Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 787 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Garrett AT Pro
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 15:12    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Od pondělka začne sekretářka zasílat manuály a tam je to popsaný Shocked


Rád bych manuál v elektronické podobě skouknul taky, jestli je to možné, tak předem dík.
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. leden, 2011 15:43    Předmět: Citovat

Ahoj, stav se u mě. Uvidíš manuál i detík a něco Ti s ním i předvedu.
Ale manuály nemohu dát z ruky. Pravidla hry u firmy. A ač manuály tvořím, i já musím dodržovat zásady. Tak se nezlob a zastav se.
Franta
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: pondělí 17. leden, 2011 20:55    Předmět: Citovat

Jaro se blíží a já pořád sháním informace o novinkách a zkušenosti, protože k naprosté hledačské spokojenosti mi zbývá vyplnit poslední bílé místo v mé flotile. Tentokrát jsem zatoužil poznat možnosti Garretta AT Pro. V minulosti jsem tuto značku zrovna „nemusel“, ale zvědavost je zvědavost. Kontaktoval jsem Feriho a tomu patří ještě jednou můj dík, protože i když jsem ho obral o nějaký čas z jeho zasloužené dovolené, našel si na mě dnes odpoledne čas a mohl jsem provést svůj test s jeho AT Pro.
Nemám rád Air testy a proto jsem byl rád, že se mnou vyrazil do terénu, přímo na zamořené pole a mohl jsem si tak vyzkoušet, co tento detík umí přímo v reálu. Na tyto testy si nosím vlastní vzorky a bylo tomu i tentokrát.
Prvotní dojem z detíku byl dobrý, váha malá, takže osobně bych s ním dokázal mávat celý den bez zadýchání. Řekl bych, že je vhodný i pro něžné pohlaví. Konstrukce působí bytelným dojmem a displey je dobře čitelný. Ovládací prvky jsou pro prsty dobře přístupné.
Ladění a různé záměrné přelaďování detíku jsem přenechal Ferimu, protože jinak bychom na poli byli ještě teď a když s nějakým detíkem nemám nic nachozeno, tak se do toho z časových důvodů nehrabu. Šlo mi hlavně o reakce detektoru na různé kovy mincí i ve vztahu k jejich velikosti, při zahrnutí zeminou přímo na poli zamořeném odpadem.
Zkouška byla prováděna v od oka vyhrabané díře, z mého pohledu zhruba o hloubce cca 20 cm, pozdějším přeměřením metrem zjištěna hloubka 30 cm. Na dno byly postupně umisťovány jednotlivé mince a to jak na plocho, tak na hranu. Aby nedocházelo k nějakým dohadům o hloubce uložení, byla vzata v úvahu i nerovnost pole a za jasnou hraniční hodnotu hloubky umístění mincí jsme uznali jen 25 cm. Nejmenší mince měla průměr 18 mm, 1,2 g Ag, překvapením pro mne bylo, že i tato mince byla v této hloubce seřízeným detíkem detekována, stejně jako větší mince z jiných, hledaných kovů. A nejenom mince. U větších mincí bych řekl, že má detík ještě dostatečnou rezervu, ale z časových důvodů a stavu pole, nebylo možné provést hlubší testy.
Separační test v běžném provozu vyzněl velmi dobře, odezva byla jasně „čitelná“ a to jak přes reproduktor, tak přes sluchátka. Se základní cívkou je to, na základě testu, detektor na hledání i velmi nepatrných „barev“.
Po delším používání bych možná na nějaká negativa přišel, ale při tomto krátkém testu jsem opravdu žádná neobjevil. Jedno negativum jsem si ale nyní uvědomil. Pro ty, kdo jsou zvyklí chodit s detíkem rychle a stylem, jako by s ním sekali trávu, tento detík vhodný není. Je to detektor pro rozvážné hledače, kterým jde o nalezení zajímavých věcí hlouběji v zemi a ne o naběhání co největšího počtu kilometrů s povrchovými nálezy. Závěrem mohu napsat, že tento detektor zcela změnil můj pohled na detektory značky Garrett a to k lepšímu a že se AT Pro, v porovnání s jinými detektory, rozhodně nevyplatí podceňovat. Vychvalovat ho nebudu, dobré výrobky nepotřebují reklamu, ty si většinou spotřebitel, který ví, co chce, na základě svých zkušeností najde sám.
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 18. leden, 2011 12:18    Předmět: Citovat

Reakce na Klossův příspěvek:
Je pro mě vžy ptěšením spolupracovat s kolegou hledačem Very Happy

Pro upřesnění: Během testů jsme vyzkoušeli i reakci detektoru na zlato a to jak v horizontální, tak i vertikální poloze cíle, v hloubce cca 22cm (podle metru).
Záměrem bylo zjistit odezvu v různých směrech a náklonech cívky při vlastním skenu.
Veškeré testy byly opakovány s různými nastaveními GEB a DISC.
Poznatky: detektor hlasí zlato jako barvu v obou rovinách. Dosah RAPIDNĚ vzrůstá, ale i klesá při správně/nesprávně nastavených hodnotách, ryvhlostí a směru skenování.
PP věrohodně vyhledá místo s největší vodivostí cíle.

Odzkoušeli jsme i oba módy. V Pro režimu a správně seřízeném offsetu byl dosah bezkonkurenčně vyšší, než ve STD režimu s automaticky nastavenou zemí.
Chtěli jsme provést i náročné separační testy, ale to v testovaném terénu nebylo možné Very Happy
Myslím, že asi dostanu od Berušky držkovanou, až uvidí auto Very Happy Very Happy Very Happy

Hodnocení: Mě detektor při těchto testech nezklamal. Jsou lepší, i horší mašiny, ale s tímto digitálním přístrojem si mohu dovolit více, než jsem sám předpokládal.
Jakmile uschne pole, udělám separační testy a následně je zveřejním.
Myslím, že i zde detektor nezklame a mile překvapí.

Děkuji Klossovi za článek i za pomoc v kopání, i za trpělivé držení mého zmítajícího se, hrabajícího tahače Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Venawass
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.12. 2008
Příspěvky: 269
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: úterý 18. leden, 2011 21:53    Předmět: Citovat

Stou rychlostí "mávání" máte pravdu, musel jsem přibrzdit. Teď už to je v pohodě. 80% chodím v nastavení Pro.V něm vůbec nepoužívám PP - je to přesný a rychlý detektor s dobrou obnovovací rychlostí Wink
_________________
AT Pro, CS6MX, G. propointer, Nokta Velox One
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 21. leden, 2011 9:21    Předmět: Citovat

Venawass napsal:
Stou rychlostí "mávání" máte pravdu, musel jsem přibrzdit. Teď už to je v pohodě. 80% chodím v nastavení Pro.V něm vůbec nepoužívám PP - je to přesný a rychlý detektor s dobrou obnovovací rychlostí Wink


Pokud používáš sluchátka, máš šanci chodit i tam, kde již prošla řada hledačů. A v zamořeném teprve využiješ jeho vlastnosti. A o březích přírodních koupališť, o tom ani nemluvím Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Venawass
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.12. 2008
Příspěvky: 269
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: sobota 22. leden, 2011 17:25    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Venawass napsal:
Stou rychlostí "mávání" máte pravdu, musel jsem přibrzdit. Teď už to je v pohodě. 80% chodím v nastavení Pro.V něm vůbec nepoužívám PP - je to přesný a rychlý detektor s dobrou obnovovací rychlostí Wink


A o březích přírodních koupališť, o tom ani nemluvím Very Happy


No, tam jsem právě byl Wink
_________________
AT Pro, CS6MX, G. propointer, Nokta Velox One
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
trew
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.6. 2006
Příspěvky: 219
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: středa 26. leden, 2011 7:16    Předmět: Citovat

Tak jsem nakonec neodolal . Detík je doma . Zatím jen obecné seznámení ale dost k dobrému překvapen . Smile
_________________
Jarek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 26. leden, 2011 9:38    Předmět: Citovat

trew napsal:
Tak jsem nakonec neodolal . Detík je doma . Zatím jen obecné seznámení ale dost k dobrému překvapen . Smile


Však, až přijedeš, dozvíš se víc Shocked Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
trew
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.6. 2006
Příspěvky: 219
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: středa 26. leden, 2011 9:43    Předmět: Citovat

Nepochybuji o tom Feri . Very Happy Jo a děkuji !!!!!!!
_________________
Jarek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
veny



Registrace: 18.7. 2006
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: středa 02. únor, 2011 14:26    Předmět: Citovat

Má někdo nějaké nové postřehy k AT PRO?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 02. únor, 2011 16:10    Předmět: Citovat

veny napsal:
Má někdo nějaké nové postřehy k AT PRO?


Ve zmrzlé zemi a ve sněhu - bohužel, v současné době nemám.
Jakmile rozmrzne, tak se dočkáš Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: středa 02. únor, 2011 18:17    Předmět: Citovat

Též čekám na lepší klimatické podmínky, snad se dočkám a půjdu ho také prvně vyvenčit Smile.
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. únor, 2011 7:34    Předmět: Citovat

Bombero napsal:
Též čekám na lepší klimatické podmínky, snad se dočkám a půjdu ho také prvně vyvenčit Smile.


... Bombero, ty jsi vlastně ještě AT PRO panic Laughing Taky doufám, že už bude líp, ale ty mrazy Rolling Eyes
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. únor, 2011 9:00    Předmět: Citovat

MarekFox1 napsal:
Bombero napsal:
Též čekám na lepší klimatické podmínky, snad se dočkám a půjdu ho také prvně vyvenčit Smile.


... Bombero, ty jsi vlastně ještě AT PRO panic Laughing Taky doufám, že už bude líp, ale ty mrazy Rolling Eyes


Bombero je již deflorovaný panic, protože shlédl větší množství videí o AT Pro, než kdokoli, koho znám Shocked
A taky prošel fóra a až na úplný konec oslovil mě.
Takhle si představuju informovanost hledače o novém produktu, který ví, na co se zeptat.
A to je pro mě nepředstavitelný svátek. Většinou ke mě přijdou lidé, kteří vlaszně ani nevědí, co chtějí, anebo chtějí něco, co pro ně je absolutně nevhodné Very Happy
Bombič, klobouk dolů Very Happy
Těším se na Tvé poznatky.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. únor, 2011 9:09    Předmět: Citovat

Já ti dám deflorovaného panice ty jeden Razz , ale pravdu máš že než li jsem se rozhodl pro koupi tohoto strojku, tak jsem o něm pozjišťoval vše dostupné. Ale stejně jen praxe ukáže jak si povede oproti ostatním, doufám že mne nezklame Wink . Jen to počasí kdyby se zlepšilo, dnes ráno tady u nás opět -10°C, půda je tady totálně zamrzlá Evil or Very Mad Exclamation
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. únor, 2011 11:13    Předmět: Citovat

Bombero napsal:
Já ti dám deflorovaného panice ty jeden Razz , ale pravdu máš že než li jsem se rozhodl pro koupi tohoto strojku, tak jsem o něm pozjišťoval vše dostupné. Ale stejně jen praxe ukáže jak si povede oproti ostatním, doufám že mne nezklame Wink . Jen to počasí kdyby se zlepšilo, dnes ráno tady u nás opět -10°C, půda je tady totálně zamrzlá Evil or Very Mad Exclamation


Neboj Václave, blýská se na lepší časy.
Barevného Garretta AT Pro čeká:
1. test: zamořené políčko, kde se tahaly Ag mince - v poslední době však žádná
2. průzkum staré cesty
3. Ověření obětiště a polohy sídliště
4. testování na mince v zemi, hloubkový dosah, postřehy
5. separační test v zemi

Takže dostane i ode mě řádně zabrat.

Ale já mu už věřím. Mrkni pod můj podpis Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mark11
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: Carlsbad 52let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. únor, 2011 12:41    Předmět: Citovat

Ha,ha tak tomu budu teda věřit Very Happy Že by měl Venca dva týdny doma opřený detík a nezkusil ho??? Shocked Tutově už šmejdil alespoň kolem chalupy Laughing Laughing Laughing A jestli né tak sežeru po...ný koště Cool Cool Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. únor, 2011 12:55    Předmět: Citovat

Od kdy ty už vysedáváš po obědě u PC?? Very Happy
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. únor, 2011 13:15    Předmět: Citovat

mark11 napsal:
Ha,ha tak tomu budu teda věřit Very Happy Že by měl Venca dva týdny doma opřený detík a nezkusil ho??? Shocked Tutově už šmejdil alespoň kolem chalupy Laughing Laughing Laughing A jestli né tak sežeru po...ný koště Cool Cool Cool


Já se hlásím, já jedno mám Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Další
Strana 5 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO