Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 665 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Garrett AT Pro
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 12:04    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
protože většina lidí chodí s diskriminací

Máš naprostou praudu, ale Feri chodí v AM, tak musíš testy dělat v AM a basta Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 12:11    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
LIKE3R napsal:
protože většina lidí chodí s diskriminací

Máš naprostou praudu, ale Feri chodí v AM, tak musíš testy dělat v AM a basta Laughing Laughing


Ať si každý chodí jak chce. Je to jeho věc. Dokonce i Ty víš, proč doporučuji ZERO. Nikoho nenutím, ani nenabádám.
Jen jsem poradil.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 12:23    Předmět: Citovat

Feri, Grimmi zas jen škádlí Smile Každopádně bude určitě zajímavé porovnání i takovéto. Pro všechny, ne jen pro mě. Feri s ním má určitě nejvíc zkušeností, takže si nechám poradit a napíšu sem co jsem vyzkoumal, až na to teda budu mít čas Smile
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 12:36    Předmět: Citovat

Prosím tě Lukáši , jak jsi psal o tom 15ti krejcaru,to myslíš ten velkej měděnej?
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 12:45    Předmět: Citovat

Pokud ano, tak není něco v pořádku. I malá cívka 6,5x9" ho vezme hlouběji.... než ten trojník Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Huskáč



Registrace: 11.4. 2011
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: úterý 13. září, 2011 19:21    Předmět: Citovat

Ahoj, určitě si pohraj s tou zemí, hodně to zlepšuje dosah, jinak testuj mince v půdě, k mému údivu zjistíš, že atečko má v půdě občas lepší dosah než na vzduchu. Jinak dohledávku se naučíš. Grešle nebo malé stříbro(krejcar ferdinanda) má ID bežně 45-55. pokud je více obalena mince sajrajtem tak i 40. Arsenbronzové knofle 47-50 stabilní. Třeba krejcar 1800 vždy přes 80.

Na pro režim jedině sluchátka, nebo uslyšíš prd..
_________________
Garrett AT Pro, ACE 250, Magnet, rejžovací pánev
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: středa 14. září, 2011 16:12    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
Prosím tě Lukáši , jak jsi psal o tom 15ti krejcaru,to myslíš ten velkej měděnej?


jo ten velkej měděnej, ale v zemi jsem ho s AT PRO nezkoušel, jen na vzduchu. 2 čárky pod maximem. a měl jsem nastaveno coins. nic jiného jsem s ním po obdržení detíku nenastavoval. GB je přednastaveno na 80, ale to na vzduchu předpokládám nemá příliš vliv. Baterie jsou naplno. Na vzduchu jsem ho bral na 25cm.
Těch 13-14cm jsem psal o VK40, že mi bral ten 15ti krejcar do takovéto "hloubky". Je to teda už pár měsíců co jsem ho testoval, tak snad jsem se nespletl, ale třeba na vzduchu mi ho bral do 10cm. V zemi ho bral hloub, než na vzduchu. Jiné, menší mince bral na vzduchu dál, kolem 20ti cm, ale 4kr, 15kr, 30kr bral na vzduchu míň, než v zemi. Každopádně žádnou minci nevzal nad 14, max.15cm.
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS


Naposledy upravil LIKE3R dne středa 14. září, 2011 16:56, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: středa 14. září, 2011 16:31    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Zkoušej, testuj, uč se cítit přístroj. A tu zem zkoušej vícekrát. Používáš sluchátka? Je mě totiž moc divné, žes tu manuální zem neslyšel.... U auto GEB by to bylo jasné.
Mimochodem, nemusím psát SZ, když o některých věcech píšu veřejně Very Happy


Zkoušel jsem auto GEB, v návodu se píše, cituji "Stiskněte a držte GND zatím co kmitáte, nebo pumpujete.... Jakmile je zemní odezva minimální, uvolněte tlačítko...." Já jsem ale nic neslyšel, tak proto jsem se ptal. Když jsem nastavoval manuální, tak šlo slyšet, ale na auto jsem neslyšel nic.
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: středa 14. září, 2011 17:01    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Pokud ano, tak není něco v pořádku. I malá cívka 6,5x9" ho vezme hlouběji.... než ten trojník Very Happy


To myslíš, že něco není v pořádku s VK, nebo AT PRO? Asi jsem příliš unavený z cest a nemyslími to.... Very Happy
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 24. říjen, 2011 13:21    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
Feri napsal:
Pokud ano, tak není něco v pořádku. I malá cívka 6,5x9" ho vezme hlouběji.... než ten trojník Very Happy


To myslíš, že něco není v pořádku s VK, nebo AT PRO? Asi jsem příliš unavený z cest a nemyslími to.... Very Happy


Možná je to i tím, že zemní hodnota byla totožná s tou, co jsi měl nastavenou na přístroji. Je ale lepší použít manuální nastavení dle typu půdy a nechat takový maličký offset.
Pak zjistíš, že jde něco malinko lépe, než s čistě nastaveným GEB. Samozřejmě, chce to jen citovku. Když to přepískneš, i ACE 150 na tom bude líp.
Je to zajímavé použít na čediči nebo tam, kde jsou hot-rocky. U čediče se pak stydět nemusíš.
Hezké laborování Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: úterý 15. listopad, 2011 10:29    Předmět: Citovat

Tak po pár měsících s AT PRO si myslím, že sem můžu hodit další info co všechno jsem se s ním naučil. Odladění manuální je opravdu jednoduché a rychlé. Dělám ho někdy i několikrát na stejném políčku. Na kopci, nebo pod svahem se to často vyplatí přeladit. Ladím tak, že si odpočítám tichá políčka mezi hlubokým tonem a vysokým(většinou 5-8bodů)potom nastavím odladění přesně na střed. Už používám jen PRO režim. STD jsem využíval jen ze začátku, než jsem se s Garrettem naučil, protože jsem měl jen asi jednou v ruce 150ku. STD je na naučení dobrý, pokud někdo nemá zkušenost s Garretty, ale jinak je už v podstatě k ničemu. Ze začátku s ním pro mě byla těžká dohledávka, ale teď v PRO je dohledávka jednoduchá. Je přesný rychlý. Mám s ním pěkné nálezy, ale nezdá se mi, že bych mince tahal s kdo ví jak velkých hloubek. Myslím tak do 20cm. Možná se ještě musím přiučit. Ze začátku jsem byl docela nešťastný z větších kovových předmětů a také z těch ve tvaru kruhu. S Vikingem jsem to skoro nikdy nekopal a teď dost často, ale už jsem se to naučil většinou rozeznat, i když pokud to není v půl metru, tak to stejně pro jistotu často kopnu. Už se mi podařily pěkné sekery, dokonce je prý jedna z doby velké moravy. Zatím teda velká spokojenost, i když někdy vidím ty videa v sekci "zaslintejte si semnou" a tam vidím co mají za nálezy s Minelabama a jaké díry u toho mají vykopané, tak mi nad tím zůstává rozum stát, ale jak říkám, zatím spokojenost.
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 15. listopad, 2011 10:40    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
Tak po pár měsících s AT PRO si myslím, že sem můžu hodit další info co všechno jsem se s ním naučil. Odladění manuální je opravdu jednoduché a rychlé. Dělám ho někdy i několikrát na stejném políčku. Na kopci, nebo pod svahem se to často vyplatí přeladit. Ladím tak, že si odpočítám tichá políčka mezi hlubokým tonem a vysokým(většinou 5-8bodů)potom nastavím odladění přesně na střed. Už používám jen PRO režim. STD jsem využíval jen ze začátku, než jsem se s Garrettem naučil, protože jsem měl jen asi jednou v ruce 150ku. STD je na naučení dobrý, pokud někdo nemá zkušenost s Garretty, ale jinak je už v podstatě k ničemu. Ze začátku s ním pro mě byla těžká dohledávka, ale teď v PRO je dohledávka jednoduchá. Je přesný rychlý. Mám s ním pěkné nálezy, ale nezdá se mi, že bych mince tahal s kdo ví jak velkých hloubek. Myslím tak do 20cm. Možná se ještě musím přiučit. Ze začátku jsem byl docela nešťastný z větších kovových předmětů a také z těch ve tvaru kruhu. S Vikingem jsem to skoro nikdy nekopal a teď dost často, ale už jsem se to naučil většinou rozeznat, i když pokud to není v půl metru, tak to stejně pro jistotu často kopnu. Už se mi podařily pěkné sekery, dokonce je prý jedna z doby velké moravy. Zatím teda velká spokojenost, i když někdy vidím ty videa v sekci "zaslintejte si semnou" a tam vidím co mají za nálezy s Minelabama a jaké díry u toho mají vykopané, tak mi nad tím zůstává rozum stát, ale jak říkám, zatím spokojenost.


Ahoj, na zátky a kruhové předměty i na velká železa pouze při dohledávce, pokud si nejsi jistej použij funkci: Iron Audio. Strašně moc pomáhá, více je v manuálu.
Pak je také dobré detekovat cíl na hranici el. mag. pole cívky, tedy asi 5 cm před sklopenou špičkou.... Taky je to tam popsané.
Co se dosaků týká, tak malé mince okolo 20 cm, větší i nad 25 cm.
Velké cíle do max. dvojnásobku průměru cívky.
Mimochodem, ne vždy bývá na lokalitách cíl ve velkých hloubkách.
Ve středu jdu testovat dosahy golda na malé mince se základní a doplňkovou 22x28 cm cívkou.
Jsem zvědav na rozdíly a na separaci Shocked
Pokud budeš potřebovat poradit, klidně zavolej na mobil.
Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: úterý 15. listopad, 2011 11:19    Předmět: Citovat

Aha, je fakt, že na Iron audio jsem se zatím ještě nesoustředil a nepoužívám ho. Měl bych si manuál nastudovat podrobněji a nejlépe několikrát Smile dík za radu
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 15. listopad, 2011 11:57    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
Aha, je fakt, že na Iron audio jsem se zatím ještě nesoustředil a nepoužívám ho. Měl bych si manuál nastudovat podrobněji a nejlépe několikrát Smile dík za radu


Jejda, když sem píšeš, tak bys měl dobře znát manuál i detektor Rolling Eyes
S tou manuální zemí se nauč lehký offset. Zkoušej ho na malých cílech v lehce zrudněné půdě. Myslím, že Tě reakce detektoru mile překvapí.
Funkci Iron Audio nepoužívej stále, ale jen pro kontrolu.
Zkoušej i přes špičku skenovat cíl v místě, kde akorát utichne pinpoint.
To je asi nejlepší metoda.
Hezké nálezy a přečti si manuál. Kvůli tomu jsem ho překládal do srozumitelné češtiny Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: úterý 15. listopad, 2011 12:09    Předmět: Citovat

Very Happy já ho samozřejmě četl a dokonce 2x Smile ale to iron audio jsem moc nestudoval, to je fakt. Na to se ještě zaměřím, jinak ho snad ovládám Smile Tím off setem myslíš co konkrétně? Nastavit ho víc k vyššímu tonu?
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 15. listopad, 2011 12:21    Předmět: Citovat

Píšu laboruj, jde to na dvě strany..... Ale jen trochu a vyzkoušej to na čediči, těsně nad hranici záznějě. Můžeš pak vyzkoušet i Iron Audio Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: středa 11. leden, 2012 11:00    Předmět: Citovat

Tak po dalších pár týdnech chození mám další poznatky. Ve většině případů jsem se naučil chodit v PRO / zero. V lese citlivost na max. pole citlivost -1, max -2, ale to už musí být zaneřáděné. Někdy se dá chodit i na max.ale člověk musí dávat pozor aby neštouchal do hroud hlíny atd.V podstatě už ani nepoužívám disc.opět by se muselo jednat o velmi zaneřáděné pole. U all metalu je lepší pomalejší scan. A jeden field test. Našel jsem v lese cca 12cm hluboko 3 krejcar 1800. Vyšel jsem z lesa na bývalé políčko, nyní louka a zakopal jsem ho o cca 1 cm hloub než je délka propointeru, čili cca 23cm. Citlivost -1 v all metalu, GB nastaveno manuálně do plusu, aby o jeden stupínek pípal vysoký ton a bral jsem ho celkem v pohodě, i když nebylo jednoznačné id.Zvuková odezva =barva, ale číselná kolísla + - 15-20. Velmi dobře se mi s ním hledají i malá bílá kolečka. Co se týče disc.železa tak Iron audio se za poslední dobu učím používat a funguje, sice ne na 100%ale funguje. Železo sice kopu častěji než s VK40, ale za to vetšinou zajímavé tvary. Zahnutá sekera, podkova atd. Co se mi ještě hodně líbi je PP, je fakt hodně přesný. už poznám, kdy je předmět do cca 15/10/5cm a stačí jednou dloubnout lopatkou do země (povrchově, na půl lopatky, nebo na celou) a předmět je venku žádné velké díry a zdlouhavé kopaní. Když si teď vzpomenu jak jsem se ze začátku rozčiloval v STD režimu nad dohledáváním, kdy jsem nebyl zvyklý na gong garrettu a PP, tak se musím smát. To byla díra širši než hlubší.
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 24. leden, 2012 15:43    Předmět: Citovat

V přípravě další test. Myslím si, že bude hodně zajímavej. Tak do 14 dnů. Bude trochu rozsáhlejší Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: úterý 17. červenec, 2012 13:29    Předmět: Citovat

Tak jsem se konečně dostal k tomu, abych se zaslal info, které jsem zjistil před delší dobou, ale nějak jsem se nedokopal ho sem hodit. Co jsem si letos z jara pořídil inteligentní nabíječku, tak jsem zjistil, že baterie v levém "tubusu" jsou vybitější více než baterie v pravém tubusu. V terénu jsem zkoušel přehodit baterie a když mi kapacita klesla na jednu čárku, tak když jsem dvojice baterií jen přehodil v "tubusech" tak mi hned o čárku naskočily. A ne jen krátkodobě, ale cca na hodinku.
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 17. červenec, 2012 13:35    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
Tak jsem se konečně dostal k tomu, abych se zaslal info, které jsem zjistil před delší dobou, ale nějak jsem se nedokopal ho sem hodit. Co jsem si letos z jara pořídil inteligentní nabíječku, tak jsem zjistil, že baterie v levém "tubusu" jsou vybitější více než baterie v pravém tubusu. V terénu jsem zkoušel přehodit baterie a když mi kapacita klesla na jednu čárku, tak když jsem dvojice baterií jen přehodil v "tubusech" tak mi hned o čárku naskočily. A ne jen krátkodobě, ale cca na hodinku.

Question Shocked
Tentokrát se raději zdržím komentáře Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
Strana 17 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO