Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 541 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Tesoro Lobo Super TRAQ
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Wolf Trax ( Lobo )
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pátek 18. červen, 2010 10:52    Předmět: Tesoro Lobo Super TRAQ Citovat

Tesoro Lobo Super TRAQ
Pokud někdo napíše své postřehy s různýma sondama tak mu budu vděčný Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: úterý 05. červenec, 2011 10:09    Předmět: Nové Tesoro Lobo Citovat

Ahoj!
Objevil se nový model LOBA v šedém provedení, navržený pro spolupráci se sondami HOT. Není zde nějaký spokojený/nespokojený majitel, který by se podělil o zkušenosti? Nové provedení by mělo být výkonější. Protože čedič je u nás všude je LOBO můj favorit. Beru jakékoliv informace.
Ahoj IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 05. červenec, 2011 17:24    Předmět: Citovat

Ahoj, podle toho co jsem už před měsícem četl na Tesoráckých stránkách, tak je to jen Lobo v jiných barvách, nic víc. Wink
Resp. překlad z ofiko stránek zní víceméně jako: Nová šedá barva proto, aby více odpovídala použití s HOT. Čili se nejedná o nic víc, než barevné sladění.
A dále jedna opravdu technická změna: změna tónu testu baterií, protože to co dělalo Lobo po zapnutí bylo fuj. Very Happy
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Boban
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.2. 2010
Příspěvky: 138
Bydliště: Český ráj

PříspěvekZaslal: úterý 05. červenec, 2011 20:45    Předmět: Citovat

Známej si kdysi psal s jedním technikem od Tesora a byl docela ochotnej jestli umíš anglicky tak ten email bych ještě někde asi našel Wink Třeba by ses něčeho dopídil nebo to bude jen takovej facelift jak napsal grimmi a zachvíli je třeba budou dávat do barvy podle přání zákazníka Laughing
_________________
Minelab E-Trac
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 05. červenec, 2011 20:54    Předmět: Citovat

Jinak tě Irwingu můžu uklidnit, že u vás v Severních čechách se na mocném krušnohorském čediči nechytalo ani Lobo. Někde, ač bezvýsledně, se hledat i dalo, ale někde nepomohli ani filtry a do sluchátek nešla zrovna žádná hitparáda. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: středa 06. červenec, 2011 14:40    Předmět: Citovat

Díky za info, na jednom nejmenovaném webu je psáno že šedivák přidal na výkonu, proto ten zvýšený zájem. Kouknu na firemní stránky(což jsem mohl udělat hned Rolling Eyes ). To víš čedič je prevít. Zase jsem si už myslel, že je na světě nový favorit pro naše oblíbená loviště. Sice už po těch letech s Vaquerem nacházím mince i jinak než očima, ale kdo by nechtěl při hledání lámat skály? Pojedeš do Kdyně? Čus Irwing
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pátek 29. červenec, 2011 14:54    Předmět: Re: Nové Tesoro Lobo Citovat

irwing napsal:
Ahoj!
Objevil se nový model LOBA v šedém provedení, navržený pro spolupráci se sondami HOT. Není zde nějaký spokojený/nespokojený majitel, který by se podělil o zkušenosti? Nové provedení by mělo být výkonější. Protože čedič je u nás všude je LOBO můj favorit. Beru jakékoliv informace.
Ahoj IRWING

Čau Jindro, koukni na tenhle článek Wink
http://www.lovecpokladu.cz/home/novy-detektor-kovu-tesoro-lobo-st-h-o-t-pohledem-z-italie-a-ceskeho-stredohori-5394
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: neděle 14. srpen, 2011 11:32    Předmět: Kterej? Citovat

Ahoj!
Máte-li čas si udělat na mě chvilku, dejte vědět proč si tenhle detík pořídit, když jako druhá volba připadá v úvahu Tejon nebo XP GMP -pokud vyloučíte vliv rozdílných cen.
Předem dík IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kojot
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.11. 2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Modra 1968

PříspěvekZaslal: středa 31. srpen, 2011 20:25    Předmět: Citovat

Aktuálne by to zaujímalo aj mňa,stojím pred dilemou či Lobo alebo Tejón,ale zatial vedie Lobo. Fakt by bolo fain niečo sa dozvedieť od prípadných majitelov. V prípade,že by predsa len niekto zareagoval (samozrejme až keď ostane čas po vláknach o humore,tlači a počasí) a pridal pár svojich postrehov z reálneho hladania,tak mu budem do smrti zaviazaný. Pre istotu ešte info o predpokladaných cieloch: Malé Ag a Au mincičky od velkosti parvusu. Je Lobo naozaj tak dobré,že by malo prednosť z adeptov čo uviedol IRWING.
P.S: V podstate som rozhodnutý,ale každé info dobré.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dutman
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.3. 2009
Příspěvky: 1870
Bydliště: Českolipsko

PříspěvekZaslal: středa 31. srpen, 2011 21:16    Předmět: Citovat

Irving:Já nechci protěžovat značku detektorů jakého koli samozřejmě.Já jen mohu konstatovat to že když jsem se poprvé setkal s detektorem Tesoro kompadre tak jsem byl mile překvapen.A pokud jsou dálší pokračovatelé tak dobré jako kompadre tak určitě bych si nějaké Tesoro také pořídil.Ale jelikož jsem měl možnost vyzkoušet i jinou řadu detektorů a to právě třeba XP tak jsem zvolil tuto značku.Měl jsem možnost ho nějakou dobu testovat a až potom zakoupit.Já měl možná trochu smůlu a také asi štěstí že jsem znal jenom pana pohádkáře který prodával Tesoro.Tak že jiná možnost koho bych oslovil nebyla.Já ani neměl internet.Tak že nebylo kde pátrat.A k pohádkáři jsem se obával přijed z důvodu jeho perfektního ochotnického vystoupení které jsem na vlastní kuži absolvoval.Tak že zpět k XP.Perfektní rychlá separace.Integrované bezdráty a hlavně čedič to je to pozitivum.Sice má otevřenou diskriminaci ale za to má perfektní funkci rozlišení.A já osobně raději otevřený detektor s perfektním rychlím rozlišením než potlačenou diskriminaci.
_________________
Uss-1.Whites 3900. Whites clasic I.XP G max2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kojot
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.11. 2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Modra 1968

PříspěvekZaslal: neděle 02. říjen, 2011 9:55    Předmět: Citovat

Absolvoval som malý krátky testík Goldmax,Lobo HOT a E-Track. Testy na separáciu sme nerobili lebo už sa stmievalo (ostatne Tesoro by malo byť na tom slušne),ale pri nastaveniach v akých s detektormi chodíme dopadlo Lobo výborne,hlavne ak si zoberieme pomer cena/výkon. Testované ciele boli rôzne Au mince a detektory boli pomerne vyrovnané. Čakal som,že na malý nuget zlata bude Lobo lepšie ako Gold a E-Track,ale tiež boli na tom podobne.
Jediné čo mi vadí,je nutnosť diskriminovať Fe,ale dúfam,že si na to zvyknem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.2. 2010
Příspěvky: 128
Bydliště: JB

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. říjen, 2011 14:09    Předmět: Citovat

to kojot:
Ahoj, Lobo sice nechodím, ale používám Tejona a Cortése. Přiznám se, že po Lobu také pokuji. U Tesor je docela zajímavé, že se opravdu chovají dle toho co jim bylo dáno do vínku (samozřejmě, že to naráží na fyzikální zákonitosti). Ale dle zkušeností z uvedených dvou strojků mě Lobo fakt láká. Hlavní výhodu vidím v tom, že se u něj s poměrně slušným výsledkem dají použít všechny tesorácké sondy (dané řady). Oproti SEFkám je pak rychlejší odezva a dá se s ním chodit trochu svižněji. Zkoušel jsem ho s HOT 12x10 a oproti Tejonu se stejnou cívkou je to někde jinde. Každopádně tam furt není takový hloubkový dosah. Osobně mi úplně nesedla zvuková odezva, ale to je hodně subjektivní hodnocení (ovšem v porovnání s E-Trackem je to stále žůžoSmile). Jestli je citlivější oproti Tejonu nemůžu sloužit, tak dlouho jsem s ním nemával, abych to mohl zhodnotit.
Je to naprosto primitivní mašinka na ovládání, hlavně díky automaticky řízenému GB. V tom bude také jistá výhoda pokud se dostaneš do míst s blbým podložím. Na druhou stranu jsem viděl jak bylo Lobo v prdeli stejně jako Tejon a nepomohly žádné přepínače na feromagnetické horniny. Každopádně je s ním hledání velice příjemné (až na ten zvuk Smile to je ale otázka zvyku), je to vyladěná a stabilní mašinka.
_________________
Tesoro Tejón
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kojot
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.11. 2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Modra 1968

PříspěvekZaslal: sobota 22. říjen, 2011 22:31    Předmět: Citovat

Tak už je objednaný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: neděle 23. říjen, 2011 11:58    Předmět: Detik Citovat

Ahoj. Dej vedet jake jsou dojmy! Ja se nakonec rrozhodnul pro Tejona a spokojenost velika. Uz jenom ty zvuky a chovani oproti Vaqueru. Vzdy jsem si myslel ze jsou si krome dvoji diskriminace dost podobne.Ted uz bych si to netroufal rikat. Ahoj Irwing
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 23. říjen, 2011 13:56    Předmět: Citovat

Nazdar chlape, tak ty už běháš s Tejonem? Ach jo, takže si odškrtnu další oblast, kam nemá smysl jezdit, protože už tam nic nebude muhehe Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: neděle 23. říjen, 2011 17:05    Předmět: Novej detík Citovat

Ahoj!
Nemusíš se bát, já nechodim hledat ale mrcasit. Laughing
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mark11
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: Carlsbad 52let

PříspěvekZaslal: neděle 23. říjen, 2011 17:34    Předmět: Re: Novej detík Citovat

irwing napsal:
Ahoj!
Nemusíš se bát, já nechodim hledat ale mrcasit. Laughing


To máš úplně jedno,Grimmi už ani nemrcasí Laughing Laughing Laughing (teoretik)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: neděle 23. říjen, 2011 17:38    Předmět: Re: Novej detík Citovat

irwing napsal:
Ahoj!
Nemusíš se bát, já nechodim hledat ale mrcasit. Laughing

Mrcase ! Laughing
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kojot
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.11. 2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Modra 1968

PříspěvekZaslal: neděle 23. říjen, 2011 18:18    Předmět: Citovat

No prvé dojmy z Loba nebudú, práve si idem zobrať nového Tejóna, Lobo nebolo skladom a dalo sa to zmeniť. V poslednej chvíli som si to rozmyslel a dúfam že správne. Trochu ma odrádzali malé možnosti nastavenia Loba, u Tejóna je čo nastavovať Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 23. říjen, 2011 19:12    Předmět: Re: Novej detík Citovat

mark11 napsal:

To máš úplně jedno,Grimmi už ani nemrcasí Laughing Laughing Laughing (teoretik)

Ještě napiš, že já už hledat ani mrcasit nemusím, protože už mi prodej nálezů vydělal tolik, že to nemám do konce života zapotřebí. muhehe muhehe
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Wolf Trax ( Lobo ) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO