Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 1107 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nový XP detektor DEUS !
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cuch
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.3. 2011
Příspěvky: 155
Bydliště: jihomoravské - kósek od Austerlitz

PříspěvekZaslal: sobota 24. březen, 2012 5:48    Předmět: Citovat

tars napsal:
ááá koukám že si ňák zalovenej,nehceš chudákovi zasponzorovat leddiodový leflektóry do mý kolbenky,abych si nekazil voči ? Rolling Eyes všude na tě budu pět chválu Very Happy

Jak budeš mět ten osciloSCOPE natrénovanej,tak se dojdi pochlapit,podíváme se jak moc to je vohromná mašinka,osobně se ti budu věnovat,třebas mě mile překvapí Wink

No dosahově to asi bude průměr, ale líbí se mě tam ten pinpoint s diskriminací, to grafické znázornění síly signálu co to pojmenovali chybně radar a pak ještě, že si můžu ručně ladit zem. Taky by měl být stabilní. Běží sice na 7 kHz, tak to asi nebude úplně na droboť. Ale to mě taky nevadí. Ten dosah by časem mohla vyřešit nová cívka, jestli tedy konečně Detech začne pro CScope cívky dělat. Jak si to ošahám, tak se stavím. Very Happy
_________________
Lepší nekopnout nic, než nakopnout granát...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: sobota 24. březen, 2012 6:53    Předmět: Citovat

Ahoj Cuchu,

Newforce R1 E jsem také na zkoušku pořídil. Překvapila mě oproti jiným detektorům ihned jedna věc. Daleko lépe dovede rozlišit stříbrné mincičky od staniolů všech tvarů a velikostí. Nevím, jak se to konstruktérům povedlo, ale v tomhle má rozhodně navrch Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cuch
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.3. 2011
Příspěvky: 155
Bydliště: jihomoravské - kósek od Austerlitz

PříspěvekZaslal: sobota 24. březen, 2012 7:09    Předmět: Citovat

fanu napsal:
Ahoj Cuchu,

Newforce R1 E jsem také na zkoušku pořídil. Překvapila mě oproti jiným detektorům ihned jedna věc. Daleko lépe dovede rozlišit stříbrné mincičky od staniolů všech tvarů a velikostí. Nevím, jak se to konstruktérům povedlo, ale v tomhle má rozhodně navrch Exclamation


Ahoj Fanu, já jsem na R1 hodně zvědavý. Když jsem si v roce 2006 kupoval Explorer, tak jsem se právě rozhodoval mezi R1 a Explorerem. Cena byla podobná, ale nakonec zvítězil EX. Teď, když je R1 tak levný, tak ho chci zkusit. Nejsem nijak moc náročný, hloubek za cenu nestability jsem si už s Ex užil dost, teď už pěkně pohodový stroj, který má mnoho zvlášností. Jediné, co mě na R1 už teď vadí, je nemožnost stálého PINPOINTU. Vím, že se to dá zablokovat přes menu ladění země, ale myslím při běžném dohledávání. Prostě když by bylo prvním stiskem ZAP druhým VYP, tak by to bylo super. Nelíbí se mě to hlavně z důvodu opotřebení tlačítka, protože když člověk dohledává a má držet ještě při tom palcem tlačítko, tak nějak tak podvědomě se snaží to tlačítko držet větší silou a vymačká ho daleko dřív. Jsem trošku pedant, záleží mě aby přístroj dlouho vydržel, starám se o detektory jak to jde, ihned po hledání kompletně očistím a i ten Ex je po těch letech jako nový. Smile Máš k R1 i něco, v čem tě zklamal?
_________________
Lepší nekopnout nic, než nakopnout granát...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: sobota 24. březen, 2012 7:45    Předmět: Citovat

Zatím mě nezklamal ničím - snad jen váha by mohla být nižší, ale pokud jsi zvyklý na Ex. ani si toho nevšimneš.

Na detektory jsem také pedant Very Happy a snažím se o ně starat. Spectru mám tři roky a stále jako nová a detektor Whites z roku 1987 opečovávám a renovuji jako historické rádio Smile

To tlačítko pinpointu jsem vyřešil připevněním silikonového průhledného samolepícího hmatníku od firmy 3M. Tlačítko se neopotřebovává a výhoda je, že je o cca 3 mm vyšší, než okolní tlačítka, takže vždy i bez koukání hmatem najdeš to správné. / třeba při nočním hledání /
Používám tohle řešení na všech detektorech, co mají tenhle typ pinpointu -např. i X-Terra atd.

Jestli chceš - pošlu Ti fotku úpravy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cuch
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.3. 2011
Příspěvky: 155
Bydliště: jihomoravské - kósek od Austerlitz

PříspěvekZaslal: sobota 24. březen, 2012 7:48    Předmět: Citovat

fanu napsal:

Jestli chceš - pošlu Ti fotku úpravy.


To by bylo super. Můj mail je cuch@volny.cz

Předem moc díky za fotky a za rady.
_________________
Lepší nekopnout nic, než nakopnout granát...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: sobota 24. březen, 2012 8:15    Předmět: Citovat

Dám fotky přímo sem. Třeba se to bude hodit i ostatním. Idea Takhle to vypadá na X-Terra 50. Button / tlačítko / drží velice dobře, ale dá se v případě potřeby odstranit. Existují i méně vystouplé a ty se hodí dobře i pod krytku deště, ale ani s touhle jsem nemíval problém pod krytkou.







Naposledy upravil fanu dne sobota 24. březen, 2012 8:21, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cuch
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.3. 2011
Příspěvky: 155
Bydliště: jihomoravské - kósek od Austerlitz

PříspěvekZaslal: sobota 24. březen, 2012 8:21    Předmět: Citovat

Vypadá to docela dobře. Určitě to tam dám taky. Taky to ochrání původní tlačítko před odřením, když má člověk suchou hlínu na prstu od kopání. Dobrý nápad. Idea
_________________
Lepší nekopnout nic, než nakopnout granát...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mek71
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.12. 2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pátek 20. duben, 2012 14:04    Předmět: Citovat

Na zahraničním foru se píše o nových cívkách 5" a 11" pro Deus od roku 2013. Jestli je to pravda, tak ta 11" bude zajímavá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: sobota 21. duben, 2012 8:23    Předmět: Citovat

Ta 11 palcová by byla paráda,už kvůli pokrytí,ale to zase bude cena.Počítám tak okolo 9000 Kč.... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
artnam
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.1. 2011
Příspěvky: 1298

PříspěvekZaslal: pátek 11. květen, 2012 22:00    Předmět: Citovat

Dva roky, dva měsíce, dva týdny, dva dny a málem i dvě hodiny s Deusem a v ten moment se něco stalo. Ovšem ne s detektorem a sám tomu nemohu uvěřit. Nachozeno s Deusem cca 2 800 hodin, vždy se sluchátky a z 95% s malou cívkou. Jediná závada, která mě postihla, navíc moji vinou, když jsem oklepl sníh z cívky o strom při mínus šesti, tak prasklo držadlo.
Zalepil jsem to epoxidem ale později mně to prodejce bezplatně vyměnil.
Snížila se kapacita bateríe v malé cívce o 20% ale stále je to 8 hodin hledání na jedno nabití. Také jsem si šlápl na sluchátka, takže jsou trochu zdeformovaná ,ale plně funkční. Řídící jednotku mám trochu ošuntělou a kryt cívky je zralý na výměnu. Nic nemohu detektoru vytknout, možná jen když je hodně pod bodem mrazu, tak baterie v cívce vydrží kolem pěti hodin, ale kdo by v takové kaltně hledal déle.
Nadšení z tohoto detektoru nebere konce, a náhradní detektor jsem si koupil zase Deus ( místo Tejóna a Rutuse).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: pátek 11. květen, 2012 22:12    Předmět: Citovat

Tak to klobouk dolů, protože kdybys chodil hledat každý den 8 hodin / jako do šichty / tak bys na lokalitách strávil celý rok, včetně sobot a nedělí, v zimě, v létě.... Shocked

Prosím Tě, kdy spíš, pracuješ, žiješ.....?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pátek 11. květen, 2012 22:24    Předmět: Citovat

fanu napsal:
Tak to klobouk dolů, protože kdybys chodil hledat každý den 8 hodin / jako do šichty / tak bys na lokalitách strávil celý rok, včetně sobot a nedělí, v zimě, v létě.... Shocked

Prosím Tě, kdy spíš, pracuješ, žiješ.....?

No artnam je jak sakmar,polovičku hodin rube a polovičku odleží, ale počítá všechny, to se potom rubou rekordy. Very Happy Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
artnam
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.1. 2011
Příspěvky: 1298

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 7:46    Předmět: Citovat

Již jsem to psal jinde, hledám v pracovní době v průměru obden po cca 6 hodinách. Scorpe, tři hodiny makačka, svačinka na pařízku, většinou banán, jablko, kiwi a další tři hodiny luxování. Prostě normální pracovní den.
To si ještě, pokud jedu dál, naúčtuji diety. muhehe

Fanu, pokud pojedeš dnes nebo zítra přes Brno, stav se.
Máš to v SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 9:26    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iDR-gSyrHac

Naposledy upravil simsa dne pondělí 14. květen, 2012 20:12, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
artnam
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.1. 2011
Příspěvky: 1298

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 13:57    Předmět: Citovat

Cívka 28x34 je opravdu "mastná" ale v kombinaci s novým software 2.0, který přináší nové bezpohybové režimy s dikriminací, audio rozlišením a v all metalu, se detektor dostal o level výše.
Velká cívka přinesla větší pokrytí a výraznější hloubkový dosah, ale nikoliv na ůkor přecházení malých cílů, beru ji hlavně na méně zabordelované větší plochy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2012 14:11    Předmět: Citovat

Já bych bral tu cívku,jak má být příští rok-27 cm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: neděle 24. červen, 2012 20:09    Předmět: Citovat

Nevíte někdo ne jaké frekvenci běží bezpohybový režim u Deusu?V návodu o tom nic nepíšou.Jestli to jede na frekvenci,co mám zrovna nastavenou-nebo to je naladěné na svojí Rolling Eyes

22:09
EDIT:Sám si odpovím: Už to vím... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. červenec, 2012 13:46    Předmět: Citovat

fanu napsal:
Jo,jo...při dnešním nákupním kurzu to vychází 28 659 kč a u nás?
35 990 kč po slevě - rozdíl přes 7 táců.... Shocked Very Happy Very Happy

Kde zase udělali soudruzi chybu ? Idea

Jo a servis mají v Katowicích. Když jsem se ptal - byli ochotni zaslat detektor na servis a mohl bych ho zakoupit tam. Navíc je do Katowic blíže, než do Prahy. / Z Olomouce /, ale i tak se to za těch 7 táců vyplatí prakticky odkudkoliv.... Shocked

Tak jak je to stým servisem, tak mi odpověděl Waldemar Malinowski:
Szanowny Panie

Niestety nie posiadamy serwisu wykrywaczy metali w Katowicach.

Z poważniem

VIKING
ul. Radna 6
00-341 Warszawa
tel. (0-22) 829-84-80
fax: (0-22) 829-84-81
www.viking.waw.pl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Apollo444
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2009
Příspěvky: 254
Bydliště: Mladá B.

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. červenec, 2012 20:05    Předmět: Citovat

Nechápu... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mek71
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.12. 2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: úterý 10. červenec, 2012 9:40    Předmět: Citovat

Nějaké nové info ze zahraničních webů : nová větší aktualizace V3 má být koncem tohoto roku , ale prý už za poplatek. Cívka 11" koncem tohoto, začátkem příštího roku a měla by byt volitelná už i při koupi nového stroje. Kdo chcete kupovat Déčko, asi bych počkal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 41, 42, 43  Další
Strana 33 z 43

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO