Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 656 anonymních a 3 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

CS6MX a CS4MX
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> C.Scope
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 15:20    Předmět: Citovat

Tak dnes jsem si ho konečně fyzicky vyzkoušel na polygonů u Máry a je dobrej,Tejon ,Cortex s ultimate na tom tedy byly o "chlup"výše Smile,ale i tak,za ty prachy ,rychlá a citlivá mašina.Takže se omlouvam za obnoveni vlákna a za názor ,co se zpětného prodeje týče,beru zpět.Opravdu na ten počet prodaných detektoru je to jen zlomek a většinou se jedna o mrcasniky Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 15:48    Předmět: Citovat

Karel Hrdina Laughing Ty voe,že jsi to byl ty i s parťákem asi kolem 10.30-11 hod. koho jsem to tam potkal Rolling Eyes
Laughing
Sorr za off t.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 16:22    Předmět: Citovat

Přijeli jsme asi po 10,takže asi jo.Ty si byl ten fousaty sympaťák?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 17:08    Předmět: Citovat

JJ chlape, ten malý šedivý . Laughing
Ať se daří.Nebudu to tu zasíra..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 17:56    Předmět: Citovat

Jo tobě taky,jsem rád ,že jsem té konečně poznal,to kdybych věděl,tak bych pokecal.Měj se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 20:51    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
kofa napsal:
Co vím já tak čekačky na něj jsou.Takže to bublina určitě není.Brácha s ním chodí a nestěžuje si.Má i Cortese s Sefkou a jde i podobně stejně hluboko.No když se podívám na tu malinkou C-skopáckou cívku tak musím napsat že to není zase tak špatné.K tomu vyzobe na poli mincí i víc než Tejon..Tak nevím,nikdy jsem s ním nehledal ale tohle jsou výsledky tady.Možná je to jen o štěstí s novým detíkem ,ale za kaši CS 6 rozhodně nemám .
No jo funguje dobře i Ag šusty zobe ale jen do citlivosti 4-5 zvuková odezva fajna,a když si chceš přidat na dosahu citlivost 6-10 tak detik se rozladí zvuková odezva se změní a na dosahu ti to nepřidá (možná 1-2cm)si to otestuj najdi si barevny cil v zemi (ne moc hluboko uloženy)stáhni citlivost na 1-2 a kmitej cívkou furt ve stejné výšce nad cílem a přidávej citlivost až to změní zvukovou odezvu na jakém čísle konči a podej raport. Very Happy Wink

Scorpione nemam ted cas chodit do terenu,ale skusil jsem dnes tedy testik na vzduchu s komouskym kacakem.Mel jsem nastaveno vsechno na 5,zem v automatu.Jak jsi psal,sensitiva do 5 a cil to hlasi sice ve spravnym tonu,ale zvuk je to tvrdy bez nejake zpravy pro hledacovo ucho.Nevim proc.Nad 5 to je to prave orechove,podle me se tam zapina asi nejaky zesik a je slyset jako treba Tejon.Bracha ma asi tu prvni verzi protoze detik jde vysponovat na 10 bez problemu.Co se tyka jeste te sensitivy tak na 5 stupni bral kacku v 27 cm a na plno jeste dobrych 7 pridal.Upozornuju ze to byl vzduch a taky to nebyl to sust,ale pekne kopatelnej signal skouseno nekolikrat.Samo vim ze realita bude trochu jina ale jak pises narust jen 2 centimetry to nebude urcite,alespon v pripade detiku co jsem skusil.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben, 2012 23:28    Předmět: Citovat

No tu 1Kčs na vzduchu ve 27 cm mi da na citlivosti 4 pro mě jasna zvuková odezva, dá se až na 10 ale jako by ten signál zeslábnul, jo v terénu jsem teš chodil až na 10 ale je to trápeni, nejvíce mi vyhovuje citlivost 4-5 na kolečka typu grešle a nachází, ale leštíš cívku o zem, no co možná že jsem moc náročný, uvidí se na podzim na silver poli. Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Venawass
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.12. 2008
Příspěvky: 269
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: sobota 07. duben, 2012 12:31    Předmět: Citovat

Šestku mám tři dny a už jsem myslel že je po ní. Najednou se zbláznila a vydávala né tři ale alespoň deset různých tonu najednou. Přestávalo to při pohnutí kabelem u konektoru. Po rozdělání konektoru na mě vykoukl ulomený kablík. Když se to zbláznilo tak jsem měl jednotku na opasku a kabel měl docela dost pohybu a tak drátek nevydežel. Oprava na 5 minut ale když se vám to stane pár km od auta kde máte druhej detik tak to nepotěší. Cestou k autu jsem nešel na prázdno, jednotku jsem dal pod loketku, našteloval kabel aby to nehulákalo a držel ho ve stabilní poloze. Tak asi tak ,no.
_________________
AT Pro, CS6MX, G. propointer, Nokta Velox One
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: sobota 07. duben, 2012 19:21    Předmět: Citovat

Venawass
A kde se to přesně ulomilo u konektoru, no že bych si ho preventivně vytunil. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Venawass
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.12. 2008
Příspěvky: 269
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: sobota 07. duben, 2012 22:12    Předmět: Citovat

Hned za letováním.
_________________
AT Pro, CS6MX, G. propointer, Nokta Velox One
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: neděle 08. duben, 2012 13:18    Předmět: Citovat

No ještě že mě nenapadlo dat si jednotku na opasek, jo je to nešťastné řešeni toho konektoru (4 roky výzkumu) Rolling Eyes tak už uvažuji jak ho pevněji přikurtovat. Kde je starý dobry závitový konektor?!, Cool a to výrobce doporučuje si jednotku dat na opasek, ale už asi neřešil, že když si detik odložíš nebo zachytíš o větev apod. jde konektor do hajzlu, no C.Scope už nikdy více.
Byt prodejcem tak jednotku nedoporučím nebo přímo zakážu nosit na opasku. A ještě mě napadlo se podívat co je uvnitř jednotky ale neudělám to bo bych to nemusel rozdýchat. Laughing Ale už tu nic o CS6 nenapíšu bo už to vypadá, že jsem podjaty, a moc mu nefandím, však se časem sám vybarví. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: neděle 08. duben, 2012 14:52    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
No ještě že mě nenapadlo dat si jednotku na opasek, jo je to nešťastné řešeni toho konektoru (4 roky výzkumu) Rolling Eyes tak už uvažuji jak ho pevněji přikurtovat. Kde je starý dobry závitový konektor?!, Cool a to výrobce doporučuje si jednotku dat na opasek, ale už asi neřešil, že když si detik odložíš nebo zachytíš o větev apod. jde konektor do hajzlu, no C.Scope už nikdy více.
Byt prodejcem tak jednotku nedoporučím nebo přímo zakážu nosit na opasku. A ještě mě napadlo se podívat co je uvnitř jednotky ale neudělám to bo bych to nemusel rozdýchat. Laughing Ale už tu nic o CS6 nenapíšu bo už to vypadá, že jsem podjaty, a moc mu nefandím, však se časem sám vybarví. Cool



Tvoje pochody trochu nechápu... Tobě se nic nestalo , ale hned je firma nahovno. Že někdo vytrhne kabel z konektoru opravdu není vina výrobce a ani jako prodejce nehodlám nedoporučovat kvůli tomu nenošení jednotky na opasku. Nevím , k čemu by pomohlo závitové uchycení konektoru , které ani před novou řadou na C.Scope nebylo - mělo bajonetové uchycení převlečky. Znám kluky co nosej elektroniku na opasku ať už od CS3 nebo 4 nebo 6 a konektor neutrhnou , tak se na mne nezlob , ale myslím si že to je jinak.
Nakonec jen , že nejčastější oprava kterou dělám na servisu detektorů je utržený konektor od cívky a je jedno od jakého výrobce a s jakým uchycením k jednotce. Já sám jsem loni utrhnul konektor dvakrát , páč lezu po strašnejch místech , ale přiznám si že jsem ho urval sám a ne že za mnou chodil pan Nexus nebo pan Tesoro a utrhli mě ho oni.
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: pondělí 09. duben, 2012 11:30    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
scorpion napsal:
No ještě že mě nenapadlo dat si jednotku na opasek, jo je to nešťastné řešeni toho konektoru (4 roky výzkumu) Rolling Eyes tak už uvažuji jak ho pevněji přikurtovat. Kde je starý dobry závitový konektor?!, Cool a to výrobce doporučuje si jednotku dat na opasek, ale už asi neřešil, že když si detik odložíš nebo zachytíš o větev apod. jde konektor do hajzlu, no C.Scope už nikdy více.
Byt prodejcem tak jednotku nedoporučím nebo přímo zakážu nosit na opasku. A ještě mě napadlo se podívat co je uvnitř jednotky ale neudělám to bo bych to nemusel rozdýchat. Laughing Ale už tu nic o CS6 nenapíšu bo už to vypadá, že jsem podjaty, a moc mu nefandím, však se časem sám vybarví. Cool



Tvoje pochody trochu nechápu... Tobě se nic nestalo , ale hned je firma nahovno. Že někdo vytrhne kabel z konektoru opravdu není vina výrobce a ani jako prodejce nehodlám nedoporučovat kvůli tomu nenošení jednotky na opasku. Nevím , k čemu by pomohlo závitové uchycení konektoru , které ani před novou řadou na C.Scope nebylo - mělo bajonetové uchycení převlečky. Znám kluky co nosej elektroniku na opasku ať už od CS3 nebo 4 nebo 6 a konektor neutrhnou , tak se na mne nezlob , ale myslím si že to je jinak.
Nakonec jen , že nejčastější oprava kterou dělám na servisu detektorů je utržený konektor od cívky a je jedno od jakého výrobce a s jakým uchycením k jednotce. Já sám jsem loni utrhnul konektor dvakrát , páč lezu po strašnejch místech , ale přiznám si že jsem ho urval sám a ne že za mnou chodil pan Nexus nebo pan Tesoro a utrhli mě ho oni.


ahoj Habánku Wink , já bych nošení na opasku po zkušenostech s mým XPéčkem opravdu, ale opravdu nedoporučoval, Question Idea Arrow a podobné zkušenosti mají i další, připnutí na opasek nic nepřinese, větší svoboda je dána bezdrátovými sluchátky , tudy vede cesta, na opasku se jen zbytečně více namáhá hlavní kabel a nic nen ívěčné, a tak časem dojde k jeho poškození, což jde sice opravit i doma, ale nepotěší, mně se to stalo při nočním hledání abyl to pro tu chvíli konec Twisted Evil hledání, v polních podmínkách to nejde. jediné bezkabelové řešení je v tétochvíli Deus, ale toje taky něco zaněco a téma pro jiné vlákno. je to jen můj názor z dlouholetého používání. box na opasek už nikdy více.ale neznamená to, že je špatná firma, nebo detí kjen se musíme poučit z praxe bez ohledu na návodytu CSkubych docela rád viděl v akci a porovnal, za tu cenu to nevyadá špatně, jen doplnit bezdráty, to je dnes skoro povinnost Embarassed
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Venawass
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.12. 2008
Příspěvky: 269
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: pondělí 09. duben, 2012 11:56    Předmět: Citovat

-scorpion- taky jsem tě moc nepochopil, nevim čím budeš časem hledat když odsuzuješ značku podle konektoru se kterým se ti nic nestalo. Jednotku na opasek dávám dál, i když budu muset udělat úpravy konektoru a kabelu, ale to až na větší sondě. Dále jsem si musel posunout opěrku asi o 8 cm, což ještě víc zlepšilo vyvážení a myslím že to bude OK i s větší cívkou.
_________________
AT Pro, CS6MX, G. propointer, Nokta Velox One
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pondělí 09. duben, 2012 15:55    Předmět: Citovat

butcher napsal:
Habáni napsal:
scorpion napsal:
No ještě že mě nenapadlo dat si jednotku na opasek, jo je to nešťastné řešeni toho konektoru (4 roky výzkumu) Rolling Eyes tak už uvažuji jak ho pevněji přikurtovat. Kde je starý dobry závitový konektor?!, Cool a to výrobce doporučuje si jednotku dat na opasek, ale už asi neřešil, že když si detik odložíš nebo zachytíš o větev apod. jde konektor do hajzlu, no C.Scope už nikdy více.
Byt prodejcem tak jednotku nedoporučím nebo přímo zakážu nosit na opasku. A ještě mě napadlo se podívat co je uvnitř jednotky ale neudělám to bo bych to nemusel rozdýchat. Laughing Ale už tu nic o CS6 nenapíšu bo už to vypadá, že jsem podjaty, a moc mu nefandím, však se časem sám vybarví. Cool



Tvoje pochody trochu nechápu... Tobě se nic nestalo , ale hned je firma nahovno. Že někdo vytrhne kabel z konektoru opravdu není vina výrobce a ani jako prodejce nehodlám nedoporučovat kvůli tomu nenošení jednotky na opasku. Nevím , k čemu by pomohlo závitové uchycení konektoru , které ani před novou řadou na C.Scope nebylo - mělo bajonetové uchycení převlečky. Znám kluky co nosej elektroniku na opasku ať už od CS3 nebo 4 nebo 6 a konektor neutrhnou , tak se na mne nezlob , ale myslím si že to je jinak.
Nakonec jen , že nejčastější oprava kterou dělám na servisu detektorů je utržený konektor od cívky a je jedno od jakého výrobce a s jakým uchycením k jednotce. Já sám jsem loni utrhnul konektor dvakrát , páč lezu po strašnejch místech , ale přiznám si že jsem ho urval sám a ne že za mnou chodil pan Nexus nebo pan Tesoro a utrhli mě ho oni.


ahoj Habánku Wink , já bych nošení na opasku po zkušenostech s mým XPéčkem opravdu, ale opravdu nedoporučoval, Question Idea Arrow a podobné zkušenosti mají i další, připnutí na opasek nic nepřinese, větší svoboda je dána bezdrátovými sluchátky , tudy vede cesta, na opasku se jen zbytečně více namáhá hlavní kabel a nic nen ívěčné, a tak časem dojde k jeho poškození, což jde sice opravit i doma, ale nepotěší, mně se to stalo při nočním hledání abyl to pro tu chvíli konec Twisted Evil hledání, v polních podmínkách to nejde. jediné bezkabelové řešení je v tétochvíli Deus, ale toje taky něco zaněco a téma pro jiné vlákno. je to jen můj názor z dlouholetého používání. box na opasek už nikdy více.ale neznamená to, že je špatná firma, nebo detí kjen se musíme poučit z praxe bez ohledu na návodytu CSkubych docela rád viděl v akci a porovnal, za tu cenu to nevyadá špatně, jen doplnit bezdráty, to je dnes skoro povinnost Embarassed


Ahoj,
to bylo špatně pochopeno , já jen to nebudu nedoporučovat kvůli výrobě Wink
Ale v žádném případě toho také nejsem příznivcem.Sám jsem to ,už je to dávno, odskoušel na staré verzi Lobo a po půl hodině jsem samozřejmě hodil čumák a vyrval kabel i z zešroubovaného konektoru (samozřejmě jsem byl 50km od domova) Rolling Eyes
Někdo ale takhle chodit chce a vzhledem k tomu , že výrobce dodáva sponu na nošení na opasku , tak já to vymlouvat nebudu.
Jinak tuto banální opravu konektoru dělám zdarma nebo za cenu konektoru , pokud jde o značky , které neprodávám.
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pondělí 09. duben, 2012 16:38    Předmět: Citovat

Nevím na kterým to bylo detíku,ale přímo v návodu doporučovaly udělat smyčku na opasku a potom teprve připojit konektor k jednotce!
Je jasný,že pokud se člověk zachytí o něco za kabel tak to uletí jak řepa! Wink
Tohle bych určitě nedával za vinu výrobci,to by tam musel být kabel jak na vojenským prodlužováku i s tou spojovačkou na závit! Na to se dá i tahat auto! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 19. duben, 2012 22:47    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=jC5LQ1-gNo0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
adventurer



Registrace: 13.10. 2010
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pátek 20. duben, 2012 9:10    Předmět: Citovat

To je takový nic neříkající a zcela nesmyslný test nějaký skopčáckýho pošuka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: středa 09. květen, 2012 21:39    Předmět: Citovat

Tak to jsem se už musel hodně zasmát, Laughing CS6 v základu korunu v 30, Cool ani náhodou, raději kdyby prodejce napsal jak se dvě CS6 ruší na vzdálenost 5 m to je rachot. Crying or Very sad
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aMaphf413Pw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Boban
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.2. 2010
Příspěvky: 138
Bydliště: Český ráj

PříspěvekZaslal: čtvrtek 10. květen, 2012 14:09    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
Tak to jsem se už musel hodně zasmát, Laughing CS6 v základu korunu v 30, Cool ani náhodou, raději kdyby prodejce napsal jak se dvě CS6 ruší na vzdálenost 5 m to je rachot. Crying or Very sad
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aMaphf413Pw


Scorpione já bych tomu věřil asi tam má nějakou hlínu z OBI čico nevím já tam byl 2x a ESII s seefkou 25x30 tam bralo 1Kr. 1800 ve 40cm Shocked

Někteří tomu dokonce říkají kouzelnej lesík Laughing Laughing Laughing

Unás bych to nedal ani náhodou to máš jak s autama taky nepovezeš kupce po rozmlácený silnici,ale vemeš ho na pěknou rovnou bez děr ikdyž těch ubývá Crying or Very sad
_________________
Minelab E-Trac
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> C.Scope Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO