Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 616 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

E-Track - prvé postrehy
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Explorer II, S/XS, SE, E-Trac
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. listopad, 2011 18:59    Předmět: Re: Naučej mě hledat zlato, huráááá Citovat

Qth napsal:
Nákupem u nás získáte 2 letou záruku a také možnost kdykoli zavolat či
napsat, pokud byste potřeboval pomoci s případným nastavením apod. Také Vás samozřejmě s přístrojem naučíme pracovat.

Záruka je 3 roky. Cool Very Happy
http://www.nox.szm.com/zaruka.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karlos



Registrace: 8.8. 2011
Příspěvky: 57
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: pátek 11. listopad, 2011 21:38    Předmět: Citovat

Muším si s tím ještě pohrát, ale je to stejně jen vo štěstí.
Ted jsem byl na celodence a trakař byl hodnej, dokonce mě nabídnul i citlivost 21, nálezů jsem měl stejně jako vostatní. Smile

Jen stále nevím, nikdo jste mi to neřek, kolik vám to nabízí tu citlivost, taky se vám to motá od 16-21?

A v případě že ano, mám detík v pořádku.
Vy to prostě vosolíte, dokud je to stabilní???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
witt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 300

PříspěvekZaslal: pátek 11. listopad, 2011 23:10    Předmět: Citovat

hooodně záleží na lokalitě. Mám dokonce jednu "feromagnetickou", kde to občas pahne na 0, maximálně se to vyšplhá na 10. Detík s klidem dám na 20. Ale stejně to téměř nehledá. Dosah na korunu cca 5 cm, ale stále to dává, že.

Moje zkušenost z polygonů je taková, že zdaleka ne vždy je to nutné vytůrovat. Záleží jak si je schopen detík danou půdu odladit. Na posledním Brandlíně nebyl mezi citlivostí 24 a 30 přes den (suchá půda) žádný rozdíl (kromě tedy prozvuků). Po ránu (vlhká půda) to nepatrně zvyšovalo dosah, ale opravdu jen nepatrně. Hodně mi to připomínalo "puštění dálkových světel v mlze"

Těch 16 - 21 je u mě taky normální. Detík podle toho nenastavuju. Spíše je to taková indikace, že pokud je číslo nízké, tak to s hloubkou kopání, žádná sláva nebude. A prakticky žádné nastavení to nezmění, prostě automatické odladění země.
_________________
E-Trac, ProPointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karlos



Registrace: 8.8. 2011
Příspěvky: 57
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: sobota 12. listopad, 2011 20:46    Předmět: Citovat

Díky moc za informace.

ještě by me zajímalo, s jakým gainem nejčastěji chodíte, nebo jak ho vůči okolnostem Smile nastavujete?
Mám tam 24, ještě jsem s tím neměl čas laborovat.
Kolikrát kopu věci velikosti špendlíkový hlavičky a do bordelu to asi taky nebude.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Qth



Registrace: 17.8. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pondělí 14. listopad, 2011 10:06    Předmět: Citovat

Zdar!
tak od pátka jsem čerstvým majitelem. Po F75 trošku složitější mašinka, ale ono to půjde Embarassed Měl bych několik dotazů, jsem trošku lama a nějak uplně nevim...
1,
Jen se chci zeptat, co všichni míníte tím odladěním na hřebík? chápu to správně jako že si ho pípnete, a potom v quick mask podle toho rozsvítíte řádky odspoda?
2, Variability
škála 1-30. Podle grafu má mít více vodivý předmět při vysokém nastavení vyšší tón než méně vodivý. Jak se ale tato fce chová, když mám nastavený dvoutón a do grafu v manuálu (gde zobrazujou jen minci a folii) bych přidal mince-folie-železný odpadek ?
Může být tato funkce ve dvoutónu vůbec funkční?
3, Recovery Fast
Proč někdo prosazuje tuto funkci na OFF?! vždyť je lepší když to zahlásí železo a barvu zvlášť, když jsou dostatečně vzdáleny, pokud jsou blízko či se zakrývají, tak to stejně neoddělí a signál bude plynule navazovat...

Já vím, testovat zkoušet atp, ale rád bych tyto funkce chápal, ne jen nastavil podle odezvy...

pokud na to bude mít někdo nerva, tak moc díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 30. listopad, 2011 10:21    Předmět: Citovat

1. Také nevím, co znamená u E-Traku odladění na hřebík Laughing Odlaďuji normálně, podle návodu. Zem si to ladí automaticky, pouze při příchodu na lokalitu zmáčknu Noise Cancel, abych odstranil případné různé rušení...

2. Variability. Tato fce při nastavení vysoké hodnoty umožňuje lépe poznat jednotlivé cíle ležící blízko vedle sebe. To znamená, že pokud bude těsně vedle sebo minšiška a třeba alobal, tak to dvakrát pípne a jednou to pípnutí bude vysoké (mince). Pokud dáš nízkou hodnotu, tak ty zvuky budou stejné. Jinak nevím, co myslíš tím, že bys dal do grafu mince-folie-železný odpad. Proč chceš něco potlačovat? Já chodím už převážně jen v All-metalu, ani nepamatuju, kdy jsem použil diskriminaci muhehe

3. Recovery fast. Příklad - dva předměty leží vedle sebe. Při vypnuté funkci bude detík reagovat jako na jeden předmět. Při zapnuté funkci je aktivován filtr, který zabraňuje míchání signálů a umožňuje přesnější identifikaci, takže se ti to zahlásí dvěma pípnutíma. Ještě se doporučuje tuto fci použít spolu s nastavením Trash Density (hustota odpadu) na hodnotu High... TOto se používá na pole, v lese se nastavuje Trash na Low a Recowerry Deep na On Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Karlos



Registrace: 8.8. 2011
Příspěvky: 57
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: středa 30. listopad, 2011 18:20    Předmět: Citovat

Já jsem si oblíbyl takovej diskriminační kopeček, na malý železa, nějak Fe ca28-48.

Snad už jsem všechno pochopil.
Recoveri deep jsem zkoušel na zakopanou kačku ve třicíti.
Na normální citlivost to ani nepíplo ani když jsem dal deep, když jsem citlivost dal tak tak aby už to trochu píplo a pak zap deep o5 žádný rozdíl, čekal bych že to pip bude výraznější než bez deep. Tak nevím jestli ta funkce má nějaký význam.

Jen mi ještě není jasnej gain. Jak s ním operujete?

Děkujůůůůůůů.

škoda ta zima, dnes jsem se přesvědčoval, že vyrazím do té kosy a než jsem se vypravil, začalo mrholit. Fuj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kojot
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.11. 2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Modra 1968

PříspěvekZaslal: středa 30. listopad, 2011 23:08    Předmět: Citovat

Ja som chodíl v Allmetale (zvuky Ferrous,4tóny) a diskrimináciu neriešim. Myslím že je to len o zvyku,bez problémov na to ide zvyknúť aj vo velkom bordeli. Gain mením len občas,keď sa snažím zachytiť možnú hlboko uloženú farbu,čo sa môže tváriť ako železo medzi železom. Vtedy znižujem Gain aby som dobre počul hĺbku cielu a používam aj DEEP. Myslím,že funkciu DEEP má význam použiť len pri velmi pomalom hladaní príp.dohladávaní.
_________________
E-track,GM4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Qth



Registrace: 17.8. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. prosinec, 2011 8:38    Předmět: Citovat

To Krokodill:

2, Variability
No v návodu k použití maj u této funkce graf, v kterém ji vysvětlují na minci a folii, a mě zajímalo, jak by takový graf vypadal, kdyby se tam zaneslo ještě železo. Píšeš že zvuky budou stejné. Ale pokud je v zemi blízko sebe mincička a hliníček, předpokládám, že při nízké hodnotě variability budou oba nálezy označeny vyšším tónem mince, a vykopu oba. Nedá se při vysokém nastavení přejít mince, když pípne nejdřív hliníček, a pak to přezkočí na minci-nesplete se to snadněji, nemůžu minci pak interpretovat jako prozvuk u nahlášeným hliníčku? (krom toho že kopu i hliníčky, ale ono to asi platí i u hliníček hřebíček Laughing )
3, recovery
to samé... nespletu si dva blízké předměty s prozvukem spíš, když bude mít každý jiný tón, než když budou označeny jedním?

Já mám potlačeny čtyři řádky železa, jaxte radili, to už nepoužíváš a máš skutečně ironmask čistý ?

ale jinak vyzkouším cos radils a děkuju mockrát !!!

Zatím mi to nejde podle mých představ. F75ka prostě pípla když tam něco bylo, prozvuky byly většinou kratší než tón nad nálezem, takže jsem chodil s citlivostí vyšponovanou na 98 i na poli a bez problémů a velmi rychle. Tohle troubí jak na lesy a musim chodit fakt pomalounku, ale asik je to jen o naposlouchání.
Ještě mi vadí, že pokud použiju pláštěnku, zvuk z reproduktoru, který je ještě k tomu nasměrovaný od obsluhy, to ztiší ještě víc, a nejde to. Takže sluchátka nutností, ač je nemam vůbec rád :/ Na koupené jsem alespo'n přidělal Kroucenou šňůru z telefonního sluchátka a speciální úhlovej jack, tak snad kabílek chvíli vydrží ...Uf... Teď du tvořit článek k tomu akupacku, asi bude na pokračování Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karlos



Registrace: 8.8. 2011
Příspěvky: 57
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. prosinec, 2011 9:25    Předmět: Citovat

No abych pravdu řek, taky se mi po fišerovi stýská. jsi to trefil, tam prostě byl prozvuk snadno poznatelný. Tady mám odladěný železo, ale okolo to dává plnohodnotný barevný signál. To mě fakt sejří. Ukrutně. Má to nějaké řešení?
Já to řeším , že zapnu coins, aby to alespoň trochu drželo hubu. Smile Kde je bordel, nemám na to nervy, všichni jsou kilometr předemnou a já študuju každý qvíknutí, tak jsem se naučil kde je bordel zapnu coins, kde není bordel dávám ten kopeček.

S hlasitostí problém není, tudlen masakr jsem chodil podle výpadovky u Havlbrodu, dal jsem volume limit na max a pohoda. nevím jak to můžeš přes pláštěnku neslyšet, to je kravál jak blázen. PS: nic jsem nenašel Smile

S jakým chodíte gainem jak ho používáte? Jaké nastavujete hodnoty? Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Qth



Registrace: 17.8. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pondělí 05. prosinec, 2011 10:57    Předmět: Citovat

JJ, přesně, odladěny spodní tři řádky železa, ale na políčku prostě pořád barva, furt to pohvizduje a nedaří se mi v tom kraválu poznat užitečnej signál, taky se furt vracim, po návratu signál zmizí. Jde asik o to, že s F75 kou jsem si byl jistej taky až cca po roce hledání ... snad to ten rok vydržim.
V sobotu kolega pípnul pěkný Ag kolečko, když sem si ho chtěl naposlouchat, zklamán konstatoval jsem, že to bych přešel-nepoznal od prozvuku ...
Asik to chce učit se, učit se, učit se. Zřejmě ten pán, co to řek, měl E-tracka... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kojot
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.11. 2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Modra 1968

PříspěvekZaslal: pondělí 05. prosinec, 2011 15:22    Předmět: Citovat

Síce už nechodím s E-trackom,ale na prezvuky si nemôžem sťažovať. Chodil som často v pomerne zlých podmienkach a hladalo sa mi velmi dobre. Niečo bude asi zle...
_________________
E-track,GM4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Qth



Registrace: 17.8. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pondělí 05. prosinec, 2011 15:46    Předmět: Citovat

kojot napsal:
Síce už nechodím s E-trackom,ale na prezvuky si nemôžem sťažovať. Chodil som často v pomerne zlých podmienkach a hladalo sa mi velmi dobre. Niečo bude asi zle...


No nevim, ještě to s ním skusim, že by byl pochroumanej se mi nechce věřit, koupil jsem ho novej...
Proč ses ho zbavil ? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karlos



Registrace: 8.8. 2011
Příspěvky: 57
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: pondělí 05. prosinec, 2011 17:32    Předmět: Citovat

No asi mu to taky furt qvíkalo, tak se toho zbavil Smile

Jinak máme stejné uqíkané poznatky a malé stříbro bych také nekopal.

Asi tě to neuklidní, ale co se týká praxe, mám ho od června a poqvíkávání jsem se eliminovat nenaučil.
Nemáme nějakou blbou sérii? Smile

Jediná možnost zvýšit diskr fe, ale to se zase přechází.

Ještě jsem nerozkryl ten gain.

Nikdo mě o gainu zde nic nepřispěl, tak to asi ještě nerozkryl nikdo. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Boban
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.2. 2010
Příspěvky: 138
Bydliště: Český ráj

PříspěvekZaslal: pondělí 05. prosinec, 2011 18:23    Předmět: Citovat

Ty prozvuky mám taky bude to hlínou taky jsem tomu nechtěl věřit,ale je to tak zkuste detektor někde daleko od místa kde chodíte já tady mám čedič,pískovec,jíl a jsem natom stejně,ale jsou tu místa kde mě detektor nabízí citlivost 26 dávám 29 a v pohodě většinou je to v lese.

Tu hlasitost mám taky nízkou s krytem proti dešti chodím se sluchátkama jedou jsem,ale při přeskakování příkopu ulomil jack a byl jsem překvapenej jak oproti kámošově GTI 2500 je to tichý.

Co jsem zjišťoval od jednoho kolegy tak chodí s gainem na 24 a když jde na malí ag dává 26 já to dělám stejně měl by to bejt jen zesilovač slabejch signálů.

A to,že byjste nekopaly malí ag to bude asi chyba v obsluze já chodím stím grafem a podle tónu a místa čverečku na grafu už docela odhadnu jestli to bude ag i alobaly kopu ty jsou úplně vlevo a vždycky to zatím byl Evil or Very Mad
_________________
Minelab E-Trac
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Qth



Registrace: 17.8. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pondělí 05. prosinec, 2011 19:25    Předmět: Citovat

Karlos napsal:
No asi mu to taky furt qvíkalo, tak se toho zbavil Smile

Jinak máme stejné uqíkané poznatky a malé stříbro bych také nekopal.

Asi tě to neuklidní, ale co se týká praxe, mám ho od června a poqvíkávání jsem se eliminovat nenaučil.
Nemáme nějakou blbou sérii? Smile

Jediná možnost zvýšit diskr fe, ale to se zase přechází.

Ještě jsem nerozkryl ten gain.

Nikdo mě o gainu zde nic nepřispěl, tak to asi ještě nerozkryl nikdo. Very Happy


No zřejmě proto, že je to dobře popsaný v návodu. Zesiluje to slabý signály. Tudíž pokud je např Ag mincička ve velký hloubce nebo na hranici dosahu, ozve se ve sluchátkách pouze slaboučký signál. Pokud ho zesílíš pomocí volume gain, bude silnější. Ale musíš si vybrat, zdali a kolik zesílíš-gdyž moc, bude mít ta mincička třeba stejně silnej signál, jako hliníkový víčko 10 cm pod povrchem. Tudíž nejsi schopen odlišit velikost a vodivost nálezu sluchem. Mě to třeba ještě dělá problém....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kojot
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.11. 2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Modra 1968

PříspěvekZaslal: pondělí 05. prosinec, 2011 20:18    Předmět: Citovat

Karlos napsal:
No asi mu to taky furt qvíkalo, tak se toho zbavil Smile

Jinak máme stejné uqíkané poznatky a malé stříbro bych také nekopal.

Asi tě to neuklidní, ale co se týká praxe, mám ho od června a poqvíkávání jsem se eliminovat nenaučil.
Nemáme nějakou blbou sérii? Smile

Jediná možnost zvýšit diskr fe, ale to se zase přechází.

Ještě jsem nerozkryl ten gain.

Nikdo mě o gainu zde nic nepřispěl, tak to asi ještě nerozkryl nikdo. Very Happy




Žena naďalej hladá s mojim E-.Trackom, ja som prešiel na lahší detektor,lebo mám ruku v prdeli.
Ako používam Gain som písal vyššie. Display používam len na nastavenie,takže s grafmi a číslami neporadím.
Teraz som sa pýtal ženy,či má prezvuky. Falošné signály nemáva, prezvuky len od železnice (rušenie). Ja si takisto nespomínam na prezvuky,ale keď som začínal s EXII,tak som bol občas zúfalý. Dnes si myslím,že je to jeden z najlepších univerzálnych detektorov.
Príležitostne s ním hladám pár krát za mesiac.
_________________
E-track,GM4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karlos



Registrace: 8.8. 2011
Příspěvky: 57
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: úterý 06. prosinec, 2011 8:19    Předmět: Citovat

Ad ten GAIN, ano v návodu je pěkně popsáno, zesilovač slabých signálů.
Co se pamatuji tam je, tak když je to na nule, odpovídá to síle signálu, pak je to x1-30 nebo do kolika ten gain je. Takže by se teoreticky mělo dát chodit s nulou?
Návod mě s gainem moc nepomohl, chtěl jsem poznatky z vaší praxe. Razz

Vo půdě to není, prostě když je tam rezavý železo, tak na okraji to má čisté barevné signály. Nejde poznat bez delšího zkoumání, že to je jen prozvuk.

Chodíte ještě? Tady už je furt kolem nuly, brrrr. Už aby bylo jaro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 06. prosinec, 2011 8:25    Předmět: Citovat

Já vás chápu, pánové. Také jsem chodil s F75kou a když jsem přešel na Minelaba, byl jsem také asi skoro rok furt nešťastný. Prostě na pětasedmě to mlčelo a pak pípnul signál. Tady na poli to pípá furt. Ale zkusili jste si, co to pípá? Ono to nejsou prozvuky, ale opravdické cíle. I když pidicíle, jenže od toho to je to kvalitní detík, aby bral právě i ty malilinkaté číbrňáky. Nebo si tam prostě nastavte tovární nastavení a máte pokoj. Sice najdete podstatně méně malejch frcků, ale aspoň si nebudete stěžovat, že to furt pípá muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Qth



Registrace: 17.8. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: úterý 06. prosinec, 2011 9:10    Předmět: Citovat

Já mám pocit, že neustálé pípance jsou způsobeny železem. Ať už malým nebo větším.
Jestli správně pozoruju, tak rezavý železo má signál skákající do barvy.
Pokud si zadiskriminuju tři spodní řádky železa, nehlásí mi to signál železa, ale tu proskakující barvu ano. tudíž jasná volba allmetalu. Jenže pokud to neveme drobný Ag, pokud si tu železnou droboť nedisc. Je to na prd.
Jestli jsem to správně pochopil, tu Ag droboť to ale nebare v čistým allmetalu
jen pokud je u železa, což snad tak často není, tak by se to ze začátku dalo oželet a chodit v čistým allmetalu.
U F75ky jsem to dělal takytak, čistý allmetal, protože při jakýkoli disc to ze železa hlásilo jen barvu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Explorer II, S/XS, SE, E-Trac Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Další
Strana 10 z 17

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO