Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 472 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

golden
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Golden uMax
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 15. listopad, 2009 22:55    Předmět: Citovat

Myslím normální stříbrňáky, třeba Leopoldíky. Ty o velikosti fotbalového míče nepočítám Laughing Však uvidíš sám, zde s diskriminací mezi IRON a 5cent (je tam šipečka) bereš ještě všechna zrezlá železa zajímavých tvarů. Abys je dal pryč, musíš s diskriminátorem skutečně až na hodnotu pull tabs. A to už dávno nebereš Leopoldy, Ferdinandy a jiné mazlíčky. S deleonem DISC na IRON a pohodička. Železo fuč. I když ty tvarově hodně zajímavé projdou i u něj. Jinak ale separuje výborně. Stříbrnej koláč můžeš zaházet železem úplně a stejně ho to veme.

A omluva. Nahrání chvíli trvá, má to 100MB. Rolling Eyes
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 15. listopad, 2009 23:19    Předmět: Citovat

Tak tady to je:
http://www.youtube.com/watch?v=4Xb3cgd79h8
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 16. listopad, 2009 9:47    Předmět: Citovat

Tak ..pro mě je tento detektor zklamáním.A to jsem ho chtěl zkusit.
Obecně bych obhájil aspoň cortese kterého jsem roky vlastnil.Je jasné že tyto duté,jinak tvarované staré želézka šli poznat a nekopali se ,,ale raději jsem kopal vše co šlo do barevného kovu.A to jsem měl diskriminaci pod iron aby mě neunikli žádné stříbrňáčky..a to i menší než jsi použil ve videu.
Tímto můj zájem o goldíka tesorů pravděpodobně končí.
Ps..zkusím pohledat takové přezky co máš na videu a udělám stejný testík.
To mě zajímá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pondělí 16. listopad, 2009 10:14    Předmět: Citovat

Já myslím, že je dobrý, jen se minul účinkem v našem prostředí, v US může být super. Separuje výborně, jenže s těma železnejma potvorama co se u nás nachází není co separovat, za což může diskriminátor, který je (jen dle mého soudu) nějakým způsobem upraven aby pouštěl zlato - s ním bohužel i množství želez. Čtyřtón mohl být výrazněji rozlišen, hloubka je spíš podprůměrná i mezi Tesory. 10kHz na gold detektor, když i Cibola nebo Vaquero chodí na 14kHz mi přijde jako přešlap z náhlého zatmění mysli. V pohodovém prostředí, někde na loučce, kde se dá i vyšťavit a není nutné příliš a co diskriminovat se bude jednat o detektor par excelance, který je velice stabilní a čtyřtón vám dá možnost o něco jistěji určit cíl. Tolik v pár větách mé schrnutí Goldena. Chtěl jsem s ním ještě do terénu na další testy, ale dostanu se v týdnu už jen zítra a chystám se zase do obtížného, tak ho už nechám odpočívat.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pondělí 16. listopad, 2009 10:26    Předmět: Citovat

No když se kouknete na:
http://www.regton.com/tesoro.htm
tak není v nabídce a asi nebyl a to něco napovídá, místo Golden uMax určitě je lepší Laser Trident II=Vaquero USA, udělané pro UK:
http://www.regton.com/laser.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: pondělí 16. listopad, 2009 11:30    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Já myslím, že je dobrý, jen se minul účinkem v našem prostředí, v US může být super. Separuje výborně, jenže s těma železnejma potvorama co se u nás nachází není co separovat, za což může diskriminátor....


Pod vše, co bylo ze strany Grimmiho řečeno výše, se klidně podepíšu... Oni ti amíci asi nemají tak zabordelená pole (břehy/pláže) jako my tady.
Já jsem na ten G-uMax měl také zálusk, líbilo by se mi, kdyby můj detík měl více tónů, ale když jsem ho slyšel v tom náročném prostředí, tak by mi za chvilku "praskla" hlava, kvákal jak pominutý a prostě nezvládal barevné cíle ukryté mezi Fe, v mineralizovaném podloží (Fe,Mangan), v mokrém písku a mazlavém jílu...
A podle mě nemá cenu testovat detík jen na relativně čistém poli nebo louce, to je potom o ničem. Právě v takovém "bordelu", kde jsme byli, se naplno ukázalo jeho omezení a dle mě i jeho nevhodnost pro použití u nás. To, že jsem zobal ještě po Grimmim je pravda, a zobal jsem tam na tom samém místě znovu i v neděli, a to jak po něm, tak i po sobě. Plížil jsem se po pláži jako hlemejžď a sondoval C. Scopem píď po pídi, a sondoval i nad a okolo našich původních kopaných (a samozřejmě zahrabaných) děr.

Jinými slovy, kdybych si znovu vybíral detektor a měl volit mezi C.Scopem a TG-uMaxem, tak s tím, co jsem viděl a zažil bych opět sáhnul po C.Scope...
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 16. listopad, 2009 13:58    Předmět: Citovat

grimmi ..Tak jsem udělal tu rychlovku.Je to samozřejmě trošku horší než s těma hřebíkama ,ale pořád dobré.
Odkaz v sekci Troy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4681

PříspěvekZaslal: středa 25. listopad, 2009 20:47    Předmět: Citovat

Bombero: tak vidím, že detík nesplnil očekávání a hledá si nového majitele Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: středa 25. listopad, 2009 21:00    Předmět: Citovat

Kolecko napsal:
Bombero: tak vidím, že detík nesplnil očekávání a hledá si nového majitele Confused


..ani ne že tak nesplnil, neměl jsem vlastně ani možnost ho pořádně otestovat ( to za mne udělal grimmi Smile ). Jde spíše o to že jsem teď dlouhodobě marod a s hledáním mám na nějaký čas utrum, bohužel. Tak jsem přehodnotil situaci a rozhodl se rozprodat komplet celý strojový park a koupit něco po čem již delší dobu šilhám. Tera je již prodaná, no a Goldík čeká na svého nového majitele, až odejde z domu i ten, tak pak přistane do stáje také Goldík ale od XP, chci jít do GoldMaxx Powera Very Happy . Tak že čekám, nasávám informace a zároveň se kurýruji, abych tu jarní sezónu započal zdráv a s novým strojkem Wink . Tak že asi tak se věci mají Very Happy .
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4681

PříspěvekZaslal: středa 25. listopad, 2009 21:04    Předmět: Citovat

Bombero napsal:
Kolecko napsal:
Bombero: tak vidím, že detík nesplnil očekávání a hledá si nového majitele Confused


..ani ne že tak nesplnil, neměl jsem vlastně ani možnost ho pořádně otestovat ( to za mne udělal grimmi Smile ). Jde spíše o to že jsem teď dlouhodobě marod a s hledáním mám na nějaký čas utrum, bohužel. Tak jsem přehodnotil situaci a rozhodl se rozprodat komplet celý strojový park a koupit něco po čem již delší dobu šilhám. Tera je již prodaná, no a Goldík čeká na svého nového majitele, až odejde z domu i ten, tak pak přistane do stáje také Goldík ale od XP, chci jít do GoldMaxx Powera Very Happy . Tak že čekám, nasávám informace a zároveň se kurýruji, abych tu jarní sezónu započal zdráv a s novým strojkem Wink . Tak že asi tak se věci mají Very Happy .


Před chvilkou jsem skočil na Detektorgold a dočetl jsem se Tvých plánů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: sobota 17. březen, 2012 19:48    Předmět: Citovat

V predaji u Lovcov je nová varianta Golden uMaxu - iné rozdelenie tónov. Máte niekto skúsenosti s týmto novým uMaxom?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Golden uMax Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO