Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 661 anonymních a 3 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Osobní zkušenosti s XP Gold MAXX POWER
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP Gold MAXX POWER
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. leden, 2011 21:51    Předmět: Citovat

Já bych řekl že ta podobnos v nastavení tresholdu je automat a 16hod
Ještě jinak bych to přesněji řekl. Hledal jsem hledal a nějaká podobnost v odezvě na materiál je tam ale. Ale proto že v automatu to prostě neumí odhalit barvu na železe, to jsem ve škále manuálního nastavení jakoš takoš našel kol těch 12hodin. Tak bych řekl že auto je přepnutí nějakého nastavení uvnitř kouzelné skříňky do nějakého nouzového režimu kdy je to dobré pro běžné hledání ale časem nedostačující pro naše prochozené revíry. Teď zbožňuji zamořený les železem a v něm loudím nastavení a v něm barvu, je to boj a to je na tom to krásné. Jsme prostě takoví koncertní umělci kterým se podaří jen někdy dobře naladit svůj nástroj. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Aeskulap
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 2792
Bydliště: Prahajzlov

PříspěvekZaslal: pátek 28. leden, 2011 12:29    Předmět: Citovat

už jsem tu optimální nastavení iron thresholdu 2x popisoval:

Auto = poměrně velká diskriminace zvládající i koks a jiné zrůdnosti (prefix z fabriky pro pohodové hledání) samozřejmě ve spojitosti s dalšími knoflíčky (zejména Sensitivity) dle síly zamoření Wink

těsně za vycvaknutí z Auto = nejmenší diskriminace

zcela vpravo = největší diskriminace (u mého kousku skoro shodná s polohou Auto)

poloha 10 - 11 h = ideál na většinu půd (kromě zmineralizovaných a zakoksovaných míst) skvěle odhalující i nejmenší Ag mincičky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vaquero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 5537
Bydliště: Čertova brázda

PříspěvekZaslal: pátek 28. leden, 2011 16:58    Předmět: Citovat

Souhlas s Danem.
_________________
Kopat - nekopat??? KOPAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
namur



Registrace: 4.11. 2009
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pátek 28. leden, 2011 19:58    Předmět: Citovat

Aeskulap napsal:
už jsem tu optimální nastavení iron thresholdu 2x popisoval:

Auto = poměrně velká diskriminace zvládající i koks a jiné zrůdnosti (prefix z fabriky pro pohodové hledání) samozřejmě ve spojitosti s dalšími knoflíčky (zejména Sensitivity) dle síly zamoření Wink

těsně za vycvaknutí z Auto = nejmenší diskriminace

zcela vpravo = největší diskriminace (u mého kousku skoro shodná s polohou Auto)

poloha 10 - 11 h = ideál na většinu půd (kromě zmineralizovaných a zakoksovaných míst) skvěle odhalující i nejmenší Ag mincičky


Ja používám nastavenie na14-15-h, to je miesto totiž kde tenké /0.3-0.5cm/ a dlhšie železá ako aj všetky väčšie už cinkajú stredným tónom,což znamená šípky ak sú k nalezení,menšie všetky brrrrzgajú,nastavenie 10-11 h používam len ak viem podla náhodne vykopaných železných signálov že sú len malé želiezka, zároveň s týmto gombíkom nastavuješ aj odstup stredného a vysokého signálu od spodných, toho význam je vydedukovanie Fe krúžkov,aby ste nemuseli kopať.
_________________
..... a je to krtko v drôtených gaťách !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: neděle 06. únor, 2011 9:45    Předmět: Citovat

Petr67 napsal:
Já bych řekl že ta podobnos v nastavení tresholdu je automat a 16hod
Ještě jinak bych to přesněji řekl. Hledal jsem hledal a nějaká podobnost v odezvě na materiál je tam ale. Ale proto že v automatu to prostě neumí odhalit barvu na železe, to jsem ve škále manuálního nastavení jakoš takoš našel kol těch 12hodin. Tak bych řekl že auto je přepnutí nějakého nastavení uvnitř kouzelné skříňky do nějakého nouzového režimu kdy je to dobré pro běžné hledání ale časem nedostačující pro naše prochozené revíry. Teď zbožňuji zamořený les železem a v něm loudím nastavení a v něm barvu, je to boj a to je na tom to krásné. Jsme prostě takoví koncertní umělci kterým se podaří jen někdy dobře naladit svůj nástroj. Very Happy

Pane kolego, musím Ti velmi, ale opravdu velmi poděkovat! Exclamation
To Tvoje nastavení 12 / 13 hod. je nejúžasnější! Tolik alobalů a malých tenkých plíšků, samozřejmě v železe, jsem doposud ještě nikdy netahal. Stále kopanec, stále radovanec, spokojenost přenáramná... Cool
Fšem mnoho zdaru s Petrovým nastavením... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: neděle 06. únor, 2011 18:23    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Petr67 napsal:
Já bych řekl že ta podobnos v nastavení tresholdu je automat a 16hod
Ještě jinak bych to přesněji řekl. Hledal jsem hledal a nějaká podobnost v odezvě na materiál je tam ale. Ale proto že v automatu to prostě neumí odhalit barvu na železe, to jsem ve škále manuálního nastavení jakoš takoš našel kol těch 12hodin. Tak bych řekl že auto je přepnutí nějakého nastavení uvnitř kouzelné skříňky do nějakého nouzového režimu kdy je to dobré pro běžné hledání ale časem nedostačující pro naše prochozené revíry. Teď zbožňuji zamořený les železem a v něm loudím nastavení a v něm barvu, je to boj a to je na tom to krásné. Jsme prostě takoví koncertní umělci kterým se podaří jen někdy dobře naladit svůj nástroj. Very Happy

Pane kolego, musím Ti velmi, ale opravdu velmi poděkovat! Exclamation
To Tvoje nastavení 12 / 13 hod. je nejúžasnější! Tolik alobalů a malých tenkých plíšků, samozřejmě v železe, jsem doposud ještě nikdy netahal. Stále kopanec, stále radovanec, spokojenost přenáramná... Cool
Fšem mnoho zdaru s Petrovým nastavením... Wink

Tak nevím jestli to myslíš vážně nebo ironicky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: neděle 06. únor, 2011 19:17    Předmět: Citovat

Pane kolego, naprosto vážně, je to mr. bombastic... Cool
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Octavius



Registrace: 22.11. 2010
Příspěvky: 37
Bydliště: Doksy

PříspěvekZaslal: pátek 11. únor, 2011 21:12    Předmět: Citovat

Zajímavé postřehy,taky to zkusím tak nastavit.Dík za rady.
_________________
GM4 Pro,XP Deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: neděle 13. únor, 2011 13:56    Předmět: Citovat

Kosťa napsal:
Dneska jsem si zkusil nějaké testíky a to ze starým hodně zkorodovaným hřebíkem cca 2 cm dlouhý a tak 3 mm v průmeru. Měl totiž oboustranně pěkný barevný signál dokud byl v zemi. Jak byl venku, tak normálně železný tón. Znovu jsem ho dal do země, cca 5 cm a zase barva. Zkusil jsem to ve všech možných nastaveních co Gold umožňuje a jinej než barevnej signál se mi nepodařilo dostat. Potom jsem si zkusil separaci, vždycky se předvádí na dvou předmětech ležících v jedné rovině, ale nechal jsem drobnou mincičku v 15 cm a tento hřebíček pohodil vedle na povrchu. Na barevnej signál mince se Gold nedostal i když byl hřebík dál jak 10 cm od místa zakopané mince a byl velký problém barvu vymámit i z jiného směru přístupu k minci. Pokud nedělám nějakou chybu tak by to znamenalo vlastně pořád kopat všechno a tím si "čistit" přístup k takto případně maskovaným věcem. Rolling Eyes

Čtu si ve volné chvilce "starší" zkušenosti, tak si říkám, že by nebylo špatný tyto testíky vyzkoušet s novým 12/13 nastavením od Petra... Idea
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vaquero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 5537
Bydliště: Čertova brázda

PříspěvekZaslal: neděle 13. únor, 2011 14:22    Předmět: Citovat

Souhlas, ale asi by se muselo za naprosto stejných podmínek aby to šlo porovnat. Stejný stroj, stejný strojník, stejný mustr.
_________________
Kopat - nekopat??? KOPAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: neděle 13. únor, 2011 14:28    Předmět: Citovat

Vaquero napsal:
Souhlas, ale asi by se muselo za naprosto stejných podmínek aby to šlo porovnat. Stejný stroj, stejný strojník, stejný mustr.

Ano, přesně tak, jak jsi to napsal, jsem si to představoval. Kosťa má na jaro opět milou povinnost... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kosťa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.5. 2006
Příspěvky: 298
Bydliště: Praha, 1958

PříspěvekZaslal: úterý 15. únor, 2011 21:06    Předmět: Citovat

Je to fajn, že se tady rozepsalo více majitelů Golda. Hned je zase možnost ověřovat jejich zkušenosti a samozřejmě se pustím do testování Wink Jen operátor je letos nějak " v rozkladu" tak nevím kdy. Laughing
_________________
Kosťa
Jednou ranou strom nepadá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 16. únor, 2011 17:34    Předmět: Citovat

Kosťa napsal:
Je to fajn, že se tady rozepsalo více majitelů Golda. Hned je zase možnost ověřovat jejich zkušenosti a samozřejmě se pustím do testování Wink Jen operátor je letos nějak " v rozkladu" tak nevím kdy. Laughing

Pane kolego, v tomto případě vinšuju brzké uzdravení a zas až tak to nespěchá, stejně je venku kosa jako sviňa a chřipková epidémie v plném proudu. Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vaquero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 5537
Bydliště: Čertova brázda

PříspěvekZaslal: středa 16. únor, 2011 17:40    Předmět: Citovat

Tak tak, moja řeč.
_________________
Kopat - nekopat??? KOPAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. březen, 2011 19:40    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
To nový nastavení mi bohužel absolutně nesedlo. Shocked
Kopal jsem pouze samý železo a ani jednu minci! Pak se to dalo na původní nastavení


Delší dobu jsem toto vlákno nesledoval, takže toto mi uniklo. I já jsem se vrátil k režimu Auto, ale až rozmrzne, rozhodně budu laborovat s nastavením tresh mezi 5-10 a k tomu nějaké varianty Iron volume.
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. březen, 2011 20:01    Předmět: Citovat

skaj napsal:
kaprál napsal:
To nový nastavení mi bohužel absolutně nesedlo. Shocked
Kopal jsem pouze samý železo a ani jednu minci! Pak se to dalo na původní nastavení


Delší dobu jsem toto vlákno nesledoval, takže toto mi uniklo. I já jsem se vrátil k režimu Auto, ale až rozmrzne, rozhodně budu laborovat s nastavením tresh mezi 5-10 a k tomu nějaké varianty Iron volume.

V režimu AUTO již nehledám, mám tam stabilně nastavení od Petra 67 - 12 / 13. Wink Toto se mu hodně dost povedlo... Cool
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Marfy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.7. 2009
Příspěvky: 3358
Bydliště: MB, LP 1971

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. březen, 2011 21:23    Předmět: Citovat

Mě by spíš zajímalo, jak funguje výstupní kontrola ve fabrice. Mám takovej dojem, že co výrobní série, to originál. Když k tomu přidáme i různé velikosti cívek a techniku každého hledače, tak máme individuálních nastavení něúrekom. A teoreticky bude každé pro danou osobu, chvíli a detektor ideální.
Taky jsem chodil na auto, pak jsem zkusil nastavení "Petr" a ještě dál laboruji. Zatím teda jen ve sklepě. V terénu zatím jen v pondělí a to na auto. Prostě "go and play" Laughing
_________________
Veritas liberabit vos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
namur



Registrace: 4.11. 2009
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2011 7:01    Předmět: Citovat

Marfy napsal:
Mě by spíš zajímalo, jak funguje výstupní kontrola ve fabrice. Mám takovej dojem, že co výrobní série, to originál. Když k tomu přidáme i různé velikosti cívek a techniku každého hledače, tak máme individuálních nastavení něúrekom. A teoreticky bude každé pro danou osobu, chvíli a detektor ideální.
Taky jsem chodil na auto, pak jsem zkusil nastavení "Petr" a ještě dál laboruji. Zatím teda jen ve sklepě. V terénu zatím jen v pondělí a to na auto. Prostě "go and play" Laughing


Podla mňa ako detektory sú dosti podobné, výrobný postup v určitých toleranciách, ale cievky sú už iné kafe, ten rozptyl krajných medzí je iný, vid. Deusa, u ktorého musíš napárovať inú cievku podla výrobného čísla, na zahraničných fórach píšu , že aj gold je napárovaný so základnou cievkou , preto ak kúpiš inú cievku nastavenia s predošlej nemusia pasovať, a musíš ho znova "nastreliť" aby podávala max. výkon
_________________
..... a je to krtko v drôtených gaťách !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kim
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2011 8:35    Předmět: Citovat

Marfy napsal:
Mě by spíš zajímalo, jak funguje výstupní kontrola ve fabrice. Mám takovej dojem, že co výrobní série, to originál. Když k tomu přidáme i různé velikosti cívek a techniku každého hledače, tak máme individuálních nastavení něúrekom. A teoreticky bude každé pro danou osobu, chvíli a detektor ideální.
Taky jsem chodil na auto, pak jsem zkusil nastavení "Petr" a ještě dál laboruji. Zatím teda jen ve sklepě. V terénu zatím jen v pondělí a to na auto. Prostě "go and play" Laughing




....výstupní kontrola ve fabrice. ??Mě dostalo když jsem si kupoval první detík(a neznalej věci) že nějak zlobí.Že je moc citlivej.NO a pak jsem se všimnul že dotyčnej ve fabrice tam ty čudliky nabouchal aniž by se podíval zda jsou ve správné poloze.
Návrat nahoru
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2011 17:54    Předmět: Citovat

Marfy napsal:
Mě by spíš zajímalo, jak funguje výstupní kontrola ve fabrice. Mám takovej dojem, že co výrobní série, to originál. Když k tomu přidáme i různé velikosti cívek a techniku každého hledače, tak máme individuálních nastavení něúrekom. A teoreticky bude každé pro danou osobu, chvíli a detektor ideální.
Taky jsem chodil na auto, pak jsem zkusil nastavení "Petr" a ještě dál laboruji. Zatím teda jen ve sklepě. V terénu zatím jen v pondělí a to na auto. Prostě "go and play" Laughing

To budeš asi hodně blízko pravdy, páč si fakt připadám jako Krokodill, jež vlastnil legendární F 75 s neuvěřitelnými schopnostmi. Můj detík se asi taky hodně povedl (co tahám z neuvěřitelných hloubek a za jakých okolností, je až napováženou) a pulzák to fakt není... Very Happy
Kolego, na sklep ZAPOMEŇ ! Exclamation Měl bys s detíkem do terénu, v baráku je to velmi, ale opravdu velmi neobjektivní. Wink
Tak kolegové, mnoho zdaru při ladění Vašich the best of best strojků...
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP Gold MAXX POWER Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  Další
Strana 11 z 17

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO