Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 659 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jaké hloubky dosahuje
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett GTP-1350
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 8:00    Předmět: Citovat

Feri, moc děkuji.

Naposledy upravil Anonymní dne neděle 30. prosinec, 2007 23:41, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 15:01    Předmět: Citovat

pavel1167 napsal:
Feri, moc děkuji za ochotu řešit problem, ale já jsem tu 1350ku prodal za 6000,- Kč prodejci co mi ji prodal. Byl jsem z té mašinky nešťastný tak jsem mu ji prodal. První mi nabízel 8000,- Kč, když došlo k činu tak začal uplákat, že to jsou krámy a že dá 6000,-Kč. Sice bylo mi divné když se vrátila mašinka z reklamace tak zlobila víc. Až jsem ji prodal došlo mi, že jsem byl podveden i s velkou cívkou, která byla určená pro ACE modely a platil jsem cenu za GTP, to je asi 1000,- Kč na víc (na cívce je napsáno ACE). Cívku mám doma a používám ji momentálně na ACE 150. Jo a zjistil jsem, že když Vám prodejce prodává velkou cívku tak by měl i doladit detektor k té větší cívce, jinak to nechodí jak má (žádný dosah a špatná diskriminace).


Ahoj Pavel1167, mohl bys mě prosím na SZ napsat toho, kdo Ti to prodával? Kdybych s ním náhodou přišel do styku. Díky moc. Evil or Very Mad
Další věc, kdo bude manipulovat s ovládacími trimry u 1350, musí počítat s tím, že si mašinku tak trochu Po...e. Exclamation To samé platí i u 150ky. No, pokud budeš cokoli potřebovat ohledně Garretta, ozvi se po Novém roce 2008. Zdraví Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 15:07    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Ty snad nemas smysl pro humor Smile Tenhle vyraz jsem zaregistroval poprve a libi se mi to Laughing


Vlastně, to je prastarý výraz v detektorářském pravěku, když se vyráběly první cívky na kolenou a nejlepší zalévací hmota byla dentakryl. Hledací cívka se tomu moc říkat nedalo Very Happy
Jinak, tou hlavou je třeba pohybovat též z důvodu vizuální kontroly okolí a nálezů, které nejsou z kovu a objeví se na povrchu. Bacha, ať si ji ale nepřetočíš kolem do kola Exclamation
Jo a taky, to hnědé, do čeho šlapeš, to nemusí být vždy bláto a "hledací hlava" Ti to nezaregistruje Very Happy Exclamation Měj se, zdraví Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 15:20    Předmět: Citovat

Já mám 1350 ve svém strojovém parku dodnes a nedám na ní dopustit. Je pravda, že nevyniká dosahem ale korunu nad dvacet vezme. Asi opravdu záleží na kusu. Jinak se také velmi často stává, že se povystrčí deska s elektronikou ze slotu a pak to blbne. Stačí rozebrat škatuli a desku tam docvaknout zpátky a zakápnout lepidlem. Ale na pohodové hledání i na dost zahmyzených lokalitách je dobrá. Měl jsi smůlu na kus.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 15:30    Předmět: Citovat

Baba napsal:
Já mám 1350 ve svém strojovém parku dodnes a nedám na ní dopustit. Je pravda, že nevyniká dosahem ale korunu nad dvacet vezme. Asi opravdu záleží na kusu. Jinak se také velmi často stává, že se povystrčí deska s elektronikou ze slotu a pak to blbne. Stačí rozebrat škatuli a desku tam docvaknout zpátky a zakápnout lepidlem. Ale na pohodové hledání i na dost zahmyzených lokalitách je dobrá. Měl jsi smůlu na kus.


To je jedna z věcí, na co jsem upozorňoval - konstrukční řešení. Stačí pád na tvrdý podklad a DPS vyletí se zámků a piny se povysunou z konektorů a pak je průšvih Exclamation Jeden studeňáček a z hledání se stává strádání muhehe Stačí jednoduchá oprava, přesně, jak píše Bába.
Jo a bacha na konektory. Setkal jsem se s tím, že plno lidí rvalo konektor od cívky do přístroje hlava nehlava a kolíky povolily. To pak už je trochu složitější. Hezké hledání bez problémů přeje Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2007 17:01    Předmět: Citovat

xx
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 27. duben, 2008 9:28    Předmět: Citovat

Zdravim všechny majitele GTP 1350 ze začatku jsem byl velice sklaman po sleze jsem zjistil že mam vadný detektor po reklamaci to bylo lepší,ale chyběly jen skušenosti po delší době mužu říc že jsem spokojen jak s dosahem tak i s nalezy.
Návrat nahoru
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: neděle 27. duben, 2008 12:31    Předmět: Citovat

Kozel napsal:
Zdravim všechny majitele GTP 1350 ze začatku jsem byl velice sklaman po sleze jsem zjistil že mam vadný detektor po reklamaci to bylo lepší,ale chyběly jen skušenosti po delší době mužu říc že jsem spokojen jak s dosahem tak i s nalezy.


Tak hlavně že se problém vyřešil. Mám GTP od ledna a já jsem velice spokejen. Na pohodové hledání to je bezva strojek Wink
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pátek 23. květen, 2008 8:08    Předmět: Citovat

ACE mi bez krytu dával vysoký signál na tráve. Dalo sa to poznať, ale bolo to otravné.
S origo krytom je pokoj.
Epoxid, ktorým je zaliata cievka tvorí trením el. náboj, predpokladám.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett GTP-1350 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO