Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 647 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

GoldenMask a zkušenosti po delším užívání.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Golden mask
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Markonius



Registrace: 3.10. 2006
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pátek 13. květen, 2011 12:17    Předmět: GoldenMask a zkušenosti po delším užívání. Citovat

Ahoj všem.
Po delší době mého zahálení zvažuji zase koupi detektoru.
Jsem nalomen pro koupi GM 3 nebo 2.
Popište prosím někdo dlouhodobé zkušenosti, plusy ale i mínusy, vychytávky,
co kde prasklo, upadlo nebo se dá zlepšit atd.

Dík za pomoc určitě nejen pro mne.
_________________
Tesoro micMax,EuroSabreI,Min. XS,Min. Xtera 50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
witt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 300

PříspěvekZaslal: pondělí 16. květen, 2011 19:36    Předmět: Citovat

Nejsem sice přímým uživatelem, ale když jsem pár (tedy jenom dva) těchto detíků po zhruba roční (pravda intenzivní) službě viděl, tak bych řekl, že to "prasknutí a upadnutí" je na denním pořádku.
_________________
E-Trac, ProPointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Markonius



Registrace: 3.10. 2006
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: úterý 17. květen, 2011 7:49    Předmět: Citovat

no... ono prasknout nebo se ulomit může na všech detících, to není žádná věda něco ulomit Sad
spíše mne zajímá výdrž elektroniky, poruchovost atd.
prostě postřehy z delšího užívání. Ono si člověk nekupuje detík na měsíc nebo půlrok Laughing
_________________
Tesoro micMax,EuroSabreI,Min. XS,Min. Xtera 50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 17. květen, 2011 10:04    Předmět: Citovat

Měl jsem doma 2 měsíce GM3, který už byl cca 3/4 roku v intenzivním provozu a neřekl bych, že by to na něm bylo nějak výrazně znát.
Zpracování je takové manufakturní (některý poťák jde volněji, jiný víc ztuha atp, netradičně šroubovací zámky tyčí, které je těžké povolit, když je pořádně utáhneš aj.), ale materiály jsou co do odolnosti OK.
Na statistiky poruchovosti se asi budeš muset zeptat u dovozce. Confused
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Azaz163



Registrace: 13.10. 2008
Příspěvky: 67
Bydliště: Nedaleko HK

PříspěvekZaslal: úterý 17. květen, 2011 17:44    Předmět: Citovat

Novější stroje by už měli být většinu nedostatků co jsem slyšel opravenou. Já jsem s ním nachodil několik set hodin. A problémy byly: pérko, které drží dolní tyč je svařované a rozpadlo se, o pařez jsem urazil cívku (v plastu byla bublina), kameny cívce moc také neprospívají, chce si dávat pozor na uvolňování šroubů, které drží přepínací páčky. Na druhou stranu musím napsat, že jsem "hovado" a detektor jsem docela zrasil. A hlavní problém jsem měl s přehříváním, na začátku ok ale časem, když jsem hledal na poli při 20-25°C vypadla diskriminace a multitón. Jinak dosahově špice, separace horší. S kolegou jsem ho srovnával oproti G-maxu a některé signály by dotyčný nekopal i když tam byla zajímavá věc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
yarex



Registrace: 9.9. 2009
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. červenec, 2011 8:43    Předmět: Citovat

Ja mam Golden Mask 2 nieco cez rok a by som to hodnotil asi nasledovne:

Pozitiva:
- Na nezaprasenej lokalite ide pekne do hlbky - taham predmety z jam do 30-35cm, podmienkou je vsak dobre vyladenie.

- Zelezo od "vodivejsich" kovov je lahko rozlisitelne aj na hranici dosahu.
(zeleza uz nekopem skoro vobec)

- Super cena nato co dokaze

Negativa:
- za dazdu je detekcia horsia
- v zaprasenych lokalitach je s default cievkou problem hladat - vhodnejsia je mensia cievka ale tu som nemal moznost vyskusat
- Detektor je stredne tazky, takze po 2-3 hodinach hladania uz je citit ruku. Nerad ho rozkladam lebo spojenia niesu idealne takze ho nosim stale vcelku.
- Pinpointing nieje najpresnejsi, niekedy je problem dohladat predmet v zemi.

Zhrnul by som to asi tak, ze je to super detektor do lesa a na polia do lokalit ktore niesu zabordelovane.

Ak by som sa mal znovu rozhodnut medzi GM2 a GM3 idem do GM3 - ma automaticke vyladenie pody co je vraj lepsie v zabordelovanych lokalitach ale dokupil by som aj mensiu cievku a urcite aj pinpointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: neděle 15. duben, 2012 13:09    Předmět: Citovat

Azaz163 napsal:
Novější stroje by už měli být většinu nedostatků co jsem slyšel opravenou. Já jsem s ním nachodil několik set hodin. A problémy byly: pérko, které drží dolní tyč je svařované a rozpadlo se, o pařez jsem urazil cívku (v plastu byla bublina), kameny cívce moc také neprospívají, chce si dávat pozor na uvolňování šroubů, které drží přepínací páčky. Na druhou stranu musím napsat, že jsem "hovado" a detektor jsem docela zrasil. A hlavní problém jsem měl s přehříváním, na začátku ok ale časem, když jsem hledal na poli při 20-25°C vypadla diskriminace a multitón. Jinak dosahově špice, separace horší. S kolegou jsem ho srovnával oproti G-maxu a některé signály by dotyčný nekopal i když tam byla zajímavá věc.


Typuju ze by jsi za par hodin zrasil i pneumaticke kladivo.
Po te co jsem videl tu mrsinu omotanou izolackama a bahnem musim konstatovat, ze vetsi prase snad neexistuje. Tusim ze jsem na tom tenkrat menil i zasobnik na baterky - je to ono???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jerry.M
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2007
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: neděle 15. duben, 2012 15:03    Předmět: Golden Mask Citovat

yarex napsal:


Ak by som sa mal znovu rozhodnut medzi GM2 a GM3 idem do GM3 - ma automaticke vyladenie pody co je vraj lepsie v zabordelovanych lokalitach ale dokupil by som aj mensiu cievku a urcite aj pinpointer

Dovolil by som si poukázať na omyl, ktorý je u detektorov GMask prezentovaný ako automatické odladenie pôdy. Toto je celkom obyčajné velmi zrýchlené automatické nastavenie nuly. Má ho každý pohybový detektor. Pri jeho použití odladíme zem, ale odladuje sa aj predmet, ktorý sa pod cievkou nachádza. Preto aj dosah a citlivosť klesá niekolkonásobne. Vlastníci GMask si toto tvrdenie môžu velmi jednoducho vyskúšať. Pri pomalom pohybe korunou nad cievkou ju detektor neregistruje. Automaticke nastavenie nuly dokáže signál vynulovať. Ked je však pohyb rýchlejši, automatika nestačí a signál je na svete.
Pre lepšie pochopenie - zmačknutím tlačítka Pinpoit je automaticke nastavenie nuly velmi spomalené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Golden mask Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO