Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 766 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Garrett AT Pro
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 16. únor, 2011 13:47    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Pepo, já to myslím trošku jinak.
Když bude mince ležet 30cm vedle hřebíku, ale ve stejné hloubce, je to něco jiného, než když bude mince ležet 30cm vedle hřebíku, ale hřebík bude na povrchu a mince 15cm pod zemí. Věř mi, že i na těch 30cm s tím bude mít hodně detektorů nevyřešitelný problém Wink
Při airtestu většinou máš oba předměty ve stejné rovině, tedy stejně vzdálené od sondy a nesimuluješ právě ten rozdíl hloubek. Wink
A stejnou chybu dělají lidé i při testech v zemi. Dávají oba předměty do stejné hloubky.
Většina zamořených lokalit které jsem navštívil nebyla zamořena v jednom čase, aby došlo k zamoření jen v jedné rovině se stříbrňáky. Laughing Často je železný odpad mnohem blíž povrchu než zajímavé cíle, které se snažíš najít.

Tohle sem měl taky na mysli o příspěvek víš Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: středa 16. únor, 2011 17:40    Předmět: Citovat

Smazáno

Naposledy upravil pytlak123 dne neděle 09. říjen, 2011 15:01, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 16. únor, 2011 17:53    Předmět: Citovat

Nevím, co tady furt řešíte za problémy. Můžeš si testovat jak chceš, můžeš mít detík za sto tisíc a půjde vedle tebe někdo s ACE 150kou a kopne tolar, tak je ti celé testování na dvě věci. Na nic a na h....
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 16. únor, 2011 18:15    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Nevím, co tady furt řešíte za problémy. Můžeš si testovat jak chceš, můžeš mít detík za sto tisíc a půjde vedle tebe někdo s ACE 150kou a kopne tolar, tak je ti celé testování na dvě věci. Na nic a na h....

..ovno!
Asi tak.
A zakomponuj do testování: štěstí, náhodu, zakopnutí... Very Happy

Jak jsem slíbil, připravuji pár slov a malý testík tohoto přístroje. V terénu (pro Habána).
Každý detektor umí jen to, co umí jeho obsluha-myšleno obecně. Není to jen o bezduché elektronice, ale i o citu.
AT Pro umí vodu, umí rozpoznat kovy vedle sebe, dosah nemá suprovej, ale na druhou stranu ani zvláště malej.
Berme ho jako každý jiný detektor. Kdo si na něj zvykne, bude rád.
Kdo ho zatracuje, ten nikdy nepozná, co přístroj umí.
Takže, až předložím fakta, pak to bude diskuze. Takhle je to zatím jen plkání.
Hezké nálezy všem.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 16. únor, 2011 19:38    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Nevím, co tady furt řešíte za problémy. Můžeš si testovat jak chceš, můžeš mít detík za sto tisíc a půjde vedle tebe někdo s ACE 150kou a kopne tolar, tak je ti celé testování na dvě věci. Na nic a na h....

Ti ty tolary nedaj spát co Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 16. únor, 2011 20:24    Předmět: Citovat

Neé Pepo. Myslel jsem to noumálně. Jako že je kolikrát fakt jedno, co máš za detík, když třeba za celej den máš jen průměrné nálezy a s nějakou čínou vedle tebe najde třeba darováka, aby tě tam ten tolar neevokoval muhehe Prostě je to i hodně o štěstí.
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 16. únor, 2011 20:48    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Neé Pepo. Myslel jsem to noumálně. Jako že je kolikrát fakt jedno, co máš za detík, když třeba za celej den máš jen průměrné nálezy a s nějakou čínou vedle tebe najde třeba darováka, aby tě tam ten tolar neevokoval muhehe Prostě je to i hodně o štěstí.

Já sem si to myslel Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: středa 16. únor, 2011 20:55    Předmět: Citovat

Pod to co napsal krokodill se s klidným svědomím podepíši. Můžeš mít brko nadupaný jako hrom, cívku jak kolo od vozu, ale když nad to místo kde ta která věc leží nenatrefíš, tak ti je vše prd platný. A kolega, třeba se žluťákem se o pár metrů směje nad krásnou věcí Wink .
Já sám nejsem zastáncem testování někde doma na stole, každý detík co jsem měl si pěkně osahám v terénu v reálných podmínkách, to dle mého má tu nejlepší vypovídající hodnotu. Abych byl konkrétní k AT PRO, než jsem si tento detík vzal do stáje, docela dost jsem se o něj zajímal a sosal informace. Jak někteří z vás ví před ním jsem měl GMP, což je dle mého názoru asi v současné době jeden z nejlepších detíků. Bohužel jsem ho ze zdravotních důvodů musel pustit ( doktoři mi zakázali používat sluchátka a bez sluchátek to není s GMP to pravé ořechové Sad ) a tak jsem přesedlal na černého Garretta. Jak jsem již psal víše v tomto vlákně co se týče odezvy na cíle ve srovnání s GMP není to žádný rychlík, tak že na nějaké rychlo luxování rozhodně není. Zatím jsem s ním byl asi čtyřikrát venku, vesměs na lokalitách které mám již Xkrát prochozené a kupodivu pořád tam nacházím Smile. Co se týče dosahu, jistě není asi nejlepší, ale rozhodně ani né nejhorší, když člověk v PRO režimu bere i ty slabé hraniční signálky ( tedy pokud mé nemocné slechy zaznamenaly Smile ) tak je překvapen jakou droboť a z jakých hloubek kope Wink .
Nechci tu dělat Garrettům, potažmo Františkovi,žádnou reklamu, ale já od něj mám to co jsem zhruba očekával a jsem s ním spokojen. A po pravdě jestli jsem si s XPčkem sáhl o cenťák, nebo dva hlouběji, je to možné, ale až tak mne to netrápí Smile. Dle mého názoru pokud člověku detík sedne a je sním spokojen a hledá si pro radost a ne pro mamon a honbu za poklady, tak je nakonec jedno s čím hledá, tak to vidím já Smile Exclamation
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. únor, 2011 7:30    Předmět: Citovat

... tak tak, pěkně jsi to Bombero řekl. Ona i 100 x prochozená lokalita vždycky něco vydá a je to jedno jestli se to podaří tomu se žluťáskem či čerňáskem atd. Dokud nebudem v zemi bagrovat bagrem a prosívat zem přes různý síta až po nejjemnější frakce, tak se vždycky něco najde. Ale to už by nebyl náš koníček Razz Přeji všem pěkné nálezy Wink
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. únor, 2011 9:55    Předmět: Citovat

Bombero napsal:
Pod to co napsal krokodill se s klidným svědomím podepíši. Můžeš mít brko nadupaný jako hrom, cívku jak kolo od vozu, ale když nad to místo kde ta která věc leží nenatrefíš, tak ti je vše prd platný. A kolega, třeba se žluťákem se o pár metrů směje nad krásnou věcí Wink .
Já sám nejsem zastáncem testování někde doma na stole, každý detík co jsem měl si pěkně osahám v terénu v reálných podmínkách, to dle mého má tu nejlepší vypovídající hodnotu. Abych byl konkrétní k AT PRO, než jsem si tento detík vzal do stáje, docela dost jsem se o něj zajímal a sosal informace. Jak někteří z vás ví před ním jsem měl GMP, což je dle mého názoru asi v současné době jeden z nejlepších detíků. Bohužel jsem ho ze zdravotních důvodů musel pustit ( doktoři mi zakázali používat sluchátka a bez sluchátek to není s GMP to pravé ořechové Sad ) a tak jsem přesedlal na černého Garretta. Jak jsem již psal víše v tomto vlákně co se týče odezvy na cíle ve srovnání s GMP není to žádný rychlík, tak že na nějaké rychlo luxování rozhodně není. Zatím jsem s ním byl asi čtyřikrát venku, vesměs na lokalitách které mám již Xkrát prochozené a kupodivu pořád tam nacházím Smile. Co se týče dosahu, jistě není asi nejlepší, ale rozhodně ani né nejhorší, když člověk v PRO režimu bere i ty slabé hraniční signálky ( tedy pokud mé nemocné slechy zaznamenaly Smile ) tak je překvapen jakou droboť a z jakých hloubek kope Wink .
Nechci tu dělat Garrettům, potažmo Františkovi,žádnou reklamu, ale já od něj mám to co jsem zhruba očekával a jsem s ním spokojen. A po pravdě jestli jsem si s XPčkem sáhl o cenťák, nebo dva hlouběji, je to možné, ale až tak mne to netrápí Smile. Dle mého názoru pokud člověku detík sedne a je sním spokojen a hledá si pro radost a ne pro mamon a honbu za poklady, tak je nakonec jedno s čím hledá, tak to vidím já Smile Exclamation


Tedy Bombič, klobouk dolů!!!
Tento článek má úroveň Exclamation

Tohle jsem chtěl, aby napsal někdo nestranný, kdo AT Pro vlastní.
Ono např. E-Tracem nenajdeš také nic moc, pokud ho správně nenastavíš.
AT Pro je jednoduché na ovládání, ale přeci jen chce své.
Každý den s ním pracuji, zkouším, testuji - učím se ho. Chci ho "cítit" tak, jako jsem "cítil" Quattro.
A mám takový dojem, že ještě nějaký čásek ho testovat a učit se ho budu.
Pokud robotický Habán například nevěří, co napsal jmenovitě Kloss, je mě to líto, ale nikdo z nás nemá důvod, aby lhal, potažmo podváděl!
Test na Ag mincičku byl prováděn několikrát, v různých směrech uložení a v různých nastaveních. Pole bylo mokré.
Jednoznačně, v různých půdách a místech se budou dosahy lišit. Ale ne tak drasticky.
Právě Kloss by mohl vyprávět, jak se dramaticky zvýší dosah určitým nastavením detektoru a způsobem skenu!!!
Detektor AT Pro není dělo. Tak jsem ho nikdy neprazentoval. Ale je to příjemný a dobrý detektor se specifickými vlastnostmi.
Učaroval mě tak, že u QMP jsem vyňal baterie a uschoval ho.
Pro srovnání, pokud bych Minelabem QMP skenoval rychle, jsem ještě teď na poli a kopu brakové poklady Very Happy To k rychlosti detektoru.
Pokud jde o odezvu na dva vedle sebe uložené cíle v různých úrovních, tak detektor mile překvapí. Samozřejmě, záleží na směru skenu - a hlavně, opakuji, na správně zvoleném nastavení!!!!!
Odmiyslím-li velikost si aktivního pole použité 2D cívky, myslím, že mohu být více, než spokojen.
Pokud strýček Garrett vyjde s novým typem 2D cívky s ještě užším aktivním polem 2D cívky, tak to bude MAZEC.
Pokud se týče separace, při správně nastavené velikosti (úrovni)diskriminace a správném vyladění GEB, tak tímto mě AT Pro dostal Very Happy
Při prvním testování mě bylo do breku, protože jsem ho nastavil normálně. A výsledek byl STRAŠLIVÝ. Po laborování jsem měl již úsměv na tváři.
Myslím, že to, co jsem ukázal Bomberovi po SKYPE, bylo obdobné mnohým videím, které před koupí přístroje shlédl.

Závěrem bych chtěl ještě jednou řící, že AT Pro je detektor pro běžné hledání ve všech terénech. Supluje multifrekvenční technologii a proto zasluhuje určitý způsob zacházení. Alfou a Zetou je správné nastavení úrovni diskriminace a země. A samozřejmě, styl sklenování. Není to větrník.
Samozřejmě, plně chápu, že někoho tento detektor neosloví. AŤ např. proto, že je to Garrett, nebo některému člověku prostě nesedne. To je naprosto normální. Já jsem tady od toho, abych nepravdivé a negativní názory okomentoval, popř. dementoval.
Přeji všem majitelům tohoto detektoru zajímavé nálezy a novým zájemcům to, aby je oslovil.
Je to přeci jen mrtvý elektronický přístroj. Život mu dá až ten člověk, který ho bude obsluhovat. A na tom člověku záleží, jak se s přístrojem sžije. A pokud se mu to povede, AT Pro se mu bohatě odmění.
AT Pro je v současnosti dle mého názoru nejlepší přístroj z kategorie Hobby, které kdy strýček Garrett uvedl na trh!
Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.


Naposledy upravil Feri dne čtvrtek 17. únor, 2011 17:30, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. únor, 2011 17:16    Předmět: Citovat

Pánové, fakt smekám, toto je vlákno, které mne velice zaujalo. Ač bych tu neměl co pohledávat, velice rád si tu betelně počtu a některé velmi moudré postřehy se hodí i pro jiné mašinky. Wink
Všem mnoho zdaru!
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. únor, 2011 17:49    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Pánové, fakt smekám, toto je vlákno, které mne velice zaujalo. Ač bych tu neměl co pohledávat, velice rád si tu betelně počtu a některé velmi moudré postřehy se hodí i pro jiné mašinky. Wink
Všem mnoho zdaru!


Tak sleduj dál. Pokud se mě podaří na našem vebu protlačit tabulku s testy, budeš mít o zábavu postaráno. A jedná se vlastně o zpracované testy dva. Pokud to stihnu zítra, budu rád. Pokud ne, v příštím týdnu už tu budou.
A je mě absolutně jedno, jak je někteří jednotlivci budou hanit Rolling Eyes
Jsou to poctivé provedené testíky i s komentářem....
Tak udrž svoji přízeň tomuto vláknu Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. únor, 2011 19:00    Předmět: Citovat

Smazáno

Naposledy upravil pytlak123 dne neděle 09. říjen, 2011 15:02, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. únor, 2011 19:13    Předmět: Citovat

Souhlasím s pytlákem. Že to smysl nemá, jsou takové výkřiky do tmy. Jsou věci, které bez testování prostě jen hledáním nenaposloucháš. Už jen, že desítky lidí má tendenci přepálit diskriminaci a pak, po 3 letech s jedním detíkem, jim ukážeš, že s jejich diskriminací prostě tenké Ag přejdou i v ideálních podmínkách a oni civěj jak z višně a najednou jim začne docházet, že asi lecos přešli, i když to pod cívkou měli. Nech bejt, kdo si detík řádně netestuje, ten ho zná jen napůl, a to i třeba po 10 letech s jedním detíkem. To je můj názor.
A svádět všechno na štěstí nelze. I štěstí se musí jít naproti. Kdyby to bylo jen o štěstí, proč by si lidi kupovali E-trac za 35k a ne Teleshop za 800,- že? Proč by si kupovali vůbec nějaký detektor. Vždyť by mohli jen jít v les a říct si, tady.....tady to vypadá dobře a kopat. Kdyby to bylo jen o štěstí, tak pokud by ho měli, tak by našli. Sám jsem takto dřív hledal.
Ne ne, tak jako když budu potřebovat vrtací kladivo na rekonstrukci baráku a koupím si raději něco dražšího o čem si myslím, že to to půlroční bourání vyrží a ne nějakej supermarket za 1200,- (i když to levné může vydržet víc, ale riskni to), tak i na hledání si pořídím to, co mi tu šanci něco ze země vytáhnout víc zvedá, pokud už štěstí dostane mou cívku nad správné místo Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. únor, 2011 19:18    Předmět: Citovat

Smazáno

Naposledy upravil pytlak123 dne neděle 09. říjen, 2011 15:19, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. únor, 2011 20:27    Předmět: Citovat

Já bych mu až tolik nevěřil, je to rebel! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. únor, 2011 20:34    Předmět: Citovat

Smazáno

Naposledy upravil pytlak123 dne neděle 09. říjen, 2011 15:19, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 18. únor, 2011 11:12    Předmět: Citovat

Separační test je k vidění na stránkách prodejce.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.


Naposledy upravil Feri dne čtvrtek 24. únor, 2011 10:42, celkově upraveno 5 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 21. únor, 2011 13:58    Předmět: Citovat

I tento separační test je k vidění na web. stránkách prodejce.
Pro informaci:
dosah na Ag minci ve STD režimu: 12 cm
dosah na Ag minci v PRO režimu: 18 cm
V Pro režimu+Iron Audio je atakována hranice 20 cm při pomalém skenu.

V případě nejasností mě prosím kontaktujte.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.


Naposledy upravil Feri dne čtvrtek 24. únor, 2011 10:43, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
RADIM-TP



Registrace: 21.2. 2011
Příspěvky: 6
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: středa 23. únor, 2011 9:06    Předmět: Vlastní zkušenost ..... Citovat

Dobrýho dne všem čtenářům. Stal jsem se po dlouhém váhání majitelem této mašinky a chtěl bych vyjádřit svůj prvotní názor a poznatky.
Po testování v domácnosti, což se mi nejevilo jako správné díky velkému rušení jsem se vypravil do terénu na dosti zamořenou lokalitu – břeh místní vodní nádrže, kde se koupe skoro celé město. Hledací plocha byla zatravněná s zem písčito-hlinitá. Při spuštění detektoru v režimu standart se choval obdobně jako EuroACE, ovšem dle mého názoru s lepší reakcí, odezvou a zvukovým rozlišením cíle. Jinak velmi příjemný program.
Potom jsem zvědavý přepnul na PRO-mod a detektor spustil písničku. Vzhledem k dosti značnému množství barevných cílů a zaneřáděné pláži to byla při rychlém skenování pěkná hudba. Jak jsem luxoval trávník, tak díky zvukové specifikaci jsem zanedlouho tušil, že pod cívkou v této lokalitě mám pravděpodobně (Brak) a tušil, kdy se jedná o jinou věc, než alobal či uzávěr z láhve. Dohledávání funguje přesně dle návodu a dohledání na špičku cívky je velmi dobré. Občas jsem nad cílem využil funkci Iron-audio, což mne ujistilo a při vykopání utvrdilo že se jedná o nežádoucí nález……. např. pivní víčko a podobně. Povedlo se zde najít stříbrný prstýnek v hloubce cca. 15cm a například socialistickou korunu v hloubce 25-30cm. Mezi brakem jasný a kovatelný signál.
Dovolím si říci názor, že detektor nálezy hlásil jasně a zřetelně.
Detektor má dobrou separaci a jelikož jsem kopal veškeré cíle abych zjistil co je pod cívkou tak mohu říci, že alobal jsem na této lokalitě dost rychle poznal.

Druhé testování v terénu proběhlo v neděli na čedičovém kopci poblíž místa Napoleonských tažení. V dubovém lese se zmrzlou půdou se pod listím dalo hledat i když teplota byla 5 stupňů pod bodem mrazu. Detektor v režimech hlásil jasně a rychle cíle a železo vždy bylo železo……. Alespoň jsem si to myslel. Jak uvedu později jedná se o moji novou zkušenost v některých lokalitách. Na čediči je opravdu nutno počítat se změnou a dle mého názoru i zima něco přidá.
Protektorátní mince jsem tahal z hloubek více než 20cm s jasnou odezvou. Jelikož jsem neměl sluchátka a bál jsem se, že přejdu slabé signály, tak jsem dost hledání využíval standardní režim, kde i hluboko uložené cíle jsou hlášeny jasně a silně a hloubka nemá vliv na hlasitost cíle.
Kolem páté hodiny když dosti přituhlo kamarád vytáhl ze země Napoleonská N-ka a korunky, z čehož měl nepředstavitelnou radost. Při dotazu jaký mají nálezy v zemi signál odvětil, že úplně jako, železo (obzvláště N-Ka, která však nejsou železná). Udělali jsem zkoušku a jedno N-ko zahrabal 15cm do zmrzlé země s tím, že nebylo na ležato. Po lokalizaci cíle jsme byli překvapeni, že nález hlásil u AT-PRO jasné železo a ID: 00… Shocked … V obou režimech. Další detektor X-Terra 705 a E-trac hlásily totéž, pouze s malými odchylkami třeba v ID atd. Dle informace to bylo dáno vodivostí uloženého cíle, kterou detektory hlásily jako železo. Každý z nás odcházel domů s ponaučením, že v dané lokalitě musíme příště kopat i železo a tedy kopat a kopat… Smile ……Čedič, zima a vodivost cíle udělali své a musím říci, že železa tam v okolí bylo dost …… Cool … Jinak detektor je dle mého názoru pěkně kompaktní a hledání s ním je velmi příjemné. Nastavení země jsem používal automatické. Tím, že se nemusí nasazovat obal proti dešti je dle mého názoru dobrá věc, jelikož každý obal nějak snižuje případnou čitelnost displeje. Pouze mi u tohoto detektoru schází regulace hlasitosti, se kterou se asi nepočítá z důvodu použití sluchátek. A dále bych uvítal redukci na kabel z podvodního konektoru, která se již v zahraničí prodává a umožňuje použít klasická sluchátka. Osobně mám provedení sluchátek na jedno ucho, které se nedá zatím u tohoto detektoru díky konektoru použít. Proč jedno ucho ?? Někdo z vás také asi rád slyším co se kolem děje … Smile …..
Závěrem chci říci, že detektor mě příjemně překvapil, jsem rád, že jsem jej koupil a chová se tak, jak bylo na internetu při testech a videích ukázáno….. žádná kamufláž. Bere dva cíle vedle sebe v jedné ruce cca. 5cm od sebe.
Zahlásí dvěma tony i dva různě vodivé cíle v jedné ruce u sebe. Co dodat, Jsem rád, že jsem jej koupil. A čas ukáže více. Berte to prosím jako můj osobní názor. Všem přeji hodně pěkných nálezů. Cool


Naposledy upravil RADIM-TP dne středa 23. únor, 2011 17:29, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  Další
Strana 8 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO