Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 578 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Majitelé M6-ky, přihlaste se
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 10. únor, 2007 22:02    Předmět: M6 Citovat

Táák, dvě odpovědi na moje otázky a to v jednom článku!-kolonizátor je borec.Dík
Návrat nahoru
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: sobota 10. únor, 2007 22:06    Předmět: Re: Matrix M6 Citovat

kolonizator napsal:


Co se ovládání týče, je celkem jednoduché i když je s ním možno dělat doslova zázraky. Mám na mysli odladění země v automatice a manuálu.


Předchozí zpráva byla pro mungu a pecatora.
Ještě jsem se chtel zeptat kolonizátora:
výše jses zmínil o manuálním odladění země.Myslel jsem že M6 má pouze automatické odladění.Můžeš mi to ujasnit?díky
Robins
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: sobota 10. únor, 2007 23:19    Předmět: Citovat

Kdo umíte anglicky můžete si přečíst fieldtest na M6.snad někomu pomůže

http://www.whites.co.uk/M6%20T%20Maz.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: neděle 11. únor, 2007 0:16    Předmět: Citovat

děkuji Kolonizátorovi za jeho příspěvek, dost sem se dozvěděl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 11. únor, 2007 0:29    Předmět: Nabíjení Citovat

Pro ROBINS: s tím nabíjením to nebude tak jednoduchý.V americe mají totiž úplně jiný zdířky než v evropě-tři kolíky.Ale s tím odporem nebo čím, to bych tak tragicky neviděl, mám nabíječku na baterii k fotáku a tak je jen vyměnovací koncovka, takže bud USA- tři kolíky, nebo naše- dva kolíky a zem a funguje to už dva roky bez problémů.To jen tak, aby řeč nestála-objednával jsem si to bez zdroje...
Návrat nahoru
kolonizator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 130
Bydliště: Brněnsko

PříspěvekZaslal: neděle 11. únor, 2007 14:06    Předmět: Ladění zemně - AUTOTRAC Citovat

Zdravím příznivce WHITES MATRIX M6. Odpovím na dotaz, co jsem myslel manuálním a automatickým odladěním země. Mám na mysli AUTO TRACK. Možná jsem se úplně dobře nevyjádřil Ale i ta automatika se dá "vypnout". Už v návodě je uvedena poloha "ON" a poloha "LOCK, OFF".
V poloze ON elektronika detektoru kompenzuje mineralizaci země, kdežto v poloze LOCK jen monitoruje, ale nepřelaďuje – což je vlastně zjednodušeně řečeno manuál. Bez přelaďování máš možnost dosáhnout o nějaký ten cenťák hlouběji. To mám z vlastní praxe.
Totiž zařízení AUTOTRAC se dá využít několika způsoby. Pokud se jej naučíte ovládat v daném prostředí, musíte být naprosto úspěšní. Doporučuji pečlivé studium o přepínání odladění země a dosáhnete ještě o pověstný kousek hlouběji. Nezapomeňte na Zvláštní upozornění v první polovině návodu.
Musím se ještě omluvit za zpochybnění Tunningu M6. Na stránkách pana Moltaše se skutečně objevuje název Tuning M6, ale v přiložených materiálech se o tuningu M6-ky nepíše. Já, beru slova pana Moltaše z véééééééélkou rezervou. Tunning IDX má za sebou již čtvrtou řadu, přibyly další čudlíky, ale hloubka jaksi neposkočila. Prostě v současné době se nedají zákony fyziky porazit. A psát o dalších 10 centimetrech navíc, se mi zdá přitažené za vlasy. To pan Moltaš přestřelil. Nechci však tímto zpochybňovat vývoj, který jde dopředu, ale 10 cm je doopravdy zatím moc silná káva. Tento objev by položil všechny ostatní výrobce.
A jen jednu poznámku nakonec: kdo sebou vozí na hledání bagr? Ono kopat do hloubky 40-50 cm kousek od cesty, nebo v lese mezi kořeny není žádný med. To znáte sami. Ale to se už nejedná o koníček. To jsou základy stavebních prací.
Ať Vám M6-ka dělá radost. Kolonizátor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 11. únor, 2007 17:25    Předmět: Citovat

Někteří tady píšete,že jste M6 objedn. z USA....Napište mě www stránky a postup(kolko poštovné,jak jsi uskutečnil platbu atd) Díky moc....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: neděle 11. únor, 2007 17:41    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Někteří tady píšete,že jste M6 objedn. z USA....Napište mě www stránky a postup(kolko poštovné,jak jsi uskutečnil platbu atd) Díky moc....


Ahoj,
já mám detektor objednaný z USA ale mám to přes známého.Kupoval to na ebay.Oficiální prodejci a obchody které jsem na netu viděl to zasílají jen do USA což je na nic.Snad jedině na ebay najít někoho kdo zasílá i do evropy. Poštovné s pojištěním vyjde podle stránek US pošty na cca 50 dolarů.Nevím co chceš kupovat ale v diskuzi "ceny detektorů" někdo píše že se dá i v Rakousku levně koupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 11. únor, 2007 17:50    Předmět: Citovat

robins napsal:
cortes napsal:
Někteří tady píšete,že jste M6 objedn. z USA....Napište mě www stránky a postup(kolko poštovné,jak jsi uskutečnil platbu atd) Díky moc....


Ahoj,
já mám detektor objednaný z USA ale mám to přes známého.Kupoval to na ebay.Oficiální prodejci a obchody které jsem na netu viděl to zasílají jen do USA což je na nic.Snad jedině na ebay najít někoho kdo zasílá i do evropy. Poštovné s pojištěním vyjde podle stránek US pošty na cca 50 dolarů.Nevím co chceš kupovat ale v diskuzi "ceny detektorů" někdo píše že se dá i v Rakousku levně koupit.
Twisted Evil Dík-- Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: neděle 11. únor, 2007 18:10    Předmět: Citovat

levněji ne ,ale 660 eur to není až taková hrůza když vezmu že euro je 28 Kč (dá se sehnat levněji) tak bude cena 18480 a dá se koupit ve vídni se zárukou, když ho koupím v USA vyjde mě na 500 -700 USD při ceně 21 Kč/dolar je to nějaých 10500 - 14700, samozdřejmě plus poštovné 50 až 70 dolarů a nesmíme zapomět že USA není součást EU takže CLO a DPH (netuším kolik) když vezmu že DPh a clo bude cca 20% dostanu 140 dolarů, takže celkem můj odhad 700 + 70 + 140(raději beru horní hranici)= 910 USD x 21 = 19 110,- bez cla pak dostanu 770 x 21 = 16170 Kč a musím spoléhat na to že se mě nic nepokazí protože to budu mít bez záruky nebo to můžu poslat do US na reklamaci a bude stím asi hodně starostí, při koupi v Rakousku sednu do auta, do Vídně to mám cca 120 Km takže není co řešit, pokud koupím, koupím v Rakousku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: neděle 11. únor, 2007 18:25    Předmět: Citovat

Až také zlé to nebude, pretože cez Ebay - ak sa zaregistruješ, môžeš aj sám priamo nakupovať, a hlavne nie z predajní v USA, ale od súkromníka, napríklad použitý - cca 1-3 ročný detektor. Tak isto môžeš licitovať od 0,-USD až po hranicu možností tvojej peňaženky a potom prestať licitovať a preskočiť na iný detektor toho istého typu -Smile DPH sa nepočíta, len je colná prirážka, nakoľko USA nie je v EU - u nás na Slovensku 20%, zaplatím v SK, nie v USD. Pri licitovaní vieš kúpiť aj za 1/3 ceny nového - ušetrené peniaze možno dáš, možno nedáš za prípadnú opravu. Nie je nutné posielať do USA ak sa pokazí, aj v Európe majú firmy servisné strediská -Smile Teraz mám vo Zvolene na colnici Cibolu z USA, ak chcete podrobnosti, tak súkromne. Ináč veľmi sa oplatí kúpiť z EU aj použitý detektor - alebo hocičo cez Ebay, príde rovno na tvoju poštu a skoro za polovicu, pri licitovaní možno aj za menej. Very Happy Tož tak!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 11. únor, 2007 21:52    Předmět: Citovat

O nákupu v Rakousku jsem psal já,dnes se mi konečně ozval takže by to mělo platit,jestli M6 nevezmu z USA tak do 14 dní pojedu do Rakouska tak poreferuji.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 12. únor, 2007 9:27    Předmět: Citovat

Dá se to dělat všelijak, úplně nejlepší je, jestliže máte někoho, kdo do Ameriky jezdí třeba na služební cesty, nebo tam maká.To je úplně bez cla a podobných věcí.M6 se dá koupit nová za 602 USD-vím to z vlastní zkušenosti.Jen bych rád upozornil případné kupce na nástrahy ne E-BAY.Američani, kteří pro nás nakupují a posílají různé věci (je na ně 100% spoleh), které u nás nejsou-nože, batohy, apod. nám nakupování na E-BAY vehementně rozmlouvali.Kdyby to byl jeden člověk, neberu ho vážně, ale nezávisle na sobě to potvrdili asi 4 amíci.Jde o to, že Amerika prý nemá sjednocené doklady totožnosti a je tam hrozně moc podvodníků s jinou identitou, než kterou uvádějí v Ebay.Šance na úspěch jsou tak 60-40, že nakoupené zboží v pořádku dojde....Tím vás nechci od nákupů na E-BAY odrazovat, ale jen upozornit na stávající riziko.Já taky občas něco koupím na Aukru a v pohodě...
Návrat nahoru
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pondělí 12. únor, 2007 11:17    Předmět: Citovat

Ještě dodatek k M6 Tunning: Podle prodejce je o 3 tisíce dražší než seriová (tj. cca 28 000,-), má o něco lepší dosah a bude mít regulaci hlasitosti a bezdrátová sluchátka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: pondělí 12. únor, 2007 16:22    Předmět: Citovat

takže tuning jako kráva, kolik můžou stát ty sluchátka? a kolik ta větší cívka co má zvyšovat dosah o 25 % (1400DD), pokud M6 přivezu a ty věci dokoupím zvlášť tak si myslím že se dostanu na míň než na 28 000, a taky by mě zajímalo jak je to se zárukou u tuningu, myslím že to bude jako u mobilu, když budeš rýpat do vnitřností tak ti nikdo nic při případné reklamaci nedá, má stím někdo skušenost třebas u IDX tuning?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 12. únor, 2007 16:32    Předmět: Citovat

Řekl bych, že ty sluchátka budou stejně mastný jako ty u XP. DD 1400 stojí v Americe 200-250 dolarů.U nás jsem viděl nejlevnější tuším něco nad 7 tisíc kč.A se zárukou to fakt nevím, ale řek bych, že ta firma co dělá tuningy musí mít nějak odšéfovanou záruku u mateřské firmy, ne?
Návrat nahoru
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: pondělí 12. únor, 2007 16:45    Předmět: Citovat

snajpr napsal:
takže tuning jako kráva, kolik můžou stát ty sluchátka? a kolik ta větší cívka co má zvyšovat dosah o 25 % (1400DD), pokud M6 přivezu a ty věci dokoupím zvlášť tak si myslím že se dostanu na míň než na 28 000, a taky by mě zajímalo jak je to se zárukou u tuningu, myslím že to bude jako u mobilu, když budeš rýpat do vnitřností tak ti nikdo nic při případné reklamaci nedá, má stím někdo skušenost třebas u IDX tuning?


Podle stránek kde se tunning (IDX) prodává je záruka 2 roky.On jim to taky naštěstí nařizuje zákon Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: pondělí 12. únor, 2007 17:14    Předmět: Citovat

to je fakt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 12. únor, 2007 17:36    Předmět: Citovat

Zákon jin to sice přikazuje,ale nikde není psáno,že neexistují vyčůránci,kteří se budou sakra snažit udělat cokoli,aby se z plnění záručních povinností vykroutily.A svaďte se,že udělají a řeknou cokoli.Mám to potvrzené.
Návrat nahoru
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: pondělí 12. únor, 2007 22:01    Předmět: Citovat

Řekl bych, že ty sluchátka budou stejně mastný jako ty u XP. DD 1400 stojí v Americe 200-250 dolarů.U nás jsem viděl nejlevnější tuším něco nad 7 tisíc kč.A se zárukou to fakt nevím, ale řek bych, že ta firma co dělá tuningy musí mít nějak odšéfovanou záruku u mateřské firmy, ne?


http://www.detektoren.at/oos/index.html
odkaz na cenu cívky v AT, stojí tam 189 EUR, jinak si myslím že pokud tam dají na tuning záruku tak jedině na vlastní tryko, protože Whites jim to nevezme protože tam někdo provedl neoprávněný zásah do softweru(stejně jako když si dáš odblokovat blokovaný mobil) a navíc sem slyšel že M6 dělal Whites na základě tuningu, takže by to mělo být zajímavé už z výroby, asi kluci v USA zjistili že jim někdo v evropě potahuje stroje na výkon a vydělává na tom, tak to udělali origo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
Strana 3 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO