Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 637 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Bezdrátová sluchátka WR700 pro detektory kovů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro EuroSabre II
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sana
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 126
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: úterý 14. prosinec, 2010 13:18    Předmět: Bezdrátová sluchátka WR700 pro detektory kovů Citovat

Bezdrátová sluchátka WR700 pro detektory kovů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sana
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.8. 2008
Příspěvky: 126
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: úterý 14. prosinec, 2010 13:23    Předmět: Re: Bezdrátová sluchátka WR700 pro detektory kovů Citovat

sana napsal:
Bezdrátová sluchátka WR700 pro detektory kovů

Zdravím kolegové, prosím o radu. Do ndes chovím s Tesoro Eurosabre 2 bez sluchátek. Měl jsem možnost zapůjčení sluchátek o firmy Whites a maximální spokojenost. Jenom mi valdil ten všude vadící kabel. Zvažuji koupi Bezdrátových sluchátek WR700 pro detektory kovů. Prosím poraďte vaše zkušenosti. Sana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 14. prosinec, 2010 13:46    Předmět: Citovat

Na Tejonu znatelná prodleva asi půl metru, tj. asi jako žluťásek v normálu Laughing
Přišlo mi, že chodí dobře jen na detektorech se slyšitelným prahovým tónem. Jakoby potřebovali čas se z klidu vybudit. Už je nemám, není nad pořádný dráťáky. Very Happy
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: úterý 14. prosinec, 2010 14:51    Předmět: Citovat

Tak to čumím,protože jeden prodejce tvrdil jak dobře makají na Tesorech a obzvlášť na Tejonu... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 14. prosinec, 2010 15:21    Předmět: Citovat

Obávám se, že tato dezinformace není až tak úmyslná. Prostě to nevyzkoušeli na každém detíku a od jednoho původce se popis šířil ke všem ostatním jeho prodejcům.
Já když si je pořizoval, chodil jsem s Nexusem a s ním jedna báseň. Na whitesu mi to přišlo jednou dobrý, jednou ne - z toho jsem jelen. Asi záleželo na nastavení detíku-programu, tedy audiu. Mno a když jsem je dal na Tejóna, tak jsme byl nešťastnej. Chvíli mi trvalo, než jsem přišel na to, že to dělají ta sluchátka a chtěl jsem ho okamžitě zašlapat a zahodit. Pak jsem to zkusil bez nich a najednou to byl ten Tejón, jak jsem si ho pamatoval z dřívějška. Wink Very Happy
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: úterý 14. prosinec, 2010 16:17    Předmět: Citovat

Nemyslel jsem Dana WinkČetl jsem to na Lovcích v popisu sluchátek...nevím,jestli jsou tam ještě aktuální Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 14. prosinec, 2010 16:43    Předmět: Citovat

Já myslel taky lovce, ten popis je všude stejnej. Wink
Ale je to škoda, vypadala slibně. Já už od honění se za bezdráty upustil. Very Happy
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: úterý 14. prosinec, 2010 18:51    Předmět: Citovat

Tak to jsme dva-taky už na to kašlu...ale tady těm jsem dával naději-škoda... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: úterý 14. prosinec, 2010 22:20    Předmět: Citovat

Problem bude v neprispusobeni. Schavalne se nekdy mrknete na nejake schema detektoru. Vetsinou je reproduktor 8ohm u detektoru zapojen seriove ke koncovemu tranzistoru, casto v emitoru jako u levnych cinskych hracek. Nekdy se stane ze reprak odejde obvod se prerusi a chodi to jen po pripojeni sluchatek. Dostatecne to rve, nekdy az moc. Nejedna se totiz o klasickej AC vystup jako je u zesilovacu diskmenu radia a podobnejch hracek.
Pokud tam vrazite konektor od sluchatek - reproduktor se odpoji a misto nej proteka proud tranzistoru seriove pres sluchadla plus jeste odpor ktery je v detiku na desce. Bejva okolo 100 - 250ohm. Pridejte si k tomu odpor sluchadel a je jasne ze proud protekajici obvodem je mensi a tim i mensi napeti na pripadnem vstupu nejakeho vysilace - kdyz to zjednodusim.

Ovsem jine je to u detektoru, ktere maji na konci klasickej zesilovac s vystupem AC - to jsou ty lepsi, i kdyz jsem to jeste nevidel, snad jen u nejake tunigu - treba s obvudkem LM386. Nebo Sterch7232 schema je na netu - pekna masinka. Ba i rada ACE ma pred reprakem brouka, ale nevim co z nej na repro leze, tusim ze DC.

Podobna situace muze nastat pri vrazeni onoho vysilaciho bazmeku do sluchadloveho vystupu. Pak je treba laborovat s odporem v detiku. To co popisuje Grimmi sedi. Pri vytocenem tresholdu protekal dostatecny proud obvodem a vybuzeni bylo OK, diky vetsimu napeti na delici.
Bez tresholdu to uz bylo trochu jinak.
Typnul by jsem, ze by to mohlo mit i vliv na ono zpozdeni pokud je ze zacatku signal slabsi, pripadne u hlubokejch slabounkejch signalu to nemusi reagovat vubec. Vrc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
klase



Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: středa 15. prosinec, 2010 16:38    Předmět: Citovat

Mě dělal bezdráťáky kamarád z FMkových radiosluchátek - ty jsou bez prodlevy, ale moc nemodulují - čili pro mě na trakař se ukázaly jako nevýhoda. Ale u detíku, který nemá modulaci tónu, je to jedno a rychlost se neztrácí. Vím taky od tý doby, že keždý detík má jinak zapojený audio výstup - přídavný vysílač musí být pro každý detektor zapojen jinak, a to i v rámci jedný značky. Takže jakékoli "univerzální" řešení je třeba vyzkoušet.
Každopádně každý pokus o modulaci bezdrátového přenosu vede k prodlevě v odezvy - nebo holt nějaký kompromis.
Jinak to DoDo vyjde cca na 400Kč v součástkách a na Tesoru a CScopu to při řádným zapojení pípá dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: středa 15. prosinec, 2010 16:45    Předmět: Citovat

No ja jsem na Whitesu 5ID misto sluchatek dal odpor neco pres 10 ohmu a na nem odebiral signal pro FM transmiter a zadnou prodlevu na starem tel. Nokia N70 jsem nepozoroval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 15. prosinec, 2010 17:39    Předmět: Citovat

Také jsem se furt snažil něco vymyslet, dokonce jsem chtěl dělat digitální přenos AM/FM signálu, vešlo by se to cenou do 2.000,- ale po tom, jak napsali kucí, že prostě ty nejslabší signálky (takové to domácí škvrknutí Laughing ) nepřenášej ani ty od XP, tak na to hážu z vejšky bobana a smířil jsem se s dráťákáma Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
klase



Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čtvrtek 16. prosinec, 2010 0:38    Předmět: Citovat

Přesně tak, jak píše Krokodill. Já jsem nakonec přidělal šňůru z Whitesových sluchátek (páč je dlouhá a měkká) na sluchátka vod Kosse (UR30). Vyšlo to dost draho, ale výsledkem je naprostá spokojenost jak s mobilitou, tak s poslechem. Jenom jsem nepochopil úmysl konstruktéra těch Kossů - šňůra je tak tvrdá, že to stahuje sluchátka z hlavy, jenom když položíte detektor na zem a kleknete nad díru - ten člověk v životě nehledal s detíkem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: čtvrtek 16. prosinec, 2010 7:26    Předmět: Citovat

Kluci,taky jsem je měl a rychle se jich taky zbavil,zpoždění signálu u -Tejóna bylo děsné.... Crying or Very sad
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 16. prosinec, 2010 9:51    Předmět: Citovat

klase napsal:
Já jsem nakonec přidělal šňůru z Whitesových sluchátek (páč je dlouhá a měkká) na sluchátka vod Kosse (UR30). ...
Karamáde, potřebuji poradit. Já jsem si Kossy poslal díky doživotní záruce na opravu, Prakticky mi poslali oupelně nový, ale s rovným cáblem a malým jackem. Takže si tam chci prdnout také kroucenou šňůru. Jenže pořádně nevím, jak se ta sluchátka dají rozebrat (abych něco nezničil) Kabel si jdu koupit tento: http://www.pselectronic.cz/k5801-019-kab-jack63-vsjack63-zs-5m.html

p.s. a ty Whitesový sluchátka stály kolik? ...
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
klase



Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čtvrtek 16. prosinec, 2010 12:25    Předmět: Citovat

Sluchátka od Whitesů stojí cca 850Kč - šňůra na nich je fakt luxusní.
Se zapojením ti asi moc neporadím, bo nejsem moc elektrickej. Já jsem prostě oboje sluchátka rozdělal - poznačil si jak je to zapojený podle barev (myslím, že to byli 3drátky) - no a pak jsem to naletoval. Každý sluchadla měli sice jiný barvy drátků, ale šlo to obšlehnout Very Happy Jenže kdybych tam měl přidělat novej kablík, tak nepoznám kterej drátek je kterej. To bys musel nějak proměřit. Elektrikář by to třeba podle nějakýho jejich standardu poznal hned. Tož to tak asi no. Víc nevím Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 16. prosinec, 2010 12:43    Předmět: Citovat

Mě jde právě o to rozdělání těch sluchátek, nikde nevidím žádnej šróbek a pěnovka je pod plastem.... Abych to nepotrhal a tááák Laughing Wink

se zapojením si zase já poradím hravě Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
klase



Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čtvrtek 16. prosinec, 2010 13:42    Předmět: Citovat

Šroubky jsou tři. V plastu pod tou koženkou zevnitř. Koženku musíš trochu odstrčit, ale jde to. - Když (jako) nasadíš sluchátka na hlavu, šňůrou napravo, tak máš šroubky na cca 3hod, 7hod a 11hod. Když zajedeš malíkem pod tu koženku, tak to i nahmátneš. Musíš šroubovat po jednom bo ta koženka moc nepovolí (nesundá se) - akorát na šroubovák.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 16. prosinec, 2010 14:15    Předmět: Citovat

Šikulka, máš praudu, jsou tam Laughing

Moc díky za radu Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro EuroSabre II Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO