že se zlehýnka zvýšil i dosah. Zdokonalit dokonalé, to už jsem dlouho neviděl, jsem ohromen... Shocked
Skaji, velmi, ale opravdu velmi díky! Exclamation Idea

To nový nastavení mi bohužel absolutně nesedlo. Shocked
Kopal jsem pouze samý železo a ani jednu minci! Pak se to dalo na původní nastavení:
/Iron Volume - preferuji 1-2 hodin, idealne tak pak slysim zelezo a rozumim mu.
To se pak celej hunting otočil o 180° - želézko žádný a furt jenom mince, zajímavý, velice zajímavý! Rolling Eyes Až tímto pozorováním jsem pochopil, jak tu většina kolegů říká, že AIRTESTY jsou ouplně na govnó. Testík na dvorku vypadal vskutku bombózně, ale praxe je úplně vo něčem jiným... Idea
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vaquero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 5537
Bydliště: Čertova brázda

PříspěvekZaslal: středa 19. leden, 2011 18:34    Předmět: Citovat

Kolego, tak to jsme už dva. Taky jsem po cca hodině hledání přetočil Iron Volume na 12 - 13 hodin.
_________________
Kopat - nekopat??? KOPAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: středa 19. leden, 2011 18:39    Předmět: Citovat

Vaquero napsal:
Kolego, tak to jsme už dva. Taky jsem po cca hodině hledání přetočil Iron Volume na 12 - 13 hodin.

A irin Threshold máš na kolik?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vaquero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 5537
Bydliště: Čertova brázda

PříspěvekZaslal: středa 19. leden, 2011 18:44    Předmět: Citovat

Těsně za Auto.
_________________
Kopat - nekopat??? KOPAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: středa 19. leden, 2011 18:56    Předmět: Citovat

Vaquero napsal:
Těsně za Auto.

Takhle ale to železo nejde slyšet, začíná se ozývat až tak v 11hod Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 19. leden, 2011 20:07    Předmět: Citovat

Petr67 napsal:
Vaquero napsal:
Těsně za Auto.

Takhle ale to železo nejde slyšet, začíná se ozývat až tak v 11hod Crying or Very sad

To jsem vrátil taky na původní hodnotu - AUTO. Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 19. leden, 2011 20:14    Předmět: Citovat

Nechci vám brát radost, ale můj "Filip" mi napovídá, že z prostého principu je jakékoliv AUTO prostě špatně a o kompromisech. Rolling Eyes
Nemějte mi to za zlé, že si dovoluji oponovat. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: středa 19. leden, 2011 20:51    Předmět: Citovat

Tak jsem urobil o5 malý testík na luftu a jako takové kompromisní řešení, uslyšet železo a zvýšit dosah oproti automatu. Nastavení tresholdu na 12 a iron volume na 13. Pokud nebudou padat trakaře tak pátek až neděle budu trénovat na vysočině Wink

Naposledy upravil Petr67 dne neděle 23. leden, 2011 19:21, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. leden, 2011 17:16    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Nechci vám brát radost, ale můj "Filip" mi napovídá, že z prostého principu je jakékoliv AUTO prostě špatně a o kompromisech. Rolling Eyes
Nemějte mi to za zlé, že si dovoluji oponovat. Wink

Klidně oponuj, názor je opravdu správný, ale co když ten "kompromis" je skvělej a naprosto vyhovující? Wink
To Petrovo nejnovější má taky něco do sebe a jsem zvědav na oučinek. Idea
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: neděle 23. leden, 2011 19:22    Předmět: Citovat

Petr67 napsal:
Tak jsem urobil o5 malý testík na luftu a jako takové kompromisní řešení, uslyšet železo a zvýšit dosah oproti automatu. Nastavení tresholdu na 12 a iron volume na 13. Pokud nebudou padat trakaře tak pátek až neděle budu trénovat na vysočině Wink



Tak sem s tímto nastavením odchodil 3 dny v terénu a celkem mi vyhovuje. Nejvíc se mi líbí že malinké předměty jako patronka s flobertky má tak čistý a silný signál, což jsem před tím neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Marfy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.7. 2009
Příspěvky: 3358
Bydliště: MB, LP 1971

PříspěvekZaslal: neděle 23. leden, 2011 19:59    Předmět: Citovat

Petr67 napsal:
Petr67 napsal:
Tak jsem urobil o5 malý testík na luftu a jako takové kompromisní řešení, uslyšet železo a zvýšit dosah oproti automatu. Nastavení tresholdu na 12 a iron volume na 13. Pokud nebudou padat trakaře tak pátek až neděle budu trénovat na vysočině Wink



Tak sem s tímto nastavením odchodil 3 dny v terénu a celkem mi vyhovuje. Nejvíc se mi líbí že malinké předměty jako patronka s flobertky má tak čistý a silný signál, což jsem před tím neměl.


Ahoj. Zkoušel jsi treshold úplně vypnout a zvýšit železo? Jaký je rozdíl na malé věci ? Až bude čas, tak zkusím.
_________________
Veritas liberabit vos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: neděle 23. leden, 2011 20:08    Předmět: Citovat

Zkoušel jsem všechno nastavení ale jen ve sklepě Very Happy To co jsem popsal je mi tak nejmilejší, bo to železo slyším a pozná to měďák přilepený na šroubováku, jinak to hlásilo jen železo. S natavením treshold a iron volume úplně doprava jsem chodil s gmaxem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pacicka



Registrace: 4.11. 2009
Příspěvky: 27
Bydliště: Tišnovsko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. leden, 2011 21:35    Předmět: Citovat

Ahoj kluci, konečně je tu zajímavá diskuze o ladění tresholdu a iron volume. I já chodim na ,,auto,, a nějak jsem při hledáních zapomněl, že se to dá nastavit i jinak. Moc by mě například zajímalo,při jakém nastavení tresholdu je to rozmezí,více,nebo méně než ,,auto,,. Doufám,že tato diskuze neusne,páč je velice zajímavá. Tímto Vás všechny zdravím, zdenda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP Gold MAXX POWER Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Další
Strana 10 z 17

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO