Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 679 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Osobní zkušenosti s XP Gold MAXX POWER
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP Gold MAXX POWER
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kim
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 05. březen, 2011 16:20    Předmět: Citovat

nastavení 12/13 pecka.Dneska jsem to mnoho násobně ocenil. Wink
Návrat nahoru
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: sobota 05. březen, 2011 18:43    Předmět: Citovat

Kim napsal:
nastavení 12/13 pecka.Dneska jsem to mnoho násobně ocenil. Wink

Já su tak rád že jsem za ty tři roky a s 3658 příspěvky byl aspoň jedním užitečný pro tuto komunitu báječných lidí. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 05. březen, 2011 18:50    Předmět: Citovat

Já jsme zase rád, že po těch letech konečně alespoň pár lidí přepne z režimu auto a začnou skutečně naplňovat pojem kouzelná hůl Wink Very Happy
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kim
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 07. březen, 2011 10:17    Předmět: Citovat

Petr67 napsal:
Kim napsal:
nastavení 12/13 pecka.Dneska jsem to mnoho násobně ocenil. Wink

Já su tak rád že jsem za ty tři roky a s 3658 příspěvky byl aspoň jedním užitečný pro tuto komunitu báječných lidí. Very Happy


Je to hodně velká změna a i dost velkej šok.Kopat hodně drobné věci z docela hloubek na které jsem dříve nedosáhl.Jen mě ješte mate jeden zvuk.Ale brzo si to osvojím.No a pak jsem ještě zvědavej jak se ukáže na chalupě.Tam je to bída pro každej detík.Tam je čedič snad i v pampelišce.
Návrat nahoru
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pondělí 07. březen, 2011 18:09    Předmět: Citovat

Jó, ten zvuk je taktéž silnější, například klasickej krejcar 1800 ječí jako pominutej. Na hloubkový hraniční signály si asi budeme muset počkat skrzevá betonového podloží... Confused
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: středa 09. březen, 2011 20:27    Předmět: Citovat

Dneska už mě svrběla pazoura, tak jsem vyrazil za město, schválně na zatím neorané, ale na podzim chozené pole. Testoval jsem P67-12/13 Very Happy
Testoval je silné slovo, protože se dalo kopat Kerimkou tak do 10 cm, pak už to byl beton, na kterém jsem nechtěl plýtvat silami a ani riskovat, že něco poškodím.
Senz jsem měl vyšponované do téměř maxima, na hranici stability.
Některé signály jsem srovnával v IT (autorežim) versus Petrovo nastavení, sice jsem signál v Autorežimu slyšel, ale měly trochu jinou modulaci a byly trochu slabší.
Nu - je to trošku hukot - pole zvonilo (oproti nastavení Iron Tresh v AUTO) jako divý,a hlavně železem, signály se mi zdály v barvě dost zesílené, ale železo dobře rozeznatelné. Hloubku jsem kvůli zmrzlé zemi nesledoval.
I když jsme to pole prochodili a na sklonku podzimu už tahali jenom šrot a zlámané plíšky, dneska jsem s tímhle nastavením vyloudil ještě knofl a pár klasických měďáků. Objektivnější to bude, až roztaje a budu moci porovnávat i hloubku, ale přesto si tohle nastavení píšu mezi "oblíbené"...
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.


Naposledy upravil skaj dne středa 09. březen, 2011 21:17, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vaquero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 5537
Bydliště: Čertova brázda

PříspěvekZaslal: středa 09. březen, 2011 21:10    Předmět: Citovat

Já jsem včera s tímhle nastavením chodil celé odpoledne. Tahal jsem maličkaté kousky průměru cca 4-5mm z neskutečné hlobky. Bezva, jen se člověk nakopá! Wink
_________________
Kopat - nekopat??? KOPAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: pátek 11. březen, 2011 11:30    Předmět: Citovat

Vaquero napsal:
Bezva, jen se člověk nakopá! Wink

Nu Petře, ale asi nám už nic jiného nezbyde, než zkoušet vyladit tu naši hůlku co nejlépe (viz Grimmiho názor). Vzhledem k tomu, jak je všude vysbíráno buďme rádi, že nám ten detík bere i ty malé šunty...
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Octavius



Registrace: 22.11. 2010
Příspěvky: 37
Bydliště: Doksy

PříspěvekZaslal: pátek 11. březen, 2011 14:52    Předmět: Citovat

ahoj,nastavení 12/13 je moc povedené,Petře diík za něj.
_________________
GM4 Pro,XP Deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. březen, 2011 17:41    Předmět: Citovat

Takže vidím že jste připravení přijmout pravdu o mém legendárním nastavení 12/13 Very Happy Jsem ten nejpovolanější a tím pádem mám velkou zodpovědnost za vás všechny co vlastníte po nastavení 12/13 zcela nový a myslím že i další desetiletí nikým nepřekonatelný detektor. Wink
Dnes jsem tak prubnul jednu lokalitu a za dvě hodinky zjistil že je zcela plonkovní, rezignoval jsem a po cestě domů se stavil na jedno moje místo, které jsem objevil před více než třemi lety. Abych vám podal zcela vyčerpávající a pravdivý příběh tak to trochu popíši. Lokalita je směska listnatého a smrkového lesa kousek od nové asfaltky, kde dávno vedla taková ta stezka jako jedna ze sta ba i z miliónu. Na lokalitě (obdelník 60×30m) jsem byl za ta léta snad 20×. Prvních 5 návštěv dala knoflíky a každý den cca 20 měďáčku a jeden dva stříbrné. Pak už mně to nebralo tak jsem tam poslal známé a nic nenašli, naposledy jsem tam byl s kolegou co vlastní divného tejona a nenašli jsme nikdo nic. Celkem za ta léta jsem tam našel 5 stříbrných a asi 80 měďáků. Loni jsem lokalitu navštívil 3×a hledal tak hoďku a řeknu že bylo totálně bez signálu. Všechno bylo nalezeno s cívkou 27 a nastavení v auto a iron volume na devíti hodinách. Dnes procházka hodinku a půl cívka 22,5 a moje nastavení 12/13. Nálezy 15 měďáků, 4 knofle a 3 stříbrňáky.Koukal jsem jak puk. Nejhlouběji byl předmět tak 10cm, signály čiste a na místech kde jsem procházel mnohokrát, fakt tam znám každý strom a mám tam nachozeno za každých půdních podmínek. Tak mohu shrnout, že tohle průkopnické nastavení mi dalo novou sílu a mám pocit jako bych měl nový detektor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kim
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. březen, 2011 20:23    Předmět: Citovat

Petře každé nové hledání tvé jméno velebím.A každého známeho přestoupivšího na stroje goldmaxx na to tvé nastavení očkuju.Fakt díky
Návrat nahoru
coinstriker



Registrace: 27.9. 2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: sobota 26. březen, 2011 23:41    Předmět: Citovat

zdarec vsichni ja hledam predevsim mince a drobotinu a toto je moje nastaveni

iron treshold chodim na 5,5 - 7 tj. kolem 10h
- u tohoto nastaveni si myslim ,ze je vetsi sance zachytit signal blize zelizek ,je to sice narocnejsi na poslech ,ale vzdy je to jen o zvyku

citlivost
-do maxima mam jenom v lese 2-3 h
-pole jsem driv chodil nekdy i na 2 ,ale je tu moc bordelu tak chodim na min ,i kdyz si to clovek da na 10tku kope spoustu veci a navic ho nerusi zelizka co sou trochu hloubeji a cele hledani se mi zda pohodlnejsi .

par stribrnych uz mam ,tak si myslim ,ze jsou to dobre tipy Smile, jsem s timto strojem spokojeny Smile

jedine co me na tomto stroji trosku mrzi sou koksiky ,a olovene signalky ( da se to jakztakz po zvuku poznat ,ale radsi se vzdy presvedcim ) ale da se s tim zit Smile
_________________
www.vodnisystemy.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: neděle 27. březen, 2011 13:23    Předmět: Citovat

Chlapi nedá mi to - čo ste robili doteraz? To ste svoje nastavenia v teréne nikdy netestovali ? A ešte keď sú to len 4 čudle Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kim
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 27. březen, 2011 19:09    Předmět: Citovat

ferino napsal:
Chlapi nedá mi to - čo ste robili doteraz? To ste svoje nastavenia v teréne nikdy netestovali ? A ešte keď sú to len 4 čudle Embarassed


doteď jsem měl cca 4 detíky Wink Laughing
Návrat nahoru
Kosťa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.5. 2006
Příspěvky: 298
Bydliště: Praha, 1958

PříspěvekZaslal: neděle 27. březen, 2011 21:06    Předmět: Citovat

Dnešní hledání jsem věnoval převážně ověřování jiných nastavení než AUTO . Shodou okolností mě během testů došli baterie, tak že po výměně jsem vše absolvoval znovu. Sluchátka bezdrátová a i s dráty.
Citlivost nastavená na kraj červeného,zem na 12 hod., silencer na 1, to byly čudle, na které jsem nešahal. Les, (bývalé pole), písčitá půda. Použito (jen co jsem tam našel), hliníkový 50-ti haléř, RU 2-haléř v různých až hraničních hloubkách, rezavý kovaný hřebík cca 2 cm, orezlá brokovka, brok 1mm. Potom i běžný pohyb na lokalitě a přepínání a výměny sluchátek.
Vliv baterií nezaznamenán, před vybitím i po výměně stejná detekce i krajních signálů. To samé bych řekl i o sluchátkách. Nepodařilo se mi navodit situaci, kdy by byla drátová citlivější na nějaké cíle oproti bezdrátovým.
Nemůžu potvrdit, že by mi nastavení 12/13 přineslo oproti AUTO nějaké významné plus. Spíše jsem při 12/13 měl lepší barevný zvuk na některé barevné cíle, ale i na orezlé hřebíky. Zoxidovanou brokovku bych s AUTO nekopal s jistotou čisté barvy, s 12/13 byl signál krásně mincičkový. Minci na hřebíku nebo pod hřebíkem berou obě nastavení stejně, pokud je hřebík vertikálně ke směru pohybu cívky. Horizontálně jsem nenašel nastavení, které by chytlo barvu.
Na ten kdesi výše popisovaný problém jsem znovu pečlivě zkoušel různá nastavení a nenašel, jde o rychlost obnovy detektoru při zakopané barvě a želízku na povrchu při jednom mávnutí cívkou, kdy první cíl v dráze cívky je právě to želízko na povrchu a barva v pokračujícím směru cívky, cca 10 cm v zemi. Kdo byl ve Kdyni, měl možnost odzkoušet na pravítku, do až jaké vzdálenosti to malé želízko vygumuje barvu v zemi.
Je asi zřejmé, že s nastavením 12/13 se člověk více nakope, ale rozhodně tím zmenší možnost, že by nějaké zajímavé cíl přešel. Stejně to zůstává na každém individuálně, jak se bude v té které situaci rozhodovat, popisuji jen svou (možná nedokonalou) práci a není to recenze na detektor.
_________________
Kosťa
Jednou ranou strom nepadá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
coinstriker



Registrace: 27.9. 2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: neděle 27. březen, 2011 23:29    Předmět: Citovat

taky je to hodne o stylu ,nevim jestli si na to vsichni davaji pozor ,
ja soupu civku skoro po terenu ,nejde to sice vsude a porad , ale fakt je dobre se tomu venovat .
pak jdete na svuj flek a na miste kde jste s civkou mavli 8 cisel nad terenem mavnete 2 cisla a ejhle signal .... nebylo to nastavenim ,ale stylem.
samozrejme mit vhodne nastaveni je vdycky plus
timto nechci nikoho kritizovat ,je to jenom rada ,nic vic Razz
_________________
www.vodnisystemy.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kim
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 28. březen, 2011 8:14    Předmět: Citovat

Kosťa napsal:
Dnešní hledání jsem věnoval převážně ověřování jiných nastavení než AUTO . Shodou okolností mě během testů došli baterie, tak že po výměně jsem vše absolvoval znovu. Sluchátka bezdrátová a i s dráty.
Citlivost nastavená na kraj červeného,zem na 12 hod., silencer na 1, to byly čudle, na které jsem nešahal. Les, (bývalé pole), písčitá půda. Použito (jen co jsem tam našel), hliníkový 50-ti haléř, RU 2-haléř v různých až hraničních hloubkách, rezavý kovaný hřebík cca 2 cm, orezlá brokovka, brok 1mm. Potom i běžný pohyb na lokalitě a přepínání a výměny sluchátek.
Vliv baterií nezaznamenán, před vybitím i po výměně stejná detekce i krajních signálů. To samé bych řekl i o sluchátkách. Nepodařilo se mi navodit situaci, kdy by byla drátová citlivější na nějaké cíle oproti bezdrátovým.
Nemůžu potvrdit, že by mi nastavení 12/13 přineslo oproti AUTO nějaké významné plus. Spíše jsem při 12/13 měl lepší barevný zvuk na některé barevné cíle, ale i na orezlé hřebíky. Zoxidovanou brokovku bych s AUTO nekopal s jistotou čisté barvy, s 12/13 byl signál krásně mincičkový. Minci na hřebíku nebo pod hřebíkem berou obě nastavení stejně, pokud je hřebík vertikálně ke směru pohybu cívky. Horizontálně jsem nenašel nastavení, které by chytlo barvu.
Na ten kdesi výše popisovaný problém jsem znovu pečlivě zkoušel různá nastavení a nenašel, jde o rychlost obnovy detektoru při zakopané barvě a želízku na povrchu při jednom mávnutí cívkou, kdy první cíl v dráze cívky je právě to želízko na povrchu a barva v pokračujícím směru cívky, cca 10 cm v zemi. Kdo byl ve Kdyni, měl možnost odzkoušet na pravítku, do až jaké vzdálenosti to malé želízko vygumuje barvu v zemi.
Je asi zřejmé, že s nastavením 12/13 se člověk více nakope, ale rozhodně tím zmenší možnost, že by nějaké zajímavé cíl přešel. Stejně to zůstává na každém individuálně, jak se bude v té které situaci rozhodovat, popisuji jen svou (možná nedokonalou) práci a není to recenze na detektor.


Víkendovej test na velice u nás profláknutém pískovém políčku(které kupodivu stále dává,což nechápu)s nastavením 12/13 jsem zaznamenal signál s mněnícím se zvukem něco jako železo a brava zároveň.Signálek byl dosti hraniční.Dira byla fakt velká nedovedu odhadnout ,ale poslední hrábnutí odkrylo malou stříbrnou minci(klasika grešle).Napadlo mne minci nechat jak je ,zahrábnout a dát AUTO.A ejhle signál přešel jen do železa velice, velice slabého a bylo to takové to prdnutí.Kdy detík zaznamená ,ale pak už nic.Přesně ten zvuk který většinou ignoruji a který si pamatuju ještě z gmaxe.
No a včera se mne to samé stalo na drobet horší půdě s stříbrným šestikrejcarem.
No budu zkoušet dál Wink
Návrat nahoru
Marfy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.7. 2009
Příspěvky: 3358
Bydliště: MB, LP 1971

PříspěvekZaslal: pondělí 28. březen, 2011 10:29    Předmět: Citovat

Kim napsal:

Víkendovej test na velice u nás profláknutém pískovém políčku(které kupodivu stále dává,což nechápu)s nastavením 12/13 jsem zaznamenal signál s mněnícím se zvukem něco jako železo a brava zároveň.Signálek byl dosti hraniční.Dira byla fakt velká nedovedu odhadnout ,ale poslední hrábnutí odkrylo malou stříbrnou minci(klasika grešle).Napadlo mne minci nechat jak je ,zahrábnout a dát AUTO.A ejhle signál přešel jen do železa velice, velice slabého a bylo to takové to prdnutí.Kdy detík zaznamená ,ale pak už nic.Přesně ten zvuk který většinou ignoruji a který si pamatuju ještě z gmaxe.
No a včera se mne to samé stalo na drobet horší půdě s stříbrným šestikrejcarem.
No budu zkoušet dál Wink


Já taky o víkendu na písku (kousek od tebe ) a dobrý. Zkoušel jsem 12/13 a tváří se jinak na předměty v černozemi a v písku. V písku zavál zelený vichr Laughing
_________________
Veritas liberabit vos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kim
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 28. březen, 2011 11:00    Předmět: Citovat

Marfy napsal:
Kim napsal:

Víkendovej test na velice u nás profláknutém pískovém políčku(které kupodivu stále dává,což nechápu)s nastavením 12/13 jsem zaznamenal signál s mněnícím se zvukem něco jako železo a brava zároveň.Signálek byl dosti hraniční.Dira byla fakt velká nedovedu odhadnout ,ale poslední hrábnutí odkrylo malou stříbrnou minci(klasika grešle).Napadlo mne minci nechat jak je ,zahrábnout a dát AUTO.A ejhle signál přešel jen do železa velice, velice slabého a bylo to takové to prdnutí.Kdy detík zaznamená ,ale pak už nic.Přesně ten zvuk který většinou ignoruji a který si pamatuju ještě z gmaxe.
No a včera se mne to samé stalo na drobet horší půdě s stříbrným šestikrejcarem.
No budu zkoušet dál Wink


Já taky o víkendu na písku (kousek od tebe ) a dobrý. Zkoušel jsem 12/13 a tváří se jinak na předměty v černozemi a v písku. V písku zavál zelený vichr Laughing


zelená pro život Very Happy né zelená je dobrá já měl na ní nedávno taky štěstí.Jinak s tou černozemí ještě nevím musim někde prubnout?
Návrat nahoru
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pondělí 28. březen, 2011 18:49    Předmět: Citovat

Kosťa napsal:
s nastavením 12/13 se člověk více nakope, ale rozhodně tím zmenší možnost, že by nějaké zajímavé cíl přešel. Stejně to zůstává na každém individuálně.

Tak tak pane kolego! Moc díky za postřehy a taky za to, že sis dal práci s testováním, místo toho, abys hledal další nové cíle. Wink
A to, co napsal Kim, to se mi s Petrovým nastavením 12/13 stalo taktéž. Díra na půlku Holandské polní lopatky (z celkové délky), možná vo fous i níže a na spodku díry ZELENÁ....
......kulka z lehkého kulometu. Crying or Very sad Slabej, hraniční, ale čistej signál.
Všichni majitelé best of best very nice detectóru co tady vokoukli Petrovo "nadělení" bychom se mu měli složiti na basu pif, dovolím si tvrdit, že si to vskutku zaslóží... Idea
A ten měděnej šedesátikrejcar, co byl v sobotu 1,5 cm pod povrchem, na ten by stačil i ACE 150... Mr. Green
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP Gold MAXX POWER Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Další
Strana 12 z 17

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO