Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 521 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

GTI 2500 alebo Infinium LS

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett 2500GTI
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Josarian



Registrace: 13.9. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: neděle 25. listopad, 2007 23:07    Předmět: GTI 2500 alebo Infinium LS Citovat

Aké máte skúsenosti s týmito Garrettmi? Uvažujem o kúpe nejakého detektora strednej triedy a prospekty na tieto dva ma zaujali.O GTI 2500 som zatiaľ veľa dobrého na CZ,SK a PL fórach ,okrem predajcov, nečítal.Ohľadom Infinia vôbec nič.Myslím že ani v Kdyni tento rok ani jeden nebol.Máte s nimi nejaké skúsenosti,alebo zobrať inú značku v danej cene.Teraz mám číňana Wellman asi 5 rokov na WWII mi v podstate stačil,ale už chcem niečo normálne aj na mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lukas
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 26. listopad, 2007 0:56    Předmět: Citovat

Já mám GTI 2500. Jsem spokojený. Jiný detektor ale jsem neměl.
Dobře rozlišuje barvu.
L.
Návrat nahoru
Mates_21
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.1. 2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pondělí 26. listopad, 2007 6:47    Předmět: Citovat

Já mám Garetta 1350. A po 2500 jsem pošilhával. U 2500 je výhoda, že můžeš přidat i tu velkou cívku. / asi 1 metr / Viděl jsem ho na polygonu v Tachově a na zakopanou pistoli v půl metru co jsem viděl, tak si šáhly jen dva detiky. A ten jeden byl Garrett 2500. Řekl bych, že je dost vymakaný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 26. listopad, 2007 8:51    Předmět: Citovat

GTI 2500 není střední třída, ale špička u Garretů , střední třídy jsou o něco levnější. Co se mi na GTI líbilo a to moc, bylo slušné zobrazování hloubek a velikosti předmětu, na rozdíl od některých, které to mají také, ale jen aby se neřeklo. Já měl bohužel nějaký chabrusácký kus, takže citlivost diskriminaci jsem možnost zkoušet moc neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 26. listopad, 2007 8:56    Předmět: Citovat

Mates_21 napsal:
Viděl jsem ho na polygonu v Tachově a na zakopanou pistoli v půl metru co jsem viděl, tak si šáhly jen dva detiky.


Tuhle větu jsem četl již několikrát až nabvám dojmu, že je to nějaká modla. Bohužel, jsem to neviděl na vlastní oči, ale přesto si dovolím pochybovat, nějak se mi to nezdá, že by pistoli nevzal žádný jiný detík kromě dvou, to mi nějak nesedí ale budiž.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Josarian



Registrace: 13.9. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pondělí 26. listopad, 2007 9:58    Předmět: Citovat

pajik napsal:
GTI 2500 není střední třída, ale špička u Garretů , střední třídy jsou o něco levnější. Co se mi na GTI líbilo a to moc, bylo slušné zobrazování hloubek a velikosti předmětu, na rozdíl od některých, které to mají také, ale jen aby se neřeklo. Já měl bohužel nějaký chabrusácký kus, takže citlivost diskriminaci jsem možnost zkoušet moc neměl.

U Garretta je to špička ,ale sú detektory iných značiek oveľa drahšie aj oveľa lacnejšie,myslel som cenovo.A čo váha a výdrž batérií?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Josarian



Registrace: 13.9. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pondělí 26. listopad, 2007 10:04    Předmět: Citovat

A čo ten Infinium LS,nájde sa nejaký majiteľ tohto typu?Mal by to byť pulzný detektor za pomerne slušnú cenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 26. listopad, 2007 10:47    Předmět: Citovat

Co se týká váhy a designu, tak tomu nemám co vytknout. S normální cívkou se mně chodilo dobře, má pěkný polstr na držení a opěrku lokte. S baterkami je to horší, tady je nutnost akumulátorovky, protože normální alkalické baterky v tom vydrží 2 dny chození a kupovat každý třetí den 8 alkalických baterií, to je nanic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 26. listopad, 2007 19:07    Předmět: Citovat

Ke Garretu Infinium snad jen tolik, že je to špičkový detektor na speciální hledání. Byl vyvinut na hledání zlata v zasolených půdách. Jde do větších hloubek, než jiné detíky, ale není určen na hledání mincí a jiných tretek. Rozhodně není vhodný jako první detektor pro začínající hledače. Může hledat nejen na suchu ale i v pohodě ve vodě, k tomu je také určený. To snad jen tak na úvod, proto bych jej ani neporovnával s Garretem 2500, protože jsou každý určený na jiný typ hledání. Infinium je vyloženě speciální detík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Josarian



Registrace: 13.9. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pondělí 26. listopad, 2007 20:35    Předmět: Citovat

Ak je to tak,tak pre mňa nemá význam.Hľadám nejaký univerzálny výkonný detektor aj na hľadanie mincí.Diskrimináciu som doteraz vôbec nepožíval,územia kde som hľadal neboli zamorené odpadom a čínsky detektor má malý hľbkový dosah+neberie malé predmety hlbšie ako cca 5cm.Viem že GTI by mal mať veľmi slušnú diskrimináciu čo neviem či by som využil.Infinum ma zaujal jednak tým že obsluha vyzerá byť neporovnateľne jednoduchšia oproti GTI2500 - 4 ovládače verzus pomerne zložité menu u 2500 a jednak tým ,že pulzný detektor by mal mať o dosť väčší hĺbkový dosah + bezproblémové hľadanie vo vode u tohto typu - napríklad rybníky.Zlato v slanom prostredí ale asi hľadať nebudem Laughing O pulzných som tiež niekde čítal že by mali mať veľký dosah aj na malé predmety,hoci myslím že boli spomínané železné a možno v tom je problém že mince sú zväčša medené,alebo zliatiny medi,občas možno strieborné a zlaté skôr výnimočne.Tak neviem Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mates_21
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.1. 2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: úterý 27. listopad, 2007 6:20    Předmět: Citovat

pajik napsal:
Mates_21 napsal:
Viděl jsem ho na polygonu v Tachově a na zakopanou pistoli v půl metru co jsem viděl, tak si šáhly jen dva detiky.


Tuhle větu jsem četl již několikrát až nabvám dojmu, že je to nějaká modla. Bohužel, jsem to neviděl na vlastní oči, ale přesto si dovolím pochybovat, nějak se mi to nezdá, že by pistoli nevzal žádný jiný detík kromě dvou, to mi nějak nesedí ale budiž.


Já jsem tuto větu psal maximálně jen na Detektor goldu. A neříkám, že jsem u polygonu stál celou dobu. Mluvím jen o času co jsem tam byl. A to se tam vystřídalo dost detiků. Se svoji 1350 jsem se tam taky nechytal. Ono taky záleží, jaká ta pistol v zemi byla. Jestli torzo, nebo nějaká dětská plechová hračka. Ale není problém toto vyzkoušet na nějakým srazu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 27. listopad, 2007 8:13    Předmět: Citovat

Mates_21 napsal:
pajik napsal:
Mates_21 napsal:
Viděl jsem ho na polygonu v Tachově a na zakopanou pistoli v půl metru co jsem viděl, tak si šáhly jen dva detiky.


Tuhle větu jsem četl již několikrát až nabvám dojmu, že je to nějaká modla. Bohužel, jsem to neviděl na vlastní oči, ale přesto si dovolím pochybovat, nějak se mi to nezdá, že by pistoli nevzal žádný jiný detík kromě dvou, to mi nějak nesedí ale budiž.


Já jsem tuto větu psal maximálně jen na Detektor goldu. A neříkám, že jsem u polygonu stál celou dobu. Mluvím jen o času co jsem tam byl. A to se tam vystřídalo dost detiků. Se svoji 1350 jsem se tam taky nechytal. Ono taky záleží, jaká ta pistol v zemi byla. Jestli torzo, nebo nějaká dětská plechová hračka. Ale není problém toto vyzkoušet na nějakým srazu.
No... jenom jestli ta pistole nebyla z umělé hmoty... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: úterý 27. listopad, 2007 8:38    Předmět: Citovat

Josarian, GTI 2500 má zcela jednoduché ovládání a nastavování. Není tam v nastavování co zkazit v dobrém slova smyslu řečeno. Ovladání Garreti máji rozhodně dobře udělané, intutivní a řekl bych jednodušší než řada jiných detíků. Tím tě ale rozhodně netlačím do koupě tohoto detíka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mates_21
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.1. 2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: úterý 27. listopad, 2007 10:04    Předmět: Citovat

Máš pravdu. Ke svojemu Garettu 1350 jsem si přikoupil Minelab Explorer ll. A tam to nastavení oproti Garettu je uplně o něčem jiném.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: úterý 27. listopad, 2007 21:48    Předmět: Citovat

A to Ti tu nebudeme rozpisovať White detektory! Tam je možností - no hrôza! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Josarian



Registrace: 13.9. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pondělí 17. prosinec, 2007 16:27    Předmět: Citovat

Tak som sa nakoniec rozhodol pre GTI 2500,ale asi až na jar zistím či správne.Teraz je tu už všetko zmrznuté.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett 2500GTI Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO