Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 695 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Cívky - Tesoro Tejon
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Tejon
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GeorgeTuma
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 136
Bydliště: Dolní Posázaví, r. n. 1962

PříspěvekZaslal: neděle 07. listopad, 2010 9:27    Předmět: Cívky - Tesoro Tejon Citovat

Zajímalo by mě , jaké jiné cívky než základní 23 x 20cm koncentickou a S.E.F 30x25 používáte na lokalitách extrémně zamořených odpadem a silně mineralizovaných ?
Mám konkrétně na mysli zkušenosti např. z cívkou H.O.T 2 D widescan ( 15 cm = 5.75´´ ) , cívkou 25 cm widescan 2 D nebo 22cm 2 D widescan .
Pořídil jsem si H.O.T 2 D widescan ( 15 cm = 5.75´´) kterou zatím pomalu testuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: neděle 07. listopad, 2010 9:55    Předmět: HOT 2D Citovat

Ahoj!
Taky jsem si tuto cívku pořídil. První čeho jsem si všiml je, že s ní mam jinak diskriminaci. Všechno je jakoby lepší. Železo i fólie se posunuli poněkud výš. Na cestách se objevily knoflíky které jsem předtím házel mezi železo. Co jsem předtím měl na disc. v rozmezí 3h se teď roztáhlo na 5h. Malé věcičky jsou výraznější, ale to jsem si vlastně od této cívky sliboval. Také barva u železa je lépe slyšet. Zkoušel jsem stejnou situaci na poli se základní spider cívkou a s malou. Cíle byly tři, dva železné a jedna fólie. Rozmístěné to bylo skoro do rovnoramenného trojúhelníku o straně tak 5cm. Se základní cívkou jsem slyšel jeden průměrnej železnej skřek. Po výměně cívky za DD 15 cm jsem zíral, že slyšim dvě železa a jednu barvu. Myslím že na zadělanou cestu je to ideální,ale těch zvuků co se objeví! No nic jen takovej vlastní postřeh. Zajímalo by mě, jak jsou na tom cívky 22cm DD u tesora. Ještě jsem nikoho s ní nepotkal. Ahoj IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
GeorgeTuma
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2009
Příspěvky: 136
Bydliště: Dolní Posázaví, r. n. 1962

PříspěvekZaslal: neděle 07. listopad, 2010 10:35    Předmět: Re: HOT 2D Citovat

irwing napsal:
Ahoj!
Taky jsem si tuto cívku pořídil. První čeho jsem si všiml je, že s ní mam jinak diskriminaci. Všechno je jakoby lepší. Železo i fólie se posunuli poněkud výš. Na cestách se objevily knoflíky které jsem předtím házel mezi železo. Co jsem předtím měl na disc. v rozmezí 3h se teď roztáhlo na 5h. Malé věcičky jsou výraznější, ale to jsem si vlastně od této cívky sliboval. Také barva u železa je lépe slyšet. Zkoušel jsem stejnou situaci na poli se základní spider cívkou a s malou. Cíle byly tři, dva železné a jedna fólie. Rozmístěné to bylo skoro do rovnoramenného trojúhelníku o straně tak 5cm. Se základní cívkou jsem slyšel jeden průměrnej železnej skřek. Po výměně cívky za DD 15 cm jsem zíral, že slyšim dvě železa a jednu barvu. Myslím že na zadělanou cestu je to ideální,ale těch zvuků co se objeví! No nic jen takovej vlastní postřeh. Zajímalo by mě, jak jsou na tom cívky 22cm DD u tesora. Ještě jsem nikoho s ní nepotkal. Ahoj IRWING

No já porovnával spolu s15 cm 2 D i 2D widescan 25 cm . Soustředil jsem se specielně na citlivost na drobnou zl. náušničku 0. 4 g , jemný zl. řetízek 1.5 g , náušnice zl. 0.6 g, a zl. přívěsek do 5 mm 0.5 g.
Cívka 15 cm 2 D oproti 25 cm malinko zřetelněji a nepatrně hlasitěji hlásila řetízek a náušničku . U přívěsku bez rozdílu. Vše v diskriminaci na půl mezi Iron a foil .V nastavení na foil řetízek to už odfiltruje. V nastavení na Iron proleze i notně vyrezlý 60 hřebík. 1 Kč současná po 1 roce ve vodě má v nastavení disk. na iron posun do jasně identifikovatelného železa.S 30x25 je to na 90% jasná barva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
klase



Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: sobota 09. duben, 2011 21:22    Předmět: Citovat

Potkal jsem na poli kolegu s Tejónem a velkou 2D S.E.F 30x25cm cívkou. Protože už delší dobu po Tejonu přemýšlím (mám Trakaře) jako o druhém mávátku, ukecal jsem toho hledače k testíku, ve kterém jsem si chtěl dokázat oprávněnost koupě Tejona - čili separace. První částí testu byl dosah na odrbanou (9mm) grešličku, kterou jsem zrovna našel. Výsledek = remíza. Test separace spočíval v tom, že jsme k tý grešli přidali cca 2,5cm dlouhý kovaný hřebík na vzdálenost asi 4cm v hloubce tak 8-10cm. No a koukal jsem jak péro, protože ten Tejon to (při odladěným hřebíku) ani nebrk a Trakař to ve směru osy "hřebík- grešle" písknul kopatelně. Když byl hřebík "nad" grešlí tak jasnačka ani ň.
Tak jsem z toho nějakej rozhozenej. Je mě jasný, že by to Tejon se základní cívkou asi vzal, ale SEFka teda zklamala.
Mineralizace byla minimální, čili oba detíky skoro na max. Ten kluk s Tejonem chodí už dva roky - tak si myslím, že nastavením to nebylo.
Nepíšu to tady abych rozviřoval nějaký spory o tom, který detektor je lepší - prostě mě to překvapilo. Všiml jsem si, že Tejónovci hodně chodí běžnou hledačku místo základní cívky právě 2D S.E.F 30x25cm?????
Takže dotaz pro Tejónisty - jde podobné předměty vyseparovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 09. duben, 2011 22:25    Předmět: Citovat

Každá jedna taková otázka by se dala nekonečně dlouho rozebírat. To máš těžký. E-trac je víc než zdatný soupeř pro jakýkoliv detektor, ať se dají srovnávat či nikoliv a Tejon zase není žádný Etalon dokonalosti. Tak k věci.

Se SEF je diskriminace Tejona mnohem jemnější než s origo koncentrikou. Některé želízka, opakuji některé, co koncentrika umlčí třeba při nastavení na IRON, tak se SEF nejdou umlčet vůbec anebo až při nastavení disc mnohem výše. To ale neznamená, že i když želízka jdou slyšet, že nejdou poznat! Na druhou stranu se dá říct, že se SEF přeci jen kopneš o nějaké to želízko víc.

Problém tohoto vašeho testu a mnoha podobných je v tom, že jste se snažili napřed nastavit disriminaci na úroveň, kdy bude železný hřeb 100% oddiskriminován. Předpokládám, že kolega s Tejonem a SEF musel vyšponovat DISC mnohem víc, než je při normálním hledání obviklé, kvůli vlastnosti popisované v předešlém odstavci.
Základ testování po stránce nastavení detektoru je, mít nastavení jako při hledání a nešpekulovat s tím - prostě neladit na konkrétní situaci. To činí často absolutně nesmyslné závěry, jaké normálně nemohou nastat. Vyšší diskriminace jde ruku v ruce s horší separací.
Můžeš tvrdit, že pak nemá separační test smysl, ale já si asi budu stát vždy za tím, že smysl nemají ty, kde se pracuje nestandardně s diskriminací (např. videa z Norfolk Wolf, i když se tu tolika lidem líbí). K tomuto ještě fakt z reálného hledání: I když budu mít diskriminaci standardně nízko a železo se bude hlásit dá se říct jako barva - pokud tam bude samo, tak ho většinou poznám. Pokud u něj bude Ag mince, pak ta zesílí ten signál železa víc do čisté barvy a je mi fuk, že jsem železo neměl plně oddiskriminované, neboť cíl kopnu a o to jde. Wink

Dalším faktem je, že vysoká frekvence Tejona je mnohem lepší na nízkovodivostní cíle než na stříbro. Tejonu tenké Ag chutná o chlup méně než třeba slitina CuSn.
Nedávno jsem také podobně testoval spolu se 4 kolegy, kteří to tu mohou potvrdit, na maličké bronzové římské šipečce, cca 1,5cm max. na délku. Byl to takovej bazmeček, co ho většina detektorů dá sotva v 5 cm pod povrchem a bůh ví, jestli vůbec v barvě. K ní jsme přikládali různá, ten den nalezená želízka a stavěli jsme ty kousky do různých pozic vůči sobě, horizontálně i vertikálně zhruba v hloubce 10-15cm. V zastoupení GMP, Lobo se SEF 38x30 a 3x Jokr v různých verzích s různou cívkou, měl můj Tejon jednoznačně nejlepší reakci na zkoušený cíl. A to přitom moc dobře vím, že v jiných podmínkách a na jiný typ cíle se Tejon ani jiné Tesoro nemůže třeba právě Jokru nebo GMP v separaci rovnat.
Rolling Eyes
Každopádně tvůj výsledek přesně koresponduje s tím, jak jsem sondu SEF v tomto nebo jiném vlákně definoval. Lepší dosah, pokrytí a v kolmém směru i separace ( v podélném nemůže být ve většině případů DD sonda z podstaty lepší než koncentrika), relativně horší diskriminace (pro někoho nevýhoda, já si to vykládám jako pozitivum - míň toho přeju) Very Happy Otázkou je jen to, co kdo preferuje.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
benik



Registrace: 17.7. 2010
Příspěvky: 82
Bydliště: Severní čechy29let

PříspěvekZaslal: sobota 09. duben, 2011 23:33    Předmět: Citovat

Ahoj, taky mám tejona asewpřed ní jsem měl HOT, pro SEwku jsem si jel k Lovosicím na předváděčku, byla tam dost silná mineralizace a většina detiků si nesáhla na poměrně mělce zakopanej groš, s cívkou HOT jsem se taky moc nechytal po odladění se SEW jsem měl mnohem lepší odezvu a to i při přidání hřebu či jiného drobného želízka. Jinak souhlasím s Grimmem, že jde hlavně o to jestli je signál kopatelný, nemucí být úplně čistý.Vpodstatě kopu i hodně cílů o kterých si myslím ,že to bude šrot, ale často se stane že jde o kombinaci barvy a železa ,nebo o dva předměty blízko sebe.Také kopu dost želízek pokud jsou hloub,hlavně klínky a podobné kompaktní tvary o kruhu nemluvě. S koncentrikou už jsem dlouho nehledal, ale mám pocit že se Sewkou jde lépe odhadnout tvar jestli je to třeba podlouhlé nebo kolečko(myslím u drobných cílů) Většinou ale moc nelaboruju a kopu. Nemá zde někdo porovnání žravosti železa třeba s XP Gold M nebo GM myslím hlavně na hlubší cíle. Wink
_________________
"Zahálka může mladého člověka doslova zničit"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: neděle 10. duben, 2011 17:23    Předmět: Citovat

grimmi napsal:

Nedávno jsem také podobně testoval spolu se 4 kolegy, kteří to tu mohou potvrdit, na maličké bronzové římské šipečce, cca 1,5cm max. na délku. Byl to takovej bazmeček, co ho většina detektorů dá sotva v 5 cm pod povrchem a bůh ví, jestli vůbec v barvě. K ní jsme přikládali různá, ten den nalezená želízka a stavěli jsme ty kousky do různých pozic vůči sobě, horizontálně i vertikálně zhruba v hloubce 10-15cm. V zastoupení GMP, Lobo se SEF 38x30 a 3x Jokr v různých verzích s různou cívkou, měl můj Tejon jednoznačně nejlepší reakci na zkoušený cíl. A to přitom moc dobře vím, že v jiných podmínkách a na jiný typ cíle se Tejon ani jiné Tesoro nemůže třeba právě Jokru nebo GMP v separaci rovnat.
Rolling Eyes
.


Tohle musím potvrdit , byl jsem jedním z účastněných Wink
Jinak nastavení diskriminace železa pro separaci je dost důležitá věc specielně u Tejona i Vaquera.Musí se nastavit aby železo bylo slyšet a jen zapraskávalo.Pak při přítomnosti barvy se signál zesílí a je čistější. Důležitá je i rychlost pohybu cívkou! Při rychlém máchání s pocitem , že mám rychlej analog toho dost přejdete Rolling Eyes CHce to klídek i kvůli hlubokým cílům.
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: neděle 11. září, 2011 16:26    Předmět: Citovat

Máte někdo zkušenost s touto cívkou na Tejona ? Na zamořená pole by měla být hodně dobrá Shocked
http://www.lovecpokladu.cz/civky-detech-sef/sonda-s-e-f-20x15-pro-detektory-tesoro-685
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 11. září, 2011 19:09    Předmět: Citovat

Ne, ale mám novou zkušenost s HOT 15cm DD, zapujčeno od Irwinga v Kdyni. I s tou malou mrchou jsem s Tejonem vyzobal tak 80% hloubkoveho polygonu Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.2. 2010
Příspěvky: 128
Bydliště: JB

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 11:17    Předmět: Citovat

to grimmi:
Víme, že to s Jezevcem umíš Wink. A jak by jsi tu cívku zhodnotil i z jiného pohledu. Třeba v porovnání se SEFkou?
_________________
Tesoro Tejón
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 11:34    Předmět: Citovat

On to s tím piškotem zobal i Irwing s Vaquerem.
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 13:07    Předmět: Citovat

Tak tak, Irwingovo Vaquero s ní prý chodilo ještě lépe. Nastavení země samozřejmě trochu do mínusu, ale stejně mi to vyrazilo dech, že to bralo tak jednoznačně a čistě většinu hlubokých signálů.
Když si vemu, že tam někdo musel laborovat s půlmetrovejma sondama aby mohl uznale pokývat hlavou, že to slyší a my s Irwingem s 15cm prckem muhehe muhehe muhehe No nic, ještě bych tu rozproudil nějaké, pro někoho ožehavé téma. Laughing
Jinak na separačním se jí v karisíti také dařilo, ale tam je to hlavně o nastavení detektoru, stáhnout citlivost a treš na minimum a pohrát si, ale opravdu s citem s diskriminací, což je třeba s každou sondou a já to nemám rád, protože v terénu nikdo tak moc laborovat nebude. Pak ale zaměřovala jednotlivé signálky samozřejmě mnohem přesněji než velká SEF.
Ta sonda je fakt překvápko, do zamořeného nebo na pole bych se jí nebál vůbec vzít a neměl bych ani strach, že nejdu moc hluboko. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.2. 2010
Příspěvky: 128
Bydliště: JB

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 13:43    Předmět: Citovat

Dík za postřehy, nechtěl jsem tě moc směrovat, ale spíš mě napadlo jak se chová na Tejonovi. Z pohledu, že je to HOTka. Má zkušenost s velkou HOTkou 12x10 nic moc... strašnejch prozvuků. Ať to bylo odladěný jak chtělo při, kontaktu s vegetací hvízdala jako prase. HOTky jsou vyvíjené především pro Lobo, tak se ani nedivím, že s ní to Vaquero chodilo lépe. Spíš jsem měl na mysli normální chození, jestli se taky vyskytují prozvuky, nebo ne?
_________________
Tesoro Tejón
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 13:56    Předmět: Citovat

To ti poví Irwing, ten s ní chodí. Já ji jen zkoušel. Jinak HOT 30x25 je nepovedená mrcha (na Tejonu), nikdy více.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.2. 2010
Příspěvky: 128
Bydliště: JB

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 14:29    Předmět: Citovat

Vaquero je v podstatě zmenšené Lobo s ručním odladěním země, takže věřím, že na něm šlape úplně v pohodě. Jinak jsem měl možnost vyzkoušet si tu velkou HOTku na Lobu a na něm chodí naprosto perfektně. Jediné co by se dalo vytknout je váha.
_________________
Tesoro Tejón
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 14:47    Předmět: Citovat

Předpokládám, že jsi měl vaquero a lobo rozebrané a jejich desky před sebou na stole a nepředáváš nám jen slova, která vyšla z něčích úst, protože mě nepřijdou podobný ani v nejmenším, liší se už ve frekvenci, kdy u Vaquera je stažená na cca 14kHz, také identifikace je naprosto rozdílná. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.2. 2010
Příspěvky: 128
Bydliště: JB

PříspěvekZaslal: středa 14. září, 2011 1:15    Předmět: Citovat

Promiň, ale to co jsem napsal bylo pouze to co jsem si přečetl. Neměl jsem je rozebrané ani náhodou a jejich desky jsem neviděl Rolling Eyes.
_________________
Tesoro Tejón
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.2. 2010
Příspěvky: 128
Bydliště: JB

PříspěvekZaslal: úterý 27. září, 2011 17:36    Předmět: Citovat

George-83 napsal:
Máte někdo zkušenost s touto cívkou na Tejona ? Na zamořená pole by měla být hodně dobrá Shocked
http://www.lovecpokladu.cz/civky-detech-sef/sonda-s-e-f-20x15-pro-detektory-tesoro-685


Ahoj, sondu jsem měl možnost testovat a velice mě překvapila. Vlastnosti hodně podobné velké SEFce, výborná separace (v příčném směru), citlivost úplně na tu nejmenší droboť (ani dohledávačka to nebrala) a hlavně překvapil hloubkový dosah... prostě už je doma Wink
Detík je s ní vyvážený a jak pírko, dobře se hledá... Nesmí se však spěchat, potřeba trpělivě řádkovat a taky ne moc rychlý pohyb.
Velkou SEFku sice úplně nenahradí, hlavně kvůli šířce záběru, ale do bordelu super. Taky by mohla být jako alternativa pro ty kdo mají základní koncentriku a netouží po velkém motýlu. Záběr díky rozdílné konstrukci bude přibližně stejný, ale rozhodně si šáhnou hlouběji.
_________________
Tesoro Tejón
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
benik



Registrace: 17.7. 2010
Příspěvky: 82
Bydliště: Severní čechy29let

PříspěvekZaslal: úterý 27. září, 2011 21:46    Předmět: Citovat

Very Happy Ale,ale nová cívka a ani se neozveš ? Hlavně mi tu zase netvrď ,že s ní poznáš co je pod ní. Laughing
_________________
"Zahálka může mladého člověka doslova zničit"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pátek 30. září, 2011 16:55    Předmět: Citovat

Fox napsal:

Ahoj, sondu jsem měl možnost testovat a velice mě překvapila. Vlastnosti hodně podobné velké SEFce, výborná separace (v příčném směru), citlivost úplně na tu nejmenší droboť (ani dohledávačka to nebrala) a hlavně překvapil hloubkový dosah... prostě už je doma Wink
Detík je s ní vyvážený a jak pírko, dobře se hledá... Nesmí se však spěchat, potřeba trpělivě řádkovat a taky ne moc rychlý pohyb.
Velkou SEFku sice úplně nenahradí, hlavně kvůli šířce záběru, ale do bordelu super. Taky by mohla být jako alternativa pro ty kdo mají základní koncentriku a netouží po velkém motýlu. Záběr díky rozdílné konstrukci bude přibližně stejný, ale rozhodně si šáhnou hlouběji.


Díky za info, jdu do ní Smile
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Tejon Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO