Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 597 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

CS6MXi a XP GoldMaxx

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> C.Scope
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: neděle 26. únor, 2012 4:56    Předmět: CS6MXi a XP GoldMaxx Citovat

Měl jsem možnost testovat na polygonu CS6MXi proti mému XP GoldMaxxu. K mému znechucení jsou si oba detektory naprosto "prso", navíc CS6MXi lépe bere železo, když se na něj nastaví. Tohle ocení zejména ti, kdo chodí na šipky apod.
Zatím jedinou výhodou XP proti CS6MXi jsou ta bezdrátová sluchátka, ale i třídílná konstrukce oproti dvoudílné na CS6MXi (proč jen jsou ti Angličané tak tvrdohlaví, včetně oddělených kohoutků na studenou a teplou vodu nad umývadlem). Kromě toho má CS6MXi naprosto hardcore konstrukci boxu elektroniky.
Ano, a cena CS6MXi je také podstatně nižší.
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 26. únor, 2012 7:45    Předmět: Citovat

A vyvážení C.Scopu ti příjde taky lepší jak u XP? Wink Baterky tam vydrží taky kolem 50 hodin?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kojot
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.11. 2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Modra 1968

PříspěvekZaslal: neděle 26. únor, 2012 9:01    Předmět: Citovat

To vyváženie zaujíma aj mňa. Mal som XP pár krát v ruke a videl som aj lepšie vyvážené mašinky,ale nie je to až taká tragédia Smile Kamoš čo začína ho má už pár týždňov objednaný,takže bude možnosť dlhodobého porovnania s mojim Tejónom. Sám tiež poškulujem po CS6-tke. Uvidíme ako jej to pojde na poli,potom možno objednám aj ja...
_________________
E-track,GM4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: neděle 26. únor, 2012 9:56    Předmět: Re: CS6MXi a XP GoldMaxx Citovat

vox napsal:
navíc CS6MXi lépe bere železo, když se na něj nastaví.

No trošku brzdi, větší zkorodované železo to bere jako barvu jak ostatní detiky,nic nového pod sluncem, jen když to trochu odkopeš nebo jak už je na povrchu tak bručí, až ty detiky porovnáš na tarsovych deskách (vyrábí i fajne KT) Laughing Wink potom napiš raport, s tu dvou dvoudílnou konstrukci je též problém tak tak se vleze nerozebraný do kufru auta kolegy, v mém v pohodě, a ti co ho převážejí v batohu máji problém, který vyřeší flexa. Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 26. únor, 2012 10:01    Předmět: Citovat

Hodně by mě zajímalo jak se detektor chová při hraničním signálu v porovnání s Goldem a jak je na tom s hloubkou.
GMP je ověřená tutovka na drobotinu,neumím si už představit hledat se šňůrou ke sluchátkům,ale možná,že právě tento detektor je konkurent Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fakinvedr



Registrace: 19.8. 2011
Příspěvky: 5
Bydliště: Pjaha

PříspěvekZaslal: úterý 27. březen, 2012 16:58    Předmět: CS6MXi Citovat

Můj první dojem z detíku? Super design ,černá mu sluší a po zapnutí zněj cítím sílu. Přemýšlím ale nad tím co bych konstrukci CS6 vytknul a napadá mě snad jen ten dotahovací šroub mezi cívkou a konstrukcí .. Dotahuju ho na fest aby se mi neměnila poloha cívky a pokaždé mám trochu obavy že ho přeřvu .-) převážím ho rozložený na dvě části s rýčem který ční víc než samotná konstrukce + sluchátka pití a svačinou v 20l batohu. do kufru auta se mi zatím pokaždé po složení bez problému vešel. Odlazení s pinpointrem je jednoduché ,zabere mi tak 20 sec. ,je navlas přesně slyšet kdy je detík v klidu. S potenciometrem se musí točit fakt citlivě. Jinak co se týče hloubky musím napsat to že mě kolikrát nebaví kopat takové jámy. Zatím jsem sním nebyl nikde na louce či v lese ,ale na uválcovaném poli na větší cíl není problém hrabat až po rameno. Má ostrou reakci na předměty blízko sebe takže nepřejdu barvu mezi dvěma železy či odpadem ,má super separaci. Po nějaké době chození a naposlouchání jde dobře odlišit i např. víčko protože hlasí barvu ale praskne do železa což u mince se mi zatím nestalo. K vyvážení. Když je box umístěn na origo místě ja fakt těžký a nedovedu si moc dobře představit celodenní chození. Na požádání mi byl předělán pod opěrku a nemůžu si stěžovat. Jinak jsem zkoušel chodit i s boxem na opasku . Pak má detík něco kolem 900g a skoro nevíte že něčím mácháte Smile Ale nakonec jsem ho stejně nechal pod opěrkou . Vyhovuje mi to tak. Sluchátka mám White´s a s kabelem který se natáhne nějaké 3-4 metry nemám problém ..bezdrát je určitě super věc ale i takové sluchátka se dají když na tom budu lpět pořídit do 2000,- ale jsou to další baterie navíc. Zbírám sním dost drobotinu ,až jsem občas zoufalý předmět v hlíně najít. mluvím o 3-5mm Smile Co se mi moc líbí je že jede pořád v allmetal modu a po stlumení železa mám klid ,sbírám jen barvy. Když jsem na oceli či větším kusu železa ,hlásí barvu ale není to jasný tón ,pak stačí trochu zesílit železo které se hned začne ozývat a mám jasno. Nevím přesně kolik hodin už mám s CS6 nachozeno ale víc než 40h určitě a baterky jsem zatím neměnil ,ani detík mi nehlásil že bych to měl udělat .. Když to shrnu tak necelých 15K za takovou mašinu je supr.
_________________
Cestou necestou ,polem nepolem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 27. březen, 2012 17:31    Předmět: Citovat

Všechno sjůpr trůpr, ale poraď, když na tom dle tvých slov budu lpět a budu si chtít pořídit bezdráty do 2000,- - které fungují?
Díky.
Já totiž už v současnosti spolehlivé bezdrátové řešení sluchátek napříč detíky znám, ale je to za něco málo přes 3500,- Rolling Eyes
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fakinvedr



Registrace: 19.8. 2011
Příspěvky: 5
Bydliště: Pjaha

PříspěvekZaslal: úterý 27. březen, 2012 18:59    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Všechno sjůpr trůpr, ale poraď, když na tom dle tvých slov budu lpět a budu si chtít pořídit bezdráty do 2000,- - které fungují?
Díky.
Já totiž už v současnosti spolehlivé bezdrátové řešení sluchátek napříč detíky znám, ale je to za něco málo přes 3500,- Rolling Eyes

Zdravím Grimmi . Určitě jsi pochopil ztoho co jsem napsal že jsem bezdrat nikdy neměl takže ta cena kterou jsem uvedl je orientační co jsem tak koukal kolik bezrdaty stojí. Příště určitě napíšu že otom nic nevím. Když už jsi ale musel reagovat na můj příspěvěk požádal bych tě pokud to není tajné které jsou ty funkční..třeba si časem polepším bezdrátem .-) dík a omlouvám se . Wink
_________________
Cestou necestou ,polem nepolem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 27. březen, 2012 19:22    Předmět: Citovat

Aha, v pohodě, já myslel, že mi pomůžeš objevit něco o čem nevím. Sad
Bohužel, žádná u nás prodávaná bezdrátová sluchátka nejsou sami o sobě použitelná. Buď nevhodná technologie nebo je vysílač napájen ze sítě 230V s dost vysokým odběrem pro předělání na baterie.
Já jsem zastáncem kabelu. Bezdrát bude vždycky horší. Ale poslední měsíc mě začal kabel extrémě otravovat, o víkendu se dokonce sluchátka odporoučela kvůli nějak blbému kontaktu a tak jsem se pochlapil a bezdrát si konečně pořídil.

Jo, zapomněl jsem ti odpovědět na otázku. Je to už pár měsíců známá věc. Funkční je použití speciálních muzikantských vysílačů a přijímačů. Buď kytarové nebo pro bezdrátové mikrofony. Zasadní věcí je analogový přenos zvuku, protože kde zasahuje AD-DA převodník, tam dochází ke zpoždění.
Funkční tedy je použití vysílače T.bone GT TWS a přijímače T.bone IEM 100-R. Akorát si musíš ručně vyrobit redukci JACK 6.35mm mono na 6.35mm STEREO (zapojení dle detíku), abys nezkratoval stereo výstup v detíku.
Ale všechno je lepší si napřed zkusit na svém detíku. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fakinvedr



Registrace: 19.8. 2011
Příspěvky: 5
Bydliště: Pjaha

PříspěvekZaslal: úterý 27. březen, 2012 19:49    Předmět: Citovat

No v lese je to určitě vychytávka. Zatím využiji to co mám a snad časem i cscope něco vymyslí. Ono když si box připnu k opasku tak o kabelu ani nevím. Každopádně to chce pořádný ,pevný pásek. Asi už tady bude vlákno čistě o sluchátkách které zkusím najít ,protože mě po delší době bolí uši a je vnich vedro takže bych rád našel něco lepšího. Popř. jak je upravit Smile Na tvůj tip se určitě mrknu a díky za odpověď
Wink
_________________
Cestou necestou ,polem nepolem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> C.Scope Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO