Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 509 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

CS6MX a CS4MX
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> C.Scope
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: středa 04. duben, 2012 18:02    Předmět: Citovat

Karel Hrdina napsal:
Koukám že za poslední měsíc se CS6MX zbavilo dost lidí,zřejmě nesplňuje přehnané očekávání a hromadné nákupy a pořadníky u prodejců se projevují i na zpětném prodeji.Copak???Chtěl jsem do ní taky skočit,ale ten dosah bude asi hlavní problém,tedy co jsem slyšel,ale nemůžu soudit ,v ruce jsem ji neměl,mám to jen z doslechu.
Taky jsem slyšel své.A vím o dvou lidech co se jí taky hned zbavily.Že by nafouklá bublina,jako s R1 Rolling Eyes Teď se prý vrací celá várka-je tam něco špatně,ale podrobnosti nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cuch
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.3. 2011
Příspěvky: 155
Bydliště: jihomoravské - kósek od Austerlitz

PříspěvekZaslal: středa 04. duben, 2012 20:26    Předmět: Citovat

simsa napsal:
Taky jsem slyšel své.A vím o dvou lidech co se jí taky hned zbavily.Že by nafouklá bublina,jako s R1 Rolling Eyes Teď se prý vrací celá várka-je tam něco špatně,ale podrobnosti nevím...


Jako že se vrací várka R1 nebo CS6MX?
_________________
Lepší nekopnout nic, než nakopnout granát...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: středa 04. duben, 2012 20:40    Předmět: Citovat

Simsa myslel asi sestku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: středa 04. duben, 2012 21:04    Předmět: Citovat

Karel Hrdina napsal:
Simsa myslel asi sestku.
jj...6ku,ale nevím jestli je to pravda.Však to znáte-ono se toho napovídá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: středa 04. duben, 2012 21:09    Předmět: Citovat

Jasný,nechci dělat neg.reklamu,když jsem ji neozkousel,jen mě zarazilo slušné množství zpětně prodaných kousků po pár měsících.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: středa 04. duben, 2012 21:43    Předmět: Citovat

No Haban ty detiky prodává, ale nevyrábí,a už tu dlouho ani čárku nenapsal.Pořádníky to je jen asi kamuflaš podle mě se snaží ty závady odstranit, ale jaksi se jím to nedaří tak nevím, jestli mám detik reklamovat i když ho nevylepší nebo se stým smířit že prostě udělali další šunt s bombastickou reklamou. Ale furt sním, chodím hledat a snažím se mu domluvit, ať přidá nějaký ten cm na dosahu. Cool Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 04. duben, 2012 22:07    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
No Haban ty detiky prodává, ale nevyrábí,a už tu dlouho ani čárku nenapsal.Pořádníky to je jen asi kamuflaš podle mě se snaží ty závady odstranit, ale jaksi se jím to nedaří tak nevím, jestli mám detik reklamovat i když ho nevylepší nebo se stým smířit že prostě udělali další šunt s bombastickou reklamou. Ale furt sním, chodím hledat a snažím se mu domluvit, ať přidá nějaký ten cm na dosahu. Cool Laughing Wink

Co vím já tak čekačky na něj jsou.Takže to bublina určitě není.Brácha s ním chodí a nestěžuje si.Má i Cortese s Sefkou a jde i podobně stejně hluboko.No když se podívám na tu malinkou C-skopáckou cívku tak musím napsat že to není zase tak špatné.K tomu vyzobe na poli mincí i víc než Tejon..Tak nevím,nikdy jsem s ním nehledal ale tohle jsou výsledky tady.Možná je to jen o štěstí s novým detíkem ,ale za kaši CS 6 rozhodně nemám .
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: středa 04. duben, 2012 23:58    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Co vím já tak čekačky na něj jsou.Takže to bublina určitě není.Brácha s ním chodí a nestěžuje si.Má i Cortese s Sefkou a jde i podobně stejně hluboko.No když se podívám na tu malinkou C-skopáckou cívku tak musím napsat že to není zase tak špatné.K tomu vyzobe na poli mincí i víc než Tejon..Tak nevím,nikdy jsem s ním nehledal ale tohle jsou výsledky tady.Možná je to jen o štěstí s novým detíkem ,ale za kaši CS 6 rozhodně nemám .
No jo funguje dobře i Ag šusty zobe ale jen do citlivosti 4-5 zvuková odezva fajna,a když si chceš přidat na dosahu citlivost 6-10 tak detik se rozladí zvuková odezva se změní a na dosahu ti to nepřidá (možná 1-2cm)si to otestuj najdi si barevny cil v zemi (ne moc hluboko uloženy)stáhni citlivost na 1-2 a kmitej cívkou furt ve stejné výšce nad cílem a přidávej citlivost až to změní zvukovou odezvu na jakém čísle konči a podej raport. Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 9:25    Předmět: Citovat

Než jsem si koupil GM4, byl jsem si ještě jednou CS6MX vyzkoušet, protože jsem o něm uvažoval a nešlo mi do hlavy co se o něm píše za špatnosti a jak se točí v bazarech. Obětoval jsem tomu jeden den a poprvé v životě vyrazil do Jílového Very Happy
Detík jsem zkoušel a nic špatného jsem na něm neshledal. Totálně hraniční signál na R.U. 2 heller v 25cm není s ohledem na 28cm sondu špatný. Tejon se SEF Ultimate (33cm) měl na stejný cíl rezervu cca 5-7cm. Korunu ve 30cm jsem s CS6MX hraničně rozpoznal také.
Jediné, co mne zarazilo je fakt, že si nelze pohrát se zemí. Žádné ladění do mínusu nebo do plusu, jakmile jsem se o to pokusil a byť jen o milimetřík hnul zemí, tak šli hraniční signály okamžitě do železa (při zapnutém zvuku železa). Zvláštní je, že pokud se zvuk železa vypnul, detík začal signál zase správně hlásit v barvě. Zakže pozor na zem. Musí být opravdu přesně odladěno. Myslím si ale, že by to mohl být problém na půdách, kde je těžké v manuálu vůbec odladit. Tam by se lehko mohlo stát, že bude detektor hodně signálů označovat milně železným signálem, neboť v místě signálu budou půdní podmínky mírně jiné od nastavení vyvážení.
Ty dosahy nejsou nic extrovního, ale pořád myslím slušná střední třída. Jinak rychlost odezvy, separace, diskriminace, zvuková odezva mi přijdou hodně slušné a sympatické.

Co se týče pozice potenciometru pro citlivost. Absolutně tuhle stížnost nechápu. Na tom, kde je na stupnici maximum přeci nezáleží. Vždyť zrovna ty jsi měl Scorpione Jokra. Já na Jokru měl maximální stabilní citlivost někde mezi 1-2 podle lokality a to je v podstatě na úplném začátku stupnice. Zbytek byl nepoužitelný. Si ta zbylá čísla do desítky vygumuj, když máš kvůli nim pocit, že nejdeš naplno. Very Happy
První série CS6MX byla naladěná tak, že se citlivost dala prostě až na doraz naplno. Pročti si anglická fóra. Hodně hledačů si na to štěžovalo, že mají pocit, že by mohli ještě citlivost malinko přidat, že je detík na tom maximu úplně stabilní, ale nemohli, když už byli na doraz. Tak v C.Scopu posunuli naladění víš, aby měl regulátor rezervu. Holt ho dali pro některé až moc nízko. Ano, maximum u těch nových je někde ku pětce, pak už je to přebuzený a nechoditelný. Nicméně to není chyba, je to tak prostě nastavené.
Každopádně ty s ním ale chodíš, já si ho jen vyzkoušel, tak k němu určitě můžeš říct mnohem víc. Mne dosahově nestačil a taky mi vadí nemožnost hrát si nějak s nastavením, proto jsem sáhl ve výběru detíku se zvukem železa jinam. Wink
Za tu zmíněnou bombastickou reklamu před uvedením na trh mohou podle mne hlavně hledači, kteří CS6 začli zovat gmp killer což přineslo velká očekávání. Sám jsem tomu podlehl. Že by výrobce detektor předem nějak bombasticky propagoval, jsem si nevšiml. Z továrny nevyšla až do dne uvedení na trh ani větička.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 10:10    Předmět: Citovat

Dobře napsáno.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 10:21    Předmět: Citovat

grimmi
S tou GB máš pravdu, už se ani nesnažím to v manuálu naladit,(ztráta času třeba hledat)furt tam mam Auto, ale v tom dosahu ne furt tam chybí těch pověstných 5 cm. Cool Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 10:30    Předmět: Citovat

Tady máš pravdu ty. Chytit signál při testování na fleku, kde víš, že to je, je něco jiného než při hledání. Dokážu si představit, že pokud normálně půjdu a budu hledat, tak ty hraniční signály přejdu a reálné maximální hloubky budou tak o 3-5 cm méně dle typu cíle. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 11:38    Předmět: Citovat

No a teš nehledáme komanče a RU že, na tom silver poli si zahledám zas až na podzim, no kromě rozpoznaní železa Very Happy jsem stihnul naladit i nastaveni na rozpoznáni kamínku koksu a nepřišel o male Ag. Cool Wink
http://www.ulozto.cz/x56zRtb/info-rar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 11:56    Předmět: Citovat

Já se vám omlouvám , ale moje testování CS6ky je asi tak o jednu návštěvu polygonu větší než Grimmiho.Vše co Grimmouš napsal mohu potvrdit.
Jen upřesním , že pořadník byl doteď pravdou. Bohužel poptávka převyšuje množství dodaných detektorů a to nejsme schopni ovlivnit.Dodnes mě ani jedna na testování nezbyla.Snad už se to brzo změní.
Ještě k tomu co napsal Simsa o vrácené várce : TO JE BLÁBOL Wink
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 12:20    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
Já se vám omlouvám , ale moje testování CS6ky je asi tak o jednu návštěvu polygonu větší než Grimmiho.Vše co Grimmouš napsal mohu potvrdit.
Jen upřesním , že pořadník byl doteď pravdou. Bohužel poptávka převyšuje množství dodaných detektorů a to nejsme schopni ovlivnit.Dodnes mě ani jedna na testování nezbyla.Snad už se to brzo změní.
Ještě k tomu co napsal Simsa o vrácené várce : TO JE BLÁBOL Wink
No tak vidíš-jak jsem psal-ono se toho napovídá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 13:14    Předmět: Citovat

To je v pohodě Kájo Wink
Já byl hledat u kamarádů na jihu a kopnul jsem dva poldíky, když jsem dojel těch 150km domu , tak mě další kamarád volá , že prej jsem kopnul na moravě depot tolarů Laughing Škoda , že to nebylo obráceně Laughing
Řeči se melou , slova točí a pravda umřela....
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 13:19    Předmět: Citovat

No nevím, co tam ty 4 roky zkoumali a vyvíjeli, a který model chtěli vylepšit nahradit,syn je zaměstnaný u jedné firmy kde se vyvíjí a vyrábí, i když v jiném oboru pro BMW, AUDI apod. a neudělat hotovy výrobek na přání zákazníka do pul roku tak jsou bez práce. A to máji ještě omezené množství zničeni součástek a dílu při testováni.(též se jedna i o mikročipy,procesory,apod.) Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 13:24    Předmět: Citovat

Taky by se mě líbilo si nechat přečipovat detík na 40 na koníka... Laughing Laughing
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 13:56    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
Já se vám omlouvám , ale moje testování CS6ky je asi tak o jednu návštěvu polygonu větší než Grimmiho.Vše co Grimmouš napsal mohu potvrdit.
Jen upřesním , že pořadník byl doteď pravdou. Bohužel poptávka převyšuje množství dodaných detektorů a to nejsme schopni ovlivnit.Dodnes mě ani jedna na testování nezbyla.Snad už se to brzo změní.

Tady jeden je: http://ostatni.bazos.cz/inzerat/15291575/Detektor-kovu-CSCOPE-CS6MXi.php
No zatím si ho nechám, až se objeví něco lepšího z oblíbené značky,doufám že nejsi na mě nasány ale lepe už to o CS6 napsat nešlo, musel jsem s pravdou ven, není to špatný detik jen ten dosah kdyby byl o něco vetší, no roba se teš poslední dobou stěžuje, že jí něco chybí no my starší už to více děláme pupkem, ale těž mě zatím nevymění. Very Happy Laughing Wink Ku va a venku chčije.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 14:13    Předmět: Citovat

Samozřejmě že nejsem nasaný Wink
Já si myslím , že každému sedne něco jiného. A to , že ho pár lidí prodává , je při množství kolik je jich prodaných zanedbatelné Cool
Ani netvrdím , že s ním budu chodit , uvidíme co ta větší cívka. Já se vrátil k Tejonu se sondou Ultimate a druhou sondou SEF 15x20. No a ještě Golden Mask4 12x10. Nakopu se až dost a co je to platné když tady taky venku leje a navíc mám službu na patolce.
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> C.Scope Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO