Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 567 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Šmejdy: klamavá reklama.
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: neděle 20. březen, 2011 10:56    Předmět: Šmejdy: klamavá reklama. Citovat

Napsal petaheaven:
Mě jen udivuje kolik lidí má najednou co ktomuhle říct ale marně tady už přes rok čekám kdy někdo poukáže na jiný(neříkám že podvod)ale aspoň klamnou reklamu...kdo si tady dovolil rýpnout třeba do Elmary,Habánů a spol. kvůli jejich slavným bezdrátům TDK ? Kolika zvás fungovaly aspoň trochu uspokojivě(bez mírného zpoždění ) aby je hned ve vzteku nerošlapal nebo neprodal ? Myslím tím hlavně Tesoráky,k těm podle reklamy mají být nejlepší....

Asi mě teď tady někteří lidé pjekně sjedou,ale já byl rád že jsem je co nejdřív ani ne za polovic ceny prodal,a myslím si že prodejci dobře vědí že prostě použitelné na hledání nejsou a měli by je stáhnout protože se na to budou chytat další kupci jako já....

Tak to tu pořadně rozmazáni já ty sluchátka nemám tak nemůžu, ale máš svatou pravdu, přece si to nenecháme líbit od prodejců, jak nás oblbují. Cool Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: neděle 20. březen, 2011 13:53    Předmět: Citovat

Na vánoce jsem dostal: http://www.svet-nakupu.cz/digitalni-mikroskop-celestron-44302/f-59-s-59-dp-74997/
Je to šmejd špatně se to zaostřuje, rozlišeni špatné, osvětleni nevyhovující, lepších výsledku dosáhnete foťakem makro a úpravou softwarem. Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 20. březen, 2011 15:25    Předmět: Citovat

Hele, proč jsi to dal do čínskejch a neznačkovejch detektorů?
Já bych věděl o fůře značkovýho hledačskýho šmejdu kterej nestojí za zlámanou grešli. Laughing Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: neděle 20. březen, 2011 15:59    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Hele, proč jsi to dal do čínskejch a neznačkovejch detektorů?
Já bych věděl o fůře značkovýho hledačskýho šmejdu kterej nestojí za zlámanou grešli. Laughing Wink

No už jsem nechtěl zakládat nové vlákno, je jích tu dost a vidí to i neregistrovaní. A klidně praskni i ty značkové šmejdy. Very Happy Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: neděle 20. březen, 2011 18:49    Předmět: Re: Šmejdy: klamavá reklama. Citovat

scorpion napsal:
Napsal petaheaven:
Mě jen udivuje kolik lidí má najednou co ktomuhle říct ale marně tady už přes rok čekám kdy někdo poukáže na jiný(neříkám že podvod)ale aspoň klamnou reklamu...kdo si tady dovolil rýpnout třeba do Elmary,Habánů a spol. kvůli jejich slavným bezdrátům TDK ? Kolika zvás fungovaly aspoň trochu uspokojivě(bez mírného zpoždění ) aby je hned ve vzteku nerošlapal nebo neprodal ? Myslím tím hlavně Tesoráky,k těm podle reklamy mají být nejlepší....

Asi mě teď tady někteří lidé pjekně sjedou,ale já byl rád že jsem je co nejdřív ani ne za polovic ceny prodal,a myslím si že prodejci dobře vědí že prostě použitelné na hledání nejsou a měli by je stáhnout protože se na to budou chytat další kupci jako já....

Tak to tu pořadně rozmazáni já ty sluchátka nemám tak nemůžu, ale máš svatou pravdu, přece si to nenecháme líbit od prodejců, jak nás oblbují. Cool Laughing Wink


no kdybych si koupil výrobek který nemá deklarované vlastnosti, tak ho prostě vrátím. Je to moje právo. Zvlášť zboží koupené po Internetu. Zboží koupené přes pult bych šel vrátit osobně a předvedl bych v čem spočívá problém. Neumím si představit kdy by mě některý z prodejců s tímto vyhodil z prodejny. Proč to petaheaven nereklamoval, a pokoutně to posílá dál? Nerozumím tomu.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: neděle 20. březen, 2011 21:25    Předmět: Citovat

Jen bych chtěl reagovat...v těhle věcech sem asi trouba,koupil sem si je od Elmary na narozky natěšený už dlouho že budou bezdráty které konečně fungujou k Tejónu,předtím sem právě s Nomim dlouho řešil jak udělat nějaká samo domo...zkoušel sem s nima hledat několikrát,měl je asi 2 měsíce a pořád věřil že to snima nějak pujde a naučím se,ale nejde to(na zpoždění sem si nezvykl)...
Tak mě napadlo je prodat,ale za sebe rovnou říkám že když se mi někdo ozval tak sem mu nezatajoval že mají zpoždění aby věděli do čeho jdou....
Dokonce když měl někdo digitál u kterého vím že už ten proti analogu má určité zpoždění tak sem mu to raději rozmluvil....nechtěl sem někoho napálit dál...
Ale udivuje mě že ta sluchátka se prodávají dál a ještě i nově v akčních setech...na to bych asi neměl žaludek....
Ale jinak mám s Elmarou taky jednu moc dobrou zkušenost takže tímhle ho nějak nesoudím....
Věděl sem že tímhle rypancem to schytám ale.... Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: neděle 20. březen, 2011 21:33    Předmět: Citovat

Za nic se neomlouvej, pokud kupec byl nějaký mrcasník tak stejně zamlaskal bo tomu houby rozumí. A aspoň je to brzo odradí a nebudou ti hnusáci lozit po našem rajónu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 20. březen, 2011 22:11    Předmět: Citovat

Prodejci se snaží prodat. Osobně jsem jednoho viděl jak mává předmětem před cívkou tak rychle, že by se detektor při hledání s takovou frekvencí mávání zanedlouho rozpadl. Chtěl tak upozornit na nadprůměrný dosah.
A ta sludhátka TDK? Kolega je měl před zakoupením zapůjčená k testu. Z koupě sešlo. K hledání nejsou dobrá.
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4681

PříspěvekZaslal: neděle 20. březen, 2011 22:55    Předmět: Citovat

Uf, to jsem ale rád, že se to tady vyskytlo. Zrovna jsem pro jednoho hledače, který je nešťatstný z drátových sluchátek, chtěl doporučit bezdrátová TDK..... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: pondělí 21. březen, 2011 7:46    Předmět: Citovat

Kolecko napsal:
Uf, to jsem ale rád, že se to tady vyskytlo. Zrovna jsem pro jednoho hledače, který je nešťatstný z drátových sluchátek, chtěl doporučit bezdrátová TDK..... Rolling Eyes

Na některých detektorech jsem slyšel,že to funguje dobře. Někdo o tom ví snad víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pondělí 21. březen, 2011 12:47    Předmět: Citovat

Vím, ale fakt se nehodlám X krát opakovat. Rolling Eyes Na čem to funguje a na čem ne a taky co si myslím, že je tím klíčovým pro funkčnost těch sluchátek, jsem tu psal už několikrát.
Na detektorech s prahovým tónem je to lepší, na tichých je to v ryti. Nabuzení signálu ve sluchátkách z 0 na 1 prostě trvá dlouho.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 21. březen, 2011 13:44    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Vím, ale fakt se nehodlám X krát opakovat. Rolling Eyes Na čem to funguje a na čem ne a taky co si myslím, že je tím klíčovým pro funkčnost těch sluchátek, jsem tu psal už několikrát.
Na detektorech s prahovým tónem je to lepší, na tichých je to v ryti. Nabuzení signálu ve sluchátkách z 0 na 1 prostě trvá dlouho.


Tím prahovým tónem máš, předpokládám, na mysli Threshold, tichý, prahový tón detektoru? Sluchátka neustále produkují zvuk a při detekci jim netrvá půl minuty, než zareagují a vydají tón??
Laboroval jsem s tím taky hodně dlouho. A stále mám sluchátka drátová. Pět tisíc za slušné bezdráty se mě zdá moc....
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pondělí 21. březen, 2011 14:05    Předmět: Citovat

Jo, když do sluchátek pouštíš nepřetržitý zvuk prahového tónu, nemají problém rychle přenést i zvuk signálu. Když chodíš na ticho-a sluchátka mlčí, tak jim to prostě trvá, než se přenost zvuku aktivuje, či cóó Very Happy
Já už teď po bezdrátech netoužím. Drát je drát a nikomu bych žádné neoriginální, nejen TDK bezdráty nedoporučil. Rolling Eyes
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pondělí 21. březen, 2011 14:15    Předmět: Citovat

Taky už sem se z toho poučil a ikdyž sem vždy toužil mít od drátů klid tak teď už to neriskuju,už tak je toho v zemi málo a ještě kvůli sluchátkům o něco hezkého přijít... Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 21. březen, 2011 14:31    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Jo, když do sluchátek pouštíš nepřetržitý zvuk prahového tónu, nemají problém rychle přenést i zvuk signálu. Když chodíš na ticho-a sluchátka mlčí, tak jim to prostě trvá, než se přenost zvuku aktivuje, či cóó Very Happy
Já už teď po bezdrátech netoužím. Drát je drát a nikomu bych žádné neoriginální, nejen TDK bezdráty nedoporučil. Rolling Eyes


U Quattra byl Thres super pomocník, ale ani tehdy se mě nepovedlo, aby sluchátka pracovala tak, jak bych si představoval. Jednou si je třeba koupím, ale zatím nechci. Na ten drát jsem za ty roky už zvyklej, tak s ním budu hledat dál. U starých sluchátek jsem měl akční rádius 5 metrů, co více jsem mohl chtít Very Happy
U černouška je to o hodně míň. Ale za čas se šňůra taky podá.
Hlavně, že jde hledat Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jezero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.9. 2006
Příspěvky: 1030
Bydliště: Stod - Plzeň - jih 67 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. březen, 2011 1:04    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
Na vánoce jsem dostal: http://www.svet-nakupu.cz/digitalni-mikroskop-celestron-44302/f-59-s-59-dp-74997/
Je to šmejd špatně se to zaostřuje, rozlišeni špatné, osvětleni nevyhovující, lepších výsledku dosáhnete foťakem makro a úpravou softwarem. Cool Wink


Kamaráde já ten USB mikroskop vlastním a nemám žádný takový problém, co popisuješ. Původní stojánek jsem sundal a přidělal jsem mikroskop na starý stojan ze zvětšováku na fotky. Můžu fotit i z výšky 33 cm a je to paráda. Tak nechápu Tvoje rozhořčení. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pátek 25. březen, 2011 18:49    Předmět: Citovat

jezero napsal:
Kamaráde já ten USB mikroskop vlastním a nemám žádný takový problém, co popisuješ. Původní stojánek jsem sundal a přidělal jsem mikroskop na starý stojan ze zvětšováku na fotky. Můžu fotit i z výšky 33 cm a je to paráda. Tak nechápu Tvoje rozhořčení. Wink

Tak k tomu mému zapomněli přibalit stojan ze zvětšováku a návod dodělej doma sám. Very Happy Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jezero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.9. 2006
Příspěvky: 1030
Bydliště: Stod - Plzeň - jih 67 let

PříspěvekZaslal: pátek 25. březen, 2011 18:56    Předmět: Citovat

Já zase nemám tolik peněz, abych si koupil takový, co umí všechno a je přizpůsobený. Ale pomůžu si. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 28. březen, 2011 11:16    Předmět: Citovat

jezero napsal:
Já zase nemám tolik peněz, abych si koupil takový, co umí všechno a je přizpůsobený. Ale pomůžu si. Wink


Zlaté české ručičky Very Happy
Kup a dodělej doma.
Připomíná mě to staré časy Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: úterý 17. březen, 2015 6:40    Předmět: Citovat

http://elektro.bazos.cz/inzerat/45400783/detektor-kovu--Pozor-ctete-.php
Ak má niekto detailnejšie informácie ohľadom rozpoznávania falošných detektorov tak sem s nimi.Tento Pavel píše že je tam len rozdiel váhy.Ale aký je to rozdiel a koľko už nepíše.Takže kto má aj iné info napíšte prosím.Je to v našom zaujme.
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO