Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 471 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

m6
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 13. únor, 2007 13:05    Předmět: m6 Citovat

Tak jsem konečně štastný majitel M6.Doba dodání od odeslání z USA trvala podle papírů 8 dní.DPH jsem se naštěstí vyhnul ale clo bylo 800 kč Evil or Very Mad Evil or Very Mad chvíli jsem ho zkoušel na zahradě.Jinak zítra ho jdu pokřtít do terénu a snad se s ním taky co nejdříve naučím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 13. únor, 2007 13:08    Předmět: Citovat

no nic.předchozí příspěvek jsem chtěl napsat do jiné diskuze ale zase se mi to podařilo zadrbat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: úterý 13. únor, 2007 13:48    Předmět: Citovat

Tož velká gratulace a pořádně mu dej zabrat Very Happy Ale každý detektor chce dost dlouhou dobu na zvládnutí. Vždycky, když už si myslíš, že ho znáš perfektně, dokáže připravit nějaké překvápko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 13. únor, 2007 13:55    Předmět: Citovat

také gratuluji ke koupi M6.Už zítra se stanu také jeho majitelem a potom už doma skoro vůbec nebudu,protože se budu pořád vrtat v hlíně!
Návrat nahoru
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 13. únor, 2007 14:12    Předmět: Citovat

díííky Exclamation Very Happy myslím že dá zabrat i on mně Laughing přece jenom váží skoro 2 kg a ještě se naučit si ho naposlouchat ale o tom to přeci je Very Happy .Časem napíšu i nějaký článek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 13. únor, 2007 16:03    Předmět: Citovat

2 kila nemá,jenom 1,8 pokud se nemýlím.A proč se na to dívat skepticky...Aspoň si s ním při pořádném luxování posílíš šikmé břišní svaly a to(když pomineš záda v prd...)stojí za to nebo ne?
Návrat nahoru
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 13. únor, 2007 16:14    Předmět: Re: m6 Citovat

robins napsal:
Tak jsem konečně štastný majitel M6.Doba dodání od odeslání z USA trvala podle papírů 8 dní.DPH jsem se naštěstí vyhnul ale clo bylo 800 kč Evil or Very Mad Evil or Very Mad chvíli jsem ho zkoušel na zahradě.Jinak zítra ho jdu pokřtít do terénu a snad se s ním taky co nejdříve naučím.
Very Happy GRATULEJŠN AŤ SE TI DAŘÍÍÍÍ Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 13. únor, 2007 19:02    Předmět: Citovat

elesp: máš pravdu 1,8 kg ale taky to není málo ale je to jen o zvyku

cortes: dííííky Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: úterý 13. únor, 2007 19:42    Předmět: Citovat

robins napsal:
elesp: máš pravdu 1,8 kg ale taky to není málo ale je to jen o zvyku

cortes: dííííky Twisted Evil


1,8 kg je nějaká váha? Smile si skus chodit s ADVANTAGE, nebo s Explorerem Laughing , jasná gratulace k super kupu, jinak napiš kolik tě teda vyšel komplet dovoz USA (přístroj, poštovné a clo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 13. únor, 2007 19:47    Předmět: Citovat

snajpr napsal:
robins napsal:
elesp: máš pravdu 1,8 kg ale taky to není málo ale je to jen o zvyku

cortes: dííííky Twisted Evil


1,8 kg je nějaká váha? Smile si skus chodit s ADVANTAGE, nebo s Explorerem Laughing , jasná gratulace k super kupu, jinak napiš kolik tě teda vyšel komplet dovoz USA (přístroj, poštovné a clo)


Zas tak velká váha to není ale byl jsem zvyklý chodit s garrettem který má tuším 1,2 kg a to je rozdíl.Určitě si brzo zvyknu.posílám ti zprávu
robins
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 13. únor, 2007 20:43    Předmět: Citovat

Gratuluji, já si jedu pro M 6 v sobotu do Rakouska - nakonec jsem to upřednostnil před USA a pro ty kteří také zvažují koupi také novinka: po rozhovoru s majitelem detektoren.at jsem se dozvěděl že v brzké době bude mít svého prodejce také v ČR takže to bude konečně fakt dobré nakupování za dobré ceny Very Happy
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 13. únor, 2007 21:11    Předmět: Citovat

SÁKRA, TIŠE ZÁVIDÍM! TEN MUJ BYL V PATEK ODESLAN, TAK SI BUDU MUSET JEŠTĚ POCAT, ACH JO!PAK NAPIS ZKUSENOSTI
Návrat nahoru
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 14. únor, 2007 17:50    Předmět: Citovat

Tak pánové už mám také svou M6.Dnes jsem si ji koupil a hned ji pokřtil jak se sluší a patří.Takže v hlíně.Musím říct,že jsem se trošku spletl co se týče jeho hmotnosti.Nějak jsem to podcenil a ruka mě bolí kak,že si s ní ani . . .!Však víte co.No určitě budu potřebovat nějakou radu do začátku.Uvítám cokoli co mi alespoň trošku pomůže.Vím a je mi ůplně jasné,že se s ním budu muset naučit zacházet,ale aspoň na co si mám dávat bacha.Mím cílem jsou především mince,tak jestli někdo víte jak na ně s tímto strojem,uvítám pomoc.Jo a varování pro ty jenž o jeho koupi silně uvažují nebo jsou již 100% rozhodnuti: určitě si k němu kupte sluchátka s regulací hlasitosti.Já je mám,ale zkoušel jsem to bez nich a už teď sakra dobře vím,že už to dělat nebudu.Proč???Jelikož tento detektor nemá regulaci přímo zabudovanou a jeho reproduktor je podle mě dělán pro neslyšící!!!Jestli Vás tento detektor zaujal třeba svým 7 tonovým rozlišováním a chcete se v budoucnu spoléhat na Váš prvotřídní hudební sluch,tak by vám to dlouho bez sluchátek nevydrželo.Když jsem si poprvé vyzkoušel funkci dohledávání,málem mě to odfouklo pryč a ještě teď mi zvoní v uších.Zvláště,když ji spustíte blízko toho hledaného předmětu.A v lese, kam by jste s ním šli by jste asi na 100 let vyplašili úplně vše.No je to jen můj názor a kdo nechce,tak jej nemusí akceptovat.jinak org. WhiteS suchátka stojí 750 Kč,teda alespoň já je za tolik koupil.Dík a lovu zdar.ELESP Wink
Návrat nahoru
veny



Registrace: 18.7. 2006
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: středa 14. únor, 2007 18:56    Předmět: Re: m6 Citovat

robins napsal:
Tak jsem konečně štastný majitel M6.Doba dodání od odeslání z USA trvala podle papírů 8 dní.DPH jsem se naštěstí vyhnul ale clo bylo 800 kč Evil or Very Mad Evil or Very Mad chvíli jsem ho zkoušel na zahradě.Jinak zítra ho jdu pokřtít do terénu a snad se s ním taky co nejdříve naučím.


Ahoj, můžeš prosím napsat něco víc k tomu dovozu - kdo Ti ho poslal, kolik stálo dopravné, jak jsi se vyhnul clu atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: středa 14. únor, 2007 20:38    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem byl celý den v terénu s M6 tak napišu nějaké první postřehy.Jak psal elesp detektor a hlavně pinpoint je hodně hlasitý.Částečně jsem to vyřešil přelepením reproduktoru nálepkou a tím jsem zamezil případnému vniknutí vody.Určitě se vyplatí používat sluchátka s regulací jednak nerušíte okolí a lépe slyšíte tóny ale zase neslyšíte co se dějě kolem.Ze začátku jsem hodně kopal vodící drážky z munice (s kolegou tomu říkáme "bazmeky" Laughing )-některé mají tvar podobný minci a jsou nejspíš z olova nebo jiného neželezného kovu takže je detektor bere jako minci.Čím víc jsem jich vykopal tím jsem si více všímal že je označuje mezi ID čísly 75-85 kterými označoval i menší plechy.Potom jsem tato čísla nekopal.Fólie rozezná velmi dobře (číslem kolem 10 a nápisem "foil".Občas se mi stalo že jsem vykopal větší železo které označil jako barvu ale to se stane občas asi každému.Nálezy nebyly nic moc ale hledal jsem na hodně prohledané lokalitě.Bohužel jsem nekopal nic z větší hloubky tak o dosahu toho moc napsat nemůžu.Budu se toho muset ještě ale mooooc učit.
pěkné nálezy přeje Robins
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 14. únor, 2007 21:37    Předmět: Citovat

ELESP - ty sluchadla za 750 jsi koupil v ČR ?
Návrat nahoru
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 14. únor, 2007 22:12    Předmět: Citovat

jo jo ty sluchátka jsem koupil v ČR.A ten problém se sluchátky že by jste nic neslyšely není,protože originál WhiteS sluchátka mají redukci hlasitosti na každé ucho zvlášť,takže není problém.jedno ucho víc a druhé trochu míń a jde se na věc.Dnes jsem byl s tímto detíkem poprvé,ale hloubku jsem si zkusil.Pro komančskou korunu(všichni asi víte jakou) jsem si dneska kopnul pětkrát určitě více jak do 30cm.Jinak stříbrňák o valikosti nedávno vyšlého desetníku pobral v klidu asi v 20-25cm,hlouběji nevím,protože jsem jjich zatím víc nenašel,ale podle síly signálu a s přihlédnutím k mím zkušenostem s tímto detektorem si myslím,že by šel určitě ještě hlouběji.No zítra budu pokračovat tak dám vědět.
Návrat nahoru
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor, 2007 7:29    Předmět: Citovat

Munga napsal:
a pro ty kteří také zvažují koupi také novinka: po rozhovoru s majitelem detektoren.at jsem se dozvěděl že v brzké době bude mít svého prodejce také v ČR takže to bude konečně fakt dobré nakupování za dobré ceny Very Happy


a neříkal ti od kdy a kde ten prodejce bude sídlit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor, 2007 9:19    Předmět: Citovat

ELESP napsal:
jo jo ty sluchátka jsem koupil v ČR.A ten problém se sluchátky že by jste nic neslyšely není,protože originál WhiteS sluchátka mají redukci hlasitosti na každé ucho zvlášť,takže není problém.jedno ucho víc a druhé trochu míń a jde se na věc.Dnes jsem byl s tímto detíkem poprvé,ale hloubku jsem si zkusil.Pro komančskou korunu(všichni asi víte jakou) jsem si dneska kopnul pětkrát určitě více jak do 30cm.Jinak stříbrňák o valikosti nedávno vyšlého desetníku pobral v klidu asi v 20-25cm,hlouběji nevím,protože jsem jjich zatím víc nenašel,ale podle síly signálu a s přihlédnutím k mím zkušenostem s tímto detektorem si myslím,že by šel určitě ještě hlouběji.No zítra budu pokračovat tak dám vědět.


ELESP: už jsem to možná psal ale vezmi si někdy do lesa metr a nejdříve si v duchu odhadni, z jaké hloubky máš nález. Pak to změř poctivě metrem a uvidíš, jak je často přání otcem odhadu. 30 cm jáma už je díra jako hrom. Nepolemizuji o tom, jestli je schopen M6 tu korunu ve 30 zaznamenat - myslím si že ano. Píšu to jen kvůli tomu, jak někdy odhad klame Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor, 2007 14:24    Předmět: Citovat

já tak nesoudím podle oka,usuzuji tak podle vojenského rýče,který má přece damou délku a když jej dám do díry tak vydím asi jak hluboko.Samozřejmě ne na mm přesně,ale +-.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO