Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 852 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Dosah
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus PROXIMA (Draco)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 21. leden, 2011 8:39    Předmět: Citovat

Ty woe, to je tak napínavé dobrodrůžo, že si k tomu snad koupím pytlík Chiochipsů, zvednu telefon a zkusim mu taky zavolat, předstíraje zájem třeba o Fishera. Ja chci taky zažít půlnoční schůzky v opuštěném lomu a nákup na ulici Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.2. 2010
Příspěvky: 128
Bydliště: JB

PříspěvekZaslal: pátek 21. leden, 2011 11:23    Předmět: Citovat

No jo, říkal jsem si, že pokud někomu nahraju na smeč, tak to budeš Ty Smile .
_________________
Tesoro Tejón
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donalw



Registrace: 23.8. 2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pátek 21. leden, 2011 21:02    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Teda pane jo, a já se těšil, že si o Proximě něco přečtu. Rolling Eyes
Ale ty jsi napsal v podstatě toto: "Řeknu vám po roce užívání něco o Proximě. Zvuk se dá regulovat a dosahy vám neřeknu, protože nerad kopu hluboko. " Paráda, děkuju za informace na které se vyplatilo rok počkat. muhehe muhehe Rolling Eyes

fajn co chceš tedy vedět ?
pisnu neco ale nevim jestli to bude stačit
Takže napajení blok baterii 6xAA použivam 2500mAh vydrž 3 dny po 4-5 h hledání sem tam vypnutí při přechodu vykon no kopal jsem plech ze 40cm plech byl smaltovanej signal dost nejistej rozmer plechu asi20na 30cmtlouštka 2mm nasi nejaká poklice na hrnec ,přesnost zaměření na hloubku kterou detik zobrazuje dost vysoká skoro vždy sedí to co napiše detekovaní drobotě dost dobrý v popelovem podloží jsem vytahoval malínký kousky 1mm spečenou měd a jine kousky ktere jsem nebyl schopen identifikovat co to je za kov napište co chcete vedět pokud budu vedet napíšu nebo se pokusim zjistit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 21. leden, 2011 21:51    Předmět: Citovat

Jak rikam, me je to vlastne fuk, ale at je v tomto vlakne alespon nejake uzitecne info. Takze napis treba o...
Vliv hmotnosti a vyvazeni na pohodu pri delsim hledani.
Kvalita materialu a zpracovani.
nachylnost na prozvuky pri kontaktu sondy treba s mokrou travou, koreny a stabilita vubec.
Pravdivost vyhodnoceni id.
Kvalita diskriminace, da se nastavit jemne nebo ve vetsich krocich?
Navaznost zvukove odezvy na graficky vystup-kopiruji jeden druheho nebo si kazdy mele svou pisnicku.
Rychlost obnoveni signalu.
S hranicni hloubkou ma tendenci spis zvysovat ID cile nebo snizovat?

To je jen par bodu, jeste by se toho naslo. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pátek 21. leden, 2011 22:48    Předmět: Citovat

donalw napsal:
kopal jsem plech ze 40cm plech byl smaltovanej signal dost nejistej rozmer plechu asi20na 30cmtlouštka 2mm nasi nejaká poklice na hrnec...

Hmm, nejistej signál... To jsou věci. Nebo že by se Ti tu flákotu podařilo skoro oddiskriminovat?? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
donalw



Registrace: 23.8. 2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pátek 21. leden, 2011 23:09    Předmět: Citovat

budu se snažit co nejlip odpovedět
kvalita materiálu a zpracováni trubky tenkostenný jedinej svar pěknej barva se neloupe ani neni nachylna ke škrabani dost pevna všechny plastový díly udelaný z pevnýho plastu na detiku nic nešterka nic se neuvolnuje
prozvuky při narazu je prozvuk naraz do dřeva kamenu v mokre travě nehledáno nevim vyzkoušim jinak stabilita je myslím dobrá nemohu porovnat s jinýma detika s jinýma jsem nehledal před každým hledánim nastavuji odladění půdy
pravdivost železo detekovano stoprocentně s ostatnimy kovy hlinik zobrazuje jako stříbro ted me napada mel jsem zajimavej nalez med obalenou zkorodovanym železem detekoval jen med ale to je spiš o diskriminaci
nastavení diskriminace a citlivosti je podle mě až moc jemné
navaznost odezvy na graficky vystup kopiruji jeden druheho stoprocentně
rychlost obnovení signalu to nevim co mysliš ja po signalu na dynamickem modu zmačknu pin poit a zjištuji hloubku a přesne uložení předmetu pod civkou při nejasnem id přepnu mod na sloučený a zjištuji co to vlasně pod tou civkou je
s hranični hloubkou id je nestabilní proto pak přepinam na ten sloučený mod a v nejhoršim na statiku nerad předelavam diskriminaci a stabilitu
jak jsem psal podle mě je dost jemně stavitelna
no a vliv hmotnosti a vyvažení tak to nevim jak odpovedět to by mohl srovnat nekdo kdo chodil s vice detikama a pak řict ano z 5 detiku je ten a ten nejhroší co se týka vyvaženosti a vahy ze začatku mě bolela ruka při hledani ale po mesici bylo po problemu při časovem hledani 2-3 H


Naposledy upravil donalw dne sobota 22. leden, 2011 12:44, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
donalw



Registrace: 23.8. 2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pátek 21. leden, 2011 23:18    Předmět: Citovat

quad napsal:
donalw napsal:
kopal jsem plech ze 40cm plech byl smaltovanej signal dost nejistej rozmer plechu asi20na 30cmtlouštka 2mm nasi nejaká poklice na hrnec...

Hmm, nejistej signál... To jsou věci. Nebo že by se Ti tu flákotu podařilo skoro oddiskriminovat?? Cool

prave že nevim jestli to delal ten smalt ale jako čistý železo se to tehdy nehlasilo ani na statickem modu jen vim že jsem to kopal a mel jsem dost byl jsem napnutej co to je kopal jsem to na lokalitě zrušený vesnice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus PROXIMA (Draco) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO