Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 564 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Majitele DFX, přihlaste se
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Socomar



Registrace: 10.8. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: sobota 13. srpen, 2011 8:49    Předmět: Citovat

ahoj Smile
Tu Preamp Gainm 3 mám mít zapnutou spolu s 15.? Smile
_________________
Whites DFX,Garrett ACE250
Píp a je mi líp!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Socomar



Registrace: 10.8. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: sobota 13. srpen, 2011 13:24    Předmět: Citovat

Nebo je to jedno jaké frekvence je zapnutá?
Very Happy
_________________
Whites DFX,Garrett ACE250
Píp a je mi líp!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: sobota 13. srpen, 2011 14:01    Předmět: Citovat

Zdravím,

prosím Tě, ta SMSková stručnost dotazu zcela nevyjadřuje na co se vlastně ptáš. Možná by nebylo od věci více rozepsat o co Ti jde. Takhle Ti opravdu těžko někdo odpoví.

Měj se. F
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: sobota 13. srpen, 2011 19:09    Předmět: Citovat

Vidíš Mílo kdyby jsi jela dnes s náma tak by ti to Irwing vysvětlil Wink
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Socomar



Registrace: 10.8. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: sobota 13. srpen, 2011 21:30    Předmět: Citovat

Taky mi to bylo líto.ale ozval se mi kupec na vechtr,takže se omlouvám.Snad příště Very Happy
_________________
Whites DFX,Garrett ACE250
Píp a je mi líp!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: neděle 14. srpen, 2011 10:44    Předmět: DFX Citovat

Ahoj!
Včera jsme s Ivošem čekali, jak jsem četl výše, nevyšlo to, ale nevadí, aspoň jsme se nerušili. Very Happy Na tom políčku jsem včera snad poprvé použil režim Correlate, protože množství bordelu a půdní podmínky byli prostě hrozné. První tři hodinky v běžném nastavení byly utrpením. Neustálé prozvuky a bordel. Po přepnutí na tento režim najednou ticho, což mě trochu děsilo. Po pár metrech najednou mince na fleku, kde jsem už hoďku hledal, pak další a další. Prostě sice jsem neslyšel všechno co bylo pod cívkou a nechal na detíku aby sám vybíral cíle, ale vyplatilo se. Dokonce padnulo i malé Ag v 15cm a hned vedle bylo železo. Docela jsem byl překvapenej. V tomto režimu jsem dal Preamp Gain na 4 a AC sens na 70. Taky hodně mělo vliv nataveníSWEEP SPEED RECOVERY SPEED a S.A.T. SPEED a to vše spíše do vyšších hodnot, což je na zaneřáděném poli pochopitelné. Stále komfortní hledání. Na tomto místě se všechny ostatní volby neosvědčily. Budu muset opět přehodnotit svůj styl hledání.
Co se týče nějakého ideálního nastavení, to asi neexistuje. Pokud jdeš na stejná místa, dá se tam nastavit program, kterej si uložíš a na těch stejných lokalitách pak používáš. Já většinou začínám na svém oblíbeném nastavení a asi tak do hoďky upravuju jednotlivé volby, dokud nejsem spokojenej. Ze začátku se vyplatí brát si ssebou tři cíle(např malá mince,ID a železnej hřebík). Po nějaké změně parametrů, kdy si nebudeš jistá co přesně to udělá, tak jen zkontroluješ odezvu na tyto předměty a hned bude jasno. Hledisko pro správné nastavení je pro mě stabilita a to taková, aby byl detík na samé hraně, než začne bláznit. Uklidnit se dá mnoha způsoby, ale pak se to může dost podstatně projevit na dosahu. Jak jsem psal o pár řádků vejš. Na stole doma podobná mince na 15cm je skoro nereálná, ale včera v zemi v tom humusu, prostě jsem nechtěl věřit.
Jen ještě pokud si vzpomínám, tak tovární programy nejsou nic moc. Ale jako startovní pozice určitě pomůžou.
Pokud bude v nejbližší době možnost, rád předám své zkušenosti. Určitě nevim vše, ale pár fint už jsem pochytil. Jediné čeho se hrozím je, že včera na závěr hledání se mi zbláznil detík, když mi na něj napršelo. Snad to nebude prdlá cívka. Přeju pevné nervy do začátku. Ahoj IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: neděle 14. srpen, 2011 11:10    Předmět: Citovat

cievka je vodotesná, tej sa nič nestane ani po hľadaní v potoku Embarassed
Ale snáď si po príchode domov vybral batérie a nechal detík otvorený voľne vyschnúť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: neděle 14. srpen, 2011 11:21    Předmět: Citovat

ferino napsal:
cievka je vodotesná, tej sa nič nestane ani po hľadaní v potoku Embarassed
Ale snáď si po príchode domov vybral batérie a nechal detík otvorený voľne vyschnúť.


Cívka je vodotěsná ale stoprocentně to říct nelze. Baterku jsme po dešti vyndaly už to sice neukazovalo přetížení (owerload) nicméňě hledat se s tím už nedalo naštěstí se to stalo na konci hledání navíc pod ochraným krytem cívky bylo spousta vody která od tamtud doslova vytejkala i když jsme kryt sundaly stejně žádná změna tak doufám že Irwing už to doma testuje jestliže to bude cívkou pak už se nedivím problémům z let minulých :
Confused
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: neděle 14. srpen, 2011 11:46    Předmět: DFX Citovat

Ahoj!
Jó já jako bývalý elektrotechnik jsem si stím lámal hlavu, ale k tomu abych vyndal baterky mě musel přinutit kolega Šnědro, čímž mu chci tímto poděkovat, protože bych si určitě doma pak nadával, proč jsem je hned nevyndal. Teď je detík OK a chystám se na provedení kyblíkového testu. Na jednu stranu, pokud by byla prdlá cívka, asi by opravdu mé problémy z posledních let byly vyřešeny, ale cena nové..... ani nechci pomyslet.
Mějte se!
Čus IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: neděle 14. srpen, 2011 13:30    Předmět: Citovat

Vybrať baterky je prvá vec, už som po potokoch utopil nejedno elektro (zvlášť mobily) a po okamžitom rozobratí a pozvoľnom vysušení fungujú veselo.
PS: Cievku na dfx mám nevyužitú (hľadám výhradne s detechom), tak ak by mal niekto záujem, napíšte sz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: neděle 14. srpen, 2011 20:14    Předmět: Re: DFX Citovat

irwing napsal:
Ahoj!
Včera jsme... ... Na stole doma podobná mince na 15cm je skoro nereálná, ale včera v zemi v tom humusu, prostě jsem nechtěl věřit... ...Přeju pevné nervy do začátku. Ahoj IRWING

Ahojky,
nejdřív si dovolím ocitovat hlášku z jednoho zdejšího vlákna:

mek71 napsal:
Karlos napsal:
Jsem zvyklej dohledavat tak, za macham rukou s hlinou pred sondou, to asi u etraca nejde co? Houka to furt. Rolling Eyes

Zkus mět cívku porád sklopenou k zemi a dohledávej rukou nad ní. Trakař si porád ladí zem,když ji nemá je nasranej Smile


pobíháním a testěním jsem vlastně odhalil podobné, prostě na stole se dosah tváří na míň než v zemi (při stejném nastavení) a když jmám DFXo našponovaný a dohledávám před cívkou zeminu v ruce, rozjede se, když se dá cívka nad zem, tak je v pohodě...

Luboš

PS. mám odladění země na auto, ale iv intervalu ne zase tak moc často Twisted Evil
_________________
*Každý z nás někomu připadáme jako blázen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Socomar



Registrace: 10.8. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pondělí 15. srpen, 2011 23:03    Předmět: Citovat

Ahoj všem!

Tak Vám děkuji .hlavně Lubošovi a IRWINGOVI za rady k nastavení detíku.Včera odpoledne jsem měla možnost jít si zahledat na více míst. V lese to celkem šlo.Detík jsem naladila podle odkazu,který jsem našla na stránkách co mi doporušil Luboš.Pole už je horší,zkusila jsem přednastavený program Relic a přidat A.C.SENS na 77 a Pream Gain na 4 ale prozvuky byly hrozné.Taky jsem byla zvyklá na hezké.pomalu jásavé zvuky ACEčka při nálezech.tony na DFX nemohu nějak naladit.Snad se to poddáVery Happy.Nic co by stálo za řeč jsem nenašla.ale udělal mi radost malinký zlomený mědaček z hloubky cca20 cm v jílovité půdě.S Garrettem bych ho asi nenašla.Přiště bych ráda zkusila nastaveni o kterém píše IRWING.Budu ráda.když ty prozvuky budou eliminovány. To je asi zatim vše. Zdraví Socomar
_________________
Whites DFX,Garrett ACE250
Píp a je mi líp!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: úterý 16. srpen, 2011 7:23    Předmět: Citovat

Zdravím,

možná bych pro začátek hlavně na pole / ale nejen pro něj / doporučil nastavit odezvu jen na jednotón - tedy všechno od ID cca -5 až po + 98 stejná odezva. / hezký barevný signál / a když se ozve - můžeš ještě kouknout na displej / tam vidíš přesně ID /. Podle mě to ale není až tak důležité a kopu včechno, co se takto barevně ozve.
Pokud sbíráš i železo - přiřaď mu zase jen jeden tón / hluboký / - od -99 do -6.
S tímto nastavením se dá chodit s hodně vysoko nastaveným Preamp Gain i citlivost. To první jsem míval prakticky stále naplno a to druhé dle prozvuků, ale na poli, kde cívkou o nic nezavadíš, prakticky také naplno.

To automatické dolaďování země jsem také dlouhou dobu používal, ale pak jsem si udělal pokusy a zjistil, že to není optimální. Doladění se opakuje v určitých cyklech a v podstatě se údaje z cívky v procesoru integrují a převádějí na nastavení. Právě díky integraci údajů jsou sice změny ne tak citlivé, ale přesto - pokud proběhne měření například kdy kopeš a detektor leží na zemi - cívkou do vzduchu, naměří nesmysl. Když kopeš déle - je těch nesmyslných měření několik a to už ovlivní celkové nastavení. Samozřejmě předpokládám, že je nastaveno měření jen v době, kdy pod cívkou není žádný cíl / ani barva, ani železo /

Měl jsem podezření už dávno, že automatické nastavení není optimální. Nakonec můžeš si udělat jednoduchý pokus - nech běhat detektor nějakou dobu a automatice a pak zkus naladit ručně. Vžy se naladění změní / k lepšímu /.
Dávám přednost ručnímu naladění země a to v určitých intervalech nebo když se podstatně mění půdní podmínky.

Ještě k těm prozvukům. Pokud se hledá s nastavením prakticky naplno - nelze se jim vyhnout. Ale dá se užitečnému signálu přiřadit prodloužená odezva - laicky řečeno - užitečný signál zní o něco déle, než prozvuk. Takto se dá po chvíli hledání vcelku dobře zjistit, co je prozvuk a co užitečný signál.

Je fakt, že s DFX už asi 2 roky nechodím, / měl jsem jich jednu dobu 3 ks současně - každý s jinou cívkou a jinak nastavený /. Teď chodím přes 2 roky s nástupcem DFX / Spectrou / , ale prakticky stejné nastavení používám i u ní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: úterý 16. srpen, 2011 11:26    Předmět: Citovat

Socomar napsal:
Ahoj všem!
... To je asi zatim vše. Zdraví Socomar


Ahojky
ze zkušenosti a po poradě tady na foru nastavuji Gain na 3 a A.C. ženu na max (do prozvuků, potom trošičku uberu -1,-2) myslím, že tohle nastavení je lepší (stabilnější) než Gain 4 a A.C. málo. Prozvuky samozřejmě ovlivňují i další nastavení detíku např. Ground filtering - na písku klidně 2, v lese někdy i 4, na zabordelených placech (park, koupák)používám 6, na čediči jsem zatím nebyl. Ještě si zaexperimentuj s frekvencema - Best (používám nejčastěji), Correlate (mám pocit, že si bere něco málo z dosahu, ale zase dává "pravdivější" info Wink ) singl 3kHz nebo 15 kHz používám v místech s elektromag. rušením (trolej, vysoké napětí, bezdr. přenosové trasy, bohužel to moc nefunguje na ohradníky Crying or Very sad ). DFXo vypadá na Audio disc. a tone ID moc upovídané, ale proti "trakaři" je to nemluva Laughing . Mimochodem zkus si Mixed mód, to je nářez. Jinak jak píše fanu, začni chodit v jednotonu a jukej na displej, až ho naposloucháš (v tom jednotonu), tak ti audio disc a tone id nepřijde nepřehledné. Osobně jsem přešel na Tone (frekv.) 180 místo původní hodnoty (231?). Disc. mám v bloku nastavenou -95 až -41 odmítnutí, -40 až + 94 příjem, + 95 odmítnutí. K disc. potřebuješ ještě rozumně nastavený threshold (používám od 18 do 24 - podle hluku z okolí) a ten ti napoví, že pod cívkou je něco kovového.

Luboš od Kolína
_________________
*Každý z nás někomu připadáme jako blázen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: úterý 16. srpen, 2011 18:43    Předmět: DFX-CORRELATE Citovat

Ahoj!
Jen se vrátím k tomu módu correlate. Jak jsem psal, nikdy jsem jej nepoužíval a považoval ho za zbytečný. Na zmiňovaném políčku jsem ale zjistil jednu zajímavou věc. Měl jsem zapnutou audio mix, thresh abych ho slyšel. Jak jsem tak luxoval, slyšel jsem klasické stichnutí thrashe nad železem. Potom slabé zesílení nad cíli které neprolezli nastaveným režimem a nakonec hlasité nahlášení "dobrého cíle". To slabé zesílení(jakoby normální odezva, ale tak na 1/2 hlasitosti) jsem zpočátku považoval za rušení, ale pak jsem zjistil, že je vhodnější nad tuto signalizaci se vrátit a trochu víc nad cílem "zašmrdlat" cívkou. Nakonec při každém silném zahlášení i při poměrně rozharašeném tónu jsem kopal. Vcelku se mi tento způsob osvědčil. Jestli se na dotyčné místo ještě někdy s DFX dostanu, myslím že tento režim ještě důkladně prozkoumám, protože před ukončením hledání jsem teprve tyto jevy začal akceptovat a velmi mě vyhovovalo chování detíku.
Ještě otázka pro Fanu. Jak jsi psal o tom prodloužení tónu, to šlo jen u EAGLE a XLT, u DFX to neumim. Pokud si vzpomeneš jak se to dělá u DFX, budu velmi vděčný.
Ahoj IRWING Embarassed
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: úterý 16. srpen, 2011 19:03    Předmět: Citovat

Jindro konečně pořádná debata o DFX :
Wink
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Socomar



Registrace: 10.8. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pátek 19. srpen, 2011 0:21    Předmět: Citovat

Včera jsem měla možnost opět vyzkoušet DFX.Target volume na 60.audio Threshold jsem stáhla na 1.Tone Audio freq na 170.taky jsem nastavila na tiché hledání a preamp gain na 3. Ostatní programy jsem nechala v továrním nastavení.
Nejprve jsem to zkusila v lese.Prozvuky se nekonaly! Detik reagoval pouze jen. když bylo něco pod cívkou!Jednou se mi na displei objevilo přetížení/nápis v angličtině.nevím/ co to znamená.jestli je něco špatně?Pak se mi ten nápis na displei párkrát objevoval když jsem hledala na poli.Na poli ponecháno stejné nastavení jen jsem znovu naladila zem.I tady byl detektor tichý.bez prozvuků.Na displei se mi ale občas objevovala čislice plus 95.aniž by na best date byl odpovídajicí graf a ani DFX nevydával zvukový signál. Snad to bylo způsobeno nevhodným naladěm.Ale žádný učený z nebe nespadnul a na podruhé to již bez prozvuků bylo celkem pěkné hledání.DFX je sice o něco těžší než Garrett,ale je pěkně vyvážený a sedne mi tak že ten rozdíl ani nevnímám.
Smile
_________________
Whites DFX,Garrett ACE250
Píp a je mi líp!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pátek 19. srpen, 2011 8:03    Předmět: Citovat

Overload - většinou velkej, mělce uloženej cíl. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: pátek 19. srpen, 2011 10:25    Předmět: Citovat

Socomar napsal:
Včera jsem měla možnost opět vyzkoušet DFX.Target volume na 60.audio Threshold jsem stáhla na 1.Tone Audio freq na 170.taky jsem nastavila na tiché hledání a preamp gain na 3. Ostatní programy jsem nechala v továrním nastavení.
Nejprve jsem to zkusila v lese.Prozvuky se nekonaly! Detik reagoval pouze jen. když bylo něco pod cívkou!Jednou se mi na displei objevilo přetížení/nápis v angličtině.nevím/ co to znamená.jestli je něco špatně?Pak se mi ten nápis na displei párkrát objevoval když jsem hledala na poli.Na poli ponecháno stejné nastavení jen jsem znovu naladila zem.I tady byl detektor tichý.bez prozvuků.Na displei se mi ale občas objevovala čislice plus 95.aniž by na best date byl odpovídajicí graf a ani DFX nevydával zvukový signál. Snad to bylo způsobeno nevhodným naladěm.Ale žádný učený z nebe nespadnul a na podruhé to již bez prozvuků bylo celkem pěkné hledání.DFX je sice o něco těžší než Garrett,ale je pěkně vyvážený a sedne mi tak že ten rozdíl ani nevnímám.
Smile


Ahojky,
pokud si dáš silent hledání (tiché), tak nemusíš treshold stahovat, protože je potlačený. Jestli ti zvuk v pozadí vysloveně nevadí, tak jej nepotlačuj, přicházíš o informace o nejasných a hluboko uložených cílech, mimochodem tuhle informaci máš uvedenu v manuálu DFXa Wink . Měla by jsi natáhnout A.C. sens. do prozvuků a potom maličko ubrat, typoval bych výsledek tak na 68-76, D.C. sens. dát tak 40-50. Tu 95 můžeš potlačit, ale pokud nenabíhá často, tak ji ignoruj Smile . Overload je buď zmíněná radlice pod cívkou (to se mi ale ještě nestalo Very Happy ) nebo došlo k přetížení vlivem nastavení a místních podmínek...

Luboš od Kolína
_________________
*Každý z nás někomu připadáme jako blázen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO