Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 830 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nový XP detektor DEUS !
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: středa 12. říjen, 2011 20:06    Předmět: Citovat

Himbajz napsal:
Před asi 14 dny: GMP, GMAXX a ET. Smutné koukat na Krokouše, jak něco, co já beru ve 20cm mu pípá v půl metru jasným tónem Crying or Very sad
Ale já jsem kvůli rukám musel také do XP.Poslední dobou neudržím ani tužku Crying or Very sad

No jo ale Krokodill tam má cívku jak kolo od Tatry, Very Happy též mam kloub ramene v řiti a E-traca jsem prodal, Crying or Very sad a to XP též váží 1.5 Kg.Deus mě teš neoslovil, tak zatím budu válčit s Jokrem 009. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 12. říjen, 2011 20:26    Předmět: Citovat

Tož koukám že to tady asi vymře.Sakra a kdo vám to drží na toaletách vy modelky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jura



Registrace: 20.12. 2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Holešov

PříspěvekZaslal: středa 12. říjen, 2011 21:18    Předmět: Nový XP detektor DEUS ! Citovat

No 15-20cm navíc se mě ani nechce věřit.Neviděl jsem ještě detektor,co by vytáhl minci z 50cm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. říjen, 2011 17:41    Předmět: Re: Nový XP detektor DEUS ! Citovat

jura napsal:
No 15-20cm navíc se mě ani nechce věřit.Neviděl jsem ještě detektor,co by vytáhl minci z 50cm.

Na větší krámy jo, ale minci o průměrném průměru pravděpodobně nikolivěk.
Pokud ovšem Krokouš opět neklofl E-Trakař podobnej legendárnímu Fíšovi seventyfajf, to bych potom i věřil... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kim
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. říjen, 2011 19:21    Předmět: Re: Nový XP detektor DEUS ! Citovat

kaprál napsal:
jura napsal:
No 15-20cm navíc se mě ani nechce věřit.Neviděl jsem ještě detektor,co by vytáhl minci z 50cm.

Na větší krámy jo, ale minci o průměrném průměru pravděpodobně nikolivěk.
Pokud ovšem Krokouš opět neklofl E-Trakař podobnej legendárnímu Fíšovi seventyfajf, to bych potom i věřil... Wink



pánové zapomínáte na rutuse ten tahá ID z 40 cm Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
jura



Registrace: 20.12. 2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Holešov

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. říjen, 2011 19:49    Předmět: Nový XP detektor DEUS ! Citovat

Rutus je samozřejmě úplně jiná třída.Každopádně s Goldem jsem sockačku viděl v 35 cm.Což si myslím je dostačující.S Deuskem mám trochu problém, ale věřím že na to příjdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kim
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. říjen, 2011 20:07    Předmět: Re: Nový XP detektor DEUS ! Citovat

jura napsal:
Rutus je samozřejmě úplně jiná třída.Každopádně s Goldem jsem sockačku viděl v 35 cm.Což si myslím je dostačující.S Deuskem mám trochu problém, ale věřím že na to příjdu.


určitě to bude jen nastavením Wink
Návrat nahoru
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. říjen, 2011 20:38    Předmět: Re: Nový XP detektor DEUS ! Citovat

jura napsal:
Rutus je samozřejmě úplně jiná třída.Každopádně s Goldem jsem sockačku viděl v 35 cm.Což si myslím je dostačující.S Deuskem mám trochu problém, ale věřím že na to příjdu.

Kolego, sockačka má na GMPéčku velice "pochybnej" signál a 35 čísel je fakt moc, dávám bolševikovi tak 28 až 30 cm, víc ani ň. Je tu ale vlásek - Djůs, tak tam bych těch 35 ponechal, ať se držíme požadovanýho tématu. Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jura



Registrace: 20.12. 2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Holešov

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. říjen, 2011 21:12    Předmět: Nový XP detektor DEUS ! Citovat

Kolego samozřejmě záleží na půdě.Těch 35 je v poho a klidně bych i cm přidal.Deusek nechce.A pochybné signály se přece kopou! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: pátek 14. říjen, 2011 11:02    Předmět: Re: Nový XP detektor DEUS ! Citovat

kaprál napsal:
...Djůs, tak tam bych těch 35 ponechal, ať se držíme požadovanýho tématu. Wink


No nechcete se raději kouknout na měření v zahraničních fórech ?
Budou tam asi nějací babráci, když o zdejších číslech se jim může jen zdát... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 15. říjen, 2011 1:54    Předmět: Citovat

Vy nevybíráte detektory až od dosahu 75cm na minci o velikosti 2,252cm?
Divné. Very Happy
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SHORTY



Registrace: 12.6. 2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Rakovník

PříspěvekZaslal: pondělí 24. říjen, 2011 16:29    Předmět: Citovat

Tak koukám,že diskuse o tom zda Deuse či nikoliv se tady vine dál. Já na to mám asi takovýto pohled.
Hned jak se Deus objevil na trhu jsem věděl,že ho chci. Takže ho mám a jsem rád, že ho mám. Zdali jdu hlouběji než tamten či onen vůbec neřeším. Jestli separuje lépe něž jiné také neřeším. Hledání je můj koníček a né vrcholový sport,takže je mě úplně jedno co říká kdosi a kdesi na jakémsi foru. Prostě mám co jsem chtěl. Tečka.
Jeden nejmenovaný a známý prodejce Deuse pojmenoval takto: Nejde o to jaký to je detektor,ale spíše že to je šperk. Very Happy Very Happy Very Happy

Co dál řešit???? Pic SHORTY
_________________
Ať to pípá SHORTY.
XP Deus,Gar.ProPointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: neděle 13. listopad, 2011 14:35    Předmět: Citovat

Ako je to reálne v praxi? Dá sa hľadať samostatne so sluchátkami a jednou cievkou, druhý kolega bude hľadať s ovládačkou a - povedme s väčšou cievkou. Skúšali ste to už v praxi? Potom by sa dvaja zložili na Deusa - a už to nie je taká hrozná položka - samozrejme chce to extra shaft a druhú cievku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: neděle 13. listopad, 2011 18:03    Předmět: Citovat

Ja tak fungujem,vymenil som deusa za spektru a zostala mi veľká cievka.Nechcel som ju predať pod cenu no a tak som dokúpil sluchátka.S pomocou kolegu ktorý má deus sme to nejako spárovali.Musí sa tam vložiť ten kod na cievke aj kod na sluchátkach.Dosť sme okolo toho laborovali nakoniec to šlo samostatne.Takže dá sa to.Ale rozsah nastavení je menší ako z tým orginál mobilom-myslím.No ale niesom na to expert,takže je to na debatu o tomto systéme.Dalej je treba uvažovať aj o nabíjaní baterií a o šafte.Nemusí byť orginál,ja požívam zo starého acečka.Maličké úpravy a dá sa to.
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: úterý 22. listopad, 2011 1:18    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=3LMlzl3ufaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: sobota 03. prosinec, 2011 23:40    Předmět: Citovat

No kdo má Deuse už nějaký ten patek tak už ví, jestli je podstatný rozdíl mezi 4 kHz, nebo 18 kHz, třeba v dosahu, separaci apod., jestli to fakt funguje anebo je to jen reklamní tah aby to hledači sežrali i s navijákem, a cigánit moc nemusíte, dík. Cool Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: neděle 04. prosinec, 2011 0:35    Předmět: Citovat

Škorpíku, ale to nemusí nikdo nic vymejšlet a ani lhát. Prostě jiná frekvence na určitý kov a musíš mít zákonitě rozdílné výsledky. A docela i podstatné Wink A to žádnýho Djůse nevlastním Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: neděle 04. prosinec, 2011 9:18    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Škorpíku, ale to nemusí nikdo nic vymejšlet a ani lhát. Prostě jiná frekvence na určitý kov a musíš mít zákonitě rozdílné výsledky. A docela i podstatné Wink A to žádnýho Djůse nevlastním Laughing

Very Happy Krokodill to je mi jasné ale, jestli ty 4 frekvence funguji tak jak mají a jsou tam ty velké rozdíly, osobně si myslím, že většina hledá jen na 18 kHz.Tak že 4 kHz jde hlouběji na vetší předměty a nebo je to šul nul. Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 04. prosinec, 2011 9:26    Předmět: Citovat

4kHz bude mít nejlepší záběr na pěkné, poctivé Ag. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
HonzaH
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2008
Příspěvky: 1645
Bydliště: Korouhev

PříspěvekZaslal: neděle 04. prosinec, 2011 9:38    Předmět: Citovat

Já si myslím že to je tak,ža od doby kdy jsou detektory na nějaké úrovni,což je zhruba 5 let tak se ta alektronika nějak neliší,jen vzhledově,a už s tím zatím nikdo nic nevymyslí.¨Stejně jako deus až na pár blbostí je stejnej jako jinej detektor.Jenže čím složitější a víc funkcí má,tím horší.Jednou jeden člověk prohlásíl a dokonce to napsal-U některých nabídekdetektorů se můžeme setkat se skutečně jedinečnými deklarovanými hloubkovými dosahy,které přževyšují ostatní modely.Fyzikální zákony jsou ovšem skutečné jen jedny a jejich překonání nemusí být pro některé prodejce žádný problém.Papír nebo internetové stránky snesou skutečně hodně.Setkáte-li se s něčím podobným opět zpozorněte a dobře si koupi tohoto detektoru rozmyslete.To si myslím že platí u Deusu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 41, 42, 43  Další
Strana 30 z 43

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO