Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 578 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Garrett AT Pro
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 05. duben, 2011 10:40    Předmět: Citovat

Bombero napsal:
Feri napsal:
scorpion napsal:
wendy napsal:
Feri -rádo se stalo Very Happy -těším se na nové poznatky z testíku které připravuješ -předem díky a at se kluci daří Wink

No to by si nás mohl pozvat na nějakou předváděcí akci detiku když si z F-M,hlavně Petra67, Very Happy též přijedu to občíhnout.(jak ho potápíš v rybníku) Cool Laughing Wink


Myslíš tak nějak, jako jsem utopil Bomberovi jeho Pro-Pointera Very Happy Very Happy Very Happy


To mi radši ani nepřipomínej, ty jeden sadisto Very Happy Very Happy Exclamation


Píp, Píp ... Žbluňk ... Glo, glo ... kruhy a ticho Very Happy Very Happy Very Happy
Nevyzkoušíme to taky s AT Pro Very Happy Very Happy Very Happy
Myslím, že to bys už nerozdejchal muhehe
Měj se a brzy u Radka Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: úterý 05. duben, 2011 19:22    Předmět: Citovat

Feri napsal:

Píp, Píp ... Žbluňk ... Glo, glo ... kruhy a ticho Very Happy Very Happy Very Happy
Nevyzkoušíme to taky s AT Pro Very Happy Very Happy Very Happy
Myslím, že to bys už nerozdejchal muhehe
Měj se a brzy u Radka Very Happy


Ha, co to čtu a to jsem ti chtěl svěřit svého miláška k odcvaknutí repra a ty s nimi děláš žbluňk glo glo , no ještě si to rozmyslím Laughing
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 06. duben, 2011 9:26    Předmět: Citovat

Kloss napsal:
Feri napsal:

Píp, Píp ... Žbluňk ... Glo, glo ... kruhy a ticho Very Happy Very Happy Very Happy
Nevyzkoušíme to taky s AT Pro Very Happy Very Happy Very Happy
Myslím, že to bys už nerozdejchal muhehe
Měj se a brzy u Radka Very Happy


Ha, co to čtu a to jsem ti chtěl svěřit svého miláška k odcvaknutí repra a ty s nimi děláš žbluňk glo glo , no ještě si to rozmyslím Laughing


Kdybys viděl výraz chudáka Bombera, tak to pro tu prču uděláš taky. Neboj, byl tam doktor Very Happy Very Happy Very Happy A Bombič dostal nový přístroj. Po prožitém šoku si ho plně zasloužil muhehe

Tobě ho do vody házet nebudu. A rád opravím a upravím a ... hlavně dám řeč.
Franta
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
milwaukee



Registrace: 28.4. 2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: sobota 09. duben, 2011 9:20    Předmět: Citovat

Ahoj pánové jednoduchá otázka mám možnost za 15000 kč sehnat MXT300ale strašně mě láká AT- PRO tak prosím poradte Smile předem dík Milwaukéé
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Huskáč



Registrace: 11.4. 2011
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: úterý 12. duben, 2011 8:11    Předmět: Citovat

Ahoj, Já bych šel rozhodně raději do nového detektoru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Huskáč



Registrace: 11.4. 2011
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: úterý 12. duben, 2011 8:25    Předmět: Jak jsem se dostal k Atečku Citovat

Dobré ráno všem,

Tak včera to bylo týden, co jsem spokojeným majitelem AT pro.

Trošku ke mě. Hledám cca 5let, po tu dobu s ACE 250 se střední Proformace cívkou. Celou tu dobu musím říci max spokojenost, detektor mám ošahaný vím na 80% co mám po dcívkou. Za tu dobu mám cca 50stříbrných včetně groše a římana.
Nyní jsem se rozhodl o upgrade, ovšem zvolit nový detektor nebyla žádná sranda. Navíc jsem si řekl, že nedám za klacek 30k, moje představa bylo rozmezí 14-20k. S tím, že pokud půjdu do dražší varianty, očekávám od ní i něco více.

Priority byly jasně nastaveny asi takto:

1)dosah a separace drobných stříbrných mincí(nejsem válkař)
2)auto i manuální odladění země
3)dobrá separace/diskriminace železa

V mém okolí chodí kamarádi a měl jsem možnost si to i ošahat a zahledat si s Gmaxx, Goldmaxx, T2.

Tak jsem tedy se vybavil pár drobnými mincemi a obešel různé prodejny, měl sem v ruce cca 15detíků.

přiznám se, že Garrett jsem zavrhoval, protože přeci jen jeho zelená nabídka je dost stará a ACE 350 alias euroace jsem nechtěl.

V této fázi jsem měl jasné pořadí:

1)Jokr
2)Golmaxx
3)T2/whites XLT

U Jokra mi vadilo že je dělaný na koleni i když o jeho kvalitách sem měl možnost se přesvědčit.

Goldmaxx mi za cenu 23k přišel drahý na to co nabízí, dosah OK ale separace nic moc.. s 250tkou sem nad dírou věděl více co v ní je než kolega.

T2 byla moc náchylná na rušení a dosahem mne nepřesvědčila. XLT mne nezaujalo i když dosahem a separací nebylo špatné, prostě mi nesedlo.

Z nostaligie jsem zajel do garrettu, Feri mi ukázal Atečko a začali sme společně testovat, vymejšlet různé separační testy, diskriminaci atd.

Detík mne velice zaujal a rozhodl jsem se po týdením váhání jej koupit. V další příspěvku popíši mé týdení zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Huskáč



Registrace: 11.4. 2011
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: úterý 12. duben, 2011 8:43    Předmět: Po týdnu hledání s AT Pro Citovat

Předem si dovolím trošku detektor popsat.

slyšel jsem názory, že s ejendá o vylepšený Banán(ace 250). To rozhodně není pravda a kdo todle tvrdí nikdy neměl Atečko v ruce.

Detektor má dva režimy "standart" a "profesional". Rozdíl je jednoduchý, režim standart je klasický režim jako má třeba t2.

prostě ten ton řekne v (pojedí garretta takové cinknutí) zda se jedná o železo/barva + rozlišení "jak moc barva" + na display hodí číslo. Podotýkám, že číslo neškáče, hodí jasnou hodnotu která se pohybuje v rozmezí +-2.

režim Profesional bych přirovnal k chování XPeček, prostě si naposlechnete co máte pod cívkou podle zvuku, zde se začíná projevovat i jeho bezpohybová funkce, kde opravdu můžete procházet bordelem a poslechnout si drobnou minci v půdě, zde se i nejlépe projeví separační funkce.

+ máte zase hodnotu na displeji. Takže určení není problém.

Tedy máte zde opravdu dva detíky v jednom, stačí jen přepnout.

Osobně hledám ve standartu s separací železa, navíc zde na dohledávku využiji PRO režim. V lese hledám jen na PRO. Protože les je většinou čistý.

Tak a nyní, s kamarádem jsme vyrazily na políčko, cca 15x50m. pískové. Od podzimu chozené s T2, Goldmaxx, ACE 250 a kdoví s čím ještě. Minimálně 3 lidi tam šli s goldy + kdoví kdo ještě. Od té doby nebylo oráno. Výsledek, za cca 8hodin hledání 20minců + 4stříbrné, 2x 10krejcar, 5 korona, grešle. Do toho svátoska a běžná polní směska.

Další pole, milionkát vyhledaná oblast, kde dělá nájezdy kde kdo. na prvním hledání v cca 30cm parvus václav II.

Co dodat, zatím maximální spokojenost, při ceně 15k včetně sluchátek tento detektor je rovoluční pojetím, možnostma nastavení. A kdo neměl v ruce, nepochopí.

Detektor má ještě řadu další funkcí, který kdyžtak popíši příště.

Abych nebyl jen pozitivní, mám dvě vítky.

1) chybí podsvícení displeje, sakra to tam fakt mohli přidat.
2) sluchátka jsou blbě řešeny, jejich zapínání je jako u ace zespoda, lepší by bylo uchycení v patce loketní opěrky.

Hezký den všem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 12. duben, 2011 9:06    Předmět: Citovat

Opět su dojatý... Laughing Taký krásný článok a s jakou láskou napsaný.... muhehe Ani sám Feri, patron Garrettů by takový nádherný příběh nedokázal lépe napsati, přičemž o jeho nádherných a poutavých spisovatelských kvalitách jsme se mohli nejednou přesvědčiti... Wink

Huskáči, bravóóó

p.s. jen mi tak nějak přinde ta registrace oučelová, nový člen a hned taková chvála jedné značky.... Wink Nu což, třeba se mýlím. Tož vítaj mezi námi Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Huskáč



Registrace: 11.4. 2011
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: úterý 12. duben, 2011 9:21    Předmět: Citovat

Citace:

p.s. jen mi tak nějak přinde ta registrace oučelová, nový člen a hned taková chvála jedné značky.... Wink Nu což, třeba se mýlím. Tož vítaj mezi námi Laughing


No, popravdě čekal jsem to a nezlobím se za to. Na DW jsem registrovaný již pár let a kdo mne zná, tak ví, že nejsem rozhodně jednoduše ovlivnitelný a hledám ve všem boudu. Nicméně v obchodě se nějakou dobu pohybuji a vím jak funguje reklama, také si myslím, že vím jak funguje obchod, síla marketingu.

Takže můžu říci, že většina detíků jsou zbytečně předražené. Netvrdím, že ATečko je nejlepší detík(podle mne neexistuje), ale snažil jsem se popsat svůj myšlenkový pochod a usnadnit výběr třeba lidem, co zde nejsou registrování, tudíš se nemohou ptát.

Ať si každý koupí co chce, pro mne je důležitý požitek z hledání, ne trápení se ať už poslechem tonů kterým nerozumím nebo nejistotou zda mi to klacek pípne.

Tím co jsem napsal jsem také chtěl říci, že jsem se nesklamal, naopak byl jsme mile překvapen a z mého pohledu poměr cena/výkon je v kategorii klacku kolem 15k atečko v součanosti ideální volbou.

Toť vše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 12. duben, 2011 9:54    Předmět: Citovat

Na to, jak jste se tvářil při příchodu a výraz, který jste měl při odchodu, to nemělo chybu Very Happy
Vysvětlil jsem Vám a předvedl možnosti přístroje, seznámil Vás s klady a vyzdvihl jeho zápory.
Jsem rád, že jste mě uvěřil a přístroj si koupil.
Není to dokonalý přístroj, ale lehce vybočuje ze standardu.

Vítám Vás zde a přeji mnoho spokojenosti s Garrettem AT Pro.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 12. duben, 2011 10:12    Předmět: Citovat

Sakrblé, sakrblé... že bych urobiu nějaké faux-pas (čti fópa Laughing ), když i Feri tomuto pánovi vyká Question Shocked Jestli on to nebude nějaký miňyštr, nedejbóže sám pán président. Jejda jejda, móóc sa omlůvám, pánko velkomožný, za moji sprostuo mluvu a moje drzé ťikání muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 12. duben, 2011 10:20    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Sakrblé, sakrblé... že bych urobiu nějaké faux-pas (čti fópa Laughing ), když i Feri tomuto pánovi vyká Question Shocked Jestli on to nebude nějaký miňyštr, nedejbóže sám pán président. Jejda jejda, móóc sa omlůvám, pánko velkomožný, za moji sprostuo mluvu a moje drzé ťikání muhehe


Krokoušku, s pánem jsme si nepotykali, takže mu stále vykám. Je to dle mého slušnost, ač já stařec jsem nepoměrně starší Very Happy
Ale pán se mě jeví hledačem, takže si s ním asi brzy potykám. Doufám, že se zase nespletu a nenachytám, jako minule s bývalým prodejcem jedné nejmenované značky, kterého jsem znal pár let....
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kim
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 12. duben, 2011 13:33    Předmět: Citovat

Feri napsal:
krokodill napsal:
Sakrblé, sakrblé... že bych urobiu nějaké faux-pas (čti fópa Laughing ), když i Feri tomuto pánovi vyká Question Shocked Jestli on to nebude nějaký miňyštr, nedejbóže sám pán président. Jejda jejda, móóc sa omlůvám, pánko velkomožný, za moji sprostuo mluvu a moje drzé ťikání muhehe


Krokoušku, s pánem jsme si nepotykali, takže mu stále vykám. Je to dle mého slušnost, ač já stařec jsem nepoměrně starší Very Happy
Ale pán se mě jeví hledačem, takže si s ním asi brzy potykám. Doufám, že se zase nespletu a nenachytám, jako minule s bývalým prodejcem jedné nejmenované značky, kterého jsem znal pár let....



Michal (Huskač) je totalně normální kluk za toho ručím hlavou.
Návrat nahoru
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 12. duben, 2011 13:42    Předmět: Citovat

Kim napsal:
Feri napsal:
krokodill napsal:
Sakrblé, sakrblé... že bych urobiu nějaké faux-pas (čti fópa Laughing ), když i Feri tomuto pánovi vyká Question Shocked Jestli on to nebude nějaký miňyštr, nedejbóže sám pán président. Jejda jejda, móóc sa omlůvám, pánko velkomožný, za moji sprostuo mluvu a moje drzé ťikání muhehe


Krokoušku, s pánem jsme si nepotykali, takže mu stále vykám. Je to dle mého slušnost, ač já stařec jsem nepoměrně starší Very Happy
Ale pán se mě jeví hledačem, takže si s ním asi brzy potykám. Doufám, že se zase nespletu a nenachytám, jako minule s bývalým prodejcem jedné nejmenované značky, kterého jsem znal pár let....



Michal (Huskač) je totalně normální kluk za toho ručím hlavou.


Tak to jsem rád, že jsem ho odhadl správně.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 12. duben, 2011 15:38    Předmět: Re: Jak jsem se dostal k Atečku Citovat

Huskáč napsal:


U Jokra mi vadilo že je dělaný na koleni i když o jeho kvalitách sem měl možnost se přesvědčit.

Hochu, hochu. Tak tohle by mi vadilo ze všeho nejmíň. Ne nadarmo se říká " stará dobrá ruční práce " Laughing
K tomu Garrettovi... Myslím, že mu tady poskytujete pořádnou porci Medvědí služby. Nadruhé straně, aspoň už to není taková ta stupidní Detektormania... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 12. duben, 2011 15:44    Předmět: Re: Jak jsem se dostal k Atečku Citovat

quad napsal:
Huskáč napsal:


U Jokra mi vadilo že je dělaný na koleni i když o jeho kvalitách sem měl možnost se přesvědčit.

Hochu, hochu. Tak tohle by mi vadilo ze všeho nejmíň. Ne nadarmo se říká " stará dobrá ruční práce " Laughing
K tomu Garrettovi... Myslím, že mu tady poskytujete pořádnou porci Medvědí služby. Nadruhé straně, aspoň už to není taková ta stupidní Detektormania... Wink


Ale je to k tématu. Předávají se zde rady a zkušenosti uživatelů. K tomu tohle téma slouží. Aby si majitel nebo zájemce přečetl to, co ho zajímá nebo přesvědčí.
Tvá poslední věta je od srdce, že ano Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: úterý 12. duben, 2011 18:14    Předmět: Citovat

Citace:
Goldmaxx mi za cenu 23k přišel drahý na to co nabízí, dosah OK ale separace nic moc.. s 250tkou sem nad dírou věděl více co v ní je než kolega.

Tak s tímto naprosto nesouhlasím, separace u tohoto strojku je přímo uchvamcamcující a nad dírou na 88% vím, co v ní je a mince na 99%.
Rolling Eyes
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: úterý 12. duben, 2011 18:38    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Citace:
Goldmaxx mi za cenu 23k přišel drahý na to co nabízí, dosah OK ale separace nic moc.. s 250tkou sem nad dírou věděl více co v ní je než kolega.

Tak s tímto naprosto nesouhlasím, separace u tohoto strojku je přímo uchvamcamcující a nad dírou na 88% vím, co v ní je a mince na 99%.
Rolling Eyes

Už jsem tu Very Happy
Plně s tebou kaprále souhlasím.
Tu se přirovnává Trabant k Audi A8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: úterý 12. duben, 2011 21:19    Předmět: Citovat

Já Ferimu rozumím,konečně slušný detektor za jehož propagaci se nemusí stydět.Jen jestli to není obvyklá reklamní bublina u nového modelu,která splaskne na prvním polygonu pod veřejným dohledem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Venawass
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.12. 2008
Příspěvky: 269
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: úterý 12. duben, 2011 23:03    Předmět: Citovat

Petr67 napsal:
kaprál napsal:
Citace:
Goldmaxx mi za cenu 23k přišel drahý na to co nabízí, dosah OK ale separace nic moc.. s 250tkou sem nad dírou věděl více co v ní je než kolega.

Tak s tímto naprosto nesouhlasím, separace u tohoto strojku je přímo uchvamcamcující a nad dírou na 88% vím, co v ní je a mince na 99%.
Rolling Eyes

Už jsem tu Very Happy
Plně s tebou kaprále souhlasím.
Tu se přirovnává Trabant k Audi A8


Nééé, to nesouhlasím, je to jako srovnávat Octavii a Audi A8 Cool
_________________
AT Pro, CS6MX, G. propointer, Nokta Velox One
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další
Strana 14 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO