Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 604 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nový XP detektor DEUS !
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kim
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 11. říjen, 2011 11:27    Předmět: Re: kde ? Citovat

Marfy napsal:
Qth napsal:
Ahoj pánové!
Přemýšlím zdali vyměnit mou F75....
Doporučili by otrlejší, kde koupit Deuse, aby šlo vyzkoušet na polygonu s ochotnou obsluhou, která podá objektivní info ? rád bych detíky před nákupem porovnal, zdali je výkon hodný investic...


Proč kupovat hned Deuse ? Drahá hračka.


i mne byl rozmluven samotným prodejcem.ač na tom tratil...
Návrat nahoru
Qth



Registrace: 17.8. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: úterý 11. říjen, 2011 12:37    Předmět: taky nevim Citovat

No dumám, že když to kolega veme na firmu, tak mi stáhne dph, takže 28 000,- tak za 12 bych možná prodal F75, takže přidat 16 000,-
E-Trac je těžkej,Spectra zbytečně složitá a nicmoc recenze, analog nechci... Sakra ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lcap



Registrace: 25.2. 2009
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: úterý 11. říjen, 2011 13:05    Předmět: Re: kde ? Citovat

Qth napsal:
Ahoj pánové!
Přemýšlím zdali vyměnit mou F75....
Doporučili by otrlejší, kde koupit Deuse, aby šlo vyzkoušet na polygonu s ochotnou obsluhou, která podá objektivní info ? rád bych detíky před nákupem porovnal, zdali je výkon hodný investic...
Mezi těma dvěma detektory zásadní rozdíl nevidím pakli že hledáš v lese na poli je deus o neco lepší v separaci otázkou je jestly ten rozdíl je pomněrný ceně. Já sám jsem si koupil deuse hlavně s ohledem na hmotnost protože mně poslední dobou zlobí rameno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Qth



Registrace: 17.8. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: úterý 11. říjen, 2011 14:31    Předmět: Citovat

No s se 75kou chodim už cca 2 roky, myslim že ji mam zmáknutou a trošku hledat umim, tak bych chtěl zkusit něco lepšího. U fishera mi vadí, že tady na severu je často nad polema vedení. VVN mu nevadí, ale pokud je to kolem 22 kV, tak je dost rušenej. Zrovna tak drahý kovy, pokud to není desetigramový kroužek, hází jako Al, tak sem předpokládal, že novější mašinka to snad posune trošku vejš. A přecházet ze 75 na ltd se mi moc nechce, raději bych držel v ruce po třech garretech a fisheroj taky něco jinýho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Qth



Registrace: 17.8. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: úterý 11. říjen, 2011 14:33    Předmět: Citovat

Jo a chodim teď víc pole, ale lesem taky nepohrdnu. Jen je to tu v lesích už samá díra...
A vzhledem k tomu, že sem si u 75ky celkem zvyknul na váhu, nerad bych něco těžšího, spíš naopak! (teda nespíš) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Marfy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.7. 2009
Příspěvky: 3358
Bydliště: MB, LP 1971

PříspěvekZaslal: úterý 11. říjen, 2011 15:10    Předmět: Citovat

Jestli chceš vyloženě značku XP, tak Gold II by asi byla dobrá volba. Když budeš mít cenu bez DPH tak se ti k tomu vlezou i bezdrát sluchadla a bezbolestná. Dráty neuslyšíš a najdeš to samé jako s deusem. Wink
_________________
Veritas liberabit vos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Qth



Registrace: 17.8. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: úterý 11. říjen, 2011 15:44    Předmět: Citovat

Nemusí to bejt XP, to vůbec ne, ale nemusel by to bejt ani analog ... já rád digitály, i když, možná to ještě přehodnotím, stejně kopu všechno nad 20 a chodim ve dvoutónu.
To co měl na deusoj lákalo, byla změna frekvence. I u xp gold a gold 2 rešej 4,5 a 18 khz.
To opravdu má tak malej vliv na detekci, že je to tudíž jen machrovinka u novejch detíků? mám pocit že i v testech se změna frekvence projevila pozitivně Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Qth



Registrace: 17.8. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: úterý 11. říjen, 2011 15:56    Předmět: Citovat

To Marfy:

Ještě se zeptám, proč xp gold II, když je se sluchátky a cívkou za 31k a deus za 35k, s tím že u deuse se nemusím tahat s dvěma cívkama a mám multifrekvenci, v případě bezdrátů budu dobíjet dvě baterky, často zmiňovaná nevýhoda deuse že 3, ta jedna navíc ... váha je u deuse menší, rověž teleskop je výhoda, jednotka v kapse taky neni k zahození, takže pokud je dosah stejnej u obou, vítězem je přece deus. Nebo na něco zapomínám ? ( je jasný že u takový investice váhám a rád si nechám poradit, ani moje auto nemá takovou cenu, takže to bude nejdražší věc co si za posledních 8 let koupim Confused )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Marfy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.7. 2009
Příspěvky: 3358
Bydliště: MB, LP 1971

PříspěvekZaslal: úterý 11. říjen, 2011 17:55    Předmět: Citovat

gold II - 22 990,- Deus - 35 990,- To je trocha rozdíl, ne ?
Ale je to na tobě. Mě prostě Deus nenadchnul i když jsem ho viděl kolikrát v akci.
_________________
Veritas liberabit vos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
HonzaH
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2008
Příspěvky: 1645
Bydliště: Korouhev

PříspěvekZaslal: úterý 11. říjen, 2011 20:18    Předmět: Citovat

Deuse jsem měl taky možnost vidět a trochu vyzkoušet a za svoji F70 bych určitě neměnil.Deus zase takovej supr detik to není jak jinde vychvalujou aby ho prodali. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: úterý 11. říjen, 2011 20:50    Předmět: Re: kde ? Citovat

Qth napsal:
aby šlo vyzkoušet na polygonu s ochotnou obsluhou, která podá objektivní info ? rád bych detíky před nákupem porovnal, zdali je výkon hodný investic...
Problém je v tom, že nezkušená obsluha ani netuší, co detík vlastně dokáže. Na rozdíl od GMP má Deus 4 volitelné frekvence (není to multifrekvenčák jako SE), takže se můžeš rozhodnout, jestli v lese zapneš 4 kHz, nebo na poli 18 kHz, nebo něco mezi tím. Při každém hledání zobu menší a menší kousíčky plíšků z větších hloubek. Netroufal bych si soudit, jestli je při 18 kHz lepší Deus, nebo GMP - asi budou nastejno. Ale muší váha, neuvěřitelná skladnost a možnost volby optimální frekvence pro každou lokalitu mu dává podstatně lepší využitelnost, než u GMP. Navíc se dá ještě kouzlit s rychlostí odezvy, hlasitostí ozvy železa, 2,3 nebo 4 tón atd, atd.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Qth



Registrace: 17.8. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: středa 12. říjen, 2011 7:30    Předmět: Citovat

Zdravím Babu! No u tebe sem ho měl poprvé v ruce, a od té doby tam ten červig vrtá..... (tulamorka vs cívečka xterra)
Neplánuješ hledání někde na severovýchod od prahy ? Laughing

Marfy: Právě, jestli dobře koukám, tak deus je v sadě za 35k, a Golda za 23, ale pokud dokoupím cívku a sluchátka, tak sem na 31k, nebo sem něco přehlíd?

All: Jsem zvyklej mrknout na číslo na displeji, o což budu u Golda ochuzen, ale asi bych si zvyk...
Za druhé mě láká ta možnost podle lokality měnit frekvenci, a to bez výměny cívky....
Ještě se zeptám, je tu někde test mezi Deus 2 a E-Trac z polygonu?

Zatím všude koukám, že ty co ho mají, jsou naprosto spokojení a chválí, ty co ho nemají, od koupi zrazují... což se dá ale vykládat dvěmami způsobamami...
Každopádně díky za názor všem!
Právě proto scháním nějakého prodejce nebo případně hrdého majitele Wink který mi ho bude ochotný a hlavně schopný předvést a já ho porovnám v praxi s F 75. Kdybych měl dost kaček, tak ho koupím a testuju, ale zrovna necinkaj a dlouho nebudou : /
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: středa 12. říjen, 2011 7:46    Předmět: Citovat

Qth napsal:
Ještě se zeptám, je tu někde test mezi Deus 2 a E-Trac z polygonu? /
E-Trac jde podle mě hlouběji už kvůli větší cívce. Jenže je těžký a po čtyř až pěti hodinách v náročnějším terénu z něj většinu lidí bolí ruka. Já musel SE nosit na kšandě. Taky té hudby, co si člověk užije při položení SE na zem, pak ten kábl a těžká sluchátka... Trac je o něco lepší na hraniční hledání na vyzobaném než Deus, ale díky skladnosti, váze, jednoduchosti ovládání a bezdrátům u mě vyhrál Deus.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Qth



Registrace: 17.8. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: středa 12. říjen, 2011 8:41    Předmět: Citovat

Je těžkej vůči Deusoj, nebo celkově? F75 má 1,6kg jako Trac, takže záleží asik na vyvážení...
Teď už toho tu na severu moc nepohledám, každou chvíli začne sněžit, takže asi počkám do jara, třeba Deuse ještě zlevněj nebo přídou s vylepčením... ale asi do něj půjdu Rolling Eyes Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 12. říjen, 2011 8:51    Předmět: Citovat

U mě to bylo naopak. Já jsem vlastnil pětasedmu a přešel jsem přes SE k Etroušovi. Chtěl jsem také změnu a frajr, kópil jsem si Djůse Laughing Ale nějak mi nesedl do mých lopat. Prosté - ač je neporovnatelně lehčí a každopádně skladnější a vlastně i rychlejší, tak to je asi všechno, v čem Traka porazí. A kupovat si drahou hračku, která neumí v terénu co předchozí hračka... Wink Prostě až bude někdy v budoucnu něco lepšího, než je E-Trouš, tak teprve začnu opět uvažovat o obnově svého vozového parku. A né kupovat něco slabšího... muhehe muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 12. říjen, 2011 9:16    Předmět: Citovat

Jo a ještě jedna zkušenost s Djůsem. Sice je lehký, ale totálně blbě vyvážený. A dát si na něj větší cívku - nejsem si jistej, kdo by vydržel dýl na lokalitě... Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kim
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 12. říjen, 2011 9:17    Předmět: Citovat

Qth napsal:
Je těžkej vůči Deusoj, nebo celkově? F75 má 1,6kg jako Trac, takže záleží asik na vyvážení...
Teď už toho tu na severu moc nepohledám, každou chvíli začne sněžit, takže asi počkám do jara, třeba Deuse ještě zlevněj nebo přídou s vylepčením... ale asi do něj půjdu Rolling Eyes Cool


pokud chceš deuse levnějc rozhodně nekupuj u nás.Třeba v PL je za 30tis.
Návrat nahoru
Himbajz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.3. 2009
Příspěvky: 6723
Bydliště: Podkérkonoší na Tau'ri, Bělohraďák kupodivu teď.

PříspěvekZaslal: středa 12. říjen, 2011 9:30    Předmět: Citovat

Ten chod "na čumák" je děsnej. Ale při jeho váze prostě stiskneš rukojeť.Mě by to vadilo. Přidal bych protiváhu. Jsem zvyklí mít detektor jen volně v ruce a ne ho držet jako tašku s bramborami.

Je to dobrej detík a když člověk není vázán penězi, tak proč ne. Ale E-track mu dá na zadek ve všem - kromě váhy a sluchátek. Ale když člověku nevadí necelé kilo navíc, tak bych bral ET. Těch 15-20 čísel navíc je echt Laughing Laughing

Před asi 14 dny: GMP, GMAXX a ET. Smutné koukat na Krokouše, jak něco, co já beru ve 20cm mu pípá v půl metru jasným tónem Crying or Very sad
Ale já jsem kvůli rukám musel také do XP.Poslední dobou neudržím ani tužku Crying or Very sad

Můj brácha si pořídil Deuse. Podotýkám, že je to jeho první detektor. Měl od známého půjčenýho Fíšu mincestrika a tak si říkal, že bude chodit s rodinou jen tak po polích za barákem. Žádné velké hledání.
Ptal se mě:"když nebudeš řešit peníze, co bych si měl vzít?Tak, abych mohl pohodově hledat a byl to dobrý detektor"? A já mu řekl, že DEUS.
_________________
GMAXXII,Garrett propointer, XP Deus, MI6, X35, 2D HF
SLUNÍČKÁŘ a jsem rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Qth



Registrace: 17.8. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: středa 12. říjen, 2011 10:32    Předmět: teda to sem to rozpoutal Citovat

mě pěkně lámete... ještě že má e-trac reprák... Takže deus je lehčí ale blbě vyváženej, takže zátěž ve srovnání s f75 na ruce +- stejná, dosah e-track lepší, separace +- stejná. deus - výměna baterek u výrobce a nabíjení třech, - trac za sluchátka, + trac za cenu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Octavius



Registrace: 22.11. 2010
Příspěvky: 37
Bydliště: Doksy

PříspěvekZaslal: středa 12. říjen, 2011 10:35    Předmět: Ahoj Citovat

Ahoj chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl,když u Deuse používám jen sluchátka a řídící jednotku mám doma.Jestli mění zvuky podle předmětu jako Goldmaxx atd.Dik
_________________
GM4 Pro,XP Deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 41, 42, 43  Další
Strana 29 z 43

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO