Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 444 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

dohledávačky-klady zápory, neduhy
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 21:44    Předmět: Citovat

Mám dohledávačku od Garretta a vadí mi absence nějakého poutka, na které by se dala připnout jistící šňůra. Tak mě napalo, že to vyzkouším udělat v práci na laseru z plechu. Udělám dvě varianty a otestuji co bude lepší. 1,5 mm, nebo 1 mm.

Vloží se to pod kryt baterie.

Šňůra k pistoli.

_________________
Minelab


Naposledy upravil Drtikol.CZ dne čtvrtek 06. leden, 2011 22:16, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
GeorgeTuma
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 136
Bydliště: Dolní Posázaví, r. n. 1962

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 21:57    Předmět: Citovat

Z tý 1,5mm to bude asi lepší. Možná by to chtělo udělat větší očko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 22:05    Předmět: Citovat

Já jsem to vyřešil podobně, jen jsem nepoužil žádnej porichtung, ale lavinovou šňůrku (takovou tu tenkou, reflexní, ale ku.evsky pevnou) jsem uvázal kolem závitu a tím šroubovacím krytem baterek jsem to dotáhl. Takže to drží, těsní, jak má a šňůrka je i v šeru občas viditelná Laughing Ale i kdyby nebyla, tak ji mám stejně připnutou karabinkou k poutku na kalhotech. Už se mi nechce tak squělého pomocníka ztrácet muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 22:11    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ> Přesně tam kde máš nakreslený kroužek mám namotanou černou izolačku a pod ní přichycený provázek tak metr dlouhý a druhý konec mám přivázaný k taktické vestě. Zatím vše funguje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 22:21    Předmět: Citovat

Nejsi jediný kdo to tak má. Já jsem dohledávačku ještě neztratil, ale už jsem čtyřikrát pomáhal hledat klukům tu jejich. Vždy jsem ji našel já. Zásada je nevypínat ji, když ji pokládáte na zem. Mě visí na opasku přímo před poklopcem a vždy když ji použiju tak ji dám hned zpět. Pak není problém se přesvědčit jestli tam je.
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 22:41    Předmět: Citovat

A jak se přesvědčíš? Máš na ňom pírsing a dohledávačku zapnutou? muhehe muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 23:10    Předmět: Citovat

Když jdu tak mě ťuká do pinďoura. Laughing
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 23:34    Předmět: Citovat

Týýý kaňoure, ty ho musíš mít modrýho, když jdeš celej den po póli muhehe muhehe muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. leden, 2011 23:38    Předmět: Citovat

Ono kdyby jsi propointíka nosil v řiti, tak ho taky nikde nenecháš ležet, hned by ti bylo jasný, že jdeš dál bez něj muhehe muhehe
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 07. leden, 2011 0:47    Předmět: Citovat

Noták, Peťule. muhehe Ale stejně, pokud bys našel srdcovej nález, zapomeneš i na prdel muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 28. leden, 2011 12:32    Předmět: Citovat

Tak už jsem to vyrobil. Kroužek je udělán přesně na míru závitu, ale pod závitem má víčko menší průměr. Aby se kroužek nepohyboval, tak jsem kolem víčka omotal lepící pásku. Přebytečnou pásku jsem odřízl a kroužek sedí pevně ani se nehne. Jenom je nutné mezi baterku a víčko něco vložit, protože kroužek má 1,5 mm a baterie není pevně dotažená. Já jsem na baterku nalepil samolepící pěnovou gumu. Nebo se dá vlepit něco přímo do víčka.



_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pacicka



Registrace: 4.11. 2009
Příspěvky: 27
Bydliště: Tišnovsko

PříspěvekZaslal: pátek 28. leden, 2011 12:41    Předmět: Citovat

Ahoj Drtikole, ty jsi ale hlava, ja chci takyyyy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 28. leden, 2011 13:02    Předmět: Citovat

Kroužek už jsem ti dal a zbytek dodali číňani až tento týden. A až uvidíš jakou mám lampu. To teprve budeš čučet. Shocked
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 28. leden, 2011 14:26    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Tak už jsem to vyrobil. Kroužek je udělán přesně na míru závitu, ale pod závitem má víčko menší průměr. Aby se kroužek nepohyboval, tak jsem kolem víčka omotal lepící pásku. Přebytečnou pásku jsem odřízl a kroužek sedí pevně ani se nehne. Jenom je nutné mezi baterku a víčko něco vložit, protože kroužek má 1,5 mm a baterie není pevně dotažená. Já jsem na baterku nalepil samolepící pěnovou gumu. Nebo se dá vlepit něco přímo do víčka.




Panáčku, máš to moc hezké.... Také přemýšlím o něčem takovém.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: pátek 28. leden, 2011 17:33    Předmět: Citovat

Feri> Doufám že to chceš pro sebe Very Happy Už se bojím že jak vy na firmě začnete přemýšlet komerčně tak tahle vychytávka přijde ubohého hledače na jářku 2tis Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 31. leden, 2011 8:35    Předmět: Citovat

Petr67 napsal:
Feri> Doufám že to chceš pro sebe Very Happy Už se bojím že jak vy na firmě začnete přemýšlet komerčně tak tahle vychytávka přijde ubohého hledače na jářku 2tis Very Happy


Po lehké úpravě a jiných materiálech bych to viděl na 2999.- Very Happy

Samozřejmě, chci to pro sebe.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: pondělí 31. leden, 2011 13:44    Předmět: Citovat

Taky se prosím hlásím mezi zájemce! Protiúčtem mohu dát něco hraběcích rad, ev. podle domluvy.
f.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 31. leden, 2011 14:11    Předmět: Citovat

franny napsal:
Taky se prosím hlásím mezi zájemce! Protiúčtem mohu dát něco hraběcích rad, ev. podle domluvy.
f.


Dobrá rada má cenu zlata, a já nemohu připustit, že bys prodělal. Napiš Drtikolovi. Snad ten Ti také něco spáchá Very Happy
Ale, pokud by to byla půjčka za oplátku, to by nebylo marné Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: úterý 01. únor, 2011 12:17    Předmět: Citovat

Musíme si pomáhat by mělo být nosným heslem i mezi hledači.

Ale ještě k vlastnostem Propointeru:

Nevím jestli všechny, ale ten můj je trochu citlivý na nárazy a taky na kolmý tlak k zemi. U mělkých cílů mám tendenci před vlastním hrabáním ověřit polohu Propointerem a když detekčním koncem zatlačím větším tlakem na zem, zacvrliká i tam, kde nic není. Když se o těchto vlastnostech ví, není to problém, je jasné, že Propoiner je citlivé zařízení a reaguje i na nepatrné deformace.

Trochu větším problémem se může stát, že spinač On/Off je mechanický a tudíž dost zranitelný. I když by měl vydržet pár set tisíc cyklů, ten můj měl v zapnutém stavu nedokonalý kontakt a musel jsem to napravit napružením přepínacích kontaktů.

Do přístroje se leze přes šroubek v bateriovém prostoru, pak se dá destička s elektronikou vyjmout. Je ale nejprve potřeba vydloubnout gumovou zátku spinače On/Off. Ferritová tyčka s vinutím zůstává vlepena do detekčního hrotu přístroje a s elektronikou je spojena kablíky. Nedoporučuji ale bezdůvodné rozebírání, hrozí jak utržení kablíků, tak i rozlomení či rozpadnutí spinače. Pokud se z něj podaří ztratit jediná pidičást, oprava se prodraží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 01. únor, 2011 13:23    Předmět: Citovat

franny napsal:
Musíme si pomáhat by mělo být nosným heslem i mezi hledači.

Ale ještě k vlastnostem Propointeru:

Nevím jestli všechny, ale ten můj je trochu citlivý na nárazy a taky na kolmý tlak k zemi. U mělkých cílů mám tendenci před vlastním hrabáním ověřit polohu Propointerem a když detekčním koncem zatlačím větším tlakem na zem, zacvrliká i tam, kde nic není. Když se o těchto vlastnostech ví, není to problém, je jasné, že Propoiner je citlivé zařízení a reaguje i na nepatrné deformace.

Trochu větším problémem se může stát, že spinač On/Off je mechanický a tudíž dost zranitelný. I když by měl vydržet pár set tisíc cyklů, ten můj měl v zapnutém stavu nedokonalý kontakt a musel jsem to napravit napružením přepínacích kontaktů.

Do přístroje se leze přes šroubek v bateriovém prostoru, pak se dá destička s elektronikou vyjmout. Je ale nejprve potřeba vydloubnout gumovou zátku spinače On/Off. Ferritová tyčka s vinutím zůstává vlepena do detekčního hrotu přístroje a s elektronikou je spojena kablíky. Nedoporučuji ale bezdůvodné rozebírání, hrozí jak utržení kablíků, tak i rozlomení či rozpadnutí spinače. Pokud se z něj podaří ztratit jediná pidičást, oprava se prodraží.


Myslím, že až tak to drahé není. Ale lézt dovnitř nedoporučuji. Proč? Je tam destička s plošnými spoji a SMD součástky, tedy, práce pro Feriho Very Happy

Co se týče tlaku na tubus: dojde k nepatrné změně polohy feritové antény. A to pak detektor vyhlásí. Není to chyba přístroje. Ten je určen pouze k detekci a ne k dlabání, šmátrání, páčení, tlačení do díry, atd Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
Strana 3 z 12

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO