Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 578 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

CS6MX a CS4MX
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> C.Scope
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mek71
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.12. 2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: sobota 04. únor, 2012 10:50    Předmět: Citovat

Grimmi: dík za koment. S Jokrem jsem mluvil. Vysílač montuje přímo do detíku.Namá to přenosné na jiný Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: sobota 18. únor, 2012 20:28    Předmět: Citovat

Kluci, máte už nějaké info k CS6ce? Popřípadě porovnání s nějakým detíkem co jste měli? Předem díky
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: sobota 18. únor, 2012 22:01    Předmět: Citovat

Jo už měsíc stojí v koutě a padá na něj prach. Cool Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: neděle 19. únor, 2012 12:07    Předmět: Citovat

Já jsem to už nevydržel a jen tak jsem vyrazil do lesika s krumpáčkem. 10cm sněhu, ale tři kolečka byly. Sice jsem přišel s pěkně promočenýma botama, ale bylo to fajn. Už aby bylo jaro:-)
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: neděle 26. únor, 2012 11:53    Předmět: CS6MX x XP Citovat

Kokerss - chceš hledat, nebo vyvažovat? Smile
Tohle jsou totiž téměř akademický kydy. Na druhou stranu - Minela E-Trac má hmotnost 2 kg a v ruce ho díky dobrému vyvážení téměř necítíš.
CS6MX za podstatně nižší cenu mi vyšel na polygonu nastejno s mým XP GoldMaxx. Navíc XP bral prázdnou díru a má prozvuky pomalu na každé stéblo trávy.
Na druhou stranu - XP se fakt lépe drží, a ta bezdrátová sluchátka, to je prostě luxus. Musím přiznat, že XP je lépe vyvážen. I proto teď dělají konstrukční úpravu, aby CS6MX šel pod loketní opěrku.
Jen si nesmíš dát XP přes rameno. Spadne ti totiž box elektroniky. Smile
vox
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 26. únor, 2012 12:02    Předmět: Re: CS6MX x XP Citovat

vox napsal:
Kokerss - chceš hledat, nebo vyvažovat? Smile
Tohle jsou totiž téměř akademický kydy. Na druhou stranu - Minela E-Trac má hmotnost 2 kg a v ruce ho díky dobrému vyvážení téměř necítíš.
CS6MX za podstatně nižší cenu mi vyšel na polygonu nastejno s mým XP GoldMaxx. Navíc XP bral prázdnou díru a má prozvuky pomalu na každé stéblo trávy.
Na druhou stranu - XP se fakt lépe drží, a ta bezdrátová sluchátka, to je prostě luxus. Musím přiznat, že XP je lépe vyvážen. I proto teď dělají konstrukční úpravu, aby CS6MX šel pod loketní opěrku.
Jen si nesmíš dát XP přes rameno. Spadne ti totiž box elektroniky. Smile
vox


Chcu mít detektor ze kterýho mě nebolí pracka Hledám většinou celý den.
Patrně neumíš XP naladit když ti bere prázdnou díru!
Prozvuky se dají odladit,to asi taky nevíš!
Box mi ještě neupadl,navíc ho mám jednoduše zajištěnej. Práce na 5minut pokud je někdo nemehlo tak na 10 min.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: neděle 26. únor, 2012 12:47    Předmět: CS6MX x XP GoldMaxx Citovat

Kokerss - chceš hledat, nebo vyvažovat?
CS6MX za podstatně nižší cenu mi vyšel na polygonu nastejno s mým XP GoldMaxx. Navíc XP bral prázdnou díru a má prozvuky pomalu na každé stéblo trávy.
Na druhou stranu - XP se fakt lépe drží, a ta bezdrátová sluchátka, to je prostě luxus.
Jen si nesmíš dát XP přes rameno. Spadne ti totiž box elektroniky. Smile
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: neděle 26. únor, 2012 17:58    Předmět: Kokerssovi Citovat

Kokerss, kámo, mohl bys mi poslat fotku té úpravy, aby mi box elektroniky XP nepadal?
dík,
vox
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 26. únor, 2012 18:25    Předmět: Re: Kokerssovi Citovat

vox napsal:
Kokerss, kámo, mohl bys mi poslat fotku té úpravy, aby mi box elektroniky XP nepadal?
dík,
vox


Nafotím a pošlu! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: neděle 26. únor, 2012 18:40    Předmět: Citovat

Uměl by někdo porovnat AT PRO a CS6MX? Chtěl jsem vyměnit AT za GMP, ale ta cena je o dost vyšší, než u CS6ky, tak bych možná přehodnotil plány Smile díky za odpověď
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. březen, 2012 21:48    Předmět: Citovat

Byl by někdo z JM ochotný mi předvést svou CS6ku? Rád bych ji vyzkoušel a popřípadě porovnal s AT PRO. Předem díky
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Boban
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.2. 2010
Příspěvky: 138
Bydliště: Český ráj

PříspěvekZaslal: pondělí 19. březen, 2012 18:10    Předmět: Citovat

Kdo máte teď poslední model CS6tky mrkněte na lovce je tam jinej software

každá se nastavuje jinak Wink
_________________
Minelab E-Trac
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pondělí 19. březen, 2012 19:50    Předmět: Citovat

No teš se mi zda že dali do prodeje polotovar, no prostě C.Scope,a s nastavením citlivosti je to tak že mezi 4-5 a nad 6-10 se mění modulace zvuku na stejný barevny cíl, na 4-5 je jasny ostrý. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sasa



Registrace: 27.5. 2011
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: pondělí 19. březen, 2012 20:06    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
No teš se mi zda že dali do prodeje polotovar, no prostě C.Scope,a s nastavením citlivosti je to tak že mezi 4-5 a nad 6-10 se mění modulace zvuku na stejný barevny cíl, na 4-5 je jasny ostrý. Cool


Zdravím, chtěl jsem se optat, jak CS6MXi hodnotíš oproti Jokrovi, kterýho jsi měl donedávna v podpisu? Zajímala by mě hlavně míra správnosti a jednoznačnosti identifikace cílů, který jsou v hloubkách blížících se hraničnímu dosahu, ale vlastně i vše ostatní kromě konstrukce, výdrže na baterky a náchylnosti na rušeníSmile Předem díky za případný info.
_________________
Jokr 009 + 27 cm DD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pondělí 19. březen, 2012 20:41    Předmět: Citovat

Sasa napsal:
Zdravím, chtěl jsem se optat, jak CS6MXi hodnotíš oproti Jokrovi, kterýho jsi měl donedávna v podpisu? Zajímala by mě hlavně míra správnosti a jednoznačnosti identifikace cílů, který jsou v hloubkách blížících se hraničnímu dosahu, ale vlastně i vše ostatní kromě konstrukce, výdrže na baterky a náchylnosti na rušeníSmile Předem díky za případný info.
CS6 jednoduché nastaveni, auto i manuální GB je rychlejší Jokr šel hlouběji, identifikace cílu +- stejné,na to je dobry E-trac. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sasa



Registrace: 27.5. 2011
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: pondělí 19. březen, 2012 22:47    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
CS6 jednoduché nastaveni, auto i manuální GB je rychlejší Jokr šel hlouběji, identifikace cílu +- stejné,na to je dobry E-trac. Cool


Díky, mam pocit, že mi snad nic moc neunikne, když setrvam u Jokra:) Je fakt, že nastavit ho je někdy složitější (hodil by se víceotáčkový potenciometr), ale dá se to. Před Jokrem jsem měl žluťáka, tak mi přijde dostatečně rychlej (chodim častějš na rychlou automatiku, přijde mi, že to jednoznačnějš bere droboť při ne úplně pomalym pohybu cívky), ale samozřejmě každej nárůst rychlosti se ceníSmile Nj, E-trac, ani jsem ho neviděl naživo, jen o něm čtu, v každym případě je ale cenově někde jinde a navíc ta hmotnost Confused
_________________
Jokr 009 + 27 cm DD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. březen, 2012 11:37    Předmět: Citovat

CS6,co je gut rychlost, jednoduché nastaveni, vydrž alkalických baterií + sluchátka (nabíjecí enelopy jsem ještě nezkoušel??)audio diskriminace,(i když vetší železo nebo kroužky hlásí jako barvu ale to dělají všechny detiky). Co je méně gut separace (ag+kovaný hřeb), manuální GB na dosahu nepřidá.(zatím kde jsem chodil v auto lepší). A teď 4 roky vývoje, dosah zklamal (každý chce sáhnout hlouběji a od nového detiku se to očekává) za chvilku bude prodřen kryt cívky, Crying or Very sad citlivost a zvuková odezva dobře funguje jen do 4-5,tak že 6-10 ti na dosahu nepřidá (je to už jen trápení hada). Chybí poťak ovládáni zvuku, klidně bych ho vyměnil za pinpoint. A dodělej doma jste už viděli na foto, ještě by mu slušelo prodloužení opěrky o 5 cm,a 3 dílna konstrukce by též nebyla k zahozeni pro ty co ho přenášejí v batohu. A učet si rušit nebudu, i kdyby mi v baraku přistalo RPG. Cool Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kojot
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.11. 2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Modra 1968

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29. březen, 2012 13:08    Předmět: Citovat

Kamoš začiatočník ho má dva týždne a občas s ním vybehnem. Skúšali sme E-Track a CScope na malé Ag vo velmi mineralizovanej pôde a boli na tom zhruba rovnako, Pri CS6 signál dosť závisel od rýchlosti skenovania. Ag bolo fakt malinké a asi 15cm hlboko. Obidva detektory ho hlásili ako Fe,pričom CS6 musela ísť trochu pomalšie,aby bol nejaký signál.
Pohladom nálezov ma ale pobil,množstvom som sa mu nemohol rovnať. Je to možno spôsobené začiatočníckym šťastím,alebo čím... Celkovo na mňa na poli CS6 robí velmi slušný dojem,kamoš už rozozná nábojnice podla zvuku. Rýchlosť je slušná. Dosah v reále na bežné ciele neviem porovnať,ale ja chytám potrubie v 80cm aj s rezervou jasnou farbou,pričom CS6 si ani neškrtla. Celkovo mi pripadá,že kope menej hlboko,ale možno sa to zmení s pribúdajúcim časom stráveným hladaním. Myslím,že na pole to je dobrý detektor. Skúsim ho porovnať ešte v lese (tam chodím s Tejónom),ale myslím,,že tam bude dosť výrazný rozdiel v dosahu spôsobený minimálne nasadenými cievkami.
_________________
E-track,GM4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: středa 04. duben, 2012 12:24    Předmět: Citovat

Koukám že za poslední měsíc se CS6MX zbavilo dost lidí,zřejmě nesplňuje přehnané očekávání a hromadné nákupy a pořadníky u prodejců se projevují i na zpětném prodeji.Copak???Chtěl jsem do ní taky skočit,ale ten dosah bude asi hlavní problém,tedy co jsem slyšel,ale nemůžu soudit ,v ruce jsem ji neměl,mám to jen z doslechu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 04. duben, 2012 17:56    Předmět: Citovat

Karel Hrdina napsal:
Koukám že za poslední měsíc se CS6MX zbavilo dost lidí,zřejmě nesplňuje přehnané očekávání a hromadné nákupy a pořadníky u prodejců se projevují i na zpětném prodeji.Copak???Chtěl jsem do ní taky skočit,ale ten dosah bude asi hlavní problém,tedy co jsem slyšel,ale nemůžu soudit ,v ruce jsem ji neměl,mám to jen z doslechu.

Ňák mi tam furt neseděj ty ČTYŘI roky vývoje a že se to nepovidlo. Rolling Eyes
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> C.Scope Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 4 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO