Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 587 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

GTP1350 - civky
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett GTP-1350
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CorpusDortus



Registrace: 27.5. 2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: úterý 31. květen, 2011 7:21    Předmět: GTP1350 - civky Citovat

Garrett GTP 1350 patri jiste mezi ty kvalitnejsi detektory i kdyz uz to neni zadny mladik, limituje ho vsak (samozrejme - zalezi na tom co citime jako limit) pomerne mala zakladni civka ProFormance 7x10" dodavana s detektorem.
Civka 7x10" nabizi sice pomerne dobrou citlivost i na hodne male cile a da se pouzit i v dosti zamorenem prostoru. Dobre vyuzitelna je i tam, kde by clovek radeji sahnul po Spider/Scorcher civkach. Zaroven je diky sve velikosti vhodna i na mista, kde je horsi pristup. Nevyhodou je potom neprilis siroky zaber a hlavne dosah. Neco malo nad 20cm pri sockorune dnes jiz urcite nikoho neohromi.

Garrett nabizi pomerne sirokou skalu civek ke svym detektorum a dalsi jsou dostupne od vyrobcu tretich stran (Detech), ale co se tyka GTP1350, neni vyber takovy jako je tomu treba u rady ACE.

V soucasnou chvili lze poridit jen nekolik malo civek

1) 4.5" Crossfire II - velmi specificke pouziti v zamorenem prostredi
2) 10x14" ProFormance
3) 9x12" ProFormance
4) 8.5x11" ProFormance - novy typ DD - stejny jako se dodava i s novymi EUROAce a AT Pro, ale existuje i ve verzi pro GTP

to je v tuto chvili vse.
... videl jsem sice jeste nejakeho dalsiho Spidera nebo Scorchera, ale podobne jako u CrossfireII se jedna o specifickou zalezitost. Podobne jako EagleEye, ktery se snad pro GTP take kdysi vyrabel.
Imaging typ ProFormance civky pro GTP (treba 12.5") jsem nikdy nezaregistroval (jasne, GTP neni GTI, ale mam za to, ze o civce Imaging vzhledu pro GTP jsem kdysi cetl na nejakych US strankach). Proc se vlastne Imaging typ civky pro GTP nedela ?

Podobne jsou na tom vyrobky Detech - civky S.E.F. - tam se zda, ze na GTP uplne zapomneli. Nebo ne?

Vypada to tedy, ze vyber doplnkove civky pro GTP1350 je pomerne omezeny.

Rad bych se tedy zeptal nektereho z Garrett "guru tymu" Smile Idealni by asi byl Feri Wink

Jak jsou na tom v porovnani se zakladni civkou 7x10" dalsi nabizene ProFormance civky ?
Jaky je narust dosahu u techto civek, a jakou dan v separaci a detekci mensich cilu ze to clovek zaplati? Sire zaberu, nebo prace v zamorenem prostredi neni pro me az tak podstatna.
V podstate jde o to, ze bych rad identifikoval civku, ktera by dokazala nahradit zakladni 7x10" pri narustu dosahu, ale zaroven rozumneho zachovani citlivosti na male cile (malym cilem rozumim napr. 1/4k nebo 1h R-U nebo 5h CSR - i kdyz nekteri hledaci by je jiste oznacili za mastodonty Smile)
Jeste pred par mesici by to bylo vcelku jasne - clovek by si vybral mezi typy 9x12 a 10x14, pricemz koleckar by asi radeji volil 9x12".
Ted ale "vylezly" nove civky 8.5x11" zname z EuroACE a AT Pro - jak jsou na tom ? Je temer jiste, ze po vsech strankach porazi zakladni civku 7x10, ale jak je to v porovnani s civkou 9x12" ?
Daji se tyto dve civky nejak rozumne porovnat, pripadne jeste i s civkou 10x14" ?

Budu vdecny za jakekoliv info.

Pokud odpovi Feri a odpoved me uspokoji (tedy moji zvedavost)... slibuji, ze uspokojim jeho... ale pouze objednavkou na jeho chlebodarce Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 31. květen, 2011 9:49    Předmět: Citovat

Samozřejmě, že odpovím, a to velmi rád. Poprosím však o menší sečkání, protože takováto suprová otázka si zaslouží opravdu kvalitní odpověď. A já mám i jiné povinnosti, které mě živí.
Ale slibuji, že v duchu Tvé otázky Ti odpovím co nejlépe a co nejdříve.

Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CorpusDortus



Registrace: 27.5. 2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: úterý 31. květen, 2011 10:19    Předmět: Citovat

Feri, jako obvykle jsi nezklamal. Moc diky a uz se tesim na fundovanou odpoved Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 07. červen, 2011 13:48    Předmět: Citovat

CorpusDortus napsal:
Feri, jako obvykle jsi nezklamal. Moc diky a uz se tesim na fundovanou odpoved Very Happy

Takže, trošičku jsem to pojal po svém....
Zítra odpoledne by zde měl být odkaz na naše stránky, kde bude článek umístěn. Byla to docela fuška Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 07. červen, 2011 13:56    Předmět: Citovat

Ještě jenom, co v článku není: Imaging cívka se nemůže v detektoru použít. Proto, že má více vodičů a jiný konektor, má o vinutí více, a řada GTP není pro zobrazení velikosti cíle programově vybavena.
Více zítra....
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CorpusDortus



Registrace: 27.5. 2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: středa 08. červen, 2011 7:07    Předmět: Citovat

Tak to uz se nemuzu dockat Smile
Budu zase cely den jako "na trni".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 08. červen, 2011 12:18    Předmět: Citovat

CorpusDortus napsal:
Tak to uz se nemuzu dockat Smile
Budu zase cely den jako "na trni".


Jak jsem slíbil, tak plním.....
Něco málo o GTP 1350 Very Happy
http://www.garrett.cz/detektor-kovu-garrett-gtp-1350/t-148/
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 08. červen, 2011 12:31    Předmět: Citovat

Feri, pěkně zpracováno. Máš tam jen mírnou početní chybku. U sondy 9x12" Proformance máš přepočet na české míry: V českých mírách: 250 mm x 182 mm, což bude spíš nějakých 225mm x 300mm, ne? Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 08. červen, 2011 12:43    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Feri, pěkně zpracováno. Máš tam jen mírnou početní chybku. U sondy 9x12" Proformance máš přepočet na české míry: V českých mírách: 250 mm x 182 mm, což bude spíš nějakých 225mm x 300mm, ne? Wink

Díky, šotek se vloudil. Ono to nebylo zrovna jednoduché zpracovat.
Ten program na převod dělá občas divy. Jinak samozřejmě máš pravdu.
Ještě, že existují SZ. Dostals mě, cizinče.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CorpusDortus



Registrace: 27.5. 2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: středa 08. červen, 2011 19:37    Předmět: Citovat

Teda Feri, ja smekam. Zatim jsem to jen tak preletl ocima (dcera mela besidku, a prave jsme dorazili domu), ale tak do hodinky budu snad manzelkou uvolnen a pak si na to sednu.
SUPER, SUPER, SUPER !!!

Jeste se ozvu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: středa 08. červen, 2011 19:42    Předmět: Citovat

Feri ty máš dvě registrace? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. červen, 2011 9:55    Předmět: Citovat

Petr67 napsal:
Feri ty máš dvě registrace? Very Happy


Člověče, já Ti nevím....
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CorpusDortus



Registrace: 27.5. 2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. červen, 2011 11:26    Předmět: Citovat

Feri, Tvuj clanek je absolutne fantasticky.

Podobne komplexni srovnani pro GTP civky jsem dlouho hledal, ale takhle krasne pohromade nikdy nenasel. Ted uz je mi jasne, ze moje "trinactsetpadesatka" dozije s novou civkou 8,5"x 11" Smile
Mel jsem trosku pochyby o vyraznejsich rozdilech v porovnani s 9x12, ale Tvoje testy me presvedcily o opaku.
Jsem take zvedavy jak to bude s tim dohledavanim. Abych pravdu rekl, ja "pres hranu" s mirnym naklapenim civky dohledavam i se soucasnou sondou. Prijde mi to trosku presnejsi, nez se snazit dohledat na presny stred pri horizontalni poloze, i kdyz jsem to tak zezacatku take delal.
Je ale pravda, ze s tim beham uz nejakou dobu a se svym "ingotem" jsem duverny kamarad, dalo by se rici- az bratr Smile Vsechno chce cvik, praxi ,dokonalou vzajemne poznani a ta spravna "ocekavani" a o detektorech to plati dvojnasob.

Je trosicku smutne (tedy pro me), ze 1350 pomalu, ale jiste konci. I ty jsi clanek pojal trosku jako nekrolog, s cimz se ale neda nez souhlasit. Par let uz 1350 mame a predpokladam, ze spolu jeste nejaky cas vydrzime, ale uz posilhavam po ruznych dalsich alternativach. Tady je mi trosku lito, ze zatim nevznikl Garrett detektor, ktery by me donutil obmenu udelat.
Na GTI 2500 jsem sice pomyslel, ale take uz mu je nejaky ten patek a radeji bych pockal az se objevi jeho nahrada nove generace. Prechod na ATPro se mi potom ve srovnani s 1350 nezda dostatecne "lepsi". Chysta se v dohledne dobe po EUROAce/350 a ATPro jeste neco ?

Uz ted jsem plny ocekavani toho co nova civka dovede a nejpozdeji do zitrka objednavam (samozrejme ze u Tebe, potazmo u vas Smile) S tim souvisi jeste jedna otazka : je neco, co by mohlo Tveho chlebodarce pozitivne naladit co se Tebe tyka ? Tim myslim nejaky pozitivni feedback spolu s objednavkou. Aby vedel (on tedy asi vi) jak kvalitniho cloveka zamestnava.
Navic, spolu s novou civkou pro GTP hodlam objednat i 9x12 pro ACE. Muj otec, ktery se mnou docela pravidelne chodi take, ACE250 ma a chtel bych, aby nebyl frustrovan mym zvysenym dosahem Smile Navic mi to vyresi otazku darku k jeho cervencovym 68. narozeninam (coz u cloveka jeho veku neni jednoducha vec).

Jeste jednou bych Ti tedy chtel moc podekovat, jsi clovek na svem miste !

Tak a ted jeste drobne pripominky (neber si je osobne Smile)
Nemelo by tam byt v druhe radce pro kazdou citlivost pomaleji nez 1 m/s ?
Jo... a jeste mi povez kam chodis na 3/4 krejcary ? Wink

Jinak verejne prohlasuji, ze Garrett ma i jine priznivce nez Feriho. A ja nejsem produktem Feriho schizofrenie, nybrz jednim z nich
Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. červen, 2011 11:46    Předmět: Citovat

CorpusDortus napsal:
Feri, Tvuj clanek je absolutne fantasticky.

Podobne komplexni srovnani pro GTP civky jsem dlouho hledal, ale takhle krasne pohromade nikdy nenasel. Ted uz je mi jasne, ze moje "trinactsetpadesatka" dozije s novou civkou 8,5"x 11" Smile
Mel jsem trosku pochyby o vyraznejsich rozdilech v porovnani s 9x12, ale Tvoje testy me presvedcily o opaku.
Jsem take zvedavy jak to bude s tim dohledavanim. Abych pravdu rekl, ja "pres hranu" s mirnym naklapenim civky dohledavam i se soucasnou sondou. Prijde mi to trosku presnejsi, nez se snazit dohledat na presny stred pri horizontalni poloze, i kdyz jsem to tak zezacatku take delal.
Je ale pravda, ze s tim beham uz nejakou dobu a se svym "ingotem" jsem duverny kamarad, dalo by se rici- az bratr Smile Vsechno chce cvik, praxi ,dokonalou vzajemne poznani a ta spravna "ocekavani" a o detektorech to plati dvojnasob.

Je trosicku smutne (tedy pro me), ze 1350 pomalu, ale jiste konci. I ty jsi clanek pojal trosku jako nekrolog, s cimz se ale neda nez souhlasit. Par let uz 1350 mame a predpokladam, ze spolu jeste nejaky cas vydrzime, ale uz posilhavam po ruznych dalsich alternativach. Tady je mi trosku lito, ze zatim nevznikl Garrett detektor, ktery by me donutil obmenu udelat.
Na GTI 2500 jsem sice pomyslel, ale take uz mu je nejaky ten patek a radeji bych pockal az se objevi jeho nahrada nove generace. Prechod na ATPro se mi potom ve srovnani s 1350 nezda dostatecne "lepsi". Chysta se v dohledne dobe po EUROAce/350 a ATPro jeste neco ?

Uz ted jsem plny ocekavani toho co nova civka dovede a nejpozdeji do zitrka objednavam (samozrejme ze u Tebe, potazmo u vas Smile) S tim souvisi jeste jedna otazka : je neco, co by mohlo Tveho chlebodarce pozitivne naladit co se Tebe tyka ? Tim myslim nejaky pozitivni feedback spolu s objednavkou. Aby vedel (on tedy asi vi) jak kvalitniho cloveka zamestnava.
Navic, spolu s novou civkou pro GTP hodlam objednat i 9x12 pro ACE. Muj otec, ktery se mnou docela pravidelne chodi take, ACE250 ma a chtel bych, aby nebyl frustrovan mym zvysenym dosahem Smile Navic mi to vyresi otazku darku k jeho cervencovym 68. narozeninam (coz u cloveka jeho veku neni jednoducha vec).

Jeste jednou bych Ti tedy chtel moc podekovat, jsi clovek na svem miste !

Tak a ted jeste drobne pripominky (neber si je osobne Smile)
Nemelo by tam byt v druhe radce pro kazdou citlivost pomaleji nez 1 m/s ?
Jo... a jeste mi povez kam chodis na 3/4 krejcary ? Wink

Jinak verejne prohlasuji, ze Garrett ma i jine priznivce nez Feriho. A ja nejsem produktem Feriho schizofrenie, nybrz jednim z nich
Laughing


Ahoj.
máme program pro převod textu na web. Je to katastrofa! Už mě upozorňoval Grimmi.... Samozřejmě, že máš pravdu... a ten 3/4 je 1/4;
Hned to opravím...

Pokud chceš novou cívku na ACE, doporučuji 22x28cm. Jednoznačně.
A AT pro, ten je kvalitativně poněkud výše, než GTP. Bez nadsázky.
Prosím, řediteli nepiš nic.
A na to AT pro by ses měl přijít podívat. Jde o velmi známé zapojení s inovací a novým programem.
Každopádně, ikdyž skončí GTP série, servis bude fungovat dál.

Mě osobně vyrazila dech GTAx 550 ve spojení s novou cívkou. Fakt mě spadla čelist. Mám jednu servisní, tak si občas hraju v laborce na stole.
Po lehkém přenastavení jsem konečně s touto cívkou zjistit, co 550 dovede Very Happy Very Happy Very Happy
Přeji hodně hezkých nálezů s 1350; pokud budeš potřebovat lékaře, rád ji opravím, bude -li to možmé.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CorpusDortus



Registrace: 27.5. 2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pátek 10. červen, 2011 19:59    Předmět: Citovat

Co se "sotku" tyka... ja neprudil, jen jsem chtel, aby jsi to mel "hezky" Smile
(a od nekoho kdo nepouziva diakritiku to sedi, ne ? Smile )

Zatracene, ja to cekal Very Happy Myslim to s tou ACE civkou, chtel jsem usetrit nejakou korunu a doufal, ze to pomines.
Ale mas pravdu.... vypada to, ze to udelam uplne jinak. Sobe koupim novou 8.5x11 pro GTP, to uz je uplne jasny. A otci rovnou to vase akcni EUROAce s touhle civkou. Co ta membranova klavesnice ? Je to OK ? Otec je starsi pan, zvykly pritlacit, takze 250ka mu diky klas.tlacitkum vyhovovala - aspon tedy s nimi nikdy nic neprovedl... ale znam ho, promackne leccos... Smile

Koukal jsem za co se prodava jeta 250ka, a je to asi nejlepsi reseni. Pri cene te civky. Navic k 250 prihodim krytku civky, kryt proti desti, nova sluchatka od EUROAce (otci jsem uz kdysi koupil MasterSoundy) a Garret tasku (nebo ten batoh - podle toho co si bude chtit nechat).
Nekdo si to snad koupi, ne ?

Mozna dam dohromady i nejake ty 1.2V aku (koupil jsem mu totiz loni 2 sady RAM 1.5V a nabijecku, maji za sebou tak 10-15 cyklu a parada. Mozna by stalo za to tuto technologii doporucovat - na 250 => SUPER!. Zadne klasicke AKU NiMH 1.2V od te doby do 250 nepouziva - tvrdi, ze to pozna i na vykonu, ale ja vim co je to "placebo" Smile Ta vydrz je ale slusna, vubec nejdou dolu, absolutne zastoupi klas. alkalicke)
(U sebe na 1350 znatelny rozdil nepozoruji - mluvim o vydrzi )

S tim ATPro mas jiste taky pravdu, je sice podstatne vyse, ale ne tak abych tam chtel za kazdou cenu. Mel jsem kdysi "cuky" kupovat GTI2500, ale jelikoz tehdy byla moje 1350 jeste celkem nova, seslo z toho. Chtel bych mit z noveho detektoru ten pocit jako jsem citil (ze bych byval byl mel) tenkrat u GTI2500. Ale dnes uz je to pase.
Je to skoda.... 2500 me uz za ty penize nelaka a ATPro.... proste to tam neni. Chybi tam ten "wow moment", jak by rekli amici.
Myslim, ze v te 2500 urovni tam ted jeden novy detektor chybi. To je skoda.

Presto bych si ho zkusil. Behem leta budu delat projekt na D1 za Pruhonicema (Strancice), takze budu jezdit asi celkem pravidelne. A jelikoz jsem z RA, je mi vcelku jedno kde budu ve spicce cekat na silnici. Stejne musim na "druhou stranu" a je mi fuk kudy. Takze bych se treba nekdy zastavil?

Co se tyka "doktora", stejne si nedovedu predstavit za kym jinym bych mel jit Smile V zivote jsem zbastlil leccos, ale v uplne jine oblasti. Jsem sice clovek zvidavy, ale v poslednich letech mam "sveho dost", abych jeste studoval dalsi veci - tssss Smile , takze rad prenecham odbornikum. A to Ty rozhodne jsi.
..... i kdyz trimerem bych si zatocil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Huskáč



Registrace: 11.4. 2011
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pondělí 13. červen, 2011 8:49    Předmět: Citovat

CorpusDortus napsal:
Co se "sotku" tyka... ja neprudil, jen jsem chtel, aby jsi to mel "hezky" Smile
(a od nekoho kdo nepouziva diakritiku to sedi, ne ? Smile )

Zatracene, ja to cekal Very Happy Myslim to s tou ACE civkou, chtel jsem usetrit nejakou korunu a doufal, ze to pomines.
Ale mas pravdu.... vypada to, ze to udelam uplne jinak. Sobe koupim novou 8.5x11 pro GTP, to uz je uplne jasny. A otci rovnou to vase akcni EUROAce s touhle civkou. Co ta membranova klavesnice ? Je to OK ? Otec je starsi pan, zvykly pritlacit, takze 250ka mu diky klas.tlacitkum vyhovovala - aspon tedy s nimi nikdy nic neprovedl... ale znam ho, promackne leccos... Smile

Koukal jsem za co se prodava jeta 250ka, a je to asi nejlepsi reseni. Pri cene te civky. Navic k 250 prihodim krytku civky, kryt proti desti, nova sluchatka od EUROAce (otci jsem uz kdysi koupil MasterSoundy) a Garret tasku (nebo ten batoh - podle toho co si bude chtit nechat).
Nekdo si to snad koupi, ne ?

Mozna dam dohromady i nejake ty 1.2V aku (koupil jsem mu totiz loni 2 sady RAM 1.5V a nabijecku, maji za sebou tak 10-15 cyklu a parada. Mozna by stalo za to tuto technologii doporucovat - na 250 => SUPER!. Zadne klasicke AKU NiMH 1.2V od te doby do 250 nepouziva - tvrdi, ze to pozna i na vykonu, ale ja vim co je to "placebo" Smile Ta vydrz je ale slusna, vubec nejdou dolu, absolutne zastoupi klas. alkalicke)
(U sebe na 1350 znatelny rozdil nepozoruji - mluvim o vydrzi )

S tim ATPro mas jiste taky pravdu, je sice podstatne vyse, ale ne tak abych tam chtel za kazdou cenu. Mel jsem kdysi "cuky" kupovat GTI2500, ale jelikoz tehdy byla moje 1350 jeste celkem nova, seslo z toho. Chtel bych mit z noveho detektoru ten pocit jako jsem citil (ze bych byval byl mel) tenkrat u GTI2500. Ale dnes uz je to pase.
Je to skoda.... 2500 me uz za ty penize nelaka a ATPro.... proste to tam neni. Chybi tam ten "wow moment", jak by rekli amici.
Myslim, ze v te 2500 urovni tam ted jeden novy detektor chybi. To je skoda.

Presto bych si ho zkusil. Behem leta budu delat projekt na D1 za Pruhonicema (Strancice), takze budu jezdit asi celkem pravidelne. A jelikoz jsem z RA, je mi vcelku jedno kde budu ve spicce cekat na silnici. Stejne musim na "druhou stranu" a je mi fuk kudy. Takze bych se treba nekdy zastavil?

Co se tyka "doktora", stejne si nedovedu predstavit za kym jinym bych mel jit Smile V zivote jsem zbastlil leccos, ale v uplne jine oblasti. Jsem sice clovek zvidavy, ale v poslednich letech mam "sveho dost", abych jeste studoval dalsi veci - tssss Smile , takze rad prenecham odbornikum. A to Ty rozhodne jsi.
..... i kdyz trimerem bych si zatocil Smile


Pokud bys chtěl, kldině se můžem domluvit, já ti pujčim Atečko a já bych se zase rád prošel s 1350. Kdysy sem po něm toužil, ale nebyly penízky. Tak jsem skončil u ACE 250.
_________________
Garrett AT Pro, ACE 250, Magnet, rejžovací pánev
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 13. červen, 2011 8:50    Předmět: Citovat

CorpusDortus napsal:
Co se "sotku" tyka... ja neprudil, jen jsem chtel, aby jsi to mel "hezky" Smile
(a od nekoho kdo nepouziva diakritiku to sedi, ne ? Smile )

Zatracene, ja to cekal Very Happy Myslim to s tou ACE civkou, chtel jsem usetrit nejakou korunu a doufal, ze to pomines.
Ale mas pravdu.... vypada to, ze to udelam uplne jinak. Sobe koupim novou 8.5x11 pro GTP, to uz je uplne jasny. A otci rovnou to vase akcni EUROAce s touhle civkou. Co ta membranova klavesnice ? Je to OK ? Otec je starsi pan, zvykly pritlacit, takze 250ka mu diky klas.tlacitkum vyhovovala - aspon tedy s nimi nikdy nic neprovedl... ale znam ho, promackne leccos... Smile

Koukal jsem za co se prodava jeta 250ka, a je to asi nejlepsi reseni. Pri cene te civky. Navic k 250 prihodim krytku civky, kryt proti desti, nova sluchatka od EUROAce (otci jsem uz kdysi koupil MasterSoundy) a Garret tasku (nebo ten batoh - podle toho co si bude chtit nechat).
Nekdo si to snad koupi, ne ?

Mozna dam dohromady i nejake ty 1.2V aku (koupil jsem mu totiz loni 2 sady RAM 1.5V a nabijecku, maji za sebou tak 10-15 cyklu a parada. Mozna by stalo za to tuto technologii doporucovat - na 250 => SUPER!. Zadne klasicke AKU NiMH 1.2V od te doby do 250 nepouziva - tvrdi, ze to pozna i na vykonu, ale ja vim co je to "placebo" Smile Ta vydrz je ale slusna, vubec nejdou dolu, absolutne zastoupi klas. alkalicke)
(U sebe na 1350 znatelny rozdil nepozoruji - mluvim o vydrzi )

S tim ATPro mas jiste taky pravdu, je sice podstatne vyse, ale ne tak abych tam chtel za kazdou cenu. Mel jsem kdysi "cuky" kupovat GTI2500, ale jelikoz tehdy byla moje 1350 jeste celkem nova, seslo z toho. Chtel bych mit z noveho detektoru ten pocit jako jsem citil (ze bych byval byl mel) tenkrat u GTI2500. Ale dnes uz je to pase.
Je to skoda.... 2500 me uz za ty penize nelaka a ATPro.... proste to tam neni. Chybi tam ten "wow moment", jak by rekli amici.
Myslim, ze v te 2500 urovni tam ted jeden novy detektor chybi. To je skoda.

Presto bych si ho zkusil. Behem leta budu delat projekt na D1 za Pruhonicema (Strancice), takze budu jezdit asi celkem pravidelne. A jelikoz jsem z RA, je mi vcelku jedno kde budu ve spicce cekat na silnici. Stejne musim na "druhou stranu" a je mi fuk kudy. Takze bych se treba nekdy zastavil?

Co se tyka "doktora", stejne si nedovedu predstavit za kym jinym bych mel jit Smile V zivote jsem zbastlil leccos, ale v uplne jine oblasti. Jsem sice clovek zvidavy, ale v poslednich letech mam "sveho dost", abych jeste studoval dalsi veci - tssss Smile , takze rad prenecham odbornikum. A to Ty rozhodne jsi.
..... i kdyz trimerem bych si zatocil Smile


Ahoj, sotek uz je pryc. Vse jsem opravil a moc dekuji za upozorneni Very Happy

Pokud jsi z Rakovníka, a chceš si udělat výlet na Kladno, není problém Ti ukázat AT pro o víkendu... Možná pojedu o víkendu do Nového Strašecí, takže to máš přímo za rohem.
Možná působí AT Pro jednoduše, jako ACE. Ale představ si ACE se zvýšeným dosahem a citlivostí, k tomu nastavení frekvence a automatickou nebo manuální zem. A ještě k tomu druhej detektor v tom původním.... Osobně bych nešel do Garretta, kdyby mě nevyhovoval.
A já této koncepci věřím.
Ale ani zde, prosím, trimrama netočit Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 13. červen, 2011 8:56    Předmět: Citovat

Huskáč napsal:

Pokud bys chtěl, kldině se můžem domluvit, já ti pujčim Atečko a já bych se zase rád prošel s 1350. Kdysy sem po něm toužil, ale nebyly penízky. Tak jsem skončil u ACE 250.


GTP 1350 Ti ukážu, až se stavíš u mě, jak jsi avízoval.
Možná uvidiš i vnitřek a dozvíš se něco navíc Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Huskáč



Registrace: 11.4. 2011
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pondělí 13. červen, 2011 9:09    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Huskáč napsal:

Pokud bys chtěl, kldině se můžem domluvit, já ti pujčim Atečko a já bych se zase rád prošel s 1350. Kdysy sem po něm toužil, ale nebyly penízky. Tak jsem skončil u ACE 250.


GTP 1350 Ti ukážu, až se stavíš u mě, jak jsi avízoval.
Možná uvidiš i vnitřek a dozvíš se něco navíc Very Happy


Já bych ho chtěl vzít do terénu...

Ale určitě se stavím. Jen ne asi tento týden.Surprised((
_________________
Garrett AT Pro, ACE 250, Magnet, rejžovací pánev
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CorpusDortus



Registrace: 27.5. 2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čtvrtek 23. červen, 2011 18:53    Předmět: Citovat

Huskac: Promin, ze pisu tak pozde. S ATPro bych se urcite rad prosel. Feri mi ho pred tydnem ukazoval a urcite by to stalo za to. Ale vidim to spis az pozdeji v lete. Odkud jsi ?

Jinak GTP1350 s novou DD civkou 8.5*11" -je to podstatna zmena, ale stale si jeste zvykam. Je to proste jine. Separuje to trochu jinak nez na zakladni civce a vubec, dalo to chvilku tapani. Dosah je oproti zakladni civce uplne jinde, v jednu chvili jsem byl skoro v soku. Nevhodne ulozeny petnik CSR 19cm. Feri nekecal, na to jak je 1350 stary strojek, chova se excelentne a leccemu by to i dnes s touhle civkou natrel. Nekecam.
S citlivosti nejde jit pri hledani v lese pres 10. Presneji jde, ale koledujes si o mrtvicku Smile Jelikoz jsem vzdycky hledal "na hrane" stability pristroje, musel jsem to poupravit trochu dolu, vazne to nejde. Uvidime jeste na poli.

Jinak je ale jasny, ze na GTP1350 uz nic lepsiho nebude. Takze ja jsem absolutne spokojen, ale zacinam posilhavat okolo, prijit to musi - to je logicke. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett GTP-1350 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO